Faaliyet Programı
<<October 2014>>
SuMoTuWeThFrSa
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
TOHM Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri
Kurullarımız

 

1. DENETLEME KURULU

        Denetleme Kurulu Asil Üyeleri

  • Musa ÇOLAK - Ankara
  • Oğuz YILMAZ - Ankara
  • Namık KAYA -SGM
  • AHMET KOÇKÖPRÜ - SGM
  • ABDURRAHMAN BOZKURT - SGM

        Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri

  • Oktay YALDIZOĞLU
  • Bilal ÇAVUŞOĞLU

2. DİSİPLİN KURULU

        Disiplin Kurulu Asil Üyeleri

  • Av. Hakan AŞIK
  • Av. Şahin FİDAN
  • Av. Başak BERBEROĞLU
  • Av. Eray TOPRAK
  • Av. Serkan OKAY

        Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri

  • Av. Sadık Onur GELBAL
  • Av. Rıfat KURNAZ
  • Av. Hakan KARADUMAN

3. BAŞKAN DANIŞMANLARI

  • Metin ÖZKAN
  • Hasan BOSTANCI
  • Mehmet YILMAZ

 

4. YÜKSEK DANIŞMA KURULU

  • Namık EKİN - İstanbul
  • Muzaffer ILICAK - İstanbul
  • Prof.Dr. Emin KURU - Ankara
  • Ayhan SEZGİ - Ankara
  • Güven GÖRGÜL - İzmir
  • Mehmet KESEN - Kocaeli
  • Güngör GECAY - K.Maraş
  • Ali Özer KILINç - Manisa
  • Yrb.Mehmet PALA - Bursa
  • İsmail CİVELEK - Kocaeli
  • Fahrettin ŞOLPAN - Eskişehir
  • Abdulkadir URALOĞLU - İzmir
  • Av. Mustafa DOKUMACI - Ankara
  • Latif LATİFOĞLU - Ankara
  • Cengiz TOPSOY - Ankara 
  • İsmet GÜNDÜZ - Antalya
  • Ahmet PALA - Ankara
  • İbrahim Halil Kaya - Ş.Urfa

5. MERKEZ HAKEM KURULU

  • Fikret PAPUR - Ankara
  • Bünyamin ER - Ankara
  • Cevat GÜNTEPE - Zonguldak
  • Kamil ALPAN - İstanbul
  • Nuray KAYNAK - Balıkesir 
  • Levent MERAL - Samsun 
  • Güven KURT - Ankara

6. TEKNİK KURUL

  • Ali ERBENLİOĞLU     :  Büyük Milli Takımlar Koordinatörü 
  •                                       ( Kurul Koordinatörü)
  • Uğur TAVUKÇU          : Genç Milli Takımlar Koordinatörü
  • Deniz ŞİLLİ                 :  Ümit Milli Takımlar Koordin   ( Kurul Yazmanı )
  • Hüsamettin ÇELİK       :  İl Koordinatörü
  • Ali İhsan DELİOĞLU    : İl Koordinatörü
  • Hüseyin ÜSTANDAĞ   : İl Koordinatörü
  • Murat Reis ŞENGÜL    : Organizasyon Koordinatörü
  • Mesut KAPAN              : Organizasyon Koordinatörü
  • İlknur KOBAŞ  TEPE    : Organizasyon Koordinatörü
  • Nuri Muhammet ÇELİK : Bölgesel Milli Takım Kampları ve Eğitim  Koordinatörü 

        6-A  MİLLİ TAKIMLAR TEKNİK KADRO

        Büyük Erkekler : Hüseyin ÖZKAN - Kocaeli 
 

        Büyük Bayanlar : Haldun EFEMGİL - İstanbul
 

        Genç Erkekler  : Yavuz YOLCU - Ankara 
 

        Genç Bayanlar : Timur BİZSAN - Balıkesir 
 

        Ümit Erkekler  : Mustafa BİRİNCİ 
 

        Ümit Bayanlar : Hülya ( ŞENYURT ) GEBEŞ - Ordu
 

7. GÖZLEMCİ VE TEMSİLCİ KURULU

  • Yener YÜKSEL - Ankara
  • Ahmet APAYDIN - İstanbul
  • Mehmet Ali YILMAZ - Adana
  • Ali YALÇINKAYA - İstanbul

 

8.BİLGİ İŞLEM KURULU 

  • Harun Reşit GÜZELİMDAĞ - Ankara
  • Alkan AVCI - Antalya
  • Ümit Berkan SEFA - Ankara
  • Dursun ÇELİK - Ankara
  • Süha CURA - Bursa
  • Demirhan KARPUZ - Eskişehir
  • Selçuk ŞAHİN-Ankara

9. LİG KURULU

  • Ali ATMACA - Manisa
  • Ali KIROĞLU - İstanbul
  • Armağan GÜZEN - Sivas
  • Rafet GÜNAL - Eskişehir
  • Anıl ÖZCAN - Edirne 
  • Mustafa NAVRUZ- Konya

 

10. EĞİTİM MERKEZLERİ KOORDİNASYON KURULU

  • Murat İNAN - Konya
  • Zeki ÖCAL - Manisa
  • Mehmet YILMAZ - Balıkesir 

11-  ORGANİZASYON KURULU 

  • Mehmet Zeki ERKAN - Organizasyon Direktörü - Konya
  • Nihat YALÇIN - Konya
  • Ahmet YÜCEL - Ankara
  • Halis PEKER - Konya
  • Selda Özdemir - Konya
  • Altan Harmankaya - Yozgat
  • Mehmet Yıldırım - Ankara
  • Ferhat Duyar - Aksaray
  • Mustafa Torbalı - Isparta

12.VETERANLAR KURULU 

 

  • Ufuk Erkul - İstanbul
  • Bayram Akdemir-Sakarya
  • Murat Olcay-Ankara

13. SAĞLIK VE DOPİNGLE MÜCADELE KURULU

  • Uzm. Dr. Turgay DEMİRAY - İzmir
  • Dr. Şenol KALYONCU - Ankara
  • Dr. Ömer Faruk GÜZELİMDAĞ - Sivas
  • Dr. Zekeriya ÖZTEMUR - Sivas
  • Dr. Nuhi HEKİMOĞLU - İstanbul
  • Dr. Mustafa BAKKALOĞLU - Trabzon
  • Dr. Hakkı ALTAŞ - Kütahya
  • Dr. Özcan KIRAĞI - Edirne
  • Dr. Mehmet ŞİLLİ - Tekirdağ
  • Dr. Yavuz KOCABEY - Kocaeli
  • Dr. Ozan Ali ERDAL - İstanbul 
  • Dr. Selim DEMİRCİ - Kocaeli
  • Dr. Ahmet ALYANAK - Ankara
  • Dr.Ersin OĞUZ - Ankara
  • Masör Mesut ÖZTÜRK - Edirne
  • Masör Yasemin GEZER - Ankara
  • Sağlık Tekn. Levent AYDIN - İzmir
  • Hemşir Engin PEKOK - Elazığ
  • Prof.Dr. Nazım Karalezli - Konya

 14. BASIN KURULU

  • Avni TARHAN - Ankara
  • Celal DEMİRBİLEK - İstanbul
  • Hakan KİBAR - Ankara
  • Gökhan GÜNAYDIN - Ankara
  • Yahya OĞUZ - Ankara
  • Selami ÇELEBİ - Manisa
  • Emir İNCEGÜL - İstanbul
  • Mehmet ATAK - Ankara
  • Yüce ER - Ankara
  • Şenol GÖKA - Ankara

15. EĞİTİM KURULU

  • Yrd.Doç.Dr. Önder KARAKOÇ - Gaziantep- Koordinatör 
  • Yrd.Doç.Dr. Menderes KABADAYI - Samsun
  • Doç.Dr. Selçuk GENCAY - K.Maraş
  • Yrd.Doç.Dr. Şengül DEMİRAL - Adıyaman
  • Öğr.Gör. İlknur KOBAŞ - Edirne

        15-A - ANTRENÖR KURSLARI KOMİSYON ÜYELERİ

  • Fatih AKÇAN - Manisa
  • Abdulkadir COŞKUN - Konya
  • Uğur TAVUKÇU - İstanbul
  • Vedat YILMAZ - Uşak
  • Aydın SUSUZ - İstanbul 

       15-B - DAN VE KATA KOMİSYON ÜYELERİ

  • Selahattin UNAY - Ankara
  • Mustafa SEREN - Ankara
  • İ.Hakkı SÖNMEZ - Ankara
  • Mehmet YILMAZ - Balıkesir
  • Osman GÖKCÜL - D.Bakır

       15-C BİLİM VE ARGE KURUL ÜYELERİ

  • Doç.Dr. Bilal ÇOBAN - Elazığ
  • Doç.Dr. Şükrü Serdar BALCI - Konya
  • Doç.Dr. Yüksel SAVUCU - Elazığ
  • Prof Dr. Cengiz ARSLAN - Malatya
  • Doç.Dr. Vedat ÇINAR - Elazığ
  • Prof Dr. Mithat KOZ - Ankara
  • Doç.Dr. Necati CERRAHOĞLU - Çanakkale
  • Yrd.Doç.Dr. Sebahattin DEVECİOĞLU - Elazığ
  • Yrd.Doç.Dr. Alpaslan ÜNVEREN - Kütahya
  • Doç.Dr. Selami YÜKSEK - Kars
  • Yrd.Doç.Dr. Hüseyin EROĞLU - Erzurum
  • Yrd.Doç.Dr. Mürsel BİÇER - Gaziantep
  • Yrd.Doç.Dr. Latif AYDOS - Gaziantep
  • Yrd.Doç.Dr. Atalay GACAR - Elazığ
  • Yrd.Doç.Dr. Ekrem ALBAYRAK - İstanbul
  • Yrd.Doç.Dr. Önder DAĞLIOĞLU - İstanbul
  • Yrd.Doç.Dr. Uğur ABAKAY - Gaziantep
  • Yrd.Doç.Dr. Ziya BAHADIR - Kayseri
  • Yrd.Doç.Dr. Zeki ÇOŞKUNER - Elazığ
  • Yrd.Doç.Dr.Yusuf ARIKAN - Ankara
  • Yrd.Doç. Dr. Bekir MENDES - Gaziantep
  • Arslan UÇAR - Kırşehir
  • Ömer GÜRSOY - Niğde
  • Mahmut Nedim BOYNUKARA - Ordu 
  • Öğrt.Gör. Ömer CEYLAN - Ankara
  • Ümit Emre ÇİÇEK - Ankara
  • Dr. Fethi ARSLAN - Ankara
  • Mehmet TUNA - Ankara
  • Yrd.Doç.Dr. Özgür Bostancı - Samsun
  • Arş.Gör. H.İbrahim Ceylan - Muğla
  • Doç.Dr. Emine Ahmetoğlu-Edirne

 

facebook twitter
Sitemiz bugün (186) kez, toplamda (732843) kez ziyaret edilmiştir.
Türkiye Judo Federasyonu - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Judo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan
kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur