ERKEK ÜMİT MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMP LİSTESİ BELİRLENDİ

ERKEK ÜMİT MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMP LİSTESİ BELİRLENDİ

A- A A+


Erkek Ümit Milli Takım hazırlık kampına katılacakların listesi belirlendi. Buna göre 28 Ocak – 16 Şubat 2018 tarihlerinde Samsun TOHM’nde yapacakları hazırlık çalışmaları için Kuloğlu Otel’de kampa girecek.

Erkek Ümit Milli Takım hazırlık kamp listeleri aşağıdadır..

UMALT DEMİREL                                                      KOCAELİ

ÖMER KEMAL AYDIN                                                KOCAELİ

MUHAMMET ALİ DEMİREL                                       KOCAELİ

EMİRHAN KARAHAN                                                 KOCAELİ (SAMSUN TOHM)

TURAN KARASOY                                                       KOCAELİ

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ                                                   ANKARA

ALPTEKİN ACUR                                                         ANKARA

EMİR FURKAN ŞIVGIN                                                           ANKARA

FURKAN CİNCİ                                                                       ANKARA (SAMSUN TOHM)

BATUHAN YILMAZ                                                     ANKARA (SAMSUN TOHM)

AHMET BURAK ÇUHADAR                                        ANKARA (SAMSUN TOHM)

HİKMET TALHA ILGAZ                                                           ANKARA (SAMSUN TOHM)

CEM ATA DEMİRTAŞ                                                 ANKARA (SAMSUN TOHM)

BERAT BAHADIR                                                        ANKARA (SAMSUN TOHM)

BURAK KORKMAZ                                                     ANKARA

ZAKİR İHSAN OBA                                                      ANKARA

ABDULLAH TEKPINAR                                                ANKARA

SELAHATTİN EYÜP DEMİR                                         ANKARA

SALİH YILDIZ                                                              IĞDIR

SİDAR AKKUŞ                                                             IĞDIR

FIRAT ÇEKİM                                                              IĞDIR

SÜLEYMAN KABAKCI                                                 KONYA

HALİL İBRAHİM AKIN                                                 KONYA

HASAN ŞİMŞEK                                                          KONYA (SAMSUN (TOHM)

TALHA BÜYÜKESER                                                   KONYA (SAMSUN TOHM)

KEREM GÜL                                                               KONYA

SONER KUMTAŞ                                                        İSTANBUL

BERKAN KUMBASAR                                                 İSTANBUL

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ                                 İSTANBUL

MERT GÜLGÖNÜL                                                     MANİSA

NİYAZİ GÖKÇEN                                                         MANİSA

ABİDİN KARABULUT                                                  MANİSA

HAKAN EKMEKCİ                                                       MERSİN (SAMSUN TOHM)

BAHRİ EMİR SABUNCU                                             MERSİN (SAMSUN TOHM)

YALÇIN ÇALIK                                                             OSMANİYE (SAMSUN TOHM)

ABDULLAH SOLAKOĞLU                                            İSTANBUL  (SAMSUN TOHM)

MUSA ŞİMŞEK                                                            İZMİR (SAMSUN TOHM)

FATİH ENES ACET                                                      BALIKESİR

SEFA IŞIGÜZEL                                                                       YALOVA

ENES UYSAL                                                               KARAMAN (SAMSUN TOHM)

AZAD GÖKCEN                                                          DİYARBAKIR (SAMSUN TOHM)

BARIŞ DOĞAN                                                            MERSİN (SAMSUN TOHM)

MAHMUT EKİNCİ                                                      ŞANLIURFA

RIDVAN HAZAR                                                         SİİRT

ONUR BAYRAKTAR                                                    TRABZON

ABDULAZİZ KARA                                                      BURSA (SAMSUN TOHM)

EJDER TOKTAY                                                          VAN (SAMSUN TOHM)

İBRAHİM HALİL ÖZCAN                                             GAZİANTEP

ÇAĞRI DOĞAN                                                           ZONGULDAK

METİN VAR                                                                SAKARYA


facebook  google+   twitter 
08 Şubat 2018 Perşembe
DİĞER DUYURULAR
04/10/2018 20:32

Vefat ve başsağlığı

Kocaeli bölgesi eski antrenörlerinden ve Milli judokalardan İbrahim İbrahim…


07/08/2018 19:20

Mutluluklar dileriz.

Malatya İl eski antrenörlerinden Adem Şimşek ile Sivaslı eski judokamız Fadime…


24/07/2018 12:20

IJF Akademi 1. ve 2.…

1. ve 2. seviye 06 Ağustos 2018 tarihinde online olarak teorik eğitimine başlayacak.


03/04/2018 10:22

Vefat ve Başsağlığı

Batman’da ilk judoyu başlatan ve aynı zamanda federasyonumuzun eski İl temsilcisi…


29/03/2018 11:17

Vefat ve başsağlığı

Federasyonumuzun Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Delioğlu’nun ağabeyi, Şanlıurfa…


21/03/2018 16:33

BAŞSAĞLIĞI

Serkan ve Erkan Esenboğa’nın Amcamları Burhan Esenboğa yakalandığı ağır…


11/03/2018 06:52

Vefat ve başsağlığı

Eskişehir bölgesi Milli Hakemlerimizden Nurettin Çetinkaya'nın babası Mustafa…