2019 Faaliyet Programı

TÜRKİYE JUDO FEDERASYONU 2019 YILI FAALİYET PROGRAMI

 

BAŞLANGIÇ BİTİŞ FAALİYETİN ADI ŞEHİR ÜLKE
12.01.2019 13.01.2019 OKUL SPORLARI LİSELER GRUP MÜS. Balıkesir-Antalya-Amasya-Elazığ TÜRKİYE
  MUHTELİF  ANALİG GRUP MÜSABAKALARI MUHTELİF  MUHTELİF 
18.01.2019 20.01.2019 AFRİKA AÇIK / GRAND PRİX Tunis TUNUS
25.01.2019 27.01.2019 ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SAMSUN TÜRKİYE
2.02.2019 3.02.2019 AVRUPA AÇIK (ERKEKLER) Odivelas PORTEKİZ
2.02.2019 3.02.2019 AVRUPA AÇIK (BAYANLAR) Sofya BULGARİSTAN
8.02.2019 10.02.2019 GRAND SLAM Paris  FRANSA
  MUHTELİF  ANALİG YARI FİNAL MÜSAKALARI MUHTELİF  MUHTELİF 
8.02.2019 10.02.2019 GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ANKARA TÜRKİYE
16.02.2019 17.02.2019 OKUL SPORLARI LİSELER FİNAL Ordu TÜRKİYE
16.02.2019 17.02.2019 ÜMİTLER AVRUPA KUPASI Fuengirola İSPANYA
16.02.2019 17.02.2019 AVRUPA AÇIK (ERKEKLER) Rome  İTALYA
16.02.2019 17.02.2019 AVRUPA AÇIK (BAYANLAR) Oberwart AVUSTURYA
2.03.2019 3.03.2019 ÜMİTLER AVRUPU KUPASI VE OTC Antalya  TÜRKİYE
9.03.2019 10.03.2019 AMERİKA AÇIK Lima PERU
9.03.2019 10.03.2019 BÜYÜKLER AVRUPA KUPASI Uster - Zurich İSVİÇRE
9.03.2019 10.03.2019 ÜMİTLER AVRUPU KUPASI VE OTC Zagreb HIRVATİSTAN
4.03.2019 10.03.2019 EJU OTC Nymburg ÇEKYA
  MUHTELİF  VETERANLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MUHTELİF  MUHTELİF 
16.03.2019 17.03.2019 AMERİKA AÇIK Buenos Aires ARJANTİN
16.03.2019 17.03.2019 GENÇLER AVRUPA KUPASI VE OTC Coinbra PORTEKİZ
23.03.2019 24.03.2019 AMERİKA AÇIK Santiago ŞİLİ
23.03.2019 24.03.2019 OKUL SPORLARI YILDIZLAR GRUP MÜS. Karabük - Isparta - Yozgat - Bingöl TÜRKİYE
30.03.2019 31.03.2019 BÜYÜKLER BALKAN ŞAMPİYONASI Tiran ARNAVUTLUK
29.03.2019 31.03.2019 GRAND PRIX Tbilisi GÜRCÜSTAN
6.04.2019 7.04.2019 ÜMİTLER AVRUPA KUPASI VE OTC Teplice ÇEKYA
6.04.2019 7.04.2019 GENÇLER AVRUPA KUPASI VE OTC Lignano İTALYA
5.04.2019 7.04.2019 GRAND PRIX Antalya TÜRKİYE
13.04.2019 14.04.2019 OKUL SPORLARI YILDIZLAR FİNAL Balıkesir TÜRKİYE
13.04.2019 14.04.2019 BÜYÜKLER AVRUPA KUPASI Dubrovnik HIRVATİSTAN
8.04.2019 15.04.2019 EJU OTC Antalya TÜRKİYE
27.04.2019 28.04.2019 ÜMİTLER BALKAN ŞAMPİYONASI  MUHTELİF MAKEDONYA
27.04.2019 28.04.2019 ÜMİTLER AVRUPA KUPASI VE OTC Berlin  ALMANYA
3.05.2019 5.05.2019 YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MUHTELİF  TÜRKİYE
4.05.2019 5.05.2019 ÜMİTLER AVRUPA KUPASI VE OTC Cluj ROMANYA
4.05.2019 5.05.2019 BÜYÜKLER AVRUPA KUPASI Sarajevo BOSNA HERSEK
11.05.2019 12.05.2019 GENÇLER AVRUPA KUPASI VE OTC Kaunas LİTVANYA
10.05.2019 12.05.2019 GRAND SLAM Bakü AZERBAYCAN
  MUHTELİF  ANALİG FİNAL MUHTELİF  MUHTELİF 
18.05.2019 19.05.2019 GENÇLER BALKAN ŞAMPİYONASI  Sarajevo BOSNA HERSEK
18.05.2019 19.05.2019 AVRUPA AÇIK (BAY-BAYAN) Orenburg RUSYA
18.05.2019 19.05.2019 GENÇLER AVRUPA KUPASI VE OTC MUHTELİF  İSPANYA
18.05.2019 19.05.2019 ÜMİTLER AVRUPA KUPASI VE OTC Bielsko POLONYA
  MUHTELİF  OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER GRUP MUHTELİF  MUHTELİF 
  MUHTELİF  OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER FİNAL MUHTELİF  MUHTELİF 
24.05.2019 26.05.2019 GRAND PRIX Hohhot ÇİN
24.05.2019 26.05.2019 MİNİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MUHTELİF  TÜRKİYE
1.06.2019 2.06.2019 GENÇLER AVRUPA KUPASI VE OTC Leibnitz AVUSTURYA
1.06.2019 2.06.2019 AVRUPA AÇIK (BAY-BAYAN) Bükreş ROMANYA
8.06.2019 9.06.2019 YILDIZLAR BALKAN ŞAMPİYONASI MUHTELİF KARADAĞ
8.06.2019 18.06.2019 EJU OTC Porec HIRVATİSTAN
22.06.2019 25.06.2019 BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI Minsk  BEYAZ RUSYA
27.06.2019 30.06.2019 ÜMİTLER AVRUPA ŞAMPİYONASI Warsaw POLONYA
1.07.2019 5.07.2019 EJU OTC Alicante İSPANYA
6.07.2019 7.07.2019 MİNİKLER BALKAN ŞAMPİYONASI Timosera  ROMANYA
13.07.2019 14.07.2019 BÜYÜKLER AVRUPA KUPASI Luxembourg LUXEMBOURG
13.07.2019 14.07.2019 GENÇLER AVRUPA KUPASI VE OTC Paks POLONYA
20.07.2019 21.07.2019 GENÇLER AVRUPA KUPASIVE OTC Prague ÇEKYA
23.07.2019 27.07.2019 EYOF Bakü AZERBAYCAN
  MUHTELİF  VETERANLAR AVR.ŞMP. MUHTELİF  MUHTELİF 
26.07.2019 28.07.2019 GRAND PRIX Zagreb HIRVATİSTAN
2.08.2019 4.08.2019 GRAND PRIX Budapest MACARİSTAN
5.08.2019 9.08.2019 EJU OTC Tata MACARİSTAN
7.08.2019 11.08.2019 ÜMİTLER DÜNYA ŞAMPİYONASI MUHTELİF MUHTELİF 
25.08.2019 1.09.2019 BÜYÜKLER DÜNYA ŞAMPİYONASI Tokyo JAPONYA
7.09.2019 8.09.2019 BÜYÜKLER AVRUPA KUPASI Bratislava SLOVAKYA
12.09.2019 15.09.2019 GENÇLER AVRUPA ŞAMPİYONASI Vantaa FİNLANDİYA
5.10.2019 6.10.2019 BÜYÜKLER AVRUPA KUPASI Belgrade SIRBİSTAN
7.10.2019 11.10.2019 EJU OTC Rome  İTALYA
12.10.2019 13.10.2019 BÜYÜKLER AVRUPA KUPASI Tallinn ESTONYA
16.10.2019 20.10.2019 GENÇLER DÜNYA ŞAMPİYONASI MUHTELİF FAS
25.10.2019 27.10.2019 GRAND SLAM Abu Dhabi BAE
  MUHTELİF  ÜMİTLER LİG 1. ETAP MÜSABAKASI  MUHTELİF  MUHTELİF 
  MUHTELİF  KÜLÜPLER DÜNYA ŞAMPİYONASI MUHTELİF  MUHTELİF 
1.11.2019 3.11.2019 23 YAŞALTI AVRUPA ŞAMPİYONASI Izhevsk RUSYA
  MUHTELİF  ÜMİTLER LİG 2. ETAP VE FİNAL MÜSABAKASI VE TERFİ MÜSABAKASI  MUHTELİF  MUHTELİF 
  MUHTELİF  SÜPER LİG FİNAL MÜSABAKASI VE SÜPER LİG TERFİ MÜSABAKASI   MUHTELİF  MUHTELİF 
8.12.2019 8.12.2019 KULÜPLER AVRUPA ŞAMPİYONASI MUHTELİF  MUHTELİF 
  MUHTELİF  HER KATEGORİDE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ MUHTELİF  MUHTELİF 
  MUHTELİF  ÜNİV. TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MUHTELİF  MUHTELİF 
  MUHTELİF  YURTDIŞI HAKEM KURS VE SEMİNER MUHTELİF  MUHTELİF 
  MUHTELİF  KATA AVR. VE DÜNYA ŞMP. MUHTELİF  MUHTELİF 
  MUHTELİF  YURTİÇİ KAMPLAR (YILDIZLAR 1 KAMP- ÜMİTLER 3 KAMP-GENÇLER 5 KAMP - BÜYÜKLER 10 KAMP-OLİMPİK TAKIM 5 KAMP)                                     MUHTELİF  MUHTELİF 
  MUHTELİF  YURTDIŞI KAMPLAR MUHTELİF MUHTELİF 
  MUHTELİF  ULUSLARARASI TOPANTILAR MUHTELİF MUHTELİF 
  19-20 Aralık 2019 HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ MUHTELİF MUHTELİF 
  19-20 Ocak 2019 ADAY HAKEM KURSU MUHTELİF MUHTELİF 
  20-21 Nisan 2019 ADAY HAKEM KURSU MUHTELİF MUHTELİF 
  13-14 Temmuz 2019 ADAY HAKEM KURSU MUHTELİF MUHTELİF 
  05-06 Ekim 2019 ADAY HAKEM KURSU MUHTELİF MUHTELİF 
  21-22 Aralık 2019 HAKEM KURSU VE TERFİ SINAVI MUHTELİF MUHTELİF 
  16-26 Mart 2019 1.KADEME ANTRENÖR KURSU MUHTELİF MUHTELİF 
  15-25 Nisan 2019 2.KADEME ANTRENÖR KURSU MUHTELİF MUHTELİF 
  08-18 Temmuz 2019 1.KADEME ANTRENÖR KURSU MUHTELİF MUHTELİF 
  04-14 Kasım 2019 1.KADEME ANTRENÖR KURSU MUHTELİF MUHTELİF 
  07-17 Ekim 2019 2.KADEME ANTRENÖR KURSU MUHTELİF MUHTELİF 
  10-20 Haziran 2019 3.KADEME ANTRENÖR KURSU MUHTELİF MUHTELİF 
  21-22 Aralık 2019 ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ MUHTELİF MUHTELİF