KARAMAN'DA ZİYARET GÜNÜ

Minikler Türkiye Judo Şampiyonası’na ev sahipliği yapan Karaman’da, Federasyon Başkanımız Sezer Huysuz bir dizi protokol ziyaretlerinde bulundu. Huysuz ilk olarak Karaman Valisi Fahri Meral’e nezaket ziyaretinde bulunan Başkanımız Sezer Huysuz, bu tür spor organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan Karaman’ın tanıtımının kente büyük hareketlilik sağlayacağına dikkat çekerek, “Valilik olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve desteğe teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Huysuz, ziyaret bitiminde Vali Meral’e porselen tabak hediye etti.

Ardından Belediye Başkanvekili Mustafa Öktem'i makamında ziyaret eden Huysuz, Şampiyonanın organizasyonundaki katıkları nedeniyle Öktem'e teşekkürlerini sundu ve günün anısı olarak Belediye Başkanvekiline plaket verdi.
Huysuz daha sonra Karaman GHSİ Müdürü Hayati Kısacık’a ziyarette bulundu. Kısacık’ın düzenlenen bu büyük organizasyonundaki katkı ve yardımlarına teşekkürlerini plaketle sundu.
Ziyaretlerde Başkanımız Sezer Huysuz’a; Karaman GHSİ Müdürü Hayati Kısacık ve Karaman Judo İl Temsilcimiz Ahmet Ömre Türe eşlik etti.