Sporcu İstatistiklerimiz

Sporcu İstatistlik Sistemi

Sporcu Adı Soyadını veya T.C. Kimlik Numarasını Giriniz :

Resim Adı Soyadı Doğum Tarihi Kuşak Bilgisi Bölgesi Kulübü
NURBANU GÜNGÖR 26.10.1998 Siyah Kuşak 1. Dan TRABZON TRABZONSPORKULÜBÜ
HABİBE AFYONLU 15.10.2002 Siyah Kuşak 1.Dan BALIKESİR BALIKESİR ALTIEYLÜL SPOR KULÜBÜ
ABDULLAH BERKİN ÖZCAN 28.02.2000 Siyah Kuşak 1. Dan İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
MERT ŞİŞMANLAR 17.09.2000 Siyah Kuşak 1. Dan MANİSA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
SUDENAZ BUYRUK 13.01.2007 Mavi Kuşak ADANA ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
İLKER GÜLDÜREN 10.10.1993 Siyah Kuşak 2. Dan İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
BUKET MERCAN 20.04.1999 Kahverengi Kuşak ANKARA ANKARA ETİMESGUT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
BÜŞRA ÖZDEK 01.02.1995 Siyah Kuşak 2. Dan İSTANBUL İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
AYSUN AĞDEVE 09.11.2004 Mavi Kuşak MANİSA MANİSA SALİHLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
GAMZE SAYMA 06.06.2000 Kahverengi Kuşak ANKARA ANKARA AKARSU SPOR KULÜBÜ
ÇİĞDEM BORA 24.12.1997 Siyah Kuşak 1.Dan EDİRNE EDİRNE JUDO OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
Azmi Kocabey 06.07.2004 Kahverengi Kuşak RİZE RİZE ÇAYKUR SPOR KULÜBÜ
ELİF AĞAR 10.04.2005 Kahverengi Kuşak KONYA KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
BUHARİ YILDIRIM 29.09.1999 Siyah Kuşak 1. Dan ANKARA ANKARA ETİMESGUT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
SIDIKA IŞIK 14.01.1998 Siyah Kuşak 1. Dan ANKARA ANKARA ETİMESGUT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
MUHAMMED MUSTAFA KOÇ 22.04.2000 Siyah Kuşak 1. Dan TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ SÜLEYMAN PAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
BAYRAM KANDEMİR 10.09.2000 Siyah Kuşak 1. Dan KONYA KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
CENGİZHAN DÖNMEZ 30.04.1997 Siyah Kuşak 1. Dan ERZURUM ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
HATİCE VANDEMİR 30.11.2003 Kahverengi Kuşak AYDIN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
İREM KORKMAZ 31.08.1998 Siyah Kuşak 1. Dan BALIKESİR BALIKESİR ALTIEYLÜL SPOR KULÜBÜ
KÜBRA KARA 01.01.1995 Siyah Kuşak 2. Dan İSTANBUL İSTANBUL GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
METİN VAR 14.07.2002 Kahverengi Kuşak SAKARYA SAKARYA KURUCU SPOR KULÜBÜ
FURKAN CİNCİ 18.10.2001 Kahverengi Kuşak ANKARA ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
NAZMİ BERKAY ÖZTÜRK 23.07.2006 Kahverengi Kuşak ORDU ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
EMİNE İKRA CANDAN 12.07.2006 Mavi Kuşak ADANA ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
HABİBE VARDAR 12.05.1998 Yardımcı Antrenör İZMİR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
MURAT BEKTAŞ 21.09.1995 Siyah Kuşak 3. Dan İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
MERTCAN KÖMPE 25.01.2005 Kahverengi Kuşak SAMSUN Ferdi
BERAT BAHADIR 19.10.2002 Kahverengi Kuşak ANKARA ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
SUDE ŞEYMA TATAR 30.03.2006 Kahverengi Kuşak KONYA KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
BURCU AKSOY 15.07.2000 Siyah Kuşak 1.Dan EDİRNE EDİRNE JUDO OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
MERYEM İCLAL ARSLAN 11.08.2004 Kahverengi Kuşak KONYA KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
NAGİHAN GÜL BAYRAKTAR 07.11.2002 Kahverengi Kuşak ANTALYA ANTALYA YOL SPOR KULÜBÜ
YİĞİT KÜÇÜKBODUK 16.07.2006 Yeşil Kuşak KONYA KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
HASAN VANLIOĞLU 25.08.1988 Siyah Kuşak 1. Dan İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
NECLA ŞEKER 25.01.2006 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
UMALT DEMİREL 04.01.2001 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
Ayşenur Karadağ 13.08.2004 Mavi Kuşak RİZE RİZE ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
GİZEM DİNÇER 08.11.2006 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
MEHMET KISA 08.10.2006 Mavi Kuşak BİLECİK BİLECİK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
ADA ALEYNA ARABACI 21.10.2004 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
HASRET BOZKURT 07.03.2001 Kahverengi Kuşak BARTIN BARTIN GÜREŞÇİLER SPOR KULÜBÜ
YUNUS YAZGAN 08.02.2006 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
İBRAHİM ŞİMŞEK 21.03.1999 Siyah Kuşak 1. Dan İZMİR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ÇAĞRI DOĞAN 05.05.2001 Kahverengi Kuşak ZONGULDAK ZONGULDAK GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
EMİR SELİM ARI 09.02.2006 Mavi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
MELDA HATUN YILMAZZOBU 20.02.2006 Kahverengi Kuşak ANKARA ANKARA AKARSU SPOR KULÜBÜ
SÜMEYYE KAYA 22.07.2004 Kahverengi Kuşak MANİSA MANİSA YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
Emirhan Kalça 28.07.2004 Turuncu Kuşak RİZE RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
MUHAMMED ALİ TATLISU 16.06.2006 Mavi Kuşak KONYA KONYA MEVLANA ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
BUKETNUR KARABULUT 01.05.2003 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
ABİDİN KARABULUT 28.09.2001 Kahverengi Kuşak MANİSA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
EMRE KARADUMAN 07.02.2004 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
AHMET BURAK ÇUHADAR 15.10.2001 Kahverengi Kuşak ANKARA ANKARA ETİMESGUT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
HARUN AYDIN 06.06.2006 Mavi Kuşak KONYA KONYA MERAM BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
SURA NİL KARASU 14.11.2005 Kahverengi Kuşak MANİSA MANİSA YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
MELİKE TUZOĞLU 03.06.1999 Siyah Kuşak 1. Dan BALIKESİR BALIKESİR İDA SPOR KULÜBÜ
HİLAL ÖZTÜRK 21.01.2002 Kahverengi Kuşak MANİSA MANİSA SALİHLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
KEMAL AYAZ 22.04.2004 Kahverengi Kuşak ŞANLIURFA ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE SPOR KULÜBÜ
ALİ ERDOĞAN 08.07.1993 Siyah Kuşak 1. Dan İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
BETÜL OĞULLUK 31.07.2004 Kahverengi Kuşak SAMSUN SAMSUN TEKKEKÖY BELEDİYESPOR
BERKAY AYDIN 05.12.2005 Yeşil Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
MUHAMMED YAZİCİ 20.09.2004 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
KASIM ERKAN 08.04.1999 Siyah Kuşak 1. Dan RİZE RİZE ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
MEHMET FETHİ AKBAYIR 23.09.2006 Mavi Kuşak KAHRAMANMARAŞ KAHRAMANMARAŞ AYYILDIZ TEAM SPOR KULÜBÜ
ÖMER KEMAL AYDIN 01.01.2001 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
ABDULLAH TEKPINAR 16.09.2001 Kahverengi Kuşak ANKARA ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
MİHRİBAN ÖNER 09.07.1995 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
EYÜPCAN SÜNMÜŞ 09.07.2006 Mavi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
METEHAN BAYRAKTAR 17.02.2004 Kahverengi Kuşak ANKARA Ferdi
İLAYDA SEYİS 23.12.1996 Siyah Kuşak 1. Dan İSTANBUL İSTANBUL GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
MELEK KAHRAMAN 01.08.2006 Yeşil Kuşak VAN VAN SİPİL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
MEHVEŞ ŞAHİNOĞLU 09.09.2002 Kahverengi Kuşak TRABZON TRABZON BAŞARAN SAMAT SPOR KULÜBÜ
MUHAMMED ALİ DEMİREL 08.11.2002 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
NAZLI ÇOBAN 13.04.2004 Kahverengi Kuşak DENİZLİ DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
MİNE KALENDER 30.01.2001 Kahverengi Kuşak BURDUR BURDUR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
HAKAN AKAR 24.06.2000 Kahverengi Kuşak ORDU ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
KARDELEN ÖZTÜRK 03.10.2004 Kahverengi Kuşak MANİSA MANİSA YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
DOĞUKAN OĞUZ 10.08.2004 Kahverengi Kuşak DENİZLİ DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
YUSUF KAAN ENGİN 05.08.2005 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
CEM ATA DEMİRTAŞ 16.09.2002 Kahverengi Kuşak ANKARA ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
ŞEYMA ÖZERLER 18.04.1998 Siyah Kuşak 1. Dan İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
HATİCE KOÇYİĞİT 02.03.2005 Kahverengi Kuşak ANKARA ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
AHMET ÇİFTÇİ 01.01.2000 Siyah Kuşak 1.Dan KONYA KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ABDULKADİR AFŞİN 19.10.2006 Yeşil Kuşak ANTALYA ANTALYA 07 KEMER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
NAHİDE SAYLAĞ 17.01.2004 Mavi Kuşak MARDİN MARDİN JUDO GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ECRE ALAYILDIZ 03.06.2003 Kahverengi Kuşak DÜZCE DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
UFUK CAN KUTLAY 26.04.2011 İSTANBUL Ferdi
YUSUF BARBAROS AKSOY 23.07.1999 Siyah Kuşak 1. Dan SAKARYA SAKARYA KARASU EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
GÜL KADER ŞENTÜRK 08.01.1996 Siyah Kuşak 2. Dan İSTANBUL İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ÇİÇEK TATAR 17.02.1998 Siyah Kuşak 1. Dan İZMİR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
KADİR BİNGÖL 15.02.1996 Siyah Kuşak 2.Dan MANİSA MANİSA SALİHLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
BATUHAN COŞKUN 16.10.2000 Siyah Kuşak 1. Dan MANİSA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
ZELİHA CİNCİ 12.05.2000 Siyah Kuşak 1. Dan ANKARA ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
ŞEYMANUR PİKER 13.05.2007 Turuncu Kuşak ANTALYA ANTALYA YOL SPOR KULÜBÜ
EJDER TOKTAY 21.02.2001 Kahverengi Kuşak VAN VAN SİPİL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
ENES UYSAL 24.01.2001 Kahverengi Kuşak KARAMAN KARAMAN AYRANCI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
CEMRE SILA CANDAN 28.05.2006 Kahverengi Kuşak ORDU ORDU JUDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
TUĞÇE BEDER 15.11.1999 Siyah Kuşak 1. Dan KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
ELİF ZEYNEP ÖZDEMİRCİ 21.01.2006 Turuncu Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
FURKAN AHMET BESDİL 26.02.1996 Siyah Kuşak 1. Dan İSTANBUL İSTANBUL GALATASARAY SPOR KULÜBÜ
MÜBERRA GÜNEŞ 07.07.2002 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
FATİH ENES ACET 17.07.2001 Siyah Kuşak 1.Dan BALIKESİR BALIKESİR ALTIEYLÜL SPOR KULÜBÜ
MUSTAFA SAİD DALGALI 05.07.2006 Kahverengi Kuşak KIRŞEHİR KIRŞEHİR OSMANLI AKINCILARI SPOR KULÜBÜ
YUSUF KULAKSIZ 29.07.2006 Mavi Kuşak SİVAS SİVAS KIZILIRMAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
İSLAM ABANOZ 01.08.1997 Kahverengi Kuşak ANTALYA ANTALYA PRENS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
MERVE AZAK 17.02.2003 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
CANTEKİN DİŞCİ 30.06.2006 Kahverengi Kuşak KONYA KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
EMRE ÇOBAN 23.01.2006 Kahverengi Kuşak BURSA BURSA GEMLİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
KÜBRA ŞENYAYLA 11.06.2001 Mavi Kuşak BURSA BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
SEYDİ GÜNEŞ 24.04.2004 Kahverengi Kuşak KOCAELİ Ferdi
MERT ÇINAR 03.01.2004 Kahverengi Kuşak ANKARA Ferdi
ZEHRANUR KAYA 29.05.2006 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
İBRAHİM DEMİREL 09.03.2004 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
ÜMMÜHAN KABAK 31.03.1994 Siyah Kuşak 2. Dan İSTANBUL İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
HİLMİ MUCIK 15.06.2006 Yeşil Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
KERİME NUR İŞBECER 01.01.2006 Kahverengi Kuşak MANİSA MANİSA SALİHLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
FEYYAZ YAZICI 07.01.1992 Siyah Kuşak 3. Dan İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
GÜLZADE KORKMAZ 01.01.2005 Kahverengi Kuşak BALIKESİR Ferdi
TUĞBA ZEHİR 01.01.1992 Siyah Kuşak 3. Dan BURSA BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
ELİF KÖMÜRCÜ 17.05.2007 Turuncu Kuşak İSTANBUL İSTANBUL İHLAS KOLEJİ SPOR KLB.
BERKAN KUMBASAR 02.04.2001 Siyah Kuşak 1.Dan İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
NAZLICAN ÖZERLER 17.08.1992 Siyah Kuşak 2. Dan İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
TUĞÇE SAYINER 12.10.2004 Kahverengi Kuşak KÜTAHYA KÜTAHYA JUDO SPOR KULÜBÜ
CAN GÜZEL 07.09.2000 Kahverengi Kuşak İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
KADİR CAN ÇELİK 21.08.1999 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ GEBZE GENÇLİK SPOR
KÜBRANUR ESİR 01.01.1999 Kahverengi Kuşak RİZE RİZE TELEKOM SPOR KULÜBÜ
ELİF NAS BOSTANCI 14.01.2003 Kahverengi Kuşak ZONGULDAK ZONGULDAK GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
SALİH YILDIZ 01.01.2001 Kahverengi Kuşak İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ABDULLAH SOLAKOĞLU 21.04.2001 Kahverengi Kuşak İSTANBUL İSTANBUL MAVİ HALİÇ SPOR KULÜBÜ
KEVSER DİLBİRLİĞİ 06.04.2006 Mavi Kuşak KAHRAMANMARAŞ KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SPOR KULÜBÜ
YÜCEL GÖKER 04.01.2005 Kahverengi Kuşak KONYA KONYA SELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
TUANA GÜLENAY 14.08.2007 Yeşil Kuşak ANKARA ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
EDA KAHVECİ 12.06.2007 Yeşil Kuşak DÜZCE DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
NECDET SALİH PALA 01.07.2007 Kahverengi Kuşak SAKARYA SAKARYA KURUCU SPOR KULÜBÜ
ŞEYDANUR AYDIN 04.06.2002 Siyah Kuşak 1.Dan BALIKESİR Ferdi
ENES ÇAKAN 30.04.2004 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
OĞUZHAN ÖZIŞIK 25.07.1998 Kahverengi Kuşak RİZE RİZE ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
YAĞIZHAN DAL 01.11.2006 Kahverengi Kuşak RİZE RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
NURGÜN BULUT 07.01.2004 Kahverengi Kuşak İZMİR İZMİR ENGİN-HAYRİ ÖZMERİÇ İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ
HAVİSE KIR 04.07.2006 Yeşil Kuşak ORDU ORDU JUDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
ALİ BOZKURT 15.07.2004 Mavi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
HİLâL SEMA BİRİNCİ 15.05.2005 Kahverengi Kuşak TRABZON TRABZON AYYILDIZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
SUDE NAZ ÇEVİK 04.01.2006 Kahverengi Kuşak SAMSUN Ferdi
ÖZNUR EFE 14.07.2004 Kahverengi Kuşak MANİSA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
RECEP ERGİN 01.01.2005 Kahverengi Kuşak BALIKESİR BALIKESİR ALTIEYLÜL SPOR KULÜBÜ
EMRULLAH UÇAR 15.01.1999 Siyah Kuşak 1. Dan ANKARA ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
YİĞİTCAN KILIÇ 10.10.2004 Kahverengi Kuşak İSTANBUL İSTANBUL AVCILAR GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ENES ATA 17.11.2004 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
SİNEM ORUÇ 02.05.2007 Mavi Kuşak KONYA KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
HALİL ÇİMEN 21.05.1998 Siyah Kuşak 2. Dan BALIKESİR BALIKESİR ALTIEYLÜL SPOR KULÜBÜ
HANİFE ÖZCAN 29.06.2002 Kahverengi Kuşak İSTANBUL İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
AYTEN MEDİHA YEKSAN 17.03.2002 Kahverengi Kuşak SAMSUN SAMSUN İLKADIM 55 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
YUNUS EMRE GÜLCÜR 27.05.2006 Mavi Kuşak KONYA KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ENSARİ DEMİRCİER 11.04.2006 Kahverengi Kuşak KONYA KONYA SELÇUKLU JUDO SP.KLB.
SEBİLE AKBULUT 25.03.1996 Siyah Kuşak 2. Dan İSTANBUL İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ESLEM ESRA SERBEST 04.07.2006 Kahverengi Kuşak SAKARYA SAKARYA KURUCU SPOR KULÜBÜ
ATİLLA DİNÇ 02/02/2006 Yeşil Kuşak KOCAELİ KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
NURCAN YILMAZ 07.10.1990 Siyah Kuşak 2. Dan TRABZON TRABZONSPORKULÜBÜ
DUYGU YENER 28.12.2003 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
OSMAN ŞAHİN 17.02.2004 Mavi Kuşak SAKARYA SAKARYA DİRİLİŞ SPOR KULÜBÜ
İLAYDA AYDIN 17.10.2004 Kahverengi Kuşak KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
SEMANUR ERDOĞAN 12.01.1998 Siyah Kuşak 1. Dan BURSA BURSA GEMLİK BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
MİNEL AKDENİZ 30.06.1999 Kahverengi Kuşak ORDU ORDU JUDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
HAYRUNNİSA ASLAN 19.10.2002 Kahverengi Kuşak BATMAN BATMAN 1955 BATMAN BELEDİYE SPOR



facebook  google+   twitter