PHP Hatası

Önem: Warning

Mesaj: Invalid argument supplied for foreach()

Dosya Adı: views/istheader.php

Satır Numarası: 11

Sporcu İstatistiklerimiz

Sporcu İstatistiklerimiz


8. 30 AĞUSTOS ZAFER HAFTASI VALİLİK KUPASI ULUSLARARASI MİNİKLER JUDO TURNUVASI / 16-18 AĞUSTOS 2018 / SAKARYA
26 KG
Quarter Final



EYMEN ŞEN
Sakarya
I W S H
       


26 KG
Quarter Final



ENES KAYMAK
Sakarya
I W S H
1      

ELGUN ASLANLI
Azerbaijan
26 KG
Quarter Final



HAMZA SAMİ ŞEŞEN
Sakarya
I W S H
       


26 KG
Repechage Final





ELGUN ASLANLI
Azerbaijan
26 KG
Repechage Final



BÜNYAMİN TAİB ÇİL
Sakarya
I W S H
       


26 KG
Bronze



ELGUN ASLANLI
Azerbaijan
I W S H
1 1    

HAMZA SAMİ ŞEŞEN
Sakarya
30 KG
First Round



BERAT ÇETİN
Sakarya


30 KG
First Round



EREN MANAÇ
Sakarya
I W S H
1      

MİRAÇ ÖMER ÇALIŞAL
Kocaeli
30 KG
First Round



AHMET MUHAMMET UYAN
Sakarya
I W S H
       


30 KG
First Round



ESAT KAHRIMAN
Sakarya
I W S H
1      

CANTEKİN DİŞCİ
Konya
30 KG
First Round



ZAFER DEMİR
Sakarya

MUXTAROV TOFİQ KERİM
Azerbaijan
30 KG
First Round



OZAN ER
Sakarya


30 KG
First Round



BERKAN ER
Sakarya

FATİH DALGALI
Kırşehir
30 KG
First Round



İRFAN ESAD YILMAZ
Sakarya
I W S H
       


30 KG
Second Round



BERAT ÇETİN
Sakarya
I W S H
1 1    

HASAN ARDA TARHAN
Kocaeli
30 KG
Second Round



CANTEKİN DİŞCİ
Konya
I W S H
1      

MUXTAROV TOFİQ KERİM
Azerbaijan
30 KG
Second Round



NECDET SALİH PALA
Sakarya
I W S H
1 1    

OZAN ER
Sakarya
30 KG
Second Round



BERKAN ER
Sakarya
I W S H
1 1    

İRFAN ESAD YILMAZ
Sakarya
30 KG
Repechage 1



EMİN YASİN ZORLU
Sakarya
I W S H
1 1 2  

BERAT ÇETİN
Sakarya
30 KG
Repechage 1



ESAT KAHRIMAN
Sakarya

MUXTAROV TOFİQ KERİM
Azerbaijan
30 KG
Repechage 1



BERAT AKKAYA
Karaman
I W S H
1 1    

OZAN ER
Sakarya
30 KG
Repechage 2



MUXTAROV TOFİQ KERİM
Azerbaijan
I W S H
       

MİRAÇ ÖMER ÇALIŞAL
Kocaeli
30 KG
Repechage Final



EMİN YASİN ZORLU
Sakarya
I W S H
       

MUXTAROV TOFİQ KERİM
Azerbaijan
30 KG
Bronze



MUXTAROV TOFİQ KERİM
Azerbaijan
I W S H
  1 1  

NECDET SALİH PALA
Sakarya
34 KG
First Round



EYÜP ER
Sakarya


34 KG
First Round



YAŞAHAN TETİK
Sakarya
I W S H
       


34 KG
First Round



AHMET AKOBA
Kocaeli


34 KG
First Round



YAHYA ERDEN
Sakarya
I W S H
1      

DUHAN MUSAP PÜREN
Zonguldak
34 KG
First Round



CEVDET BAYKAN
Kocaeli
I W S H
       


34 KG
First Round



MUHAMMED YUSUF ALİ ŞAKRAK
Balıkesir
I W S H
       


34 KG
First Round



KEREM ALİ AYDIN
Sakarya
I W S H
1 1    

MUHAMMED AKINCI
Kırşehir
34 KG
First Round



ANIL YILMAZ
Sakarya
I W S H
       


34 KG
First Round



AHMET SAĞLAM
Balıkesir
I W S H
       


34 KG
First Round



ARDA TAHA YAVUZ
Kocaeli
I W S H
       


34 KG
First Round



SAMET ÇETİN
Bursa
I W S H
       


34 KG
First Round



HAMZA ALİ ÇALIŞKAN
Sakarya
I W S H
       


34 KG
Second Round



EYÜP ER
Sakarya
I W S H
1      

YAŞAHAN TETİK
Sakarya
34 KG
Second Round



AHMET AKOBA
Kocaeli
I W S H
1 1    

SELİM ÇAKIR
Sakarya
34 KG
Repechage 1



TANER AKBAŞ
Bursa
I W S H
       

AHMET AKOBA
Kocaeli
34 KG
Repechage 1



DUHAN MUSAP PÜREN
Zonguldak
I W S H
1      

CEVDET BAYKAN
Kocaeli
34 KG
Repechage 2



AHMET AKOBA
Kocaeli
I W S H
1 1    

YAŞAHAN TETİK
Sakarya
42 KG
Elimination



HİLMİ MUCIK
Kocaeli
I W S H
1      

ZEYNEL EFE KORAŞ
Karaman
42 KG
Elimination



METİN İNCEKAŞ
Kocaeli
I W S H
       


42 KG
Elimination



AHMET SEFA ÇAKIR
Kocaeli
I W S H
       


42 KG
Elimination



SERDAR KÜSE
Sakarya
I W S H
       


42 KG
Repechage



ZEYNEL EFE KORAŞ
Karaman
I W S H
1      

NEVZAT EFE IŞIK
Kırşehir
42 KG
Repechage




I W S H
       

MEHMET YİĞİT AYDIN
Kocaeli
38 KG
First Round



MUSTAFA KEMAL KADIOĞLU
Sakarya
I W S H
       


38 KG
First Round



YUSUF DEĞİRMİ
Konya
I W S H
       


38 KG
First Round



BEKİR TAHA SEYMEN
Kocaeli
I W S H
       


38 KG
First Round



YUNUS EMRE AYGÜN
Kocaeli
I W S H
       


38 KG
First Round



MELİK GÖK
Kırşehir
I W S H
       


38 KG
First Round



MUSTAFA BERAT ŞİMŞEK
Sakarya
I W S H
       


38 KG
First Round



BEYTULLAH GEMİCİ
Kocaeli
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMET ER
Sakarya


38 KG
First Round



TUNAHAN DİNÇ
Kocaeli
I W S H
       


38 KG
First Round



ÖMER FARUK ŞEN
Sakarya
I W S H
       


38 KG
First Round



ÖMER ASAF MEŞE
Sakarya
I W S H
       


38 KG
First Round



CEMAL KUZU
Kırşehir
I W S H
       


38 KG
Second Round



METEHAN ZAFER
Yalova
I W S H
1 1    

MUHAMMET ER
Sakarya
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

MELİK GÖK
Kırşehir
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

ÖMER ASAF MEŞE
Sakarya
50 KG
Elimination



YUNUS YAZGAN
Kocaeli
I W S H
1      

OĞUZ HASAN KORAŞ
Karaman
50 KG
Elimination



HÜSEYNOV NOVRUZALİ ELÇİN
Azerbaijan


50 KG
Elimination



MAHMUTCAN MADEN
Sakarya
I W S H
1      

MERT ÇİFTÇİ
Yalova
50 KG
Elimination



ONUR ÇİFTÇİ
Bursa


50 KG
Elimination



QEDİMOV FAİQ HEMİD
Azerbaijan
I W S H
    1  

UMUT ŞİMŞEK
Bursa
50 KG
Elimination



YUSUF KART
Sakarya
I W S H
       


50 KG
Elimination



HASAN YUŞA KUMAŞ
Sakarya
I W S H
       


50 KG
Elimination



YUSUF RAHİM ŞENTÜRK
Kocaeli
I W S H
       


50 KG
Quarter Final



YUNUS YAZGAN
Kocaeli
I W S H
1 1    

HÜSEYNOV NOVRUZALİ ELÇİN
Azerbaijan
50 KG
Quarter Final



MAHMUTCAN MADEN
Sakarya
I W S H
1      

ONUR ÇİFTÇİ
Bursa
50 KG
Quarter Final



QEDİMOV FAİQ HEMİD
Azerbaijan
I W S H
    1  

YUSUF KART
Sakarya
50 KG
Repechage



OĞUZ HASAN KORAŞ
Karaman

HÜSEYNOV NOVRUZALİ ELÇİN
Azerbaijan
50 KG
Repechage



MERT ÇİFTÇİ
Yalova

ONUR ÇİFTÇİ
Bursa
50 KG
Repechage




I W S H
       

YUSUF RAHİM ŞENTÜRK
Kocaeli
50 KG
Semi Final



QEDİMOV FAİQ HEMİD
Azerbaijan
I W S H
       

HASAN YUŞA KUMAŞ
Sakarya
50 KG
Repechage Final



HÜSEYNOV NOVRUZALİ ELÇİN
Azerbaijan

ONUR ÇİFTÇİ
Bursa
50 KG
Bronze



HÜSEYNOV NOVRUZALİ ELÇİN
Azerbaijan
I W S H
       

HASAN YUŞA KUMAŞ
Sakarya
50 KG
Final



YUNUS YAZGAN
Kocaeli
I W S H
1 1    

QEDİMOV FAİQ HEMİD
Azerbaijan
55 KG
Quarter Final



İRFAN YİĞİT YILDIZ
Kocaeli
I W S H
       


55 KG
Quarter Final



SÜLEYMAN KUMAŞ
Kocaeli
I W S H
       


55 KG
Repechage Final



REMZİ CAN YILDIRIM
Kırşehir
I W S H
       


55 KG
Repechage Final



ALPEREN KONDİ
Sakarya
I W S H
       


60 KG
Quarter Final



ŞEVKET CAN BİNİCİ
Sakarya
I W S H
      1

İBRAHİM ETHEM CENGİZ
Konya
60 KG
Quarter Final



KEREM DÖNMEZ
Sakarya
I W S H
       


60 KG
Semi Final



İBRAHİM ETHEM CENGİZ
Konya
I W S H
  1 2  

KEREM DÖNMEZ
Sakarya
60 KG
Repechage Final



ŞEVKET CAN BİNİCİ
Sakarya
I W S H
       


60 KG
Bronze



YAĞIZ EZMEOĞLU
Balıkesir
I W S H
       

İBRAHİM ETHEM CENGİZ
Konya
+60 KG
PUL 1



MÜCAHİT ÖZ
Konya
I W S H
1 1    

ATİLLA DİNÇ
Kocaeli
+60 KG
PUL 2



ABDULKADİR EMİN ÖZCAN
Sakarya
I W S H
  1    

MÜCAHİT ÖZ
Konya
+60 KG
PUL 3



OSMAN EGEHAN GEZİCİ
Sakarya
I W S H
  1 2 1

MÜCAHİT ÖZ
Konya
46 KG
Elimination



MERT ÇİÇEK
Yalova
I W S H
       


46 KG
Elimination



ÖMER FARUK AKDEMİR
Sakarya
I W S H
  1    

MANSUR BAYRAMOV
Azerbaijan
46 KG
Elimination



EMRE YAZGAN
Kocaeli
I W S H
1      

MUSATAFA ŞAHİN
Kırşehir
46 KG
Elimination



ONUR AKGÜL
Konya
I W S H
       


46 KG
Elimination



BERAT ÖZYURT
Kocaeli
I W S H
       


46 KG
Elimination



SAMET KIZILKAN
Yalova
I W S H
       


46 KG
Elimination



ALİ OSMAN GÜNDÜZ
Kocaeli
I W S H
       


46 KG
Repechage



MANSUR BAYRAMOV
Azerbaijan
I W S H
       

MERT ÇİÇEK
Yalova
46 KG
Repechage



MUSATAFA ŞAHİN
Kırşehir
I W S H
1      

ONUR AKGÜL
Konya
46 KG
Repechage




I W S H
       

SAMET KIZILKAN
Yalova
46 KG
Repechage Final



MANSUR BAYRAMOV
Azerbaijan
I W S H
1 1    

ONUR AKGÜL
Konya
24 KG
PUL 1



ELİF TORUK
Kocaeli
I W S H
1 1    

AYLİN YILMAZ
Kocaeli
24 KG
PUL 2



AYLİN YILMAZ
Kocaeli
I W S H
1 1    

AYŞE AYBÜKE AYDIN
Sakarya
24 KG
PUL 3



AYLİN YILMAZ
Kocaeli
I W S H
1 1    

GÜLEDA ALTUN
Bursa
28 KG
PUL 1



ERVA EREN
Sakarya
I W S H
1      

LÜMUZAR İSRAFİLOVA
Azerbaijan
28 KG
PUL 2



SUEDA ÖZE
Sakarya
I W S H
1      

LÜMUZAR İSRAFİLOVA
Azerbaijan
28 KG
PUL 3



ELİF AZRA KÜLAK
Sakarya
I W S H
1      

LÜMUZAR İSRAFİLOVA
Azerbaijan
32 KG
Quarter Final



CEREN TOPÇU
Sakarya
I W S H
       


32 KG
Quarter Final



ESLEM ŞENGÖZ
Sakarya
I W S H
       


32 KG
Repechage Final




I W S H
       

İREM TOPÇU
Bursa
32 KG
Repechage Final



MELİSA ŞENER
Bursa
I W S H
       


36 KG
Quarter Final



ERVANUR EFE
Sakarya
I W S H
1      

HÜSRA KARABİBEROĞLU
Kocaeli
36 KG
Quarter Final



ÖZGE ZEYNEP KARA
Kocaeli
I W S H
       


36 KG
Repechage Final



ZEYNEP KILIÇ
Balıkesir
I W S H
       

HÜSRA KARABİBEROĞLU
Kocaeli
36 KG
Repechage Final



AFRA AKIN
Sakarya
I W S H
       


36 KG
Bronze



HÜSRA KARABİBEROĞLU
Kocaeli
I W S H
1 1 1  

ÖZGE ZEYNEP KARA
Kocaeli
40 KG
Elimination



BERRA SAYDAM
Kocaeli
I W S H
       


40 KG
Elimination



NİSANUR BALCI
İstanbul
I W S H
       


40 KG
Elimination



SUDE MİNE DEMİR
Sakarya
I W S H
       


40 KG
Elimination



SENA ÖZER
Sakarya
I W S H
       


40 KG
Elimination



NECLA ŞEKER
Kocaeli
I W S H
       


40 KG
Elimination



SÜMEYRA KARA
Kocaeli
I W S H
       


40 KG
Elimination



ZEHRA NAZ DÜLÇEKÇİ
İstanbul
I W S H
       


40 KG
Repechage




I W S H
       

İREM NUR ZORLU
Sakarya
40 KG
Repechage




I W S H
       

SUDE MİNE DEMİR
Sakarya
40 KG
Repechage




I W S H
       

SENA ÖZER
Sakarya
40 KG
Repechage




I W S H
       

ZEHRA NAZ DÜLÇEKÇİ
İstanbul
48 KG
Elimination



ESMA ÖZDEMİR
Sakarya
I W S H
       


48 KG
Elimination



AYNUR AYIK
Balıkesir

GULHARA GÜLMAMMADLİ
Azerbaijan
48 KG
Elimination



SUDE NAZ ÇAP
Sakarya
I W S H
       


48 KG
Elimination



SONGÜL SALTIK
Kocaeli
I W S H
       


48 KG
Elimination



SEMA NUR GÜMÜŞTAŞ
Zonguldak
I W S H
       


48 KG
Elimination



ŞEYMANUR ATEŞ
Sakarya
I W S H
       


48 KG
Elimination



ESMA NUR ÇOBANOĞLU
Balıkesir
I W S H
       


48 KG
Elimination



GÖKÇE TEKCAN
Kocaeli
I W S H
       


48 KG
Quarter Final



ESMA ÖZDEMİR
Sakarya
I W S H
       

GULHARA GÜLMAMMADLİ
Azerbaijan
48 KG
Repechage



AYNUR AYIK
Balıkesir
I W S H
       

ESMA ÖZDEMİR
Sakarya
48 KG
Repechage




I W S H
       

SONGÜL SALTIK
Kocaeli
48 KG
Repechage




I W S H
       

ŞEYMANUR ATEŞ
Sakarya
48 KG
Repechage




I W S H
       

ESMA NUR ÇOBANOĞLU
Balıkesir
48 KG
Semi Final



GULHARA GÜLMAMMADLİ
Azerbaijan
I W S H
1   2  

SUDE NAZ ÇAP
Sakarya
48 KG
Repechage Final



AYNUR AYIK
Balıkesir
I W S H
1      

SONGÜL SALTIK
Kocaeli
48 KG
Bronze



ESMA NUR ÇOBANOĞLU
Balıkesir
I W S H
       

GULHARA GÜLMAMMADLİ
Azerbaijan
+57 KG
Quarter Final



ASEL MALKOÇ
İstanbul
I W S H
       


+57 KG
Quarter Final



ELİF EKMEKÇİ
Zonguldak
I W S H
       


+57 KG
Repechage Final




I W S H
       

ZEYNEP AYDINER
Yalova
+57 KG
Repechage Final



BEYZA GÜNEŞ
Kocaeli
I W S H
       


MİNİKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 13-15 TEMMUZ 2018 / İZMİR
26 KG
First Round



RIDVAN KAYA
KONYA
I W S H
       


26 KG
First Round



HASAN DİBEK
MANİSA
I W S H
       


26 KG
First Round



YAKUP BİLAL OCAK
DÜZCE
I W S H
       


26 KG
First Round



BOTAN AYDIN
SİİRT
I W S H
       


26 KG
First Round



TAHA BATU SÖYLEVİ
SAMSUN
I W S H
       


26 KG
First Round



MAHMUT SAMET KIRMIZITOPRAK
ŞANLIURFA
I W S H
       


26 KG
First Round



M.FARUK MİLÜFER
BATMAN
I W S H
       


26 KG
First Round



EYÜPCAN SÜNMÜŞ
KOCAELİ
I W S H
       


26 KG
First Round






26 KG
First Round



ÖMER FARUK ŞENOL
KAYSERİ
I W S H
       


26 KG
First Round



MERTCAN TUNÇ
İSTANBUL
I W S H
       


26 KG
First Round



ŞÜKRÜ ORKUN KAYA
ANKARA
I W S H
       


26 KG
First Round



MUHAMMET ALİ BAYRAK
ERZURUM
I W S H
       


26 KG
First Round



ŞÜKRÜ YAZICI
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


26 KG
First Round



MUSTAFA ÇİÇEK
SİİRT
I W S H
       


26 KG
First Round



EKİN EGEMEN DURSUN
İZMİR
I W S H
       


26 KG
First Round






26 KG
First Round



ŞİRİN BOZYEL
BATMAN
I W S H
       


26 KG
First Round



NECDET SALİH PALA
SAKARYA
I W S H
       


26 KG
First Round



KAAN KOZAK
MANİSA
I W S H
       


26 KG
First Round



İSMAİL CAN KOCA
ANKARA
I W S H
       


26 KG
First Round






26 KG
First Round



ABDULKERİM KIŞAN
ŞANLIURFA
I W S H
       


26 KG
First Round



ENES KAYMAK
SAKARYA
I W S H
       


26 KG
First Round






26 KG
First Round



İSMAİL SANCAK
VAN
I W S H
       


26 KG
Second Round



EYÜPCAN SÜNMÜŞ
KOCAELİ
I W S H
       


26 KG
Second Round



EKİN EGEMEN DURSUN
İZMİR
I W S H
       


26 KG
Second Round




I W S H
       

ABDULKERİM KIŞAN
ŞANLIURFA
26 KG
Second Round




I W S H
       

İSMAİL SANCAK
VAN
26 KG
Repechage 1






26 KG
Repechage 1




I W S H
       

ŞİRİN BOZYEL
BATMAN
26 KG
Repechage 1






26 KG
Repechage 2




I W S H
       

MUHAMMED KANAÇ
AĞRI
26 KG
Repechage 2




I W S H
       

ENES KAYMAK
SAKARYA
30 KG
First Round



BATIN BUĞRA AKPINAR
SİNOP
I W S H
       


30 KG
First Round



HANİFİ TAHA YILMAZ
ERZURUM
I W S H
       


30 KG
First Round



BEDRAN ARTAN
YALOVA
I W S H
       


30 KG
First Round



BURAK ELMAS
MERSİN
I W S H
       


30 KG
First Round



SÜLEYMAN EFE KARABULUT
MANİSA
I W S H
       


30 KG
First Round



AHMET ERDEM AY
KÜTAHYA
I W S H
       


30 KG
First Round



FATİH MEHMET DALGALI
KIRŞEHİR
I W S H
       


30 KG
First Round



BAHA SANCAK
VAN
I W S H
       


30 KG
First Round



EREN TAŞLIOĞLU
BURDUR
I W S H
       


30 KG
First Round



CANTEKİN DİŞCİ
KONYA
I W S H
       


30 KG
First Round



EMİR KARAASLAN
AKSARAY
I W S H
       


30 KG
First Round



MUSTAFA ASLAN
ISPARTA
I W S H
       


30 KG
First Round



MEHMET ŞİŞ
ŞANLIURFA
I W S H
       


30 KG
First Round



DURUKAN TOSUN
SAMSUN
I W S H
       


30 KG
First Round



OSMAN KARATAŞ
SİİRT
I W S H
       


30 KG
First Round



YUSUF FATİH ÇEVİK
ANKARA
I W S H
       


30 KG
First Round



FURKAN SALİH GÜL
SİVAS
I W S H
       


30 KG
First Round



İSMAİL AYAZ
ŞANLIURFA
I W S H
       


30 KG
First Round



FERİDUN ÇELİKKOL
GAZİANTEP
I W S H
       


30 KG
First Round



MUHAMMED ENES KAHRİMAN
AĞRI
I W S H
       


30 KG
First Round



BERAT ÇOSGUN
BİLECİK
I W S H
       


30 KG
First Round



YİĞİT BUĞRAHAN BAL
BURSA
I W S H
       


30 KG
First Round



EFE KOYUNCU
KOCAELİ
I W S H
       


30 KG
First Round



ENES GÜLMEZ
İZMİR
I W S H
       


30 KG
First Round



GÖKHAN UYSAL
KARAMAN
I W S H
       


30 KG
First Round



EYÜP GÜLER
SAKARYA
I W S H
       


30 KG
First Round



TUNCAY KAHRAMAN
SAKARYA
I W S H
       


30 KG
First Round



FETHİ GENÇ
ANKARA
I W S H
       


30 KG
First Round



SEMİH YILMAZ
KÜTAHYA
I W S H
       


30 KG
First Round



EYYÜB ENSAR DEMİR
ISPARTA
I W S H
       


30 KG
First Round



MUHAMMED SEMYAN AKINCI
KIRŞEHİR
I W S H
       


30 KG
First Round



SELİMHAN KURT
SİVAS
I W S H
       


30 KG
First Round



HASAN OĞUZ
SİİRT
I W S H
       


30 KG
First Round



MUHAMMET YENER AKÇAKAYA
KOCAELİ
I W S H
       


30 KG
First Round



BERAT AKKAYA
KARAMAN
I W S H
       


30 KG
First Round



YİĞİT ASLAN
VAN
I W S H
       


30 KG
First Round



CEMAL KARABALIK
KİLİS
I W S H
       


30 KG
First Round



İSMAİL TALHA ÇELİK
BURSA
I W S H
       


30 KG
First Round



İSLAM ALAN
BİLECİK
I W S H
       


30 KG
First Round



SALİH ÖRÇİN
ŞANLIURFA
I W S H
       


30 KG
First Round



HULUSİ TUĞBERK ŞAHİN
KOCAELİ
I W S H
       


30 KG
First Round



BARIŞ DENİZ
DİYARBAKIR
I W S H
       


30 KG
First Round



MUHAMMET MUSTAFA SOYDAM
ERZURUM
I W S H
       


30 KG
First Round



UTKU ÖZDEMİR
SİNOP
I W S H
       


30 KG
First Round



SEHA ARSLAN
SAKARYA
I W S H
       


30 KG
First Round



ALİ METEHAN KAYA
ADANA
I W S H
       


30 KG
First Round



KAAN DOĞAN
BURSA
I W S H
       


30 KG
First Round



MİRAÇ ASLAN DUYGU
ANKARA
I W S H
       


30 KG
First Round



MEHMETCAN ÖZGAN
MANİSA
I W S H
       


30 KG
First Round



ENSARİ DEMİRCİER
KONYA
I W S H
       


30 KG
First Round



HÜSEYİN OKUR
BATMAN
I W S H
       


30 KG
First Round



KEREM ŞEKER
RİZE
I W S H
       


30 KG
First Round



HASAN İZGİ
GAZİANTEP
I W S H
       


30 KG
Repechage 1




I W S H
       

EMİR KARAASLAN
AKSARAY
30 KG
Repechage 1




I W S H
       

OSMAN KARATAŞ
SİİRT
30 KG
Repechage 1




I W S H
       

MUHAMMED SEMYAN AKINCI
KIRŞEHİR
30 KG
Repechage 1




I W S H
       

MEHMETCAN ÖZGAN
MANİSA
34 KG
First Round



SELİM ILGAZ
ANKARA
I W S H
       


34 KG
First Round



AHMET CAN KORKUSUZ
BURSA
I W S H
       


34 KG
First Round



BURHAN GÜNGÖR
ADANA
I W S H
       


34 KG
First Round



YİĞİTHAN BAĞCI
EDİRNE
I W S H
       


34 KG
First Round



SEMİH ORBEĞİ
İSTANBUL
I W S H
       


34 KG
First Round



FURKAN KAPLAN
İZMİR
I W S H
       


34 KG
First Round



YUNUS EMRE GÜLCÜR
KONYA
I W S H
       


34 KG
First Round



ERDEM BAKİ OKUR
KİLİS
I W S H
       


34 KG
First Round



YAĞIZ SARITEKİN
SİNOP
I W S H
       


34 KG
First Round



BERKAY KABADAYI
SAMSUN
I W S H
       


34 KG
First Round



EREN KILINÇ
AYDIN
I W S H
       


34 KG
First Round



KAAN DEMİR
KONYA
I W S H
       


34 KG
First Round



RAMAZAN KİBAROĞLU
ANKARA
I W S H
       


34 KG
First Round



MUSTAFA DERİN
ŞANLIURFA
I W S H
       


34 KG
First Round



YAHYA ERDEN
SAKARYA
I W S H
       


34 KG
First Round



MUSTAFA SEVEN
MANİSA
I W S H
       


34 KG
First Round



AHMET İRMAK
İSTANBUL
I W S H
       


34 KG
First Round



EREN GÖKBERK GÜNDAŞ
ERZURUM
I W S H
       


34 KG
First Round



AHMET YALÇIN
ADANA
I W S H
       


34 KG
First Round



BERAT ÇAKIROĞLU
SAMSUN
I W S H
       


34 KG
First Round



BAHATTİN POLATBİLEK
GAZİANTEP
I W S H
       


34 KG
First Round



ABDULLAH KAAN ÖNCEL
ŞANLIURFA
I W S H
       


34 KG
First Round



EFECAN TAŞCI
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


34 KG
First Round



GÖKTUĞ LEYÜN
EDİRNE
I W S H
       


34 KG
First Round



ŞEREF ERKUL
BATMAN
I W S H
       


34 KG
First Round






34 KG
First Round



FATİH YILMAZ
İZMİR
I W S H
       


34 KG
First Round



MAHMUT BALANDI
ŞANLIURFA
I W S H
       


34 KG
First Round



MUHAMMED HAMİT ACAR
ÇORUM
I W S H
       


34 KG
First Round



MUHAMMED SELİM TOKEL
İSTANBUL
I W S H
       


34 KG
First Round



ONUR DOĞAN
ANKARA
I W S H
       


34 KG
First Round



ALP TÜRKMENOĞLU
ADANA
I W S H
       


34 KG
First Round



ERDEM AKMEN
KİLİS
I W S H
       


34 KG
Second Round




I W S H
       

FATİH YILMAZ
İZMİR
34 KG
Repechage 1




I W S H
       

ABDULKERİM SÜRGÜVENÇ
SİİRT
34 KG
Repechage 1




I W S H
       

MUSTAFA DARACIKLI
BİLECİK
38 KG
First Round



ÖMER FARUK TURGUTLU
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



EFE SOYSAL
SAKARYA
I W S H
       


38 KG
First Round



BATUR BÖLÜK
GAZİANTEP
I W S H
       


38 KG
First Round



CEMAL KUZU
KIRŞEHİR
I W S H
       


38 KG
First Round



SÜLEYMAN ARSLAN
MANİSA
I W S H
       


38 KG
First Round



BEKİR TAHA SEYMEN
KOCAELİ
I W S H
       


38 KG
First Round



ONUR OKUR
İZMİR
I W S H
       


38 KG
First Round



EGE ARMAN VAYLOYAN
İSTANBUL
I W S H
       


38 KG
First Round



YUNUS DERYAL
BATMAN
I W S H
       


38 KG
First Round



HÜSEYİN DOKTUR
BURSA
I W S H
       


38 KG
First Round



MÜCAHİT ÜSTÜN
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



ALİ ERDEM BULCA
EDİRNE
I W S H
       


38 KG
First Round



MUSTAFA KEMAL KADIOĞLU
SAKARYA
I W S H
       


38 KG
First Round



HİLMİ MUCIK
KOCAELİ
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMED FATİH KILIÇ
ANKARA
I W S H
       


38 KG
First Round



RECEP CAN GÜMÜŞALAN
KİLİS
I W S H
       


38 KG
First Round



ABDÜSSAMED AY
ISPARTA
I W S H
       


38 KG
First Round



MUSTAFA YAĞIZ ÇEŞMEBAŞI
TEKİRDAĞ
I W S H
       


38 KG
First Round




I W S H
       

AHMET ŞÜKRÜ AYDIN
SİNOP
38 KG
First Round



ENES ÇAL
İSTANBUL
I W S H
       


38 KG
First Round



METEHAN ZAFER
YALOVA
I W S H
       


38 KG
First Round



EMİN ALPER CANBEZER
ERZURUM
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMED KAĞAN ERAT
BALIKESİR
I W S H
       


38 KG
First Round



MEHMET ALTUNIŞIK
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



OSMAN KILIÇ
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round



YAKUP AKMAN
BATMAN
I W S H
       


38 KG
First Round



ÖMER KÖKEN
ÇORUM
I W S H
       


38 KG
First Round



BATIN ARAS DÖKMEN
EDİRNE
I W S H
       


38 KG
First Round



ÖMER FARUK BAKIŞKAN
ANKARA
I W S H
       


38 KG
First Round



ALİ KOCALAR
KİLİS
I W S H
       


38 KG
First Round






38 KG
First Round



GALİP YILMAZ
ORDU
I W S H
       


38 KG
First Round



CAN OTRU
İSTANBUL
I W S H
       


38 KG
First Round



HALİL İBRAHİM KAYMAZ
YALOVA
I W S H
       


38 KG
First Round



ENES KILINÇ
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



ÖMER ASAF MEŞE
SAKARYA
I W S H
       


38 KG
First Round



KADİR TALHA İSPİR
ANTALYA
I W S H
       


38 KG
First Round



SEMİH ACAR
MANİSA
I W S H
       


38 KG
First Round



FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
I W S H
       


38 KG
First Round



GÜRKAN KARAKOÇ
BURSA
I W S H
       


38 KG
First Round



HALİL EFE İÇEL
SAMSUN
I W S H
       


38 KG
Second Round




I W S H
       

GALİP YILMAZ
ORDU
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

ONUR OKUR
İZMİR
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

MUSTAFA KEMAL KADIOĞLU
SAKARYA
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

ENES USLU
KAHRAMANMARAŞ
42 KG
First Round



RAHMİ TUĞRA GÜLTEPE
ORDU
I W S H
       


42 KG
First Round



FATİH DEMİR
İSTANBUL
I W S H
       


42 KG
First Round



SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round



OĞUZ ŞAHİN
ARTVİN
I W S H
       


42 KG
First Round



EMRE YAZGAN
KOCAELİ
I W S H
       


42 KG
First Round



OĞUZHAN KELEŞ
ERZURUM
I W S H
       


42 KG
First Round



CAFER SELEN
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


42 KG
First Round



EFE AYDIN
ÇORUM
I W S H
       


42 KG
First Round



POLAT ŞENTÜRK
BİLECİK
I W S H
       


42 KG
First Round



MELİH KAĞAN BİLEK
AMASYA
I W S H
       


42 KG
First Round



EFE UZUNKUYU
İZMİR
I W S H
       


42 KG
First Round



ÇAĞRI DEMİRCİ
KIRIKKALE
I W S H
       


42 KG
First Round



ÖMER FARUK ŞEN
SAKARYA
I W S H
       


42 KG
First Round



SALİH ILGAZ
ANKARA
I W S H
       


42 KG
First Round



MUHAMMET FETHİ ÖZKAN
KIRKLARELİ
I W S H
       


42 KG
First Round



BERAT ABDULLAH KESKİN
SAKARYA
I W S H
       


42 KG
First Round



SAMET ABACIOĞLU
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round



MUHAMMET HASAN DEMİRBAŞ
KIRŞEHİR
I W S H
       


42 KG
First Round



İHSAN ÖZDEMİR
TEKİRDAĞ
I W S H
       


42 KG
First Round



YAŞAR ELMALI
İZMİR
I W S H
       


42 KG
First Round



HARUN AYDIN
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round



TAYFUN TAHA ÇOŞKUN
SAMSUN
I W S H
       


42 KG
First Round



İBRAHİM EGEMEN AKKAYA
EDİRNE
I W S H
       


42 KG
First Round



BERAT ÖZDEMİR
KOCAELİ
I W S H
       


42 KG
First Round



İSMET EMRE ÇELİKEL
MANİSA
I W S H
       


42 KG
First Round



BURAK İSMAİL ŞENGÜR
İSTANBUL
I W S H
       


42 KG
First Round






42 KG
First Round



BORA ÖZGÜN AKSU
BURSA
I W S H
       


42 KG
First Round



ÖMER FARUK TEVETOĞLU
RİZE
I W S H
       


42 KG
First Round



OĞUZ DEMİRTAŞ
KOCAELİ
I W S H
       


42 KG
First Round



BEYTULLAH BOZKURT
GAZİANTEP
I W S H
       


42 KG
First Round



FURKAN KARABULUT
İZMİR
I W S H
       


42 KG
First Round



MÜCAHİT AYYILDIZ
SAKARYA
I W S H
       


42 KG
First Round



RECEP TURHAN
BURSA
I W S H
       


42 KG
First Round



MUSTAFA TATAR
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round



YİĞİT KÜÇÜKBODUK
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round



MUHAMMET SEFA AZDER
RİZE
I W S H
       


42 KG
First Round



MEHMET ENES CİHANGİR
MANİSA
I W S H
       


42 KG
First Round



CEYHUN HAYTA
BALIKESİR
I W S H
       


42 KG
First Round



YASİN KARATEKE
KIRKLARELİ
I W S H
       


42 KG
First Round



BARIŞ BUĞRA GÖKBULUT
ANKARA
I W S H
       


42 KG
First Round



AHMET DURSUN ALBAYRAKLI
AKSARAY
I W S H
       


42 KG
First Round



ARDA ÇEVİK
AMASYA
I W S H
       


42 KG
First Round



ÇAĞLAR BİLGİÇ
İZMİR
I W S H
       


42 KG
First Round



NEVZAT EFE IŞIK
KIRŞEHİR
I W S H
       


42 KG
First Round



BATUHAN ARSLAN
MANİSA
I W S H
       


42 KG
First Round



ABDUSAMET SEVER
ERZURUM
I W S H
       


42 KG
First Round



EMİRHAN AKAY
EDİRNE
I W S H
       


42 KG
First Round



SEFER OBA
ANKARA
I W S H
       


42 KG
First Round



MİRSAD KILIÇ
AĞRI
I W S H
       


42 KG
First Round



YASİN KORKMAZ
YALOVA
I W S H
       


42 KG
First Round



DUHAN DEMİRCİ
KOCAELİ
I W S H
       


42 KG
First Round



ALPEREN LİV
TEKİRDAĞ
I W S H
       


42 KG
First Round



HASAN CAN ÖNEL
MUĞLA
I W S H
       


42 KG
First Round



TUĞRUL KAYA
ORDU
I W S H
       


42 KG
First Round



ALTUĞ KAAN AYNAGÖZ
SAMSUN
I W S H
       


42 KG
First Round



ERSİN GÜLER
İSTANBUL
I W S H
       


42 KG
First Round



EFE AYIK
ARTVİN
I W S H
       


42 KG
Second Round



BURAK İSMAİL ŞENGÜR
İSTANBUL
I W S H
       


42 KG
Repechage 1




I W S H
       

OĞUZHAN KELEŞ
ERZURUM
42 KG
Repechage 1




I W S H
       

YAŞAR ELMALI
İZMİR
42 KG
Repechage 1




I W S H
       

MUHAMMET SEFA AZDER
RİZE
46 KG
First Round



MUSTAFA YAĞIZ KARACA
MANİSA
I W S H
       


46 KG
First Round



EMİR ULUSOY
ANTALYA
I W S H
       


46 KG
First Round



ARDA KALAYCI
ANKARA
I W S H
       


46 KG
First Round




I W S H
       

MUAMMER TURAN
İZMİR
46 KG
Repechage 1




I W S H
       

AHMET HAKTAN YILDIRIM
TEKİRDAĞ
50 KG
First Round



EMİR SELİM ARI
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
First Round



SAİD ÖMER MUHCU
SAMSUN
I W S H
       


50 KG
First Round



ÖMER FARUK AŞIK
MANİSA
I W S H
       


50 KG
First Round



YUSUF KART
SAKARYA
I W S H
       


50 KG
First Round



HALİL İBRAHİM DOĞU
AMASYA
I W S H
       


50 KG
First Round



İRFAN YİĞİT YILDIZ
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
First Round



MELİH TOPÇU
SAKARYA
I W S H
       


50 KG
First Round



MUZAFFER GÜLER
ANKARA
I W S H
       


50 KG
First Round



İBRAHİM AYDEMİR
KONYA
I W S H
       


50 KG
First Round



ALPEREN KURDOĞLU
SAMSUN
I W S H
       


50 KG
First Round



ANIL TINGIR
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
First Round



İZZET EMRE ERDEM
ŞANLIURFA
I W S H
       


50 KG
First Round



HAKTAN ARDA TÜFEKCİ
KONYA
I W S H
       


50 KG
First Round



AHMET YUSUF ERKAN
SAKARYA
I W S H
       


50 KG
First Round



SÜLEYMAN KUMAŞ
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
First Round



KEREMCAN CENİKLİ
SAMSUN
I W S H
       


50 KG
First Round



FATİH TANUR ÇOŞKUN
ÇORUM
I W S H
       


50 KG
First Round



BARIŞ NACİ ERGİN
BATMAN
I W S H
       


50 KG
Repechage 1




I W S H
       

ENES CUDA
ŞANLIURFA
50 KG
Bronze



MAHMUTCAN MADEN
SAKARYA
I W S H
1      


55 KG
First Round



FURKAN SAMET BULUT
DİYARBAKIR
I W S H
       


55 KG
First Round



RAMAZAN PEKER
ANKARA
I W S H
       


55 KG
First Round



MUSTAFA SAİD DALGALI
KIRŞEHİR
I W S H
       


55 KG
First Round



MUHAMMED ARDA BİRİNCİBUBAR
EDİRNE
I W S H
       


55 KG
First Round



MUHAMMET HAKKI GENÇ
ORDU
I W S H
       


55 KG
First Round



HASAN EFE KOÇAK
KONYA
I W S H
       


55 KG
First Round



GÖRKEM AYDIN
TRABZON
I W S H
       


55 KG
First Round



İSMAİL EREN TÜRKMEN
KONYA
I W S H
       


55 KG
First Round



MUHAMMED MUSTAFA GÜLLÜ
ANKARA
I W S H
       


55 KG
First Round




I W S H
       

AHMET EREN YILDIZ
ŞANLIURFA
55 KG
First Round



ÖMER SAMANCI
SAMSUN
I W S H
       


55 KG
First Round



ABDÜLMECİT GÜR
ORDU
I W S H
       


55 KG
First Round



MUSA VURAL
MANİSA
I W S H
       


55 KG
First Round



ARDA HAKAN AKÇIL
KOCAELİ
I W S H
       


55 KG
First Round




I W S H
       

KEREM TALHA ŞİMŞEK
AKSARAY
55 KG
First Round



BERKE ŞENSOY
ORDU
I W S H
       


55 KG
First Round



HÜSEYİN EFE AKÇAOĞLU
SİNOP
I W S H
       


55 KG
First Round



MUHAMMED ALİ TATLISU
KONYA
I W S H
       


55 KG
First Round



MUSTAFA EGE BENLER
İZMİR
I W S H
       


55 KG
First Round






55 KG
First Round



TAHİR BİRFİDAN
SAKARYA
I W S H
       


55 KG
First Round






55 KG
First Round



BURAK YILDIZ
AYDIN
I W S H
       


55 KG
First Round



DAVUT EREN ÇİÇEK
DİYARBAKIR
I W S H
       


55 KG
First Round






55 KG
First Round



OĞULCAN KOÇBOĞA
ÇORUM
I W S H
       


55 KG
First Round



KAYRA PEKTAŞ
MANİSA
I W S H
       


55 KG
First Round



ENES SERT
SAKARYA
I W S H
       


55 KG
Second Round



MUSTAFA EGE BENLER
İZMİR
I W S H
       


55 KG
Second Round




I W S H
       

BURAK YILDIZ
AYDIN
55 KG
Second Round



DAVUT EREN ÇİÇEK
DİYARBAKIR
I W S H
       


55 KG
Repechage 1




I W S H
       

MUHAMMED ARDA BİRİNCİBUBAR
EDİRNE
55 KG
Repechage 1




I W S H
       

ÖMER SAMANCI
SAMSUN
55 KG
Repechage 1




I W S H
       

HÜSEYİN EFE AKÇAOĞLU
SİNOP
60 KG
First Round



BARIŞ ONAT
KONYA
I W S H
       


60 KG
First Round



MUSTAFA ABAY BAYRAK
ORDU
I W S H
       


60 KG
First Round



İBRAHİM ETEM CENGİZ
KONYA
I W S H
       


60 KG
First Round



EFE DENİZ BAYUR
KOCAELİ
I W S H
       


60 KG
First Round



FURKAN YAVAŞ
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
First Round



ÇAĞRI EREN ERMİŞ
AMASYA
I W S H
       


60 KG
First Round



ABDULKADİR EMİN ÖZCAN
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
First Round



NAZMİ BERKAY ÖZTÜRK
ORDU
I W S H
       


60 KG
Repechage 1




I W S H
       

ABDULKADİR EMİN ÖZCAN
SAKARYA
+60 KG
First Round



EMRE CAN AKÇAY
KOCAELİ
I W S H
       


+60 KG
First Round






+60 KG
First Round



YUSUF EREN ŞAHİN
DÜZCE
I W S H
       


+60 KG
First Round



ÖMER EFE GÜLHAN
KONYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



ÖMER FARUK BAŞAR
İSTANBUL
I W S H
       


+60 KG
First Round



YUNUSEMRE MOL
ŞANLIURFA
I W S H
       


+60 KG
First Round



MEHMET KISA
BİLECİK
I W S H
       


+60 KG
First Round



NEZİHİ ANIL KURDOĞLU
EDİRNE
I W S H
       


+60 KG
First Round



OSMAN EGEHAN GEZİCİ
SAKARYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



AYTAÇ AYKUT GÜNDOĞAN
MANİSA
I W S H
       


+60 KG
First Round



DOĞUKAN BAL
ADANA
I W S H
       


+60 KG
First Round



BERK ULAŞ KAMAN
İZMİR
I W S H
       


+60 KG
First Round



KEREM YEŞİLGÖZ
BİLECİK
I W S H
       


+60 KG
First Round



İSMAİL ERDEM GÖÇ
İZMİR
I W S H
       


+60 KG
First Round



İBRAHİM TATAROĞLU
KOCAELİ
I W S H
       


+60 KG
First Round



AHMET AKİF KARAKUŞ
SAKARYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



KEMAL ŞAK
ANTALYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



MEHMET DEMİR
ŞANLIURFA
I W S H
       


+60 KG
First Round



ALİ EFE
KONYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



ERDAL GÜRTEKİN
MANİSA
I W S H
       


+60 KG
First Round



ARDA KÜÇÜKKAYA
ZONGULDAK
I W S H
       


+60 KG
First Round



BARAN BURÇ
ŞANLIURFA
I W S H
       


+60 KG
First Round



MEHMET EMİN ÖZTÜRK
SAMSUN
I W S H
       


+60 KG
First Round



ATİLLA DİNÇ
KOCAELİ
I W S H
       


+60 KG
First Round



ABDULLAH BORA LİMAN
İSTANBUL
I W S H
       


+60 KG
Second Round




I W S H
       

YUSUF EREN ŞAHİN
DÜZCE
+60 KG
Repechage 1




I W S H
       

İRFAN YILDIRIM
MANİSA
+60 KG
Repechage 1




I W S H
       

NEZİHİ ANIL KURDOĞLU
EDİRNE
+60 KG
Repechage 1




I W S H
       

İSMAİL ERDEM GÖÇ
İZMİR
+60 KG
Repechage 1




I W S H
       

ABDULLAH BORA LİMAN
İSTANBUL
24 KG
Elimination



ZEYNEP ÇAĞLAR
OSMANİYE
I W S H
       


24 KG
Repechage




I W S H
       

SELMA KAYA
MERSİN
28 KG
First Round



NİSA TAN
BİLECİK
I W S H
       


28 KG
First Round



BÜŞRA DEMİR
İSTANBUL
I W S H
       


28 KG
First Round



AYŞE HATAŞ
KÜTAHYA
I W S H
       


28 KG
First Round



MERİHSU EYÜBOĞLU
RİZE
I W S H
       


28 KG
First Round



GÖZDE NAZ SUNGUR
KOCAELİ
I W S H
       


28 KG
First Round



MERVE KAYA
MANİSA
I W S H
       


28 KG
First Round



BEGÜMNAZ DOĞRUYOL
SİVAS
I W S H
       


28 KG
First Round



NAZ KORKMAZ
MANİSA
I W S H
       


28 KG
First Round



HİRANUR ÜLGER
ANTALYA
I W S H
       


28 KG
First Round



ELİF NEVRA EREN
TEKİRDAĞ
I W S H
       


28 KG
First Round



AZRA KİLERCİ
İSTANBUL
I W S H
       


28 KG
First Round



AYŞENUR GÖNEN
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


28 KG
First Round



MERVE TUNÇ
İSTANBUL
I W S H
       


28 KG
First Round



ESRA YAVUZ
GAZİANTEP
I W S H
       


28 KG
First Round



AYŞE İREM HAYVE
KİLİS
I W S H
       


28 KG
First Round



SENA SEZER
KÜTAHYA
I W S H
       


28 KG
First Round



GÜLŞAN ÖZENÇ
ANTALYA
I W S H
       


28 KG
First Round



ZEYNEP ÖZTÜRK
RİZE
I W S H
       


28 KG
First Round



DUYGU YILMAZ
MANİSA
I W S H
       


28 KG
First Round



SEBİLA ABANOZ
KOCAELİ
I W S H
       


28 KG
First Round



ERVA EREN
SAKARYA
I W S H
       


28 KG
First Round



HAVİSE KIR
ORDU
I W S H
       


28 KG
Repechage 1




I W S H
       

MERVE ALAKUŞ
ARDAHAN
28 KG
Repechage 1




I W S H
       

ERVA EREN
SAKARYA
32 KG
First Round



CEREN TOPÇU
SAKARYA
I W S H
       


32 KG
First Round



HANİFENUR YUMUK
ANTALYA
I W S H
       


32 KG
First Round



DURU YILDIRIM
MANİSA
I W S H
       


32 KG
First Round



BERFİN ALPBOĞA
İZMİR
I W S H
       


32 KG
First Round



BENGÜ YILMAZ
MANİSA
I W S H
       


32 KG
First Round



NEHİR DALKILIÇ
İSTANBUL
I W S H
       


32 KG
First Round



SEBAHAT ETE
SİİRT
I W S H
       


32 KG
First Round



SATI UZUN
ÇORUM
I W S H
       


32 KG
Repechage 1




I W S H
       

ESLEM ŞENGÖZ
SAKARYA
36 KG
First Round



TUĞÇE GÜLMÜŞ
GAZİANTEP
I W S H
       


36 KG
First Round



ŞEVVAL GELİR
ISPARTA
I W S H
       


36 KG
First Round



CANSU TÜRK
OSMANİYE
I W S H
       


36 KG
First Round



HAVVANUR KEKKEŞ
KONYA
I W S H
       


36 KG
First Round



İLAYDA SENA ANAZ
AKSARAY
I W S H
       


36 KG
First Round



ZEYNEP AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       


36 KG
First Round



ELA NUR BAYKARA
SİİRT
I W S H
       


36 KG
First Round



ELİF SU YALÇIN
ADANA
I W S H
       


36 KG
First Round



İREM SERBEST
İZMİR
I W S H
       


36 KG
First Round



İKLİM DUMAN
ANKARA
I W S H
       


36 KG
First Round



ELİSA LAL DOĞAN
KOCAELİ
I W S H
       


36 KG
First Round



CEREN ÖZEN
AYDIN
I W S H
       


36 KG
First Round



MELİKE TÜRKÖZ
İSTANBUL
I W S H
       


36 KG
First Round



TUBA BERRA AKYEL
ZONGULDAK
I W S H
       


36 KG
First Round



CEREN YİĞİT
ARTVİN
I W S H
       


36 KG
First Round



GİZEM DİNÇER
KOCAELİ
I W S H
       


36 KG
First Round



BENGİSU HAYAL KURUN
TEKİRDAĞ
I W S H
       


36 KG
First Round



HANİFE ENGİN
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


36 KG
First Round



AYSU OKUYUCU
EDİRNE
I W S H
       


36 KG
First Round



ECRİN ÖZDEMİR
ANKARA
I W S H
       


36 KG
First Round



EYLÜL ELİF IŞIK
ÇORUM
I W S H
       


36 KG
First Round



YAĞMUR AVCI
MERSİN
I W S H
       


36 KG
First Round



HACER BAŞ
MANİSA
I W S H
       


36 KG
First Round



BUSE NUR AVLAR
DİYARBAKIR
I W S H
       


36 KG
First Round



YURDANUR YILMAZ
ORDU
I W S H
       


36 KG
First Round



RABİA YILDIRIM
SİVAS
I W S H
       


36 KG
First Round



EDA GÜNGÖR
BALIKESİR
I W S H
       


36 KG
First Round



ELİF GÜL
İZMİR
I W S H
       


36 KG
First Round



MERVE BOZTAŞ
KÜTAHYA
I W S H
       


36 KG
First Round



SENA AKMAN
DÜZCE
I W S H
       


36 KG
First Round



BEYZANUR AKPINAR
BURSA
I W S H
       


36 KG
First Round



EMİNE ÖZBAYRAM
ANKARA
I W S H
       


36 KG
First Round



FATMA NAZ ÖZDEMİR
AYDIN
I W S H
       


36 KG
First Round



HİLAL SAYIN
DÜZCE
I W S H
       


36 KG
First Round



MERYEM FERİDE KOÇBEY
ORDU
I W S H
       


36 KG
First Round



HACER BİÇER
BURSA
I W S H
       


36 KG
First Round



BERİTAN UYGAR
AĞRI
I W S H
       


36 KG
First Round



ERVANUR EFE
SAKARYA
I W S H
       


36 KG
First Round



YAREN AKSU
İZMİR
I W S H
       


36 KG
First Round



ELİF GÜNENÇ
BİLECİK
I W S H
       


36 KG
First Round



BERRA SAYDAM
KOCAELİ
I W S H
       


36 KG
First Round



ELİF SENA ÖZDOĞAN
NEVŞEHİR
I W S H
       


36 KG
First Round



ELİF CEMRE KOCA
OSMANİYE
I W S H
       


36 KG
First Round



EZEL ŞAHİN
SAMSUN
I W S H
       


36 KG
First Round



İREM YILDIZ
MANİSA
I W S H
       


36 KG
First Round



AYSEL AKKOYUN
KONYA
I W S H
       


36 KG
First Round



AYŞEGÜL SENA GÖZÜAÇIK
İSTANBUL
I W S H
       


36 KG
First Round



MERYEM KAYA
İSTANBUL
I W S H
       


36 KG
First Round



ZEYNEP ÖZMEN
ANKARA
I W S H
       


36 KG
First Round



MERYEMCE NEHİR ELMA
ORDU
I W S H
       


36 KG
First Round



BEYZA MUTLU
SİNOP
I W S H
       


36 KG
First Round



ALMİNA MUMCU
ZONGULDAK
I W S H
       


36 KG
First Round



ÖZGE ZEYNEP KARA
KOCAELİ
I W S H
       


36 KG
First Round



ASUMAN ÖZER
SİİRT
I W S H
       


36 KG
First Round



MÜNEVVER KOCA
GAZİANTEP
I W S H
       


36 KG
First Round



EYLÜL DÜŞLEM KÖKÇÜ
BALIKESİR
I W S H
       


36 KG
First Round



SILA OKUMUŞLAR
ARTVİN
I W S H
       


36 KG
First Round



AYŞEGÜL ERTUĞRUL
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


36 KG
First Round



EMİNE İKRA CANDAN
ADANA
I W S H
       


36 KG
First Round



YAĞMUR ARGUZ
MANİSA
I W S H
       


36 KG
First Round



ELİF NUR YALÇIN
KONYA
I W S H
       


36 KG
First Round



AYŞE NAZ BİLGİÇ
KÜTAHYA
I W S H
       


36 KG
First Round



NİSA KARAPINAR
AKSARAY
I W S H
       


36 KG
Repechage 1




I W S H
       

YAĞMUR ÇOLAK
SİNOP
36 KG
Repechage 1




I W S H
       

BENGİSU HAYAL KURUN
TEKİRDAĞ
36 KG
Repechage 1




I W S H
       

ELİF GÜNENÇ
BİLECİK
36 KG
Repechage 1




I W S H
       

AYŞEGÜL ERTUĞRUL
KAHRAMANMARAŞ
40 KG
First Round



ŞÜKRİYE ÖZKASAP
İZMİR
I W S H
       


40 KG
First Round



IRMAK DEMİRCİ
ISPARTA
I W S H
       


40 KG
First Round



İREM İŞLEK
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


40 KG
First Round



CEMİLE CEMRE ÇETİN
BALIKESİR
I W S H
       


40 KG
First Round



ELİF ALPASLAN
DİYARBAKIR
I W S H
       


40 KG
First Round



YÜSRA İÇLAL ÖZDEMİR
DÜZCE
I W S H
       


40 KG
First Round



SÜMEYRA KARA
KOCAELİ
I W S H
       


40 KG
First Round



RABİA DEMİR
ŞANLIURFA
I W S H
       


40 KG
First Round



SAHRA ARSLAN
ORDU
I W S H
       


40 KG
First Round



ZEYNEP SOYKAN
SAMSUN
I W S H
       


40 KG
First Round



CEYLAN KOCABEY
KIRŞEHİR
I W S H
       


40 KG
First Round



MERVE İREM ÇELİK
ANKARA
I W S H
       


40 KG
First Round



SENA ÖZER
SAKARYA
I W S H
       


40 KG
First Round



ELİF DİNÇ
KÜTAHYA
I W S H
       


40 KG
First Round



RÜMEYSA YEŞİLTEPE
GAZİANTEP
I W S H
       


40 KG
First Round



NİSANUR BALCI
İSTANBUL
I W S H
       


40 KG
First Round



NARİN İRVASO
BATMAN
I W S H
       


40 KG
First Round



ESLEM AKSU
RİZE
I W S H
       


40 KG
First Round



SÜMEYYE DENİZ
BİLECİK
I W S H
       


40 KG
First Round



BUSE YÜKSEL
MANİSA
I W S H
       


40 KG
First Round



ELİF NAZ ÇEVİK
SAMSUN
I W S H
       


40 KG
First Round



BUSE NAZLI BUDAK
MERSİN
I W S H
       


40 KG
First Round



TUĞBANUR ÇELİK
SİVAS
I W S H
       


40 KG
First Round



IREMSU ÇANKAYA
ANKARA
I W S H
       


40 KG
First Round



BELİNAY KOÇBIYIKOĞLU
ANTALYA
I W S H
       


40 KG
First Round



ŞEVVAL KOÇVER
SAKARYA
I W S H
       


40 KG
First Round



NECLA ŞEKER
KOCAELİ
I W S H
       


40 KG
First Round



SELİN ECE
AYDIN
I W S H
       


40 KG
First Round



NAZLICAN YILMAZ
ARTVİN
I W S H
       


40 KG
First Round



BERFİN İRVASO
BATMAN
I W S H
       


40 KG
First Round



DUHA BÜKRE MERAL
RİZE
I W S H
       


40 KG
First Round



BENGÜ SU SÜDÜTEMİZ
MANİSA
I W S H
       


40 KG
First Round



İCLAL AKIN
SAMSUN
I W S H
       


40 KG
First Round



HİLAL ÖZALP
SAKARYA
I W S H
       


40 KG
First Round



İKLİM İKRA KARAKEÇİLİ
ANKARA
I W S H
       


40 KG
First Round



RABİA NUR TOPÇU
EDİRNE
I W S H
       


40 KG
First Round



HAVİN KOCABEY
KIRŞEHİR
I W S H
       


40 KG
First Round



ASYA AKBABA
BALIKESİR
I W S H
       


40 KG
First Round



MELEK İREM YALNIZ
ORDU
I W S H
       


40 KG
First Round



ASYA KURT
ANTALYA
I W S H
       


40 KG
First Round



ŞEVVAL NUR TAŞKIN
DİYARBAKIR
I W S H
       


40 KG
First Round



MEDİNE GÜNEŞ
İZMİR
I W S H
       


40 KG
First Round



ELİF NAZ YILDIZAN
ISPARTA
I W S H
       


40 KG
First Round



REYHAN DİLASU KARAKAYA
SİVAS
I W S H
       


40 KG
First Round



IRMAK KULİS
BALIKESİR
I W S H
       


40 KG
First Round



BEYZA NUR ÖZ
MERSİN
I W S H
       


40 KG
First Round



SİNEM ORUÇ
KONYA
I W S H
       


40 KG
First Round



HAYRUNNİSA YILMAZ
DÜZCE
I W S H
       


40 KG
First Round



ESMA KARAFİL
MANİSA
I W S H
       


40 KG
First Round



İREMSU BEHİCE AYDİN
İZMİR
I W S H
       


40 KG
First Round



HELİN YAĞMUR DUMAN
HAKKARİ
I W S H
       


40 KG
First Round



DİLAN GÖZÜKARA
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


40 KG
First Round



GAMZE DİNÇER
KOCAELİ
I W S H
       


40 KG
First Round



ZHAMİLYA VEİSALOV
AYDIN
I W S H
       


40 KG
First Round



FATMA NUR ATALAY
ŞANLIURFA
I W S H
       


40 KG
First Round



ZEYNEP KAYA
SAKARYA
I W S H
       


40 KG
First Round



İKRA DENİZ AYHAN
BİLECİK
I W S H
       


40 KG
First Round



ŞEVVAL CİNGÖZ
GAZİANTEP
I W S H
       


40 KG
Repechage 1




I W S H
       

CEYLAN KOCABEY
KIRŞEHİR
40 KG
Repechage 1




I W S H
       

SELİN ECE
AYDIN
40 KG
Repechage 1




I W S H
       

ELİF NAZ YILDIZAN
ISPARTA
40 KG
Repechage 1




I W S H
       

BEYZA NUR ÖZ
MERSİN
44 KG
First Round



SUDE NUR ŞAHİN
MANİSA
I W S H
       


44 KG
First Round




I W S H
       

ŞÜHEDA LİV
TEKİRDAĞ
44 KG
First Round



HATİCE ATAY
KÜTAHYA
I W S H
       


44 KG
First Round




I W S H
       

HATİCE EKTİREN
DİYARBAKIR
44 KG
First Round



MÜNİSENUR ÖZDEMİR
MANİSA
I W S H
       


44 KG
First Round



NUR SENA KABADAYI
SAMSUN
I W S H
       


44 KG
First Round



NAZLI BAŞ
ORDU
I W S H
       


48 KG
First Round



ZEHRANUR KAYA
KOCAELİ
I W S H
       


48 KG
First Round



SILA AMANET
İSTANBUL
I W S H
       


48 KG
First Round



DİLARA DAĞLI
MANİSA
I W S H
       


48 KG
First Round



DİLARA ÇAĞATAY
İZMİR
I W S H
       


48 KG
First Round



DİDEMNUR CAN
SAMSUN
I W S H
       


48 KG
F