PHP Hatası

Önem: Warning

Mesaj: Invalid argument supplied for foreach()

Dosya Adı: views/istheader.php

Satır Numarası: 11

Sporcu İstatistiklerimiz

Sporcu İstatistiklerimiz


2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU
55 KG
Elimination



MERT CAN ÇOLAKDEMİR
BOLU
I W S H
       


55 KG
Elimination



İRFAN ERTAN
DÜZCE
I W S H
       


55 KG
Elimination



MURAT TEZCAN
BALIKESİR
I W S H
       


60 KG
Elimination



HARUN BİLİCİ
ANKARA
I W S H
       


60 KG
Elimination




I W S H
       

MAHMUT EKİNCİ
ŞANLIURFA
60 KG
Elimination



MUSTAFA GÖKALP ASLAN
KKTC
I W S H
1 1    

TOGHRUL ALAKBARLI
RİZE
60 KG
Elimination



SİNAN KARADAŞ
BİTLİS
I W S H
  1 1  

İBRAHİM BİÇER 
BOLU
60 KG
Elimination



KAAN GÜMELE 
ORDU
I W S H
       


60 KG
Quarter Final



EMRE ACAR
MANİSA
I W S H
1 1 1  

İBRAHİM BİÇER 
BOLU
60 KG
Repechage




I W S H
       

MAHMUT EKİNCİ
ŞANLIURFA
60 KG
Repechage



MEHMET SERÇELİ
KARAMAN
I W S H
1 1    

İBRAHİM BİÇER 
BOLU
60 KG
Repechage




I W S H
       

SAFA İŞİGÜZEL
YALOVA
57 KG
Elimination



ESMA SAVUN
SİİRT
I W S H
1      

BUSE CEMRE VERGİLİ
KKTC
57 KG
Elimination



AYŞENUR KARADAĞ
RİZE
I W S H
       


57 KG
Repechage




I W S H
       

YAĞMUR NAZ AYDIN
ORDU
66 KG
Elimination



AZAD GÖKÇEN
SAMSUN
I W S H
       

ALİ EREN ORÇAN
KKTC
66 KG
Elimination



RIDVAN HAZAR
SİİRT
I W S H
       


66 KG
Elimination



İBRAHİM HALİL DOĞAN
SAMSUN
I W S H
       


66 KG
Elimination



METEHAN KOZAN
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


66 KG
Quarter Final



ALİ EREN ORÇAN
KKTC
I W S H
1 1    

YUSUF ÖZKAYA
DİYARBAKIR
66 KG
Repechage



RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
1 1    

ALİ EREN ORÇAN
KKTC
66 KG
Repechage




I W S H
       

BERKE ÇIRPAN
MANİSA
48 KG
Elimination



ŞEYMA HACER YAĞLI
ÇORUM
I W S H
       


48 KG
Elimination



RUKİYE GÜL
AKSARAY
I W S H
1 1 1  

CEREN İŞCAN
KKTC
48 KG
Elimination



DİLAN ÇAM
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


73 KG
Elimination



İBRAHİM YILDIZ
KKTC
I W S H
1      

KIVANÇ KINAY
DÜZCE
44 KG
Elimination



ZEHRANUR SAKA
GİRESUN
I W S H
       


44 KG
Elimination



HAMİDE NUR AŞKIN
KKTC
I W S H
1 1    

ECEM SONAY BİRİNCİ
SAMSUN
44 KG
Elimination



MELİHA ÇAPAR
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


44 KG
Elimination



GÜLİŞAN YILDIZ
DÜZCE
I W S H
       


44 KG
Repechage



HAMİDE NUR AŞKIN
KKTC
I W S H
1 1    

ZEHRANUR SAKA
GİRESUN
52 KG
Elimination



ÇAĞLA SERDAR
KOCAELİ
I W S H
1      

MERVE İYİGÜN
KKTC
52 KG
Repechage



MERVE İYİGÜN
KKTC
I W S H
1 1    

MERCAN DAMLA TUNÇER
KAHRAMANMARAŞ
90 KG
Elimination



FIRAT DEMİRKIRAN
MARDİN
I W S H
       


90 KG
Elimination



HARUN KURTBAŞ
BATMAN
I W S H
       


90 KG
Elimination



YALÇIN ÇALIK
SAMSUN
I W S H
       


90 KG
Repechage




I W S H
       

YILMAZ BARTU GÖL
ORDU
+90 KG
Elimination



ABDULLAH TANRITANIR
KKTC
I W S H
1 1    

YUSUF TİMURTAŞ
SİİRT
+90 KG
Elimination



İBRAHİM HALİL ÖZMEN
ŞANLIURFA
I W S H
       


+90 KG
Elimination



NECMEDDİN KAZANCI
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


+90 KG
Elimination



ÖMER FARUK ULUÇAM
AKSARAY
I W S H
       


+90 KG
Elimination



EMİR FURKAN ŞIVGIN
ANKARA
I W S H
       


+90 KG
Elimination



EMİR YILDIZ
SAKARYA
I W S H
       


+90 KG
Repechage




I W S H
       

YUSUF TİMURTAŞ
SİİRT
+90 KG
Repechage




I W S H
       

BERKE ÇİÇEKDAĞ
İZMİR
+90 KG
Repechage




I W S H
       

EMİR FURKAN ŞIVGIN
ANKARA
70 KG
Elimination



EBRU KONAÇ
SİVAS
I W S H
       


70 KG
Elimination



MERVE SERİN
ANKARA
I W S H
       


70 KG
Elimination



SALİHA TAŞAN
BATMAN
I W S H
       


70 KG
Elimination



YASEMEN KURT
KKTC


70 KG
Quarter Final



YASEMEN KURT
KKTC
I W S H
1 1    

HABİBE AFYONLU
BALIKESİR
70 KG
Repechage




I W S H
       

GÜLBEYAZ SEVİŞ
DENİZLİ
70 KG
Repechage



MISRA AKKOYUN
BİTLİS
I W S H
1 1    

YASEMEN KURT
KKTC
+70 KG
Elimination



HİLAL KARAAĞAÇ
NİĞDE
I W S H
       


+70 KG
Elimination



DUYGU DİRGEN
MANİSA
I W S H
       


+70 KG
Elimination



AYŞENUR ÖKSÜZ
RİZE
I W S H
       


+70 KG
Elimination



BEYZA NUR ARI
KARAMAN
I W S H
       


+70 KG
Repechage




I W S H
       

MİRAÇ BAYER
SAKARYA
50 KG
Elimination



MERT NURETTİN GÜLLÜ
ANKARA
I W S H
       


50 KG
Elimination



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


50 KG
Elimination



EMİR ÖZ
SAMSUN
I W S H
       


50 KG
Elimination



HÜSEYİN VURAL
MANİSA
I W S H
1      

HÜSEYİN BOLAT
KKTC
50 KG
Elimination



OZAN AY
DÜZCE
I W S H
       


50 KG
Repechage




I W S H
       

SUAT CAN YAPICI
İSTANBUL
50 KG
Repechage



HÜSEYİN BOLAT
KKTC
I W S H
1 1    

OZAN AY
DÜZCE
81 KG
Elimination



AHMET YİĞİT BAYRAM
DENİZLİ
I W S H
       


81 KG
Elimination



YAVUZ SELİM ERKAN
RİZE
I W S H
       


81 KG
Elimination



ABİDİN KARABULUT
MANİSA
I W S H
       


81 KG
Elimination



ALİ EKBER ELVEREN
ŞANLIURFA
I W S H
       


81 KG
Elimination



ONUR DOSİ
KKTC
I W S H
       

ADNAN KILIÇ
GİRESUN
81 KG
Quarter Final



ALİ EKBER ELVEREN
ŞANLIURFA
I W S H
       

ONUR DOSİ
KKTC
81 KG
Repechage




I W S H
       

SULTAN DEMİRKIRAN
MARDİN
81 KG
Semi Final



ABİDİN KARABULUT
MANİSA
I W S H
1 1    

ONUR DOSİ
KKTC
81 KG
Bronze



AHMET YİĞİT BAYRAM
DENİZLİ
I W S H
1 1    

ONUR DOSİ
KKTC
40 KG
Elimination



BETÜL ANIK
SİİRT
I W S H
       


40 KG
Elimination



CENNET BEGÜM BEDİR
DÜZCE
I W S H
       


40 KG
Elimination



AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
       


40 KG
Elimination



ZÜHRENAZ SİPAHİ
MANİSA
I W S H
       


40 KG
Elimination



ZEYNEP SERRA ÜSTÜN
SAKARYA
I W S H
       


40 KG
Elimination



MUTEBER SUZAN ALTIN
KKTC


40 KG
Elimination



İREM ÇELİK
SİNOP
I W S H
       


40 KG
Quarter Final



MUTEBER SUZAN ALTIN
KKTC
I W S H
1      

İREM ÇELİK
SİNOP
40 KG
Repechage




I W S H
       

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
40 KG
Repechage




I W S H
       

ZEYNEP SERRA ÜSTÜN
SAKARYA
40 KG
Repechage





MUTEBER SUZAN ALTIN
KKTC
40 KG
Repechage Final



ZEYNEP SERRA ÜSTÜN
SAKARYA
I W S H
1      

MUTEBER SUZAN ALTIN
KKTC
63 KG
Elimination



KÜBRA ANAZ
AKSARAY
I W S H
       


63 KG
Elimination



BAHAR BEKDEMİR
ORDU
I W S H
       


63 KG
Elimination



DAMLA BEBEK
KKTC
I W S H
      1

LEYLA ŞEKER
SİİRT
63 KG
Elimination



HAVVA NUR TOPOĞLU
ANKARA
I W S H
       


63 KG
Quarter Final



BAHAR BEKDEMİR
ORDU
I W S H
1   1  

DAMLA BEBEK
KKTC
63 KG
Repechage





DAMLA BEBEK
KKTC
63 KG
Repechage Final



DAMLA BEBEK
KKTC
I W S H
1 1    

HAVVA NUR TOPOĞLU
ANKARA
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
55 KG
First Round



EMİRHAN KARAHAN
KOCAELİ
I W S H
       


55 KG
First Round



YUSUF İSLAM GÜNEŞ
ERZURUM
I W S H
       


55 KG
First Round



MAHMUT BERK DEMİRKALE
MERSİN
I W S H
       


55 KG
First Round



MEHMET TÜRKKAN
KİLİS
I W S H
       


55 KG
First Round



MEHMET ALİ RAVİ
ŞANLIURFA
I W S H
       


55 KG
First Round



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


55 KG
First Round



EMRE UÇUCU
MERSİN
I W S H
       


55 KG
First Round



ENES ÇAKAN
KOCAELİ
I W S H
       


55 KG
First Round



TALİP ÖNAL
ANKARA
I W S H
       


55 KG
First Round



EMRE TAPAN
ERZURUM
I W S H
       


55 KG
First Round



MUHAMMED İRVASO
BATMAN
I W S H
       


55 KG
Repechage 1




I W S H
       

Uğur Topçu
RİZE
55 KG
Repechage 1




I W S H
       

KEMAL BİŞKİN
KİLİS
60 KG
First Round



YAKUP ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA
I W S H
       


60 KG
First Round



HAMZA AKPINAR
KOCAELİ
I W S H
       


60 KG
First Round



YASİN DAŞÇİ
DİYARBAKIR
I W S H
       


60 KG
First Round



İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
       


60 KG
First Round



İSMAİL YÜCE
BALIKESİR
I W S H
       


60 KG
First Round



HARUN BİLİCİ
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



MEHMET ÖZDEN
BATMAN
I W S H
       


60 KG
First Round



GÖRKEM OĞUZ CAN
ZONGULDAK
I W S H
       


60 KG
First Round



BURAK YILDIRIM
MANİSA
I W S H
       


60 KG
First Round



ABDURRAHMAN AVCI
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


60 KG
First Round



RECEP AKYALÇIN
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


60 KG
First Round



HABİB TALHA KAÇAR
İSTANBUL
I W S H
       


60 KG
First Round



MEHMET SERÇELİ
KARAMAN
I W S H
       


60 KG
First Round




I W S H
1      

BAHATTİN KARATAŞ
BURSA
60 KG
First Round



TAHA PELEN
KÜTAHYA
I W S H
       


60 KG
First Round



ALİHAN FİLİZ
BATMAN
I W S H
       


60 KG
First Round



DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



BATUHAN DEMİRÖZ
ÇORUM
I W S H
       


60 KG
First Round



OKAN TÜMÜKLÜ
İZMİR
I W S H
       


60 KG
First Round



BERKANT BEDİR
DÜZCE
I W S H
       


60 KG
First Round



KEMAL İLGAR
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



TUNAHAN AYGÜN
KOCAELİ
I W S H
       


60 KG
First Round



HÜSEYİN SAMED KİLCİ
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


60 KG
First Round



AHMET MUTTAKİ SÖNMEZ
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



KADİR CAN DEMİR
İSTANBUL
I W S H
       


60 KG
First Round



RECEP ÖZTÜRK
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
First Round



RECEP EM
KÜTAHYA
I W S H
       


60 KG
First Round



MURAT TEZCAN
BALIKESİR
I W S H
       


60 KG
First Round



MUHAMMER KOŞAR
BATMAN
I W S H
       


60 KG
First Round



CİHAN KOÇ
SİVAS
I W S H
       


60 KG
First Round



İRFAN ERTAN
DÜZCE
I W S H
       


60 KG
First Round



BURAK KORKMAZ
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



EMRE ACAR
MANİSA
I W S H
       


60 KG
First Round



EMRE KUŞCU
BALIKESİR
I W S H
       


60 KG
First Round




I W S H
1      

MUHAMMED İKBAL ÇELİK
KAHRAMANMARAŞ
60 KG
First Round



İBRAHİM BAHADIR KILIÇ
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



RAMAZAN YILMAZ
İSTANBUL
I W S H
       


60 KG
First Round



MURATHAN HEPŞENDİR
İZMİR
I W S H
       


60 KG
First Round



SAMET MARIM
ÇORUM
I W S H
       


60 KG
First Round



MUSTAFA ZİYA DEMİR
AKSARAY
I W S H
       


60 KG
First Round



TUNAHAN BAYKARA
DÜZCE
I W S H
       


60 KG
First Round



MUHAMMED YAZİCİ
KOCAELİ
I W S H
       


60 KG
First Round



YUSUF KANTAR
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
First Round



AHMET IŞIK
KÜTAHYA
I W S H
       


60 KG
First Round



MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       


60 KG
Repechage 1




I W S H
       

ABDULLAH KAYMAZ
YALOVA
60 KG
Repechage 1




I W S H
       

OKAN TÜMÜKLÜ
İZMİR
60 KG
Repechage 1




I W S H
       

MUSTAFA YILMAZ
ZONGULDAK
66 KG
First Round



Eren Aksoy
ORDU
I W S H
       


66 KG
First Round



ABDULLAH BERKİN ÖZCAN
İSTANBUL
I W S H
       


66 KG
First Round



CİHAN ÖZKAYA
DİYARBAKIR
I W S H
       


66 KG
First Round



MUHAMMED KAZIM BEKLER
KONYA
I W S H
       


66 KG
First Round



ALPEREN KARSLI
ÇORUM
I W S H
       


66 KG
First Round



RESUL SÖNMEZ
ANKARA
I W S H
       


66 KG
First Round



ÖZGÜR GEZMİŞ
ERZURUM
I W S H
       


66 KG
First Round



EMİR KİRACILAR
ESKİŞEHİR
I W S H
       


66 KG
First Round



CEMİL YİĞİT IRMAK
BALIKESİR
I W S H
       


66 KG
First Round



BİLAL KORKMAZ
KIRŞEHİR
I W S H
       


66 KG
First Round



ABUZER AKOĞLU
MERSİN
I W S H
       


66 KG
First Round



ALPER ÇÜRÜK
KİLİS
I W S H
       


66 KG
First Round



OĞUZHAN HASMADEN
RİZE
I W S H
       


66 KG
First Round



ORÇUN IRMAK
TEKİRDAĞ
I W S H
       


66 KG
First Round






66 KG
First Round



İSKAN TUZ
İSTANBUL
I W S H
       


66 KG
First Round



MEHMETHAN AVCI
BURSA
I W S H
       


66 KG
First Round



EREN KOÇAK
KARAMAN
I W S H
       


66 KG
First Round



CELAL AKYILDIZ
ANKARA
I W S H
       


66 KG
First Round



ARSLANCAN TONGA
SAMSUN
I W S H
       


66 KG
First Round



KENAN ŞAYIK
MANİSA
I W S H
       


66 KG
First Round



RIDVAN DURMUŞ
KÜTAHYA
I W S H
       


66 KG
First Round



HASAN BURAK TASIKIRIK
KONYA
I W S H
       


66 KG
First Round



KAAN GÜMELE
ORDU
I W S H
       


66 KG
First Round



BEKİR AKYOL
KIRŞEHİR
I W S H
       


66 KG
First Round



ABDULKADİR KOCA
ANKARA
I W S H
       


66 KG
First Round



ALPASLAN ÜNVERDİ
AMASYA
I W S H
       


66 KG
First Round



MİKAİL PENPE
ÇORUM
I W S H
       


66 KG
First Round



BURHAN KARATAVUK
KÜTAHYA
I W S H
       


66 KG
First Round



ÇAĞRI İLDEŞ
TEKİRDAĞ
I W S H
       


66 KG
First Round



MEHMET ALİ YAŞAR
YALOVA
I W S H
       


66 KG
First Round



İBRAHİM CAN GENÇ
BURDUR
I W S H
       


66 KG
First Round



İBRAHİM HALİL DOĞAN
SAMSUN
I W S H
       


66 KG
First Round



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       


66 KG
First Round



YUNUS EMRE FERİK
SAKARYA
I W S H
       


66 KG
First Round



MUHAMMET BEŞİR ÖZKÖYLÜ
KİLİS
I W S H
       


66 KG
First Round



RECEP SARIOĞLU
SAMSUN
I W S H
       


66 KG
First Round



HİKMET TALHA ILGAZ
ANKARA
I W S H
       


66 KG
First Round



ABDULAZİZ KARA
ORDU
I W S H
       


66 KG
First Round



BERKE ÇIRPAN
MANİSA
I W S H
       


66 KG
First Round



ÖMER FARUK ÇETİNTAŞ
ESKİŞEHİR
I W S H
       


66 KG
First Round



SAMET SERÇELİ
KARAMAN
I W S H
       


66 KG
First Round



KASIM ERKAN
RİZE
I W S H
       


66 KG
First Round



SÜLEYMAN KAYACI
DİYARBAKIR
I W S H
       


66 KG
Second Round



ORÇUN IRMAK
TEKİRDAĞ
I W S H
1      


66 KG
Repechage 1




I W S H
       

Eren Aksoy
ORDU
73 KG
First Round



BAYRAM KANDEMİR
KONYA
I W S H
       


73 KG
First Round



AHMET RASİM PEKER
NİĞDE
I W S H
       


73 KG
First Round



BAHADIR GÖK
KÜTAHYA
I W S H
       


73 KG
First Round



HAKAN ÇÜRÜKÖZ
ANKARA
I W S H
       


73 KG
First Round



FATİH ÖZ
İSTANBUL
I W S H
       


73 KG
First Round



MUHAMMED MURAT BAYRAM
DENİZLİ
I W S H
       


73 KG
First Round



OĞUZHAN PEHLİVAN
MANİSA
I W S H
       


73 KG
First Round



ÖMER FARUK ARSLAN
KASTAMONU
I W S H
       


73 KG
First Round



HASAN BASRİ TAŞKIN
KOCAELİ
I W S H
       


73 KG
First Round



YASİN KONUK
ADANA
I W S H
       


73 KG
First Round



SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
       


73 KG
First Round



ALPEREN İPEK
ÇORUM
I W S H
       


73 KG
First Round



MÜCAHİD AYDIN
ZONGULDAK
I W S H
       


73 KG
First Round



ENES TÜRKYILMAZ
GİRESUN
I W S H
       


73 KG
First Round



BUĞRA TOPÇU
SAKARYA
I W S H
       


73 KG
First Round



MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
       


73 KG
First Round



MUHAMMET KARABAYIR
BURSA
I W S H
       


73 KG
First Round



YUSUF CAN ALTINAY
BAYBURT
I W S H
       


73 KG
First Round



HAMDİ COŞKUN
ANKARA
I W S H
       


73 KG
First Round



KADİR CAN USTA
TRABZON
I W S H
       


73 KG
First Round



AZİZ ARSLAN
BURDUR
I W S H
       


73 KG
First Round



İBRAHİM UZUN
KIRŞEHİR
I W S H
       


73 KG
First Round



YUSUF ESİRCİ
DÜZCE
I W S H
       


73 KG
First Round



MÜCAHİT ER
BATMAN
I W S H
       


73 KG
First Round



HASAN FURKAN BİLİCİ
ANTALYA
I W S H
       


73 KG
First Round



HALİL İBRAHİM TOSUN
KONYA
I W S H
       


73 KG
First Round



GÖRKEM ALİ AKYOL
ÇORUM
I W S H
       


73 KG
First Round



BERAT İNEKÇİOĞLU
SAKARYA
I W S H
       


73 KG
First Round



HAKAN AYDİNÇ
DÜZCE
I W S H
       


73 KG
First Round



HÜSEYİN ŞAMİL ÇEŞME
KONYA
I W S H
       


73 KG
First Round



TALHA ENES ARIOĞLU
DENİZLİ
I W S H
       


73 KG
First Round



İLKER HASAN GÜREL
KIRŞEHİR
I W S H
       


73 KG
First Round



BERKAY AKDEMİR
TRABZON
I W S H
       


73 KG
First Round



OLCAY DEMİRCİ
KASTAMONU
I W S H
       


73 KG
First Round



MEHMET DANACIOĞLU
ANKARA
I W S H
       


73 KG
First Round






73 KG
First Round



RAMAZAN BATUHAN ÇELİK
SAMSUN
I W S H
       


73 KG
First Round



İRFAN TUNA ŞEN
TEKİRDAĞ
I W S H
       


73 KG
First Round



BEKİR NEĞİŞ
BURDUR
I W S H
       


73 KG
First Round



SERDAR AKTEKİN
ZONGULDAK
I W S H
       


73 KG
First Round



ABDULLAH TEKPINAR
ANKARA
I W S H
       


73 KG
First Round



KADİR CAN ÇELİK
KOCAELİ
I W S H
       


73 KG
First Round



DİNÇER ÜSTÜN
BALIKESİR
I W S H
       


73 KG
First Round



NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
       


73 KG
First Round



İLKER YAVUZ
TEKİRDAĞ
I W S H
       


73 KG
First Round



ÖZGÜR DOĞAN
ORDU
I W S H
       


73 KG
First Round



MUHAMMED CÜNEYT MUMCUOĞLU
KÜTAHYA
I W S H
       


73 KG
First Round



ABBAS ÜLGER
AKSARAY
I W S H
       


73 KG
First Round



TAHA YAY
SAMSUN
I W S H
       


73 KG
First Round



MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
       


73 KG
First Round



ERTUĞRUL KEREM CİRANOĞLU
SAKARYA
I W S H
       


73 KG
First Round



FATİH BURAK CERAN
ANTALYA
I W S H
       


73 KG
Second Round




I W S H
1      

RAMAZAN BATUHAN ÇELİK
SAMSUN
73 KG
Repechage 1




I W S H
       

AHMET RASİM PEKER
NİĞDE
73 KG
Repechage 1




I W S H
       

MÜCAHİT ER
BATMAN
73 KG
Repechage 1




I W S H
       

DİNÇER ÜSTÜN
BALIKESİR
81 KG
First Round



AHMET ÇİFTÇİ
KONYA
I W S H
       


81 KG
First Round



AHMET ZAFER KARABENLİ
ANKARA
I W S H
       


81 KG
First Round



BARIŞ DOĞAN
MERSİN
I W S H
       


81 KG
First Round



AHMET ÇAĞLAYAN
BURSA
I W S H
       


81 KG
First Round



ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
I W S H
       


81 KG
First Round



ENES FURKAN MECİT
İZMİR
I W S H
       


81 KG
First Round




I W S H
1      

İLYAS ERGEN
TRABZON
81 KG
First Round



BARKIN EROL
ANKARA
I W S H
       


81 KG
First Round



UĞUR KABA
KASTAMONU
I W S H
       


81 KG
First Round



İSMAİL ÜNAL
ANKARA
I W S H
       


81 KG
First Round



NİHAT KARACAN
İSTANBUL
I W S H
       


81 KG
First Round



ROJHAT BAYRAM
MERSİN
I W S H
       


81 KG
First Round



FURKAN UTKU ÖZKAN
ANKARA
I W S H
       


90 KG
First Round



CAN GÜZEL
İSTANBUL
I W S H
       


90 KG
Repechage 1




I W S H
       

BATUHAN KAPLAN
ANTALYA
100 KG
First Round



MEHMET CAN TALAY
KONYA
I W S H
       


100 KG
First Round



OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       


100 KG
First Round



BERKE AYDIN
İSTANBUL
I W S H
       


100 KG
First Round



EMİRHAN CAVAR
TEKİRDAĞ
I W S H
       


100 KG
First Round



SAMET KAKIK
ANTALYA
I W S H
       


100 KG
First Round



FAHRİ ENES DUMAN
KOCAELİ
I W S H
       


100 KG
First Round



BARAN AKPINAR
SİNOP
I W S H
       


100 KG
First Round



HALİL İBRAHİM BADAK
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


100 KG
First Round



HALİL İBRAHİM ÖZTEKİN
BİLECİK
I W S H
       


100 KG
First Round



BATUHAN KÜÇÜKKAYA
SAMSUN
I W S H
       


100 KG
First Round



FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
       


100 KG
First Round



CEMAL HÖKELEK
AMASYA
I W S H
       


100 KG
First Round



HARUN KURTBAŞ
BATMAN
I W S H
       


100 KG
First Round



MURAT MERT ÇIRPICI
İSTANBUL
I W S H
       


100 KG
Repechage 1




I W S H
       

OZAN EROL
MANİSA
100 KG
Repechage 1




I W S H
       

ERDEM SEFA YAŞAR
KASTAMONU
100 KG
Repechage 1




I W S H
       

GÖKAY KURT
ORDU
100 KG
Repechage 1




I W S H
       

CEMAL HÖKELEK
AMASYA
+100 KG
First Round



YUSUF BARBAROS AKSOY
SAKARYA
I W S H
       


+100 KG
First Round



YUSUF EFE OK
İZMİR
I W S H
       


+100 KG
First Round



FURKAN GÜNER
SAMSUN
I W S H
       


+100 KG
First Round



MEHMET FURKAN ASLAN
ŞANLIURFA
I W S H
       


+100 KG
First Round



HAKAN AKAR
ORDU
I W S H
       


+100 KG
First Round



ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
       


+100 KG
First Round



İBRAHİM HALİL ÖZMEN
ŞANLIURFA
I W S H
       


+100 KG
First Round



EMİR FURKAN ŞIVGIN
ANKARA
I W S H
       


+100 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUSUF EFE OK
İZMİR
+100 KG
Repechage 1




I W S H
       

İDRİS SEMİH YILMAZ
RİZE
+100 KG
Repechage 1




I W S H
       

EMİR FURKAN ŞIVGIN
ANKARA
44 KG
First Round



DUYGU YENER
KOCAELİ
I W S H
       


44 KG
First Round



ŞEYMA LÜLE
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


44 KG
First Round



DOĞA SEVGİ SÜREN
BURSA
I W S H
       


44 KG
First Round



MERVE AZAK
KOCAELİ
I W S H
       


44 KG
First Round



GİZEM NUR ARAS
BURSA
I W S H
       


44 KG
First Round



ZEKİYE RABİYA KUSEYİRLİ
KOCAELİ
I W S H
       


44 KG
Repechage 1




I W S H
       

GİZEM NUR ARAS
BURSA
48 KG
First Round



BUKETNUR KARABULUT
KOCAELİ
I W S H
       


48 KG
First Round



ÖZGE ANDİÇ
ANKARA
I W S H
       


48 KG
First Round



ŞERİFE NUR TEKİN
ANTALYA
I W S H
       


48 KG
First Round



HANİFE ÖZCAN
İSTANBUL
I W S H
       


48 KG
First Round



SEDA ÖZÇELİK
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


48 KG
First Round



GÜL AKSOY
TRABZON
I W S H
       


48 KG
First Round



CEMRE MALAKCIOĞLU
DÜZCE
I W S H
       


48 KG
First Round



BAHAR İNAL
İSTANBUL
I W S H
       


48 KG
First Round



ALEYNA BOZKURT
ANKARA
I W S H
       


48 KG
First Round



ÇAĞLA SERDAR
KOCAELİ
I W S H
       


48 KG
First Round



ZEYNEP ÜLKER
ANTALYA
I W S H
       


48 KG
First Round



LEYLA BAŞAK KOFKO
İSTANBUL
I W S H
       


48 KG
First Round



SUDENAZ UZUN
TRABZON
I W S H
       


48 KG
First Round



KAMİLE KALMAZ
ANTALYA
I W S H
       


48 KG
First Round



BEYZANUR ÇETİN
KONYA
I W S H
       


48 KG
First Round



BERİKA KAPLAN
SAMSUN
I W S H
       


48 KG
First Round



FEYZANUR AZAK
KOCAELİ
I W S H
       


48 KG
First Round



SILA ERSİN
KOCAELİ
I W S H
       


48 KG
First Round



HAZAL SELEN ÇİFTCİ
İSTANBUL
I W S H
       


48 KG
First Round



RABİA ŞERAS
TRABZON
I W S H
       


48 KG
First Round



FAZİLET OYGUR
BURDUR
I W S H
       


48 KG
First Round



FATMANUR UYANIK
ANTALYA
I W S H
       


48 KG
Repechage 1




I W S H
       

BUKETNUR KARABULUT
KOCAELİ
48 KG
Repechage 1




I W S H
       

ALEYNA BOZKURT
ANKARA
48 KG
Repechage 1




I W S H
       

FEYZANUR AZAK
KOCAELİ
48 KG
Repechage 1




I W S H
       

ZEYNEP METE
SAKARYA
52 KG
First Round



KADER DİVAN
BURSA
I W S H
       


52 KG
First Round



NEHİR GÜNEY
ANKARA
I W S H
       


52 KG
First Round



AYŞEGÜL YANAR
MANİSA
I W S H
       


52 KG
First Round



BEYZA ÖZDEMİR
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
First Round



HÜMEYRA DEMİR
SAKARYA
I W S H
       


52 KG
First Round



BEYZA KEKLİK
KÜTAHYA
I W S H
       


52 KG
First Round



KEVSER ŞENGÖÇ
DÜZCE
I W S H
       


52 KG
First Round



BEYZA ÖZTÜRK
ANKARA
I W S H
       


52 KG
First Round



ASLINUR SARI
BURSA
I W S H
       


52 KG
First Round



GÖKÇE GÜNEŞ
SAKARYA
I W S H
       


52 KG
First Round



HİLAL ÖZBEK
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
First Round



SENA NUR ÖZEN
ANTALYA
I W S H
       


52 KG
First Round



YAĞMUR DUMAN
MANİSA
I W S H
       


52 KG
First Round



HİLAL ERATAN
BURSA
I W S H
       


52 KG
First Round



EMİNE BEYZA DOLMA
ANKARA
I W S H
       


52 KG
Repechage 1




I W S H
       

AYŞEGÜL YANAR
MANİSA
57 KG
First Round



BUKET MERCAN
ANKARA
I W S H
       


57 KG
First Round



BUSEGÜL USTA
TRABZON
I W S H
       


57 KG
First Round



NİSA NUR AVCI
ADANA
I W S H
       


57 KG
First Round



ÇAĞRI ŞEYDA BAŞONAR
İSTANBUL
I W S H
       


57 KG
First Round



ESRA BADEM
SAKARYA
I W S H
       


57 KG
First Round



BÜŞRA ÇAYAN
GİRESUN
I W S H
       


57 KG
First Round



MERVE ÜNLÜ
TRABZON
I W S H
       


57 KG
First Round



HABİBE RUKİYE HASYAR
İSTANBUL
I W S H
       


57 KG
First Round




I W S H
1      

BEYZANUR YILDIZTEKİN
KOCAELİ
57 KG
First Round



FERYAT GÖNÜLTAŞ
SAKARYA
I W S H
       


57 KG
First Round



YAREN ODUNCU
AMASYA
I W S H
       


57 KG
First Round



AYŞEGÜL YILDIRIM
ANKARA
I W S H
       


57 KG
First Round



ZEHRA AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       


57 KG
First Round



EZGİ KARADEMİR
KARAMAN
I W S H
       


57 KG
First Round




I W S H
1      

ELİF ASLIVAR
AKSARAY
57 KG
First Round



SELİN GÜRSOY
ORDU
I W S H
       


57 KG
First Round



MEHVEŞ ŞAHİNOĞLU
TRABZON
I W S H
       


57 KG
First Round



ELİF SELEN DOĞAN
ANKARA
I W S H
       


63 KG
First Round



MİNEL AKDENİZ
İSTANBUL
I W S H
       


63 KG
First Round



KÜBRA ÖZAY
BURSA
I W S H
       


63 KG
First Round



GÜLŞAH AYAN
KOCAELİ
I W S H
       


63 KG
First Round



RUMEYSA ÜNAL
KIRIKKALE
I W S H
       


63 KG
First Round



HAVVA NUR TOPOĞLU
ANKARA
I W S H
       


63 KG
First Round



DİLEM BAĞÇUVAN
EDİRNE
I W S H
       


63 KG
First Round



ÖZLEM GÜLMEZ
MANİSA
I W S H
       


63 KG
First Round



YAĞMUR DOĞAN
İZMİR
I W S H
       


63 KG
First Round



MERVE ÇELİK
BURSA
I W S H
       


63 KG
First Round



SENANUR GÜRGENLİ
ESKİŞEHİR
I W S H
       


63 KG
First Round



SILA AYAN
ANKARA
I W S H
       


63 KG
First Round






63 KG
First Round



ESRA TÜREGÜN
KARAMAN
I W S H
       


63 KG
First Round



RÜMEYSA MERT
KOCAELİ
I W S H
       


63 KG
First Round



SAADET NUR KIT
MERSİN
I W S H
       


63 KG
First Round



Ravza Öksüz
RİZE
I W S H
       


63 KG
First Round



SELİN ÇAKICI
EDİRNE
I W S H
       


63 KG
First Round



FULYA AZRA KARAKUŞ
ANKARA
I W S H
       


63 KG
First Round



HURİYE ERVA NUR ŞİMŞEK
KARAMAN
I W S H
       


63 KG
First Round



MİRAY ŞENER
YALOVA
I W S H
       


63 KG
First Round



İREM KURTOĞLU
ANKARA
I W S H
       


63 KG
First Round



MUAZZEZ BOZKUŞ
İZMİR
I W S H
       


63 KG
First Round



SEDA GÜRSOY
KOCAELİ
I W S H
       


63 KG
First Round



NAZLI ŞENTÜRK
BURSA
I W S H
       


63 KG
First Round



FİDAN ÖGEL
MANİSA
I W S H
       


63 KG
First Round



RABİA ALEYNA DURGUT
KONYA
I W S H
       


63 KG
First Round






63 KG
Second Round




I W S H
1      

ESRA TÜREGÜN
KARAMAN
63 KG
Second Round



RABİA ALEYNA DURGUT
KONYA
I W S H
1      


63 KG
Repechage 1




I W S H
       

KÜBRA ÖZAY
BURSA
70 KG
First Round



BURCU AKSOY
EDİRNE
I W S H
       


70 KG
First Round



SENANUR ŞAHBAZ
ANKARA
I W S H
       


70 KG
First Round



ELİF YÜREK
BATMAN
I W S H
       


70 KG
First Round



SERDEM DAHARLI
SAMSUN
I W S H
       


70 KG
First Round



RAHİME BALOĞLU
İSTANBUL
I W S H
       


70 KG
First Round



ZEYNEP ALEYNA ALTAY
ANTALYA
I W S H
       


70 KG
First Round



MERVE TOPOĞLU
ANKARA
I W S H
       


70 KG
First Round



GİZEM DALLI
TEKİRDAĞ
I W S H
       


70 KG
First Round



ALEYNA KAPAN
İZMİR
I W S H
       


70 KG
First Round



BEYZA ÖZCAN
SİNOP
I W S H
       


70 KG
First Round



RABİA PELİT
ANTALYA
I W S H
       


70 KG
Repechage 1




I W S H
       

SENANUR ŞAHBAZ
ANKARA
70 KG
Repechage 1




I W S H
       

GİZEM DALLI
TEKİRDAĞ
78 KG
Elimination



HAYRUNNİSA ASLAN
BATMAN
I W S H
       


78 KG
Elimination



ESRA ÖNDER
KOCAELİ
I W S H
       


78 KG
Elimination



ESRA ÖZKAN
BATMAN
I W S H
       


78 KG
Elimination



ÖZNUR EFE
MANİSA
I W S H
       


78 KG
Elimination



İPEK SERTEL
HATAY
I W S H
       


78 KG
Repechage




I W S H
       

ESRA ÖNDER
KOCAELİ
78 KG
Repechage




I W S H
       

EDA ŞİMŞEK
KOCAELİ
+78 KG
Quarter Final




I W S H
       

SEVDA TAŞLI
DÜZCE
+78 KG
Repechage



GİZEM PELİT
ANTALYA
I W S H
       


ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
50 KG
First Round



CENGİZHAN SALMAN
OSMANİYE
I W S H
       


50 KG
First Round



MUHAMMED İRVASO
BATMAN
I W S H
       


50 KG
First Round



EMİR AKAR
TEKİRDAĞ
I W S H
       


50 KG
First Round



ULUER GÖÇ
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
First Round



HAKKI KOL
TRABZON
I W S H
       


50 KG
First Round



BARAN BAYRAM
MERSİN
I W S H
       


50 KG
First Round



OZAN AY
DÜZCE
I W S H
       


50 KG
First Round



MUHAMMET ALİ DEMİR
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


50 KG
First Round



ÖMER FURKAN ÇİFTÇİ
İSTANBUL
I W S H
       


50 KG
First Round



ALİ BOZKURT
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
First Round



YUNUS EMRE AKGÖL
SAMSUN
I W S H
       


50 KG
First Round



KADİR TAŞKIRAN
KIRŞEHİR
I W S H
       


50 KG
First Round



İBRAHİM BEHLÜL KOCAPINAR
MANİSA
I W S H
       


50 KG
First Round



ENES ÇAKAN
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
First Round



MEHMET YAŞAR YÜCEL
ÇORUM
I W S H
       


50 KG
First Round



ÜZEYİR CAN YILMAZ
ANKARA
I W S H
       


50 KG
First Round



EMİR ATEŞ
İSTANBUL
I W S H
       


50 KG
First Round



HARUN TEMEL
BURSA
I W S H
       


50 KG
First Round



AHMET PEKGÖZ
SİİRT
I W S H
       


50 KG
First Round



YUNUS EMRE TAVİLOĞLU
RİZE
I W S H
       


50 KG
First Round



BARIŞ YAVUZ
BOLU
I W S H
       


50 KG
First Round



ÖMER FARUK ZIRH
NİĞDE
I W S H
       


50 KG
First Round



NURULLAH ASLAN
KARAMAN
I W S H
       


50 KG
First Round



MURAT GÜLER
SAKARYA
I W S H
       


50 KG
First Round



MUSTAFA ENES BİNGÖL
SAMSUN
I W S H
       


50 KG
First Round



BARIŞ MERT ÇELİK
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
First Round



BATUHAN YILMAZ
ANKARA
I W S H
       


50 KG
First Round



ALİ SEMİ ALEV
DÜZCE
I W S H
       


50 KG
First Round



YUNUS EMRE KAHRAMAN
BURSA
I W S H
       


50 KG
First Round



ENSAR GÜMÜŞSOY
KONYA
I W S H
       


50 KG
First Round



HÜSEYİN VURAL
MANİSA
I W S H
       


50 KG
First Round



ABDULKADİR MELİK BİNGÖL
SAMSUN
I W S H
       


50 KG
First Round



MEHMET ALİ SAMUR
NİĞDE
I W S H
       


50 KG
First Round



MUHAMMET YILDIRIM
SAKARYA
I W S H
       


50 KG
First Round



MEHMET ALİ RAVİ
ŞANLIURFA
I W S H
       


50 KG
First Round



HASAN ÇAPAR
OSMANİYE
I W S H
       


50 KG
First Round



YUSUF EREN BOZYÜRÜK
TEKİRDAĞ
I W S H
       


50 KG
First Round



HÜSEYİN KALİÇ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


50 KG
First Round



ÖMER FARUK ATAÇ
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
First Round



EMİRHAN ÖZTÜRK
BAYBURT
I W S H
       


50 KG
First Round



HAKAN YETGİL
İSTANBUL
I W S H
       


50 KG
First Round



EYÜPCAN VERAL
MANİSA
I W S H
       


50 KG
First Round



ŞİYAR AYDIN
SİİRT
I W S H
       


50 KG
First Round



EFE EREN BAŞARAN
KIRŞEHİR
I W S H
       


50 KG
First Round



EREN ÖMÜR
BİLECİK
I W S H
       


50 KG
First Round



Azmi Kocabey
RİZE
I W S H
       


50 KG
First Round



KEMAL AYAZ
ŞANLIURFA
I W S H
       


50 KG
First Round



EMİR ÖZ
SAMSUN
I W S H
       


50 KG
First Round



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


50 KG
First Round



FURKAN KÖKTAŞ
KONYA
I W S H
       


50 KG
First Round



EMİN AKSAY
KARAMAN
I W S H
       


50 KG
First Round



YUSUF TALİP KÜÇÜKÇAKIR
KÜTAHYA
I W S H
       


50 KG
Repechage 1




I W S H
       

HAKKI KOL
TRABZON
50 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUNUS EMRE ESENBOĞA
IĞDIR
50 KG
Repechage 1




I W S H
       

KEMAL AYAZ
ŞANLIURFA
55 KG
First Round



TALHA BÜYÜKESER
KONYA
I W S H
       


55 KG
First Round



YUSUF TUNCER
BATMAN
I W S H
       


55 KG
First Round



TOLGA GÜLLE
İSTANBUL
I W S H
       


55 KG
First Round



BARIŞ KIRKAÇ
ANKARA
I W S H
       


55 KG
First Round



ALİHAN DEMİRKOLAN
BALIKESİR
I W S H
       


55 KG
First Round



YASİN MUTLU
YALOVA
I W S H
       


55 KG
First Round



MURAT GÜNEŞ
SİİRT
I W S H
       


55 KG
First Round



MERT ÇINAR
ANKARA
I W S H
       


55 KG
First Round



MUSTAFA TARIK ÖBEKCİ
ÇORUM
I W S H
       


55 KG
First Round



MUSTAFA KUNT
DENİZLİ
I W S H
       


55 KG
First Round



MUSA KARAKOÇ
VAN
I W S H
       


55 KG
First Round



İLHAN İBRAHİM DALKILIÇ
İSTANBUL
I W S H
       


55 KG
First Round



UMUT ÇALIŞKANLAR
EDİRNE
I W S H
       


55 KG
First Round



FURKAN AKTİ
KOCAELİ
I W S H
       


55 KG
First Round



SİRAÇ ALİ HAMZA SUYOLCU
İZMİR
I W S H
       


55 KG
First Round



AHMET CABUR
MERSİN
I W S H
       


55 KG
First Round



Süleyman Öztürk
RİZE
I W S H
       


55 KG
First Round



SAMET FURKAN ÇELİK
BİLECİK
I W S H
       


55 KG
First Round



MUHAMMET EMİRHAN ŞAHİN
ANKARA
I W S H
       


55 KG
First Round



YUSUF ZİYA KAYMAK
SAKARYA
I W S H
       


55 KG
First Round



BERAT BAHADIR
ANKARA
I W S H
       


55 KG
First Round



BERKE DELEN
EDİRNE
I W S H
       


55 KG
First Round



EMRE ERMAN
YALOVA
I W S H
       


55 KG
First Round



EMRE SARICA
MERSİN
I W S H
       


55 KG
First Round



MUSTAFA EFE BARAK
MANİSA
I W S H
       


55 KG
First Round



BEDİRHAN GÜNEŞ
SAMSUN
I W S H
       


55 KG
First Round



MUHAMMED ATA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
       


55 KG
First Round



BERKAY AKÇAY
BALIKESİR
I W S H
       


55 KG
First Round



HASAN KÖLEMEN
GAZİANTEP
I W S H
       


55 KG
First Round



BAHATTİN BULUT
KONYA
I W S H
       


55 KG
First Round



SELAHATTİN ÇELİK
KONYA
I W S H
       


55 KG
First Round



EMİRHAN KÖSEOĞLU
İSTANBUL
I W S H
       


55 KG
First Round



BERKE TEZAL
ESKİŞEHİR
I W S H
       


55 KG
First Round



HİMMETCAN DUMAN
MANİSA
I W S H
       


55 KG
First Round



EMRE TAPAN
ERZURUM
I W S H
       


55 KG
First Round



AHMET YILMAZ
ANKARA
I W S H
       


55 KG
First Round



MEHMET ÖZDEN
BATMAN
I W S H
       


55 KG
First Round



TUNAHAN AYGÜN
KOCAELİ
I W S H
       


55 KG
First Round



YİĞİT YUMRUTAŞ
DENİZLİ
I W S H
       


55 KG
First Round



UMUT BEKAR
YALOVA
I W S H
       


55 KG
First Round



TALHA ERDOĞAN ERTÜRK
SAMSUN
I W S H
       


55 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUSUF TUNCER
BATMAN
55 KG
Repechage 1




I W S H
       

BERKE DELEN
EDİRNE
55 KG
Repechage 1




I W S H
       

UMUT BEKAR
YALOVA
60 KG
First Round



EMİR KARAKUŞ
TEKİRDAĞ
I W S H
       


60 KG
First Round



MUHAMMED YAZİCİ
KOCAELİ
I W S H
       


60 KG
First Round



ONUR DUMAN
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



ACARTÜRK UÇAR
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
First Round



HÜSEYİN FIRAT ÖZTÜRK
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



AHMET İLKER TURGUT
KONYA
I W S H
       


60 KG
First Round



KAAN GÜMELE
ORDU
I W S H
       


60 KG
First Round



YİĞİT KALFA
RİZE
I W S H
       


60 KG
First Round



AHMET CAN ÇETİN
BARTIN
I W S H
       


60 KG
First Round



İSMAİL YÜCE
BALIKESİR
I W S H
       


60 KG
First Round



CUMALİ TAKDEMİR
SİİRT
I W S H
       


60 KG
First Round



MUHAMMET BAKİ DEMİRCAN
İSTANBUL
I W S H
       


60 KG
First Round



EFE MEHMET ÖZER
AKSARAY
I W S H
       


60 KG
First Round



HALİL İBRAHİM ŞENAYDIN
ERZURUM
I W S H
       


60 KG
First Round



MAHMUT EKİNCİ
ŞANLIURFA
I W S H
       


60 KG
First Round



SEFA DURAK
SAMSUN
I W S H
       


60 KG
First Round



AHMET KANDIRICI
KONYA
I W S H
       


60 KG
First Round



MİRKAN ESMER
İZMİR
I W S H
       


60 KG
First Round



HARUN BİLİCİ
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



ONUR TAŞDEMİR
BİTLİS
I W S H
       


60 KG
First Round



BATUHAN DEMİRÖZ
ÇORUM
I W S H
       


60 KG
First Round



EMRE KARADUMAN
KOCAELİ
I W S H
       


60 KG
First Round



HALİL İBRAHİM BAKIREL
SİVAS
I W S H
       


60 KG
First Round



ZEYNEL EFE ÖCAL
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



VEFA ŞEHRİ
ERZURUM
I W S H
       


60 KG
First Round



CEMİL YİĞİT IRMAK
BALIKESİR
I W S H
       


60 KG
First Round



ASIM BOLAT
ORDU
I W S H
       


60 KG
First Round



YUSUF KANTAR
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
First Round



DOĞUKAN TANER
İSTANBUL
I W S H
       


60 KG
First Round



ÇAĞRI İLDEŞ
TEKİRDAĞ
I W S H
       


60 KG
First Round



BURAK NASIR
KOCAELİ
I W S H
       


60 KG
First Round



SERHAT ÜZÜM
SİİRT
I W S H
       


60 KG
First Round



SÜLEYMAN ASKAY
İZMİR
I W S H
       


60 KG
First Round



FURKAN TUNÇER
BARTIN
I W S H
       


60 KG
First Round



KEMAL İLGAR
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



OSMAN ŞAHİN
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
First Round



OĞUZ SULHAN KIRIK
SAMSUN
I W S H
       


60 KG
First Round



MUSTAFA ZİYA DEMİR
AKSARAY
I W S H
       


60 KG
Repechage 1




I W S H
       

MİRKAN ESMER
İZMİR
60 KG
Repechage 1




I W S H
       

FURKAN TUNÇER
BARTIN
66 KG
First Round



FIRAT ÇELEBİ
SAMSUN
I W S H
       


66 KG
First Round



SEMİH GÜRSOY
ORDU
I W S H
       


66 KG
First Round



BUĞRAHAN ÖZDEMİR
SİVAS
I W S H
       


66 KG
First Round



MUSTAFA YILMAZ
ZONGULDAK
I W S H
       


66 KG
First Round



MUHAMMED ATA YILMAZ
ADIYAMAN
I W S H
       


66 KG
First Round



ÖMER MERT KARACA
MANİSA
I W S H
       


66 KG
First Round



HALİL İBRAHİM TAŞ
ŞANLIURFA
I W S H
       


66 KG
First Round



OSMAN YILDIZ
IĞDIR
I W S H
       


66 KG
First Round



ABDULLAH DARTAR
AKSARAY
I W S H
       


66 KG
First Round



MUHAMMER KOŞAR
BATMAN
I W S H
       


66 KG
First Round



HİKMET TALHA ILGAZ
ANKARA
I W S H
       


66 KG
First Round



EMİR KİRACILAR
ESKİŞEHİR
I W S H
       


66 KG
First Round



ENES TALHA KAHRAMAN
İSTANBUL
I W S H
       


66 KG
First Round



SERHAT COŞKUN
İZMİR
I W S H
       


66 KG
First Round



ALİ SAİT BALCI
BURDUR
I W S H
       


66 KG
First Round



EMİRHAN HAYIRLI
SAKARYA
I W S H
       


66 KG
First Round



NURİ HÜSEYİN ÇETİNKOZ
KOCAELİ
I W S H
       


66 KG
First Round



FURKAN AYTAR
ANKARA
I W S H
       


66 KG
First Round



ÖMER URAL
DENİZLİ
I W S H
       


66 KG
First Round



BEKİR AKYOL
KIRŞEHİR
I W S H
       


66 KG
First Round



UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
       


66 KG
First Round



MEHMETHAN AVCI
BURSA
I W S H
       


66 KG
First Round



MUZAFFER TANRIKULU
YALOVA
I W S H
       


66 KG
First Round



CAHİT BERKE TAŞATAN
BİLECİK
I W S H
       


66 KG
First Round



HAKTAN EROĞLU
TRABZON
I W S H
       


66 KG
First Round



BEDİRHAN YILMAZ
MANİSA
I W S H
       


66 KG
First Round



ABDULKADİR ACEMOĞULLARI
KİLİS
I W S H
       


66 KG
First Round



YAVUZ UMUT AKYILDIRIM
İSTANBUL
I W S H
       


66 KG
First Round



YUSUF YILDIZ
BİLECİK
I W S H
       


66 KG
First Round



EMRECAN AKTAŞ
AKSARAY
I W S H
       


66 KG
First Round



DOĞUKAN GENÇ
ANKARA
I W S H
       


66 KG
First Round



AYHAN ARİCA
ADIYAMAN
I W S H
       


66 KG
First Round



ÖMER FARUK DEMİRDAĞ
ELAZIĞ
I W S H
       


66 KG
First Round



MÜCAHİT ER
BATMAN
I W S H
       


66 KG
First Round



MUHAMMET BEŞİR ÖZKÖYLÜ
KİLİS
I W S H
       


66 KG
First Round



MURAT İLHAN ÇEVİK
AMASYA
I W S H
       


66 KG
First Round



YUSUF YILDIZ
IĞDIR
I W S H
       


66 KG
First Round



KENAN ŞAYIK
MANİSA
I W S H
       


66 KG
First Round



SEDAT DURMUŞ
SAKARYA
I W S H
       


66 KG
First Round



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       


66 KG
First Round



ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
       


66 KG
First Round



RECEP ARAS
BURSA
I W S H
       


66 KG
First Round



CELAL ÇAKIR
ZONGULDAK
I W S H
       


66 KG
First Round



NİHAT ÇİFTÇİ
SİİRT
I W S H
       


66 KG
First Round



MİKAİL PENPE
ÇORUM
I W S H
       


66 KG
First Round



YUNUS EMRE FERİK
SAKARYA
I W S H
       


66 KG
First Round



METEHAN BAYRAKTAR
ANKARA
I W S H
       


66 KG
First Round



İBRAHİM CAN GENÇ
BURDUR
I W S H
       


66 KG
First Round



ABDULKADİR KOCA
ANKARA
I W S H
       


66 KG
First Round



YUSUF KELLECİ
SİVAS
I W S H
       


66 KG
First Round



İLKER HASAN GÜREL
KIRŞEHİR
I W S H
       


66 KG
First Round



MUHAMMED ALİRIZA ŞENGÖL
İSTANBUL
I W S H
       


66 KG
First Round



UĞUR DEMİRCAN
SAMSUN
I W S H
       


66 KG
Second Round



UĞUR DEMİRCAN
SAMSUN
I W S H
       


66 KG
Repechage 1




I W S H
       

FIRAT ÇELEBİ
SAMSUN
66 KG
Repechage 1




I W S H
       

EMİRHAN HAYIRLI
SAKARYA
66 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
66 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUSUF KELLECİ
SİVAS
73 KG
First Round



MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
       


73 KG
First Round



CELAL ABBAS BULUT
ŞANLIURFA
I W S H
       


73 KG
First Round



FARUK YILMAZ
SAMSUN
I W S H
       


73 KG
First Round




I W S H
       

EMİR TUNAHAN GÜZEN
SİVAS
73 KG
First Round



MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
       


73 KG
First Round




I W S H
       

YASİN KONUK
ADANA
73 KG
First Round



KADİRCAN SANDIKÇI
TRABZON
I W S H
       


73 KG
First Round




I W S H
       

ABBAS ÜLGER
AKSARAY
73 KG
Repechage 1




I W S H
       

SELİM AKALIN
BURDUR
73 KG
Repechage 1




I W S H
       

KADİR CAN USTA
TRABZON
81 KG
First Round



CEM ATA DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
       


81 KG
First Round



MUHAMMET TUNCAY ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA
I W S H
       


81 KG
First Round



YILDIRAY ARGUZ
MANİSA
I W S H
       


81 KG
First Round



NİHAT KARACAN
İSTANBUL
I W S H
       


81 KG
First Round



UMUT TURŞAK
SİİRT
I W S H
       


81 KG
First Round



YASİN BUĞRA ATABEY
İZMİR
I W S H
       


81 KG
First Round



ALİHAN KOÇ
AKSARAY
I W S H
       


81 KG
First Round



KEMAL TARIK PAKYÜREK
ADANA
I W S H
       


81 KG
First Round



SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       


81 KG
First Round



AHMET YİĞİT BAYRAM
DENİZLİ
I W S H
       


81 KG
First Round



HÜSEYİN SULUKÖY
BURSA
I W S H
       


81 KG
First Round



ERDAL DANIŞMAN
ORDU
I W S H
       


81 KG
First Round



GÜNEŞ KARA
İSTANBUL
I W S H
       


81 KG
First Round



ALPAY ÖZTEKİN
BİLECİK
I W S H
       


81 KG
First Round



DAVUTCAN ÇETİN
ANKARA
I W S H
       


81 KG
First Round



RÜSTEM ALİ ÖZMEN
SAKARYA
I W S H
       


81 KG
First Round



BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
       


81 KG
First Round



EREN İN
EDİRNE
I W S H
       


81 KG
First Round



ELDAR BOZKURT
BURSA
I W S H
       


81 KG
First Round



ORHAN ALİ ÇAVDAR
ANTALYA
I W S H
       


81 KG
First Round



EKREM DEMİR
TEKİRDAĞ
I W S H
       


81 KG
First Round



ALİ EKBER ELVEREN
ŞANLIURFA
I W S H
       


81 KG
First Round



ABUZER FURKAN ÇEVİK
GAZİANTEP
I W S H
       


81 KG
First Round



İSMAİL ÜNAL
ANKARA
I W S H
       


81 KG
First Round



YAVUZ SELİM ERKAN
RİZE
I W S H
       


81 KG
First Round



EMRE UÇAR
ANKARA
I W S H
       
<