Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU 40 KG 7
2 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN 40 KG 7
3 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR 40 KG 3
4 2018 YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 08-10 Haziran 2018 / ESKİŞEHİR 36 KG 1
5 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 30-31 MART 2018 / ÇORUM 36 KG 5
6 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ - 10-11 MART 2018 / BURDUR 36 KG 2
7 2017 YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY 32 KG 5


2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU
40 KG
Elimination



AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
       


40 KG
Quarter Final
2:18


CENNET BEGÜM BEDİR
DÜZCE
I W S H
1      
I W S H
       

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
40 KG
Repechage




I W S H
       

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
40 KG
Repechage Final
1:44


BETÜL ANIK
SİİRT
I W S H
1      
I W S H
  1    

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
40 KG
First Round
3:33


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       

GÜLLÜ ÖZ
GİRESUN
40 KG
Second Round
2:15


AYŞE NUR SÜLÜN
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1      

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
40 KG
Quarter Final
1:39


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1 1 1  

GİZEM NUR ARAS
BURSA
40 KG
Repechage 2
2:58


GÜLİŞAN YILDIZ
DÜZCE
I W S H
       
I W S H
1      

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
40 KG
Repechage Final
2:46


İLAYDA AYDIN
KOCAELİ
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR
40 KG
Elimination



AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
       


40 KG
Quarter Final
0:08


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
      1
I W S H
1      

AYŞE NUR SÜLÜN
KOCAELİ
40 KG
Repechage
3:12


MELİSA TOKSÖZ
BURSA
I W S H
       
I W S H
1      

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
40 KG
Repechage Final
2:45


GÜLSÜM AYŞE MİLDAN
İSTANBUL
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
40 KG
Bronze
0:45


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
1   2  
I W S H
       

ECE ATASOY
KOCAELİ
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
44 KG
TEAM




TEKIRDAG
I W S H
1      

AYSUN AĞDEVE
MANISA
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 08-10 Haziran 2018 / ESKİŞEHİR
36 KG
First Round
00:49
Golden Score

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
  1 2  
I W S H
    2  

CEREN KOCA
KIRKLARELİ
36 KG
Second Round
2:22


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

MERVE ELMAOĞLU
GAZİANTEP
36 KG
Third Round
1:41


RÜMEYSA TAŞ
ÇORUM
I W S H
       
I W S H
1 1    

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
36 KG
Quarter Final
0:52


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
1 1 1  
I W S H
  1 1  

Rojda Çiçek
RİZE
36 KG
Semi Final
0:00


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
  1    
I W S H
       

HANİFE İLHAN
KONYA
36 KG
Final
0:38


HİLâL SEMA BİRİNCİ
TRABZON
I W S H
  1 2  
I W S H
1 1 1  

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 30-31 MART 2018 / ÇORUM
36 KG
Elimination
1:15


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
    2 1
I W S H
1      

NURGÜN BULUT
İZMİR
36 KG
Repechage
0:15


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
  1   1

HANİFE İLHAN
KONYA
36 KG
Repechage Final
0:28


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
1 1 1  
I W S H
      1

ELİF ARICI
BİLECİK
36 KG
Bronze
2:09


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1 1    

PINAR BOĞA
MANİSA
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ / 10-11 MART 2018 / BURDUR
36 KG
Elimination



AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
       


36 KG
Quarter Final




I W S H
       

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
36 KG
Semi Final
00:00


ZÜHRENAZ SİPAHİ
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
36 KG
Final
00:00


NURGÜN BULUT
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
       

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY
32 KG
Elimination
1:43


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       

PINAR SOĞUKPINAR
SİVAS
32 KG
Quarter Final
2:41


AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      

ECE ATASOY
KOCAELİ
32 KG
Repechage
2:16


BERİVAN KORKMAZ
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
32 KG
Repechage Final
2:01


FEYZA NUR ASLAN
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1      

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
32 KG
Bronze
00:29
Golden Score

AYSUN AĞDEVE
MANİSA
I W S H
  1    
I W S H
  2    

AYŞE NUR SÜLÜN
KOCAELİ



facebook  google+   twitter