Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA 73 KG 2
2 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR 73 KG 1
3 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 66 KG 3


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
73 KG
First Round



NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
       


73 KG
Second Round
3:41


DİNÇER ÜSTÜN
BALIKESİR
I W S H
       
I W S H
1      

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
73 KG
Third Round
3:54


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       

ÖZGÜR DOĞAN
ORDU
73 KG
Fourth Round
2:56


KADİR CAN ÇELİK
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1      

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
73 KG
Quarter Final
0:00


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
  1 1  
I W S H
    1  

İBRAHİM ŞİMŞEK
İZMİR
73 KG
Semi Final
2:59


HASAN ERKAN
RİZE
I W S H
    1  
I W S H
1      

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
73 KG
Final
0:27


YUSUF ESİRCİ
DÜZCE
I W S H
1      
I W S H
    1  

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR
73 KG
Elimination
3:23


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
    1  

MUHAMMED CÜNEYT MUMCUOĞLU
KÜTAHYA
73 KG
Quarter Final
2:58


ÜZEYİR KOCA
İSTANBUL
I W S H
       
I W S H
1 1    

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
73 KG
Semi Final
4:00


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       

HİDAYET ADIYAMAN
KOCAELİ
73 KG
Final
3:14


BATUHAN KOÇAK
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ 2018 / 22 Aralık 2018 / ANTALYA
66 KG
Quater Final
3:19


AHMET BEYAZTOPRAK
İzmir
I W S H
    1  
I W S H
1   1  

NİYAZİ GÖKÇEN
Manisa
66 KG
Semi Final
3:33


ERTUĞRUL DÖNMEZ
Erzurum
I W S H
       
I W S H
1      

NİYAZİ GÖKÇEN
Manisa
66 KG
B3-B4
3:10


BURAK YILDIRIM
Manisa
I W S H
       
I W S H
1      

NİYAZİ GÖKÇEN
Manisa
66 KG
B2-B4
3:49


BERKANT BEDİR
Düzce
I W S H
       
I W S H
1      

NİYAZİ GÖKÇEN
Manisa
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
66 KG
First Round



NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
       


66 KG
Second Round
2:58


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       

BERAT KILIÇ
BALIKESİR
66 KG
Third Round
1:27


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1   1  
I W S H
    1  

SEMİH GÜRSOY
ORDU
66 KG
Fourth Round
3:19


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      

BERAT CERAN
ANTALYA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
81 KG
TEAM
2:18


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
  1 1  
I W S H
1      

AHMET BURAK ÇUHADAR
ANKARA
81 KG
TEAM
0:44


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1 1    
I W S H
       

YİĞİT BAYRAM
DENİZLİ
81 KG
TEAM
3:12


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1      
I W S H
       

EMİR KARAKUŞ
TEKIRDAG
81 KG
TEAM



NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1      


TRABZON
81 KG
TEAM
2:50


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1 1    
I W S H
       

BEDİRHAN YILMAZ
MANISA
81 KG
TEAM
2:44


KEREM TÜRKOĞLU
DÜZCE
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
81 KG
TEAM




BALIKESIR
I W S H
1      

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
81 KG
TEAM
2:09


MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
81 KG
TEAM
2:27


KADİR CANUSTA
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1 1    

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
81 KG
TEAM
3:25


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1      
I W S H
    1  

MUSTAFA YILMAZ
ZONGULDAK
81 KG
TEAM
2:41


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1      

BAHRİ EMİR SABUNCU
KONYA
81 KG
TEAM
2:15


BERKAN KUMBASAR
ISTANBUL
I W S H
       
I W S H
1 1    

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
81 KG
TEAM
3:17


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1 1    
I W S H
       

SELÇUK KANAR
KARAMAN
81 KG
TEAM
2:40


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1      
I W S H
    1  

HASAN BURAK TASIKIRIK
KONYA
81 KG
TEAM



NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1      


AKSARAY
81 KG
TEAM
00:18
Golden Score

İSMAİL ÜNAL
ANKARA
I W S H
  1 2  
I W S H
1 1 1  

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
66 KG
First Round



NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
       


66 KG
Second Round
3:43


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       

CUMALİ CEYLAN
ŞANLIURFA
66 KG
Third Round
0:31


ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1 1  

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
66 KG
Fourth Round
0:57


UMALT DEMİREL
KOCAELİ
I W S H
1 1    
I W S H
  1   1

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
66 KG
Repechage 3
2:29


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       
I W S H
1 1 1  

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
66 KG
Repechage 4
2:39


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       

METEHAN KOZAN
KAHRAMANMARAŞ
66 KG
Repechage Final
2:00


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
    1  

BEHLÜL DANLI
KOCAELİ
66 KG
Bronze
0:00


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
  1 1  
I W S H
    1  

MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
BÜYÜKLER SÜPER LİG YÜKSELMESİ / 10 Aralık 2017 / ANTALYA
66 KG
Semi Final
0:05


BEHLÜL DANLI
KOCAELİ
I W S H
    1  
I W S H
1 2 1  

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
66 KG
Elimination
2:31


ERTUĞRUL DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
1 1    
I W S H
       

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
66 KG
Quarter Final
0:23


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1 4    
I W S H
      1

TALHA ENES ARIOĞLU
DENİZLİ
66 KG
Final
2:42


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      

BERAT KILIÇ
BALIKESİR
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
66 KG
First Round
3:52


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       

YASİN KARLANGIÇ
AMASYA
66 KG
Second Round
2:04


NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
    2  

EMRE YETİŞEN
BATMAN
66 KG
Third Round
0:00


SEYİT EREL
ANKARA
I W S H
  1 2  
I W S H
    1  

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
66 KG
TEAM



NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1      


IZMIR
66 KG
TEAM
2:57


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1      
I W S H
       

BURAK MECİT
IZMIR
66 KG
TEAM
0:26


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1      
I W S H
  1 1  

CELAL AKYILDIZ
ANKARA
66 KG
TEAM
2:15


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

ENES UYSAL
KARAMAN
66 KG
TEAM
0:00


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
  1    
I W S H
  3 1  

HASAN BASRİ TAŞKIN
KOCAELI
66 KG
TEAM
2:42


NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
1      
I W S H
    1  

HASAN BURAK TASIKIRIK
KONYA
66 KG
TEAM
0:00


BURAK YILDIRIM
MANISA
I W S H
    2  
I W S H
  2    

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
66 KG
TEAM
3:43


EMİRCAN YILMAZ
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1      

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
66 KG
TEAM
3:18


SEMİH SALİ
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1 1    

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
66 KG
TEAM
1:32


ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
I W S H
  1 1 1
I W S H
1      

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
66 KG
TEAM
0:00


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
  1 2  
I W S H
    2  

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
66 KG
TEAM
2:24


CEMİL YİĞİT IRMAK
BALIKESIR
I W S H
       
I W S H
1 1    

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
66 KG
TEAM
2:31


YUNUS ÇAKIREL
ISTANBUL
I W S H
       
I W S H
1 2    

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
66 KG
TEAM
1:49


EMRE KARABAŞ
TEKIRDAG
I W S H
       
I W S H
1 1    

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA



facebook  google+   twitter