Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA 73 KG 7
2 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN 73 KG 1
3 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR 81 KG 2
4 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 73 KG 3


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
73 KG
First Round



MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
       


73 KG
Second Round
2:22


BUĞRA TOPÇU
SAKARYA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
73 KG
Third Round
0:26


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  

BATUHAN KOÇAK
MANİSA
73 KG
Fourth Round
0:55


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
1   2  
I W S H
      1

HALİL İBRAHİM YEKSAN
SAMSUN
73 KG
Quarter Final
3:26


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
       
I W S H
1 1    

YUSUF ESİRCİ
DÜZCE
73 KG
Repechage 4
00:58
Golden Score

HASAN FURKAN BİLİCİ
ANTALYA
I W S H
      1
I W S H
1   2  

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
73 KG
Repechage Final
3:35


HASAN BASRİ TAŞKIN
KOCAELİ
I W S H
1      
I W S H
       

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
73 KG
First Round



MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
       


73 KG
Second Round
2:50


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
    1  

SELİM AKALIN
BURDUR
73 KG
Third Round
1:19


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

ÖZGÜR DOĞAN
ORDU
73 KG
Quarter Final
00:53
Golden Score

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
  1 2  
I W S H
    2  

KEREM ŞİMŞEK
KOCAELİ
73 KG
Semi Final
1:15


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
1   1  
I W S H
    2  

ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
73 KG
Final
00:33
Golden Score

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
1   2  
I W S H
      1

MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR
81 KG
Elimination
1:10


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
1   1  
I W S H
      1

EREN TANRIKULU
YALOVA
81 KG
Quarter Final
2:56


YİĞİT ÖZDEMİR
BURSA
I W S H
  1    
I W S H
1      

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
81 KG
Semi Final
0:09


OĞULCAN HAVUTCU
MANİSA
I W S H
      1
I W S H
1   1  

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
81 KG
Final
0:22


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
    2  
I W S H
1 1    

ABİDİN KARABULUT
MANİSA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
81 KG
TEAM
0:00


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
  1 1  
I W S H
    2  

ALİHAN KOÇ
AKSARAY
+81 KG
TEAM
1:40


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1   1  
I W S H
      1

KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM
3:22


SELÇUK KANAR
KARAMAN
I W S H
       
I W S H
1      

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
1:02


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1   1  
I W S H
    2  

İSMAİL YILMAZ
MANISA
+81 KG
TEAM
1:17


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1   2  
I W S H
    2  

İDRİS SEMİH YILMAZ
DÜZCE
+81 KG
TEAM
2:15


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
    2  

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
0:00


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
  1 2  
I W S H
    2  

ÜMİT HARMANCI
KONYA
+81 KG
TEAM
0:00


MURAT BAYRAM
DENİZLİ
I W S H
    2  
I W S H
  1    

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
0:15


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1 1 1  
I W S H
    2  

ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
+81 KG
TEAM
3:28


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1 1    
I W S H
       

EMİRHAN CAVAR
TEKIRDAG
+81 KG
TEAM
00:20
Golden Score

İSMAİL ÜNAL
ANKARA
I W S H
  1 2  
I W S H
       

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
00:54
Golden Score

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
    2  
I W S H
1 1 1  

HASAN ŞİMŞEK
KONYA
+81 KG
TEAM
1:35


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1 1 1  
I W S H
       

ABİDİN KARABULUT
MANISA
+81 KG
TEAM
1:08


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1   1  
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
2:08


ÖMER KEMAL AYDIN
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
       

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
2:05


ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1      
I W S H
      1

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM




ISTANBUL
I W S H
1      

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM



MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1      


TRABZON
+81 KG
TEAM
04:20
Golden Score

METİN VAR
IZMIR
I W S H
    2 1
I W S H
1   1  

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
73 KG
First Round



MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
       


73 KG
Second Round



MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
       


73 KG
Third Round
1:43


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
       
I W S H
1   2  

YUSUF ESİRCİ
DÜZCE
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
73 KG
First Round
2:05


İSMAİL YILMAZ
MANİSA
I W S H
    2  
I W S H
1      

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
73 KG
Second Round
0:47


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
1 1    
I W S H
       

İSMAİL ÜNAL
ANKARA
73 KG
Third Round
1:18


ERDAL DANIŞMAN
ORDU
I W S H
       
I W S H
1 1 1  

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
73 KG
Quarter Final
0:03


BARIŞ DOĞAN
MERSİN
I W S H
      1
I W S H
1   1  

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
73 KG
Semi Final
00:46
Golden Score

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
  1 2  
I W S H
1 1    

ABİDİN KARABULUT
MANİSA
73 KG
Bronze
2:26


TURAN KARASOY
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1 1    

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL



facebook  google+   twitter