Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA 100 KG 2
2 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR +90 KG 1
3 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 90 KG 2
4 2017 BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA 90 KG 2


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
100 KG
First Round



FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
       


100 KG
Second Round
2:55


FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
       

CEMAL HÖKELEK
AMASYA
100 KG
Quarter Final
3:54


FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
1      
I W S H
       

HARUN KURTBAŞ
BATMAN
100 KG
Semi Final
1:18


BATUHAN KÜÇÜKKAYA
SAMSUN
I W S H
    2  
I W S H
1 1    

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
100 KG
Final
00:18
Golden Score

MEHMET CAN TALAY
KONYA
I W S H
1   1  
I W S H
    2  

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR
+90 KG
Elimination



FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
       


+90 KG
Quarter Final
3:32


FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
1      
I W S H
       

KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Semi Final
0:45


MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
  1    
I W S H
1 1    

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
+90 KG
Final
3:08


EMİR YILDIZ
SAKARYA
I W S H
       
I W S H
1 1    

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ 2018 / 22 Aralık 2018 / ANTALYA
+90 KG
Quater Final



VARLAM LIPARTELİANI
Erzurum
I W S H
       

FATİH ENES ACET
Balıkesir
+90 KG
A1-A3
3:04


BATUHAN EFEMGİL
İstanbul
I W S H
      1
I W S H
1      

FATİH ENES ACET
Balıkesir
+90 KG
A2-A3
3:39


ALPTEKİN ACUR
Ankara
I W S H
       
I W S H
1      

FATİH ENES ACET
Balıkesir
+90 KG
A3-A4
0:00


FATİH ENES ACET
Balıkesir
I W S H
    1  
I W S H
  1    

ÖMER KEMAL AYDIN
Kocaeli
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
100 KG
First Round
1:06


MEHMET ENSAR KOLCU
KONYA
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+81 KG
TEAM
2:07


HASAN ŞİMŞEK
KONYA
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1    

FATİH ENES HACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
1:23


SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

FATİH ENES HACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
3:16


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
       

İBRAHİM HALİL ÖZMEN
TRABZON
+81 KG
TEAM



FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1      


ISTANBUL
+81 KG
TEAM
2:15


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
    2  

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
1:50


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1 1 2  
I W S H
  1 1  

ABİDİN KARABULUT
MANISA
+81 KG
TEAM
2:20


ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
      1
I W S H
1   2  

FATİH ENES HACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
2:09


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
       

ABDULLAH TEKPINAR
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:39


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
       

ÖMER FARUK ULUÇAM
AKSARAY
+81 KG
TEAM
2:34


İDRİS SEMİH YILMAZ
DÜZCE
I W S H
       
I W S H
1      

FATİH ENES HACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
02:03
Golden Score

FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1   1  
I W S H
    1  

ENES UYSAL
KARAMAN
+81 KG
TEAM
2:29


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

BERK ŞENGÜL
IZMIR
+81 KG
TEAM
2:45


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM




DENİZLİ
I W S H
1      

FATİH ENES HACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM




BURSA
I W S H
1      

FATİH ENES HACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
3:38


ÜMİT HARMANCI
KONYA
I W S H
       
I W S H
1 1    

FATİH ENES HACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
3:57


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
       

ATAKAN CANPOLAT
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:54


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
       

EMİRHAN CAVAR
TEKIRDAG
+81 KG
TEAM
2:32


FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
       
I W S H
1 1    

ÖMER KEMAL AYDIN
KOCAELI
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
90 KG
First Round



FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
       


90 KG
Second Round
3:48


FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
1      
I W S H
       

HALİL İBRAHİM AKIN
KONYA
90 KG
Quarter Final
2:44


FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

BERKE AYDIN
İSTANBUL
90 KG
Semi Final
3:00


FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
       

İBRAHİM HALİL ÖZCAN
GAZİANTEP
90 KG
Final
0:00


ABDULLAH SOLAKOĞLU
İSTANBUL
I W S H
  1 1  
I W S H
       

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
BÜYÜKLER SÜPER LİG YÜKSELMESİ / 10 Aralık 2017 / ANTALYA
+90 KG
Semi Final
3:23


FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
       

ŞÜKRÜ MİRAÇ ŞENTÜRK
RİZE
+90 KG
Quarter Final
1:21


İSLAM MAMAEVOĞLU
ANTALYA
I W S H
1      
I W S H
       

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
+90 KG
Final
3:36


MERT ŞİŞMANLAR
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
90 KG
First Round
3:25


CAHİT KARA
BURSA
I W S H
       
I W S H
1 2    

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
90 KG
Second Round
0:00


EMRE BERKAY ONUK
MANİSA
I W S H
       
I W S H
  1 1  

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
90 KG
Quarter Final
1:44


FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
       

MUHAMMED EKREM ÖZDEMİR
İSTANBUL
90 KG
Semi Final
0:00


FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
  1 2  
I W S H
    2  

UMUT ERDEMİR
İZMİR
90 KG
Final
2:42


MERT ŞİŞMANLAR
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       

FATİH ENES ACET
BALIKESİR
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
+81 KG
TEAM



FATİH ENES ACET
BALIKESIR
I W S H
1      


KARAMAN
+81 KG
TEAM



FATİH ENES ACET
BALIKESIR
I W S H
1      


TRABZON
+81 KG
TEAM



FATİH ENES ACET
BALIKESIR
I W S H
1      


AKSARAY
+81 KG
TEAM
3:52


FATİH ENES ACET
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
       

ALPEREN BAYRAKTAR
TRABZON
+81 KG
TEAM
2:54


ABDULLAH SOLAKOĞLU
ISTANBUL
I W S H
  1 1  
I W S H
1      

FATİH ENES ACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
0:15


AHMET BURAK ÇUHADAR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
      1

FATİH ENES ACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM




SAMSUN
I W S H
1      

FATİH ENES ACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
0:00


MEHMET CAN TALAY
KONYA
I W S H
  1 2  
I W S H
    2  

FATİH ENES ACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
1:37


KAAN ÖZKASAP
IZMIR
I W S H
       
I W S H
1 1    

FATİH ENES ACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM




IZMIR
I W S H
1      

FATİH ENES ACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
1:15


ÖMER KEMAL AYDIN
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

FATİH ENES ACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
2:48


MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
       
I W S H
1      

FATİH ENES ACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
01:04
Golden Score

ÖMER FARUK AKKOYUNLU
ISTANBUL
I W S H
    2  
I W S H
  1    

FATİH ENES ACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
01:13
Golden Score

FATİH ENES ACET
BALIKESIR
I W S H
    2  
I W S H
1   1  

HAKAN AKAR
TRABZON
+81 KG
TEAM
3:47


FATİH ENES ACET
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
       

MEHMET EMİN İLHAN
MANISA
+81 KG
TEAM
0:00


FATİH ENES ACET
BALIKESIR
I W S H
    2  
I W S H
  2    

MERT ŞİŞMANLAR
MANISA
+81 KG
TEAM
0:00


FATİH ENES ACET
BALIKESIR
I W S H
    1  
I W S H
1 2 1  

MUHAMMED MUSTAFA KOÇ
TEKIRDAG
+81 KG
TEAM
3:53


FATİH ENES ACET
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
       

RECEP TAŞDEMİR
ANKARA



facebook  google+   twitter