Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2018 YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 08-10 Haziran 2018 / ESKİŞEHİR 44 KG 1
2 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ - 10-11 MART 2018 / BURDUR 44 KG 1
3 2017 MİNİKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 14-15-16 Eylül 2017 / KARAMAN 40 KG 1


YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 08-10 Haziran 2018 / ESKİŞEHİR
44 KG
First Round


I W S H
       

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR


44 KG
Second Round
2:53

I W S H
       

İREM UĞURLU
KİLİS
I W S H
1      

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
44 KG
Third Round
1:56

I W S H
       

RABİA ALEYNA HEP
SİNOP
I W S H
1      

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
44 KG
Fourth Round
2:02

I W S H
    1  

NAİLE BİLGİN
OSMANİYE
I W S H
1      

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
44 KG
Quarter Final
0:47

I W S H
       

ÖZGE SARIGÜL
KOCAELİ
I W S H
1 1    

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
44 KG
Semi Final
1:26

I W S H
1 1    

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
I W S H
    1  

SÜMEYYE NUR YAKIN
İZMİR
44 KG
Final
0:13

I W S H
1 1    

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
I W S H
    1  

ELİF AĞAR
KONYA
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ / 10-11 MART 2018 / BURDUR
44 KG
Elimination
00:00
Golden Score
I W S H
       

AYŞİN DAĞ
MANİSA
I W S H
1      

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
44 KG
Quarter Final
00:00
Golden Score
I W S H
       

ZELİHA ŞAHİN
BURDUR
I W S H
1      

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
44 KG
Semi Final
00:00
Golden Score
I W S H
       

KÜBRA TÜFEK
KÜTAHYA
I W S H
1      

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
44 KG
Final
00:00
Golden Score
I W S H
       

NURİYE AVCI
ANTALYA
I W S H
1      

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
MİNİKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 14-15-16 Eylül 2017 / KARAMAN
40 KG
First Round
0:22

I W S H
    1  

YASEMİN SARIKAYA
KONYA
I W S H
1 2    

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
40 KG
Second Round
1:30

I W S H
       

SUDENAZ TEMEL
SAKARYA
I W S H
1 1    

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
40 KG
Third Round
1:50

I W S H
       

AYBÜKE KAHVECİ
DÜZCE
I W S H
1      

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
40 KG
Quarter Final
1:33

I W S H
1      

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
I W S H
       

BAHAR KARAFİL
MANİSA
40 KG
Semi Final
0:02

I W S H
1   2  

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
I W S H
      1

ELİF AĞAR
KONYA
40 KG
Final
0:00

I W S H
  1    

GÜLZADE KORKMAZ
BALIKESİR
I W S H
       

NURİYE AVCI
ANTALYA



facebook  google+   twitter