Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2018 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ 63 KG 1
2 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 63 KG 1


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
63 KG
First Round


I W S H
       

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN


63 KG
Second Round
1:40

I W S H
      1

MERVE KAHRAMAN
DÜZCE
I W S H
1      

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
63 KG
Third Round
2:31

I W S H
       

YAĞMUR DOĞAN
İZMİR
I W S H
1 1    

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
63 KG
Quarter Final
3:07

I W S H
1      

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
I W S H
       

GÜLŞAH AYAN
KOCAELİ
63 KG
Semi Final
01:19
Golden Score
I W S H
1   1  

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
I W S H
       

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
63 KG
Final
00:49
Golden Score
I W S H
    2  

MİNEL AKDENİZ
ORDU
I W S H
1   2  

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
63 KG
First Round


I W S H
       

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN


63 KG
Second Round
2:27

I W S H
1      

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
I W S H
      1

ŞEVVAL ŞAHİN
İSTANBUL
63 KG
Third Round
0:25

I W S H
1 1    

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
I W S H
    1  

GÜLŞAH AYAN
KOCAELİ
63 KG
Quarter Final
3:14

I W S H
1      

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
I W S H
       

YAĞMUR DOĞAN
İZMİR
63 KG
Semi Final
0:00

I W S H
1 1    

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
I W S H
    1  

DİLEM BAĞÇUVAN
EDİRNE
63 KG
Final
2:23

I W S H
1 1    

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
I W S H
    1  

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
63 KG
TEAM
3:08

I W S H
1      

AYTEN MEDİHA YEKSAN
IZMIR
I W S H
    1  

ALEYNA TINAS
IZMIR
63 KG
TEAM
3:01

I W S H
1      

AYTEN MEDİHA YEKSAN
IZMIR
I W S H
       

ASLINUR SARI
ISTANBUL
63 KG
TEAM
0:00

I W S H
    1  

DİLAY TEKİN
TEKIRDAG
I W S H
  1    

AYTEN MEDİHA YEKSAN
IZMIR
63 KG
TEAM
0:00

I W S H
    2  

MELİKE KABLAN
ANKARA
I W S H
  1 1  

AYTEN MEDİHA YEKSAN
IZMIR
63 KG
TEAM
0:00

I W S H
    2  

HÜMEYRA ŞERAS
TRABZON
I W S H
  2 1  

AYTEN MEDİHA YEKSAN
IZMIR
63 KG
TEAM
2:52

I W S H
    1  

ÜMMÜHAN ÇETİN
KONYA
I W S H
1 1    

AYTEN MEDİHA YEKSAN
IZMIR
63 KG
TEAM
1:39

I W S H
1      

AYTEN MEDİHA YEKSAN
IZMIR
I W S H
       

KÜBRA KONUK
AKSARAY
63 KG
TEAM
2:52

I W S H
1      

AYTEN MEDİHA YEKSAN
IZMIR
I W S H
    1  

KÜBRA ÖZAY
BURSA



facebook  google+   twitter