Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA +78 KG 2
2 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / ANTALYA +70 KG 1
3 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / ISPARTA +70 KG 1
4 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN +70 KG 1


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
+78 KG
Elimination
3:12


GÖZDE ÇİL
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1 1    

MİNE KALENDER
BURDUR
+78 KG
Quarter Final
2:54


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
       

DUYGU DİRGEN
MANİSA
+78 KG
Semi Final
0:00


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
  1 2  
I W S H
       

SEVDA TAŞLI
DÜZCE
+78 KG
Final
2:02


KÜBRANUR ESİR
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
      1

MİNE KALENDER
BURDUR
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / ANTALYA
+70 KG
Elimination




I W S H
       

MİNE KALENDER
BURDUR
+70 KG
Quarter Final
3:35


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
       

BEYZA NUR ARI
KARAMAN
+70 KG
Semi Final
3:20


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
       

SÜMEYYE TÜRKMEN
ANKARA
+70 KG
Final
3:26


HİLAL KARAAĞAÇ
NİĞDE
I W S H
       
I W S H
1 1 1  

MİNE KALENDER
BURDUR
BÜYÜKLER SÜPER LİG YÜKSELMESİ 2018 / 23 Aralık 2018 / ANTALYA
+70 KG
Semi Final
0:16


SIDIKA IŞIK
ANKARA
I W S H
    2  
I W S H
1 1    

MİNE KALENDER
İZMİR
+70 KG
Final
0:00


BÜŞRA ÇALIŞKAN
TEKİRDAĞ
I W S H
    2  
I W S H
  1 1  

MİNE KALENDER
İZMİR
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+63 KG
TEAM
3:36


EDANUR DİLBİRLİĞİ
KONYA
I W S H
       
I W S H
1      

MİNE KALENDER
DENİZLİ
+63 KG
TEAM
2:19


ÖZNUR EFE
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

MİNE KALENDER
DENİZLİ
+63 KG
TEAM
3:28


ESİN MUSLU
BURSA
I W S H
       
I W S H
1      

MİNE KALENDER
DENİZLİ
+63 KG
TEAM



MİNE KALENDER
DENİZLİ
I W S H
1      


KONYA
+63 KG
TEAM




ANKARA
I W S H
1      

MİNE KALENDER
DENİZLİ
+63 KG
TEAM
3:37


MİNE KALENDER
DENİZLİ
I W S H
1 1    
I W S H
       

GAMZE ÇUVAL
ISTANBUL
+63 KG
TEAM
3:21


AYBEN İN
AKSARAY
I W S H
       
I W S H
1 1    

MİNE KALENDER
DENİZLİ
+63 KG
TEAM
3:40


HAVVANUR YAZICI
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1      

MİNE KALENDER
DENİZLİ
+63 KG
TEAM
3:48


SILA SIRGIN
TEKIRDAG
I W S H
       
I W S H
1      

MİNE KALENDER
DENİZLİ
+63 KG
TEAM
0:19


MİNE KALENDER
DENİZLİ
I W S H
1      
I W S H
       

ELİF NAS BOSTANCI
ZONGULDAK
+63 KG
TEAM
2:07


MİNE KALENDER
DENİZLİ
I W S H
1      
I W S H
    1  

SILA KORKMAZ
BALIKESIR
+63 KG
TEAM
3:28


MİNE KALENDER
DENİZLİ
I W S H
1 1    
I W S H
       

SILA KORKMAZ
BALIKESIR
+63 KG
TEAM
3:03


YAĞMUR ŞENGÜL
IZMIR
I W S H
       
I W S H
1 1    

MİNE KALENDER
DENİZLİ
+63 KG
TEAM




ISTANBUL
I W S H
1      

MİNE KALENDER
DENİZLİ
+63 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      

MİNE KALENDER
DENİZLİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / ISPARTA
+70 KG
Quarter Final
3:06


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
       

AYBEN İN
AKSARAY
+70 KG
Semi Final
3:28


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
       

DİDEM ÇEKİÇ
AFYONKARAHİSAR
+70 KG
Final
1:46


EBRU ATABAY
KARAMAN
I W S H
    1  
I W S H
1 1 2  

MİNE KALENDER
BURDUR
+70 KG
Quarter Final
3:06


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
       

AYBEN İN
AKSARAY
+70 KG
Semi Final
3:28


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
       

DİDEM ÇEKİÇ
AFYONKARAHİSAR
+70 KG
Final
1:46


EBRU ATABAY
KARAMAN
I W S H
    1  
I W S H
1 1 2  

MİNE KALENDER
BURDUR
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
+78 KG
First Round



MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
       


+78 KG
Second Round
3:58


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
       
I W S H
1      

SEVDA TAŞLI
DÜZCE
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
+70 KG
First Round



MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
       


+70 KG
Second Round
3:04


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

ESRA ÖNDER
KOCAELİ
+70 KG
Quarter Final
2:43


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

DUYGU DİRGEN
MANİSA
+70 KG
Semi Final
1:52


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1 1  
I W S H
       

SEVDA TAŞLI
DÜZCE
+70 KG
Final
2:52


MİNE KALENDER
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
       

HİLAL ÖZTÜRK
MANİSA



facebook  google+   twitter