Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA 70 KG 2
2 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN 70 KG 1
3 2018 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ 63 KG 3
4 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 63 KG 2


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
70 KG
First Round
0:00


MELİKE KABLAN
ANKARA
I W S H
    2  
I W S H
  1 1  

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
70 KG
Second Round
1:09


SERDEM DAHARLI
SAMSUN
I W S H
      1
I W S H
1      

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
70 KG
Quarter Final
3:14


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
       

ZEYNEP ALEYNA ALTAY
ANTALYA
70 KG
Semi Final
00:40
Golden Score

BURCU AKSOY
EDİRNE
I W S H
    2  
I W S H
  1    

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
70 KG
Final
3:45


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
       
I W S H
1      

MERVE TOPOĞLU
ANKARA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
70 KG
First Round
3:50


RÜMEYSA GÜLTEKİN
İSTANBUL
I W S H
       
I W S H
1      

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
70 KG
Second Round
3:20


BÜŞRA KOÇ
BATMAN
I W S H
       
I W S H
1      

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
70 KG
Quarter Final
0:29


SERDEM DAHARLI
SAMSUN
I W S H
    2  
I W S H
1      

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
70 KG
Semi Final
0:31


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
1   2  
I W S H
      1

MELİKE KABLAN
ANKARA
70 KG
Final
00:38
Golden Score

HATİCE VANDEMİR
İSTANBUL
I W S H
      1
I W S H
1   1  

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ 2018 / 22 Aralık 2018 / ANTALYA
70 KG
Quater Final
2:14


ŞEYDANUR AYDIN
Balıkesir
I W S H
    2  
I W S H
1   1  

BÜŞRA KATİPOĞLU
İstanbul
70 KG
B3-B4




Ordu
I W S H
1      

ŞEYDANUR AYDIN
Balıkesir
70 KG
B2-B4
2:09


HATİCE VANDEMİR
Trabzon
I W S H
       
I W S H
1      

ŞEYDANUR AYDIN
Balıkesir
63 KG
B1-B4
0:15


DENİZ YILMAZ
Antalya
I W S H
1   2  
I W S H
       

ŞEYDANUR AYDIN
Balıkesir
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
63 KG
First Round
3:20


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
       

SENANUR GÜRGENLİ
ESKİŞEHİR
63 KG
Second Round
3:51


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
1      
I W S H
       

MERVE BÜŞRA POLAT
ERZİNCAN
63 KG
Third Round
2:56


Seçil Kümüş
BURSA
I W S H
       
I W S H
1 1    

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
63 KG
Quarter Final
0:32


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
    2  
I W S H
1 1 2  

DUYGU TOPAL
TRABZON
63 KG
Repechage 3
2:09


GÜLŞAH AYAN
KOCAELİ
I W S H
1      
I W S H
       

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+63 KG
TEAM
3:00


KÜBRA KONUK
KONYA
I W S H
       
I W S H
1 1    

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
+63 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
+63 KG
TEAM
1:53


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1 1    
I W S H
      1

HAVVANUR YAZICI
TRABZON
63 KG
TEAM



ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1      


ISTANBUL
+63 KG
TEAM
3:26


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
       

GAMZE ÇUVAL
ISTANBUL
63 KG
TEAM



ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1      


MANISA
63 KG
TEAM



ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1      


MANISA
63 KG
TEAM
2:36


SEVCAN YILMAZ
ZONGULDAK
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
63 KG
TEAM
3:48


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1      
I W S H
       

AYSEL İREM YILDIRIM
ANKARA
+63 KG
TEAM
0:00


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
       
I W S H
  1 2  

EZGİ KARADEMİR
KARAMAN
63 KG
TEAM
1:23


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

ZEHRA AKKUŞ
MANISA
63 KG
TEAM
2:20


MERVE ÖNEĞİ
KONYA
I W S H
1      
I W S H
  1    

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
+63 KG
TEAM
3:39


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1 1    
I W S H
       

SILA SIRGIN
TEKIRDAG
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
63 KG
First Round



ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
       


63 KG
Second Round
3:51


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
1      
I W S H
       

NİLAY ÇAPRİ
ZONGULDAK
63 KG
Third Round
3:31


ESRA KAHRAMAN
HATAY
I W S H
       
I W S H
1      

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
63 KG
Quarter Final
1:06


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
      1

ÖZNUR İNAN
KİLİS
63 KG
Semi Final
01:19
Golden Score

AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
I W S H
1   1  
I W S H
       

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
63 KG
Bronze
2:00


NURDAN ALMALI
SİVAS
I W S H
    2  
I W S H
1      

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
63 KG
First Round



ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
       


63 KG
Second Round
0:01


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
    2  

SONGÜL AYYILDIZ
KOCAELİ
63 KG
Third Round
3:19


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
1      
I W S H
       

ALEYNA DURMUŞ
İSTANBUL
63 KG
Quarter Final
3:24


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

KÜBRA KONUK
KONYA
63 KG
Semi Final
3:39


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
       

SÜMEYYE ZÜHRE DİREKLİ
İSTANBUL
63 KG
Final
2:23


AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
BÜYÜKLER SÜPER LİG YÜKSELMESİ / 10 Aralık 2017 / ANTALYA
70 KG
Final



EMİLİE SOOK
İSTANBUL
I W S H
       

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
70 KG
Quarter Final
00:29
Golden Score

EMİNE TOKDEMİR
TEKİRDAĞ
I W S H
  1 1  
I W S H
    2  

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
70 KG
Semi Final
0:00


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
  1 1  
I W S H
    1  

İREM KURTOĞLU
ANKARA
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
63 KG
First Round
01:27
Golden Score

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESİR
I W S H
       
I W S H
  1 2  

SEVGİ GEZER
MANİSA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
+63 KG
TEAM



ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1      


TRABZON
+63 KG
TEAM



ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1      


TRABZON
+63 KG
TEAM



ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
1      


TEKIRDAG
+63 KG
TEAM
1:14


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
  2 1  
I W S H
1   1  

HİLAL ÖZTÜRK
MANISA
+63 KG
TEAM
0:00


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
  3    
I W S H
    1  

HÜMEYRA ŞERAS
TRABZON
+63 KG
TEAM
1:38


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
  2    
I W S H
1      

KÜBRA KONUK
AKSARAY
+63 KG
TEAM
1:15


ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
I W S H
  1    
I W S H
1 1    

MERVE TOPOĞLU
ANKARA
+63 KG
TEAM
0:00


BEYZA KILINÇ
ISTANBUL
I W S H
    2  
I W S H
  2 2  

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
+63 KG
TEAM
3:22


FATMA NUR TOPAK
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
+63 KG
TEAM
3:51


SÜHEYLA YÜCEL
KONYA
I W S H
       
I W S H
1      

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
+63 KG
TEAM
2:18


BUSE ÇAKAR
IZMIR
I W S H
       
I W S H
1 1    

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
+63 KG
TEAM
0:20


SERDEM DAHARLI
KOCAELI
I W S H
    1  
I W S H
1 1 1  

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
+63 KG
TEAM
0:00


SELEM NUR ÇALIŞKAN
BURSA
I W S H
    2  
I W S H
  2 2  

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR
+63 KG
TEAM
1:24


ÖZLEM YILDIZ
ISTANBUL
I W S H
1 1    
I W S H
  2    

ŞEYDANUR AYDIN
BALIKESIR



facebook  google+   twitter