Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2018 2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN 60 KG 3
2 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / MALATYA 60 KG 1
3 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 60 KG 3


2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN
60 KG
Elimination
3:34


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
       
I W S H
1      

SAFA İŞİGÜZEL
YALOVA
60 KG
Repechage
3:46


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
       

MERT ÖZTÜRK
ADANA
60 KG
Repechage Final
2:44


GÖRKEM OĞUZ CAN
ZONGULDAK
I W S H
    1  
I W S H
1      

ONUR TAŞCİ
ERZURUM
60 KG
Bronze
2:17


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

BURAK MECİT
İZMİR
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / MALATYA
60 KG
Elimination
3:51


MERT KAAN FIRAT
MALATYA
I W S H
       
I W S H
1      

ONUR TAŞCİ
ERZURUM
60 KG
Quarter Final
3:48


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
       

TURGAY ALP ÇAMURLU
HATAY
60 KG
Semi Final
2:55


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
    1  

YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
60 KG
Final
4:00


CİHAN KOÇ
SİVAS
I W S H
       
I W S H
1      

ONUR TAŞCİ
ERZURUM
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
60 KG
First Round
3:11


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
       

HAKAN KARABUDAK
KASTAMONU
60 KG
Second Round
0:00


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
       
I W S H
  1 1  

ABDULLAH TARIK ŞENGEL
ANKARA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
60 KG
First Round



ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
       


60 KG
Second Round
3:45


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
       

AHMET KAYA
ELAZIĞ
60 KG
Third Round
3:31


ANIL KILIÇKARA
İZMİR
I W S H
       
I W S H
1      

ONUR TAŞCİ
ERZURUM
60 KG
Fourth Round
2:41


NURİ HÜSEYİN ÇETİNKOZ
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1 1    

ONUR TAŞCİ
ERZURUM
60 KG
Quarter Final
3:25


SALİH YILDIZ
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
  1    

ONUR TAŞCİ
ERZURUM
60 KG
Repechage 4
2:33


SEDAT DURMUŞ
SAKARYA
I W S H
    1  
I W S H
1 1 1  

ONUR TAŞCİ
ERZURUM
60 KG
Repechage Final
3:45


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
       

CELAL AKYILDIZ
ANKARA
60 KG
Bronze
3:41


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
       

RIDVAN HAZAR
SİİRT



facebook  google+   twitter