Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2018 2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN 66 KG 3
2 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / ISPARTA 66 KG 1
3 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 66 KG 3


2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN
66 KG
Elimination
0:59


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
      1

MEHMET ERTUĞRUL DEMİR
YALOVA
66 KG
Quarter Final
3:04


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    

MİHRAÇ AKKUŞ
İSTANBUL
66 KG
Repechage
1:53


MUHAMMET TALHA KARAKAŞ
ERZURUM
I W S H
       
I W S H
1 1    

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
Repechage Final
3:35


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       

İBRAHİM HALİL DOĞAN
SAMSUN
66 KG
Bronze
0:42


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
    2  

ROJHAT BAYRAM
MERSİN
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / ISPARTA
66 KG
Elimination
3:37


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

MUHAMMED KAZIM BEKLER
KONYA
66 KG
Quarter Final
1:49


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
    1  

CAHİT BERKE TAŞATAN
BİLECİK
66 KG
Semi Final
1:54


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

DOĞUKAN GENÇ
ANKARA
66 KG
Final
03:14
Golden Score

HAMDİ COŞKUN
ANKARA
I W S H
  1 2  
I W S H
1 1 1  

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
Elimination
3:37


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

MUHAMMED KAZIM BEKLER
KONYA
66 KG
Quarter Final
1:49


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
    1  

CAHİT BERKE TAŞATAN
BİLECİK
66 KG
Semi Final
1:54


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

DOĞUKAN GENÇ
ANKARA
66 KG
Final
03:14
Golden Score

HAMDİ COŞKUN
ANKARA
I W S H
  1 2  
I W S H
1 1 1  

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
66 KG
First Round



DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
       


66 KG
Second Round
3:17


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       

KIVANÇ KINAY
DÜZCE
66 KG
Third Round
0:56


KEREM ŞİMŞEK
KOCAELİ
I W S H
    2  
I W S H
1 1 1  

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
Fourth Round
2:33


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

ALİ SAİT BALCI
BURDUR
66 KG
Quarter Final
2:43


MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
       

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
Repechage 4
00:55
Golden Score

İBRAHİM HALİL DOĞAN
SAMSUN
I W S H
    2  
I W S H
  1 1  

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
Repechage Final
1:16


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
    1  

HİDAYET ADIYAMAN
KOCAELİ
66 KG
Bronze
0:00


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
  1    
I W S H
    1  

ZAKİR İHSAN OBA
ANKARA
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ / 09 Aralık 2017 / ANTALYA
73 KG
B2-B4




Samsun
I W S H
1      

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
Ankara
66 KG
B4-B6
0:00


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
Ankara
I W S H
  1    
I W S H
    2  

FATİH ALTUNTOP
Düzce
73 KG
B4-B5
0:56


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
Ankara
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  

HAKAN ÇÜRÜKÖZ
Ankara
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
66 KG
First Round



DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
       


66 KG
Second Round
0:25


SAFA İŞİGÜZEL
YALOVA
I W S H
  1 2  
I W S H
1      

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
Third Round
0:28


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       

OSMAN YILDIZ
IĞDIR
66 KG
Fourth Round
2:27


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
    1  

İBRAHİM HALİL DOĞAN
SAMSUN
66 KG
Quarter Final
3:02


UĞURCAN ZEHİR
BURSA
I W S H
1      
I W S H
       

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
Repechage 4
2:27


KADİR ÜNAL
SİİRT
I W S H
1      
I W S H
  1    

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
66 KG
TEAM



DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      


TRABZON
81 KG
TEAM
0:00


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
       
I W S H
  1 1  

ALİHAN KOÇ
AKSARAY
66 KG
TEAM
3:43


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

BURAK YILDIRIM
MANISA
66 KG
TEAM
2:29


ALİ KEMAL AKÇELİK
IZMIR
I W S H
       
I W S H
1 1    

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
TEAM




SAMSUN
I W S H
1      

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
TEAM
0:00


MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
    2  
I W S H
  1    

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
TEAM
2:44


EMRE KUŞÇU
BALIKESIR
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
TEAM
0:00


ENES UYSAL
KARAMAN
I W S H
       
I W S H
  2 2  

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
TEAM
3:47


EREN SARI
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1      

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
TEAM
2:00


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
1 2    
I W S H
       

EMİRCAN YILMAZ
TRABZON
66 KG
TEAM
0:00


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
       
I W S H
  2 1  

İSMAİL CAN TEKTAŞ
KONYA
66 KG
TEAM
0:00


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
  1 2  
I W S H
    2  

NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
66 KG
TEAM
0:00


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
  2    
I W S H
    2  

YUNUS EMRE ALPER
BURSA



facebook  google+   twitter