Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2018 YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 08-10 Haziran 2018 / ESKİŞEHİR 34 KG 3
2 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ - 10-11 MART 2018 / BURDUR 34 KG 1
3 2017 MİNİKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 14-15-16 Eylül 2017 / KARAMAN 30 KG 7


YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 08-10 Haziran 2018 / ESKİŞEHİR
34 KG
First Round
00:40
Golden Score
I W S H
      1

HASAN ÇAPAR
OSMANİYE
I W S H
1      

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
34 KG
Second Round
1:38

I W S H
       

YASİN KANDAZ
KOCAELİ
I W S H
1      

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
34 KG
Third Round
02:02
Golden Score
I W S H
    2  

TAHA ERTAN
DÜZCE
I W S H
1      

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
34 KG
Quarter Final
0:00

I W S H
  1 1  

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
I W S H
    1  

FIRAT OTURMAK
KONYA
34 KG
Semi Final
0:11

I W S H
  1    

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
I W S H
1      

YİĞİTCAN KILIÇ
İSTANBUL
34 KG
Bronze
2:25

I W S H
  1    

MEHMET ALİ ÇARDAK
KONYA
I W S H
1      

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ / 10-11 MART 2018 / BURDUR
34 KG
Elimination
00:00
Golden Score
I W S H
1      

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
I W S H
       

Ahmet DİKİCİ
İZMİR
34 KG
Quarter Final
00:00
Golden Score
I W S H
1      

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
I W S H
       

YAĞIZ SELAHATTİN ÇELİK
BURSA
34 KG
Semi Final
00:00
Golden Score
I W S H
       

İBRAHİM YILDIRIM
BURSA
I W S H
1      

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
34 KG
Final
00:00
Golden Score
I W S H
1      

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
I W S H
       

YUSUF ÖZTÜRK
ISPARTA
MİNİKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 14-15-16 Eylül 2017 / KARAMAN
30 KG
First Round


I W S H
       

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA


30 KG
Second Round
1:47

I W S H
       

BEKİR EMİRHAN KAFTANCI
AKSARAY
I W S H
1      

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
30 KG
Third Round
02:10
Golden Score
I W S H
  2 1  

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
I W S H
  1 1  

İKRAM YILMAZ
SİNOP
30 KG
Fourth Round
0:00

I W S H
  4    

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
I W S H
    2  

MUHAMMET BERAT YILDIRIM
SİVAS
30 KG
Quarter Final
0:00

I W S H
    2  

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
I W S H
  2    

RAMAZAN YILDIZ
İZMİR
30 KG
Repechage 4
1:03

I W S H
       

BURAK KASAP
TRABZON
I W S H
1      

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
30 KG
Repechage Final
0:00

I W S H
       

MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
I W S H
  1 1  

ERİM HAKTAN BEDİR
DÜZCE



facebook  google+   twitter