U23 YAŞ ALTI BAYANLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇME LİSTESİ

   U23 YAŞ ALTI  BAYANLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASINA KATILACAKLARIN LİSTESİ 

25 EKİM 2017 – ANKARA

ADI SOYADI                                                                           İLİ

BAYAN SPORCULAR

1.      ŞEYMA ÖZERLER                                                        İSTANBUL

2.      MERVE TAŞ                                                                   İSTANBUL

3.      MELİSA ÇAKMAKLI                                                     İSTANBUL

4.      ÇAĞRI GÜZELSOY                                                       ANTALYA

5.      ŞEHNAZ GÜZ                                                                BURSA

6.      DAMLA ÇALIŞKAN                                                       BURSA

7.      MİNEL AKDENİZ                                                           ORDU

8.      TUĞBA YAYLA                                                              ORDU

9.  TUĞÇE BEDER                                                                 KOCAELİ

10.  MELDA PINAR                                                                KOCAELİ

11.  ÇİÇEK TATAR                                                                 İZMİR

12.  HABİBEVARDAR                                                            İZMİR

13.  EBRU UZUNKAYA                                                          İZMİR

14.  NURBANU GÜNGÖR                                                    TRABZON

15.  GÜL KADER ŞENTÜRK                                                TRABZON

16.  BUKET MERCAN                                                           ANKARA

17.  SIDIKA IŞIK                                                                    ANKARA

18.  DENİZ YILMAZ                                                               ANTALYA

19.  MELTEM DİNDAR                                                          EDİRNE

20.  BÜŞRA ÖZDEK                                                              AKSARAY

21.  SEVGİ GEZER                                                                MANİSA

22.  DUYGU TOPAL                                                              SİNOP

NOT:  BU LİSTEDE OLUP DA, GENÇLER DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILACAK SPORCULARDAN MADALYA ALAN OLUR İSE, SEÇMEDEN MUAF OLACAKLARDIR.

TOPLANMA YERİ                      : ANKARA ANGORA OTEL

TOPLANMA TARİHİ                 : 24 EKİM 2017 SAAT: 12:00

SEÇME TARİH VE SAATİ         : 25 EKİM 2017 SAAT:10:00

SEÇME YERİ                              : 19 MAYIS SPOR KOMPLEKSİ JUDO SALONU

TARTI                                          : 24 EKİM 2017 SAAT: 18:00 ANGORA OTEL

TOLERANS                                  : 2 KG.