Antrenör Vize Telafi Semineri 18 Ocak 2020 tarihinde Ankara'da düzenlenecek

Antrenör Vize Telafi Semineri 18 Ocak 2020 tarihinde Ankara'da düzenlenecek

A- A A+


JUDO FEDERASYONUANTRENÖR VİZE TELAFİ SEMİNERİ DUYURUSU

(1. , 2., 3., 4. ve 5 Kademe 18 Ocak 2020 / ANKARA  )

Federasyonumuzca; 1., 2., 3., 4. ve 5. Kademe Antrenörlere 18 Ocak 2020 tarihinde Ankara’da Antrenör Vize Telafi Semineri yapılacaktır.

2020 yılı için Federasyon Faaliyetlerine katılmak ve Kuşak Sınavı yapmak isteyen, kadrolu, sözleşmeli, daimi işçi ve hizmet alımı yoluyla istihdam edilen Antrenörlerin mutlaka vize yaptırmaları gerekmektedir. Vize seminerine katılan antrenörlerin 2020 yılı vizeleri aktif duruma getirilecektir. Yıl içerisinde Vize başvurusu kabul edilmeyecek olup,  2020 yılı için aktif olmak isteyen antrenörlerin bu seminere katılması zorunludur.

Seminer başvurusu e- devlet üzerinden (E-Devlet - Spor Bilgi Sistemi – Spor Elemanı – Seminer Başvuru – Seminer Tipi – Seminer) bu aşamalar üzerinden yapılacak olup, Judo Antrenör Belgesine sahip olmayanlar seminere katılamayacaklardır. Antrenörün hangi kademeye sahip ise o kademenin “Vize Semineri Başvurusuna” müracaat etmesi gerekmektedir.

Seminer İçin son başvuru tarihi 08.01.2020 olup, o tarihte sistem otomatik olarak kapanacaktır.

            Seminere katılacak Antrenörlerin tüm masrafları (yol ve konaklama) kendileri tarafından karşılanacak olup, Federasyonumuza yatırılacak Antrenör Vize Semineri Ücreti 400,00 TL. dir.

Teşkilatımız bünyesinde kadrolu, sözleşmeli, daimi işçi ve hizmet alımı yoluyla çalışan Judo Antrenör belgesine sahip kişiler, Kurum Kimlik kartlarını veya çalıştıkları birimden alacakları resmi yazıyla birlikte istenen diğer evrakları başvuru tarihleri içerisinde Federasyonumuza kargo ile göndererek (teyidini almak suretiyle) başvurularını ücretsiz olarak tamamlayacaklardır.

E-Devlet üzerinden başvurularını yapan antrenörler aşağıda belirtilen şekilde 400,00 TL.’lik Vize Semineri Ücretini yatıracaktır.

Referans Numarası İle Garanti Bankasına Ücret Ödeme Aşamaları

Garanti Bankası

  1. Fatura Ödemeleri Ekranı
  2. 3610 Kurum Koduna (Spor Federasyonları Ödemeler)
  3. T.C. Kimlik No ile Ödeme

(Banka Personeline fatura öder gibi ücret yatıracağınızı belirterek – 3610 Kurum Kodlu “Spor Federasyonları Ödemesi” olduğunu söyleyip – T.C Kimlik Numaranız ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz)

Antrenör Vize Seminerine katılmak isteyen antrenörler, Spor bilgi sistemine başvuru yaparak “Antrenör Vize Semineri” Ücretini ödedikten sonra, vize için istediğimiz bütün evrakları (Vize Telafi Formu - E devletten alınacak Adli Sicil Kayıt Belgesi - E devletten alınacak Sporda Ceza Almadığına Dair yazı - 400,00 TL’lik vize bedelini ödediğini  gösterir dekont) hazırlayarak en geç 10.01.2020 tarihinde Federasyonumuzda olacak şekilde aşağıda belirtilen adrese kargo ile göndermeleri durumunda vize başvuruları alınacaktır.

Vize Telafi Formu İçin TIKLAYINIZ…

Başvuru yapıp ücretini ödeyen antrenörlerin, Federasyonu arayıp, Antrenör Eğitim Biriminden mutlaka teyit almaları gerekmektedir. ( 0312 309 10 71 / dahili : 606 – 612 )

Seminer, Ankara Yenimahalle’de bulunan Federasyonumuzun yeni hizmet binasında yapılacaktır.

NOT: Tüm katılımcıların yanlarında beyaz judogi getirmeleri gerekmektedir.

Vize Evraklarının Gönderileceği Kargo Adresi:

Judo Federasyonu Başkanlığı Gayret Mahallesi Aşık Çelebi Caddesi No: 9/A Yenimahalle / ANKARA


facebook  google+   twitter 
16 Aralık 2019 Pazartesi
DİĞER DUYURULAR

TÜMÜ