Antrenör Gelişim Seminer başvurusunu kaçıranlar için SON DAKİKA DUYURUSU

Antrenör Gelişim Seminer başvurusunu kaçıranlar için SON DAKİKA DUYURUSU

A- A A+


Federasyonumuzca Judo Bilgi Sistemi (www.judo.gov.tr / Judo Bilgi Sistemi) üzerinden Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında online olarak, Antrenör Gelişim Seminerleri yapılacaktır. 1. ve 2. Kademe Antrenör Gelişim Semineri 10 – 11 Aralık 2020 tarihlerinde,3. ve 4. Kademe Antrenör Gelişim Semineri 12 – 13 Aralık 2020 tarihlerinde, 5. Kademe Antrenör Gelişim Semineri ise 14 – 15 Aralık 2020 tarihlerinde Judo Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır. Seminere son başvuru tarihi 04 Aralık 2020 olup, o tarihte başvuru sistemi otomatik olarak kapanacaktır.2021 yılı için vizesini yaptırmak isteyen antrenörlerin, yukarıda belirtilen Antrenör Gelişim Seminerine katılmışolmaları gerekmektedir. Seminere katılmayan Antrenörler 2021 yılı için vize yaptıramayacaklardır.

Seminer başvurusu e- devlet üzerinden (E-Devlet - Spor Bilgi Sistemi – Spor Elemanı – Seminer Başvuru – Seminer Tipi – Seminer) bu aşamalar üzerinden yapılacak olup, Judo Antrenör Belgesine sahip olmayanlar seminere katılamayacaklardır.

Teşkilatımız bünyesinde kadrolu, sözleşmeli, daimi işçi ve hizmet alımı yoluyla antrenör olarak çalıştırılan Judo Antrenör belgesine sahip kişiler, Kurum Kimlik kartlarını veya çalıştıkları birimden alacakları resmi yazıyı başvuru tarihleri içerisinde Federasyonumuza mail yoluyla göndererek (turkjudo@judo.gov.tr) teyidini almak suretiyle başvurularını ücretsiz olarak tamamlayacaklardır. (Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda işçi statüsünde görev yapan antrenörlerin ‘işçi’ ibaresi bulunan kurum kimlik kartlarıyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecek olup, bağlı bulundukları birimden ‘Antrenör’ olduklarına dair alacakları resmi yazıyı federasyonumuza e-mail üzerinden göndermeleri gerekmekte olup, seminer ücretinden muaf olacaklardır.)

E-Devlet üzerinden başvurularını yapan antrenörler aşağıda belirtilen şekilde 100,00 TL.’lik Gelişim Semineri Ücretini yatıracaktır.

Garanti Bankasına Ücret Ödeme Aşamaları

Garanti Bankası

Fatura Ödemeleri Ekranı

3610 Kurum Koduna (Spor Federasyonları Ödemeler)

T.C. Kimlik No ile Ödeme

2021 yılı Antrenör Vizesini yaptırmak isteyen antrenörler, Seminerde verilen video eğitiminde farklı zamanlarda verilecek 3 farklı şifreyi not alarak, seminerden sonra yapılması düşünülen 2021 yılı Antrenör Vize Sınavına almış oldukları şifrelerle başvuru yapabileceklerdir.


facebook  google+   twitter 
03 Aralık 2020 Perşembe