ANTRENÖR TEMEL EĞİTİM BÜTÜNLEME BAŞVURU DUYURUSU

ANTRENÖR TEMEL EĞİTİM BÜTÜNLEME BAŞVURU DUYURUSU

A- A A+


SHGM Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanlığı, Antrenör temel eğitim bütünleme sınavı başvuruları; 22-29 Mart 2021 tarihleri arasında e-Devlet Kapısı/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi üzerinden alınacağını duyurdu.

Yapılan Duyuru şöyle:

“2020 yılında düzenlenen Antrenör temel eğitim sınavı ve 10 Ocak 2021 tarihinde düzenlenen Antrenör temel eğitim telafi sınavından başarısız olarak bütünlemeye kalan adaylar Antrenör Eğitim Yönetmeliğinin 14.madde, 1. Fıkra, (b) bendine göre; Adaylar, temel eğitim sınavında başarısız oldukları modüllerden, ilk kayıt tarihinden itibaren iki yıl içerisinde yapılacak sınavlara tekrar girebilir. Bu sürede de başarısız olan adayların temel eğitim ile ilişiği kesilir.'  maddesine istinaden başarısız oldukları modül/modüllerden bütünleme hakları devam etmektedir.

2020/1 Antrenör temel eğitim sınavı ve telafi sınavından başarısız olan adaylar için 22-29 Mart 2021 tarihleri arasından e-Devlet Kapısı-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi üzerinden antrenör temel eğitim bütünleme başvuruları alınacaktır. Başvurularını yapan adayların belirtmiş oldukları e-posta adresine referans numarası iletilecektir. Antrenör temel eğitim bütünleme sınav ücreti 22-29 Mart 2021 tarihleri arasında Ziraat Bankası/Kurumsal Ödemeler/Gençlik ve Spor Bakanlığı Kursiyer ödemeleri ekranından gerçekleştirilecektir.

Antrenör temel eğitim sınavı ve bütünlemeye kalan adayların sınavları 25 Nisan 2021 tarihinde Anadolu Üniversite tarafından gerçekleştirilecektir. Gerek sınava katılacak adaylar gerek görevlilerin sağlığı açısından Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi tarafından alınacak karar ile birlikte temel eğitim sınavının yüz yüze veya çevrimiçi (online) yapılacağı konusunda açıklama ilerleyen tarihlerde yapılacaktır.”


facebook  google+   twitter 
19 Mart 2021 Cuma
DİĞER DUYURULAR

TÜMÜ