1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu Uygulama Eğitimi ve Sınavı 26 Temmuz - 08 Ağustos 2021 Diyarbakır'da yapılacaktır

1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu Uygulama Eğitimi ve Sınavı 26 Temmuz - 08 Ağustos 2021 Diyarbakır'da yapılacaktır

A- A A+


Judo 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu Uygulama Eğitiminin 26 Temmuz – 08 Ağustos 2021 tarihleri arasında Diyarbakır’da yapılması planlanmaktadır.

• Ön Kayıt Başvuru Tarihleri : 05 - 12 Temmuz 2021 

• Uygulama Eğitimi Kursu Tarihi : 26 Temmuz – 06 Ağustos 2021

• Uygulama Eğitimi Sınavı : 07 - 08 Ağustos 2021

• Katılımcı Listenin İlanı : 16 Temmuz 2021 – Saat: 16.00

• Maksimum Başvuru Sayısı : 100 Kişi

• Kursa Kabul Edilecek Kursiyer Sayısı : 50 Kişi

• Kurs Ücreti: 500,00TL

• Kursun Düzenleneceği Yer: Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çok Amaçlı Spor Salonu Şehitlik 71. Sokak Yenişehir / DİYARBAKIR

Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar ve 1.Kademe Yardımcı Antrenör Temel Eğitiminden muafiyeti bulunan BESYO mezunları Uygulama Eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir. Başvuru yapacak kişilerin Judo Federasyonu Antrenör Eğitimi Talimatının 7. Maddesinde belirtilen uygulama eğitimine katılacaklarda aranılacak şartları taşımaları gerekmektedir. Katılımcıların başvurularını belirtilen başvuru tarihlerinde  E-devlet - Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Pandemi sebebi ile kursun maksimum başvuru sayısı 100 olmakla beraber, kursa kabul edilecek maksimum katılımcı sayısı 50 kişi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Uygulama Eğitimine başvuru yapan adayların maksimum katılımcı sayısının (50 Kişi)  üzerinde olması durumunda Judo Federasyonu Antrenör Eğitim Talimatının 7. Maddesinin 3. Fıkrasında yer alan öncelik koşulları ile kişilerin kursa yapmış oldukları başvuru tarihleri (Adayların başvurularını son ana bırakmamaları ve kendilerine ödeme için zaman ayırmaları kendileri için büyük önem arz etmektedir.) dikkate alınarak katılımcı listesi belirlenecektir. Belirlenen 50 kişilik katılımcı listesine ödeme onayı verilerek referans numarası gönderilecektir. Kursiyerler ödemelerini son başvuru tarihine kadar sadece referans numaraları ile ilgili bankaya yapmalıdırlar. Başvurularını yapan ve referans numarası gönderilen kursiyer adaylarından ödeme yapmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir. Başvurularını ve ödemesini doğru ve eksiksiz yapan adaylar maksimum 50 kişilik kontenjan olacak şekilde katılımcı listesinde yer alacaklardır. Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızda duyurusu yapılacaktır. Kurs Katılımcı Listesi yukarıda belirtilen tarihte Federasyonumuz resmi internet sayfasında yayınlanacaktır. Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılamayacaklardır.

(Antrenör Eğitim Talimatının 7. Maddesinin 3. Fıkrasında yer alan ;

  • Judo Branşında Milli Sporcu olmak,
  • Judo branşında ulusal ve uluslararası müsabakalarda almış olduğu dereceler,
  • Yabancı dil bilmek,
  • Judo branşında lisanslı sporcu olmak,

Yukarıda belirtilen kriterler, kursiyer adayları tarafından belgelenmek suretiyle federasyonumuza bir dilekçe ekinde mail (turkjudo@judo.gov.tr) olarak gönderilmek kaydıyla değerlendirmeye alınacaktır.)

Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden kod kontrolü yapılacaktır. HES kodunun son geçerlilik tarihi kursun bitiş tarihinden en az 7 gün sonrası olmalıdır. Geçerli bir HES kodu bulunmayan kursiyerlerin kursa katılımı kabul edilmeyecektir, ayrıca kursa katılacak kursiyerlerin kurs başlama tarihi itibariyle 48 saat önce alınmış Covid-19 Test Sonucunu Federasyonumuza e-mail (turkjudo@judo.gov.tr) yolu ile göndermeleri gerekmektedir. Test sonucunu göndermeyen kursiyerler kursa kabul edilmeyeceklerdir.

(E-Devlet) Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

E-Devlet Giriş -> Gençlik ve Spor Bakanlığı -> Spor Bilgi Sistemi -> Uygulamaya Git -> Spor Elemanı -> Kurs adımlarını takip ederek istenen tüm bilgileri eksiksiz doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri E-posta adresiniz üzerinden gerçekleşecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize kontroller sonrası gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur. Kurs için başvuru evrakları E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden eksiksiz olarak yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Önemli Not: Adli Sicil Kaydı olan kursiyer adaylarının, adli sicil kaydına ilişkin gerekçeli kararlarını alarak Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir. Bu durumda olan kursiyer adaylarının gerekçeli kararları federasyonumuzca Disiplin Kuruluna gönderilerek, Disiplin kurulunun yazılı görüşü alınarak,  görüşün federasyonumuzca sisteme yüklenmesi sağlanacaktır. Aksi halde kursa başvuruları kabul edilmeyecektir.

Ödeme Bilgisi :

Kurs Başvuru Ücreti 500,00 TL'dir 

Katılımcıların ödemelerini başvuru sırasında E-posta adresinize gönderilen referans numarası ile Garanti Bankasına aşağıda belirtilen ödeme yöntemleri ile yapmaları gerekmektedir. IBAN numarasına yatırılan ödemeler e devlet sistemi üzerinden görünmeyeceği için KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. Ödemeler yalnızca REFERANS NUMARASI ile yapılmalıdır. Ödeme yapmadan önce aşağıda yer alan Ödeme Yöntemlerini inceleyiniz.Garanti Bankası şubelerinden yapılacak ödemeler 3610 kurum Kodu ile Spor Federasyonları Ödemeler seçeneğinden yapılacaktır.

Ödeme Yöntemleri için TIKLAYINIZ

Kurs ile İlgili Açıklamalar İçin TIKLAYINIZ

 


facebook  google+   twitter 
02 Temmuz 2021 Cuma
DİĞER DUYURULAR

TÜMÜ