Antrenör Kursu Başvurularına Ödeme Onayı Verme Sürecinde Yapılacak Elemeler Hakkında Duyuru

Antrenör Kursu Başvurularına Ödeme Onayı Verme Sürecinde Yapılacak Elemeler Hakkında Duyuru

A- A A+


  1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU UYGULAMA EĞİTİMİ VE SINAVI (26 TEMMUZ – 08 AĞUSTOS 2021 / BURDUR – DİYARBAKIR) BAŞVURULARINDA YAPILACAK ELEMELER HAKKINDA DUYURU

Federasyonumuzca 26 Temmuz – 08 Ağustos 2021 tarihleri arasında Burdur ve Diyarbakır illerinde yapılması planlanan 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu Uygulama Eğitimi ve Sınavlarında, pandemi sebebiyle maksimum başvuru sayısı her kurs için 100 kişi ile sınırlandırılmış olup, başvuru yapan 100 kişi arasından, Judo Federasyonu Antrenör Eğitimi Talimatının 7. Maddesinin 3. Fıkrasında belirtilen kriterler dahilinde eleme yapılmak suretiyle her kurs için 50 kişiye ödeme onayı verilerek referans numarası gönderilecektir.

  • Başvuru yapan kişilerden Milli Sporcu belgesine sahip olanların teyidi Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılmaktadır. Bu sebeple kişilerin milli sporcu Belgelerinin Spor Bilgi Sistemine işlenmiş olması gerekmektedir. Başvuru yapan kişiler arasından milli sporcu olmasına rağmen sistemde kayıtlı belgeleri olmayan kişilerin, yapılacak elemede milli sporcu olarak değerlendirilmek istiyorlarsa Federasyonumuza acilen başvuruda bulunarak milli sporcu belgelerini almaları gerekmektedir.

 

  • Yabancı dil bilenlerin ise, yabancı dil bildiğini gösterir belgeyi federasyonumuza Email yolu ile göndermeleri gerekmektedir. (turkjudo@judo.gov.tr)

 

  • Milli Sporcu olmayan ancak uluslararası ya da ulusal müsabakalarda derecesi olan kişilerin ise derecelerini gösterir belgeleri federasyonumuza mail ile göndermeleri gerekmektedir.

 

  • Lisanslı sporcuların ise, (kursların duyuruya çıktığı tarihten önce alınmış olması şartıyla) lisanslarını Federasyonumuza mail yolu ile göndermeleri gerekmektedir.

 

 

 


facebook  google+   twitter 
05 Temmuz 2021 Pazartesi
DİĞER DUYURULAR

TÜMÜ