Başkanımız Sezer Huysuz, Ordu’da bir dizi incelemelerde bulundu.

Başkanımız Sezer Huysuz, Ordu’da bir dizi incelemelerde bulundu.

A- A A+


Geçen hafta sonu bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Ordu’ya giden Federasyon Başkanımız Sezer Huysuz, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’i, Ordu MEM İl Müdürü Kutlu Tekin Baş ve Ordu GSİ Müdürü Mustafa Genç’e ziyarette bulundu.

Federasyonu Başkanımız Sayın Sezer Huysuz, geçen hafta sonu Ordu’da bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu. ‘Erken Yaşta Judoyla Spor Başla’ projesinin çalışmaları hakkında yerinde incelemelerde bulunan Başkanımız ayrıca, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’i, Ordu MEM İl Müdürü Kutlu Tekin Baş ve Ordu GSİ Müdürü Mustafa Genç’e ziyarette bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş'tan proje hakkında bilgi alan başkanımız Huysuz, ardından uygulama okullarının yer aldığı Altınordu ilçe Belediye Başkanı Aşkın Tören’i ziyaret etti.

Judo salonlarını da gezen Federasyon Başkanımız, Ordu GSİ Müdürü Mustafa Genç’le bir araya geldi. Ziyaret sırasında İl Temsilcimiz Özer Özcan hazır bulundu. İl Müdürü Genç'in makamındaki ziyarette, Ordu’da yapılması planlanan ve başlayan proje süreçleri ile ilgili istişarelerde bulunuldu.


facebook  google+   twitter 
14 Mayıs 2019 Salı
DİĞER HABERLER