Altınsoy’dan, Avrupa Oyunları’na katılacak judokalara ziyaret.

Altınsoy’dan, Avrupa Oyunları’na katılacak judokalara ziyaret.

A- A A+


Belarus’un başkenti Minsk’te yapılacak 2. Avrupa Oyunları hazırlık çalışmalarını Ankara TOHM’nde sürdüren büyük erkek judo Milli Takım kampını ziyaret eden Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altınsoy, müsabakalarda başarılar temennisinde bulundu.

2. Avrupa Oyunları hazırlıkları için Ankara TOHM’nde kampta bulunan büyük erkek Judo Milli Takımımızı, Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altınsoy, Gençlik ve Spor Bakanlığı Daire ve federasyonumuz eski başkanı Fatih Uysal ve Federasyon Başkanımız Sezer Huysuz ile birlikte ziyaret etti.

Belarus’un başkenti Minsk’te 22-25 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Avrupa Oyunları judo müsabakalarına katılacak Millilerin hazırlık çalışmalarını yakından izleyen Altınsoy ziyarette, Türkiye’nin madalya lokomotifi branşları arasında yer alan judocularımıza başarılar temennisinde bulundu. Altınsoy ayrıca Federasyon Başkanımız Sezer Huysuz’un, milli takımların her kategorisinde iyi dereceler alan judoculara her türlü çalışma olanağı sağlanması nedeniyle takdir ettiklerini kaydetti.


facebook  google+   twitter 
11 Haziran 2019 Salı
DİĞER HABERLER
Image Description
13/09/2019 15:40

Minel Akdeniz yedinci oldu

Finlandiya’nın Vantaa kentinde devam eden Gençler Avrupa Judo Şampiyonası’nda,…