Yönetim Kurulumuz yarıyılı değerlendirdi.

Yönetim Kurulumuz yarıyılı değerlendirdi.

A- A A+


2019 yılının ilk altı ayı içinde yapılan gerek uluslararası gerekse yurtiçi müsabakalarının değerlendirmesini yapan Federasyon Yönetim Kurulumuz, yılsonuna kadar yapılacak organizasyonlar için görüş-alış verişinde bulundu.

Federasyon Yönetim Kurulumuz bir araya gelerek, 2019 yılının ilk altı ayında yapılan faaliyetlerin bir değerlendirmesini yaptı.

Ocak-Temmuz aylarını kapsayan dönemdeki, gerek uluslararası gerekse yurtiçi organizasyonlarında elde edilen sonuçlar ve hazırlık çalışmalarının raporlarını değerlendiren Yönetim Kurulumuz, yılsonuna kadar olan süreçteki organizasyonlar hakkında da görüş alış-verişinde bulundu. 

Yılın ilk altı aylık süresinde; Grand Prix, 2. Avrupa Oyunları, Ümitler Avrupa Şampiyonası ve Dünya Üniversite Yaz Oyunları’nda madalya kazanan judokaların başarılarından dolayı övgüyü hak ettikleri görüşünde birleşen Yönetim Kurulumuz, Gençler ve Büyükler Kategorilerinde katılacağımız Dünya Şampiyonaları’nda da aynı performansın tekrarlanacağına inandıklarını ifade ettiler.


facebook  google+   twitter 
11 Temmuz 2019 Perşembe
DİĞER HABERLER