Federasyon Başkanımız Sezer Huysuz’dan ziyaretler

Federasyon Başkanımız Sezer Huysuz’dan ziyaretler

A- A A+


Covid-19 testinin ardından İstanbul’da kampa giren olimpik kadın ve erkek Milli takım hazırlık kampında yer alan judocularla buluşan Başkanımız Sezer Huysuz, pandeminin yeni döneminde; çalışmalarda antrenör ve sporculara başarılar diledi.

Judoda büyük kadın ve erkek olimpik Milli takım hazırlık kampına katılan ve Covid-19 testinin ardından antrenmanlarına başlayan sporculara, Federasyon Başkanımız Sezer Huysuz, çalışmalarında başarılar diledi.

Milli takım hazırlık kampına katılan judocu ve antrenörlerle, bir araya gelerek hasret gideren Başkanımız Huysuz, pandeminin yeni dönemindeki uyulması gereken kriterler doğrultusunda antrenmanlarına başlayan antrenör ve judoculara başarılar temennisinde bulundu. Huysuz, uluslararası maç takviminin belirlenmesine kadar bu süreçte ilk etap hazırlıklarında, kuvvet ve dayanıklılık çalışmalarının yapılacağını ifade etti.

Başkanımız, millileri ziyaretinden önce, Milli Takım hazırlık kampı için tesislerinin kapısını açan İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş, Genel Sekreter Erdem Aslanoğlu ile Genel Müdür ve yönetim kurulu üyemiz Murat Beytekin’i makamlarında ziyaret ederek gösterdikleri yakın ilgi ve desteğe teşekkürlerini sundu.


facebook  google+   twitter 
08 Temmuz 2020 Çarşamba
DİĞER HABERLER