HABERLER & DUYURULAR

HABERLER

Antrenörler Günü Kutlu Olsun

21 Haziran 2021 Pazartesi

Devamını Oku

Gençlerden 1 altın 2 bronzlu kapanış

20 Haziran 2021 Pazar

Saraybosna’da yapılan Gençler Avrupa Judo Kupası’nın son gününde judocularımız, kapanışı bir altın ve 2 bronz madalya ile yaptı.

Devamını Oku

Ümitlerden bir bronz madalya daha

20 Haziran 2021 Pazar

Hırvatistan’ın Porec kentinde gerçekleşen Ümitler Avrupa Judo Kupası’nın son gününde kadınlar 57 kiloda Reyhan Oğuz üçüncü, +70 kiloda Öznur Efe beşinci oldu.

Devamını Oku

Babalar Günü kutlu olsun

20 Haziran 2021 Pazar

Devamını Oku

Gençler Avrupa Judo Kupası ilk gününde 1 Altın, 2 Gümüş ve 2 Bronz madalya

19 Haziran 2021 Cumartesi

Saraybosna’da 24 ülkeden 113 kadın ve 154 erkek judocunun katıldığı Gençler Avrupa Judo Kupası’nın ilk gününü Türkiye; 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya ile kapadı.

Devamını Oku

Ümitlerden ilk gün 5 bronz madalya

19 Haziran 2021 Cumartesi

Hırvatistan’ın Porec kentinde başlayan Ümitler Avrupa Judo Kupası’nın ilk gününde Ay-yıldızlı judocularımız 5 bronz madalya elde etti.

Devamını Oku

Gençlerde ve Ümitlerde Avrupa Kupası heyecanı yarın başlıyor

18 Haziran 2021 Cuma

Saraybosna ve Porec kentinde 19-20 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek müsabakalar, gençler ve ümitlerde, Kovid-19 pandemisinde normale dönülmesinin ardından yapılması ayrı bir önem ve heyecan katıyor.

Devamını Oku

Gençler Avrupa Kupası için Saraybosna’da

17 Haziran 2021 Perşembe

Yaklaşık bir buçuk yıldır uluslararası müsabakalarına Kovid-19 pandemi nedeniyle ara verilen Gençler judo müsabakaları 19-20 Haziran’da Bosna Hersek’in başkentinde yapılacak Anvrupa Kupası müsabakalarıyla son bulacak.

Devamını Oku

Gençler Saraybosna’da, Ümitler Porec’te Avrupa Kupası heyecanı yaşayacak

16 Haziran 2021 Çarşamba

Kovid-19 pandemi sürecinde uluslararası müsabakalarına ara verilen Gençler ve Ümitler kategorilerinde tatami heyecanı; 19-20 Haziran tarihlerinde Bosna Hersek ve Hırvatistan’da yaşanacak.

Devamını Oku

TSYD Ankara Şubesi’nce Tokyo Olimpiyat Oyunları Medya Günü düzenlendi

16 Haziran 2021 Çarşamba

TSYD Ankara Şubesi’nde düzenlenen organizasyonda Japonya Büyükelçisi Suzuki Kazuhiro, GSB Sporcu Yetiştirme Daire Başkanı Selçuk Çebi, TMOK Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Bağbaşı, Federasyon Başkanımız Sezer Huysuz ile diğer federasyon başkanları ve sporcular katıldı.

Devamını Oku

Kadın Ümit Milliler Ankara’da kampta

13 Haziran 2021 Pazar

Pandemi sürecinde normalleşme dönemine girilmesiyle birlikte uluslararası judo müsabaka takviminin güncellenmesinin ardından, kadın Ümit Milli takım, Ankara TOHM sporcularıyla ortak hazırlık kampına alındı.

Devamını Oku

Bilal Çiloğlu Dünya Üçüncüsü

08 Haziran 2021 Salı

Büyükler Dünya Judo Şampiyonası’nın üçüncü gününde erkekler 73 kiloda Bilal Çiloğlu, bronz madalya mücadelesinde Özbek Khikmatillokh Turaev’i waza-ari puanıyla yenerek üçüncülük kürsüsüne çıktı.

Devamını Oku

LGS Sınavında başarılar dileriz

06 Haziran 2021 Pazar

Devamını Oku

Büyükler Dünya Judo Şampiyonası Budapeşte’de yarın başlıyor

05 Haziran 2021 Cumartesi

Türkiye’nin, 2 kadın ve 7 erkek judoka ile temsil edileceği şampiyona, Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nın son puan ve kota müsabakası olması nedeniyle ayrı bir önem taşıyor.

Devamını Oku

Uluslararası Judo Federasyonu (IJF) Kongresi yapıldı

03 Haziran 2021 Perşembe

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yapılacak Büyükler Dünya Judo Şampiyonası öncesi gerçekleşen kongreden başkanlığa Marius L. Vizer oybirliği ile yeniden seçildi.

Devamını Oku

DUYURULAR

TÜMÜ