HABERLER & DUYURULAR

HABERLER

Ümit Millilerden 2 altın, bir gümüş ve üç bronz madalya.

07 Nisan 2018 Cumartesi

Almanya’nın Berlin kentinde başlayan Ümitler Avrupa Kupası müsabakalarının ilk gününde kadınlarda 1 gümüş, iki bronz, erkeklerde iki altın ve bir bronz madalya elde ettik.

Devamını Oku

Antalya Grand Prix’de Gülkader Şentürk’ten bronz

06 Nisan 2018 Cuma

50 ülkeden 319 judokanın katıldığı büyük organizasyonda kadınlar 48 Kg’da Gülkader Şentürk üçüncülük kürsüsünde yer aldı.

Devamını Oku

Antalya Grand Prix finalleri TRT Spor’da

06 Nisan 2018 Cuma

Grand Prix müsabakaları TRT Spor tarafından final serileri saat 16:00’dan itibaren canlı olarak yayınlanacak

Devamını Oku

Spor Her Yerde’de ‘Judo’ konuşuldu.

05 Nisan 2018 Perşembe

Antalya’da yarın başlayacak Drand Prix müsabakaları öncesi TRT Spor’da yayımlanan ‘Spor Her Yerde’de konuklar Başkanımız Sezer Huysuz, judokalarımız İrem Korkmaz ve Bilal Çiloğlu oldu.

Devamını Oku

Tatamide Antalya Grand Prix heyecanı başlıyor.

05 Nisan 2018 Perşembe

Uluslararası Judo Federasyonu tarafından (IJF), tarafından 2013 yılından itibaren faaliyet programına dahil edilen ve ülkemizde geleneksel olarak süre gelen Grand Prix heyecanında, Antalya ikinci kez üst üste büyük organizasyona ev sahipliği yapacak.

Devamını Oku

Gençlerimiz Lignano’da madalya sınavında olacak.

05 Nisan 2018 Perşembe

7 – 8 Nisan 2018 tarihlerinde İtalya’nın Lignano kentinde yapılacak Gençler Avrupa Kupası’nda tatamiye çıkacak 8 judokamız kürsü için ter dökecek.

Devamını Oku

Ümit Milliler, önce madalya ardından ortak çalışmada teri dökecek.

05 Nisan 2018 Perşembe

Almanya’nın Berlin kentinde 7 – 8 Nisan 2018 tarihlerinde yapılacak Ümit Milliler önce Avrupa Kupası müsabakalarına ardından 11 Nisan’a kadar ortak çalışma kampına katılacak.

Devamını Oku

Judo Haber Gazetesi Mart sayısı çıktı

02 Nisan 2018 Pazartesi

Federasyonumuzun faaliyetlerini daha geniş kitlelere ulaştırılmasını, yapılan organizasyonların yanı sıra kulüplerimizin çalışmaların tanıtımı amacıyla yayınlanan “Judo Haber” tabloid gazetemizin 63. sayısı çıktı.

Devamını Oku

Akkuş’a bir ödül de Spor&Spor’dan

29 Mart 2018 Perşembe

Geleneksel hale gelen ve bu yıl dördüncüsü gerçekleşen Sporun Devleri Buluşuyor gecesinde judokamız Mihraç Akkuş ödüle layık bulunanlar arasında yer aldı.

Devamını Oku

Saraybosna’da tatamiye Türk damgası

25 Mart 2018 Pazar

Gençler Avrupa Kupası’nda Ay-yıldızlı judokalarımız toplamda; 4 altın ve 3 bronz madalya ile ülke sıralamasında birinciliği elde etti.

Devamını Oku

Gençlerimiz tatamide esti

24 Mart 2018 Cumartesi

Saraybosna’da başlayan Gençler Avrupa Kupası müsabakalarının ilk gününde Ay-yıldızlı judokalarımız 3 altın 1 bronz madalya kazandı.

Devamını Oku

Gençlerimiz, Avrupa Kupası’na gitti.

22 Mart 2018 Perşembe

Bosna-Hersek’in Saraybosna kentinde, 24 – 25 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak müsabakalarda ülkemiz; 18 kadın ve 19 erkek judoka ile tatamide temsil edilecek.

Devamını Oku

Başkan ve Başkanvekilimiz Japon Festivalinin kapanışına katıldı.

22 Mart 2018 Perşembe

Federasyon Başkanımız Sezer Huysuz ile Başkanvekilimiz Cemalettin Kömürcü, Japonya'nın Ankara Büyükelçiliği'nce gerçekleştirilen 14'üncü Japonya Festivalinin kapanış töreninde yer aldı.

Devamını Oku

Genç Kadın Milli Takım kampına ziyaret

20 Mart 2018 Salı

Milli Takımlardan Sorumlu Teknik Asbaşkanımız Levent Murat Şahin ile TOHM’lardan Sorumlu Teknik Asbaşkanımız Fikret Yıldız, Genç kadın Milli takım kampına sürpriz ziyarette bulundu.

Devamını Oku

18 Mart Şanlı Çanakkale Zaferi

18 Mart 2018 Pazar

Aziz Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz..

Devamını Oku

DUYURULAR

TÜMÜ