PHP Hatası

Önem: Warning

Mesaj: Invalid argument supplied for foreach()

Dosya Adı: views/istheader.php

Satır Numarası: 11

Sporcu İstatistiklerimiz

Sporcu İstatistiklerimiz


MİNİKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 24-26 MAYIS 2019 / İZMİR
26 KG
First Round



MERT EFE VURAL
SİVAS
I W S H
       


26 KG
First Round






26 KG
First Round



MEHMET GÜNEŞ
İZMİR
I W S H
       


26 KG
First Round



ANSAR İDRİS
KOCAELİ
I W S H
       


26 KG
First Round



ali ahmet kabak
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


26 KG
First Round



SÜLEYMAN BÜYÜKÜNLÜER
YALOVA
I W S H
       


26 KG
First Round



METEHAN ÖZMEN
ANKARA
I W S H
       


26 KG
First Round



ARDA ARABACI
EDİRNE
I W S H
       


26 KG
First Round



ABDÜL BAKİ TÜRKYİLMAZ
TRABZON
I W S H
       


26 KG
First Round



ENES MALİK ÇAY
KOCAELİ
I W S H
       


26 KG
First Round



HAMZA KILINÇ
İSTANBUL
I W S H
       


26 KG
First Round



ADIGÜZEL KELEŞ
KONYA
I W S H
       


26 KG
First Round



EGE İĞNELİ
İZMİR
I W S H
       


26 KG
First Round



GÖKHAN SEZGİ
ORDU
I W S H
       


26 KG
First Round



NİHAT EMANET
KOCAELİ
I W S H
       


26 KG
First Round



YUSUF EMİN TOKMAK
SAMSUN
I W S H
       


26 KG
First Round



ÖMER EFE ALIÇ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


26 KG
First Round



MUZAFFER KAYA
KIRŞEHİR
I W S H
       


26 KG
First Round



MEHMET FURKAN ASLAN
DİYARBAKIR
I W S H
       


26 KG
First Round



MUHAMMED SALİH KARAAĞAÇ
ANKARA
I W S H
       


26 KG
First Round



ORHANCAN AYBİRDİ
KARS
I W S H
       


26 KG
First Round



EFE ÇAPAN KAYA
AKSARAY
I W S H
       


26 KG
First Round



BARIŞ GÜNEŞ
BURSA
I W S H
       


26 KG
First Round



MUHAMMET EFE BAĞCI
MERSİN
I W S H
       


26 KG
First Round



MURAT SEZGİN
İSTANBUL
I W S H
       


26 KG
Second Round



MERT EFE VURAL
SİVAS
I W S H
       


26 KG
Repechage 1






26 KG
Repechage 1




I W S H
       

METEHAN ÖZMEN
ANKARA
26 KG
Repechage 1




I W S H
       

NİHAT EMANET
KOCAELİ
26 KG
Repechage 1




I W S H
       

ŞİYAR KİYE
VAN
26 KG
Repechage 2




I W S H
       

MERTCAN TUNÇ
İSTANBUL
30 KG
First Round



ALİ EFE DÜŞMEZKAYA
ANTALYA
I W S H
       


30 KG
First Round



BARIŞ DENİZ
DİYARBAKIR
I W S H
       


30 KG
First Round



KAAN KOZAK
MANİSA
I W S H
       


30 KG
First Round



ÇINAR OYAN
TEKİRDAĞ
I W S H
       


30 KG
First Round



HASAN ARDA TARHAN
KOCAELİ
I W S H
       


30 KG
First Round



EYÜP TUTUMERİ
İSTANBUL
I W S H
       


30 KG
First Round



MUHAMMET UTKUHAN KURT
AĞRI
I W S H
       


30 KG
First Round



UMUT BAŞEĞEN
ORDU
I W S H
       


30 KG
First Round



BURAK YILDIZ
BİLECİK
I W S H
       


30 KG
First Round



İBRAHİM KÖNÜL
KÜTAHYA
I W S H
       


30 KG
First Round



YAKUP BİLAL OCAK
DÜZCE
I W S H
       


30 KG
First Round



İBRAHİM KIRTIK
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


30 KG
First Round



NADİR TABAN
İZMİR
I W S H
       


30 KG
First Round



KAAN YALÇINKAYA
SAKARYA
I W S H
       


30 KG
First Round



ALİ KURT
KIRKLARELİ
I W S H
       


30 KG
First Round



ŞİRİN BOZYEL
BATMAN
I W S H
       


30 KG
First Round



MUHAMMET AFŞİN
ANTALYA
I W S H
       


30 KG
First Round



UĞUR ACAR
İSTANBUL
I W S H
       


30 KG
First Round



ABDULKADİR DİNCER
ÇORUM
I W S H
       


30 KG
First Round



RIDVAN AKTÜRK
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


30 KG
First Round



TURHAN DEMİR
KONYA
I W S H
       


30 KG
First Round



YÜKSEL MERT CİHAN
TEKİRDAĞ
I W S H
       


30 KG
First Round



BEDİRHAN ATA
KOCAELİ
I W S H
       


30 KG
First Round



EREN KAHVECİ
DÜZCE
I W S H
       


30 KG
First Round



HASAN OĞUZ
SİİRT
I W S H
       


30 KG
First Round



YİĞİT TOPAL
BİLECİK
I W S H
       


30 KG
First Round



MUSTAFA YİĞİT GELMEZ
KONYA
I W S H
       


30 KG
First Round



Onur Kaya
İSTANBUL
I W S H
       


30 KG
First Round



KADİR BATU BALCI
MUĞLA
I W S H
       


30 KG
First Round



YİĞİT ARAS ŞEN
ORDU
I W S H
       


30 KG
First Round



HASAN DİBEK
MANİSA
I W S H
       


30 KG
First Round



AHMET KIRMAZ
ANKARA
I W S H
       


30 KG
First Round



HAMZA YARDIM
KOCAELİ
I W S H
       


30 KG
First Round



RUŞAN KÜRŞAT KESKİN
AMASYA
I W S H
       


30 KG
Repechage 1




I W S H
       

NECDET SALİH PALA
SAKARYA
30 KG
Repechage 1




I W S H
       

AHMET KIRMAZ
ANKARA
34 KG
First Round



MUSTAFA ENES KAHRİMAN
AĞRI
I W S H
       


34 KG
First Round



KADİR TARHAN
İSTANBUL
I W S H
       


34 KG
First Round



MUHAMMET TOKGÖZ
DÜZCE
I W S H
       


34 KG
First Round



VEDAT ASLAN
MANİSA
I W S H
       


34 KG
First Round



ERSİN YENER
SAKARYA
I W S H
       


34 KG
First Round



MÜMİN KAYRA ŞEN
EDİRNE
I W S H
       


34 KG
First Round



MÜCAHİT ALICI
KONYA
I W S H
       


34 KG
First Round



ENES BİLGE
İZMİR
I W S H
       


34 KG
First Round



BORA KARATAŞ
SAMSUN
I W S H
       


34 KG
First Round



SÜLEYMAN EFE KARABULUT
MANİSA
I W S H
       


34 KG
First Round



SALTUKHAN BİTLİS
ERZİNCAN
I W S H
       


34 KG
First Round



BATUHAN DEMİR
KONYA
I W S H
       


34 KG
First Round



EFE DİKMEN
SAKARYA
I W S H
       


34 KG
First Round



TUĞRUL TENGÜL
DÜZCE
I W S H
       


34 KG
First Round



SÜLEYMAN SEFA GÜLER
KÜTAHYA
I W S H
       


34 KG
First Round



BERKAY TAYLAN KURUTAŞ
ERZİNCAN
I W S H
       


34 KG
First Round



ALİ TUNA BAYRAK
BİLECİK
I W S H
       


34 KG
First Round



EMİN LEVENT YELKENCİ
MANİSA
I W S H
       


34 KG
First Round



HÜSEYİN ÖZDEMİR
GİRESUN
I W S H
       


34 KG
First Round



AHMET MUHAMMET UYAN
SAKARYA
I W S H
       


34 KG
First Round



YASİN YALNIZ
ORDU
I W S H
       


34 KG
First Round



MUHAMMED BURAK KAYA
AĞRI
I W S H
       


34 KG
First Round



EGE KOYUNCU
KOCAELİ
I W S H
       


34 KG
First Round



MUHAMMED ASLAN KILIÇ
ANTALYA
I W S H
       


34 KG
First Round



DENİZHAN ŞENEL
ORDU
I W S H
       


34 KG
First Round



MUSTAFA CANDAN
KONYA
I W S H
       


34 KG
First Round



BATUHAN IŞIK
SİVAS
I W S H
       


34 KG
First Round






34 KG
First Round



SEMİH GÜNAY
BURSA
I W S H
       


34 KG
First Round



BATIN ÖZALP
SAKARYA
I W S H
       


34 KG
Second Round



BATUHAN IŞIK
SİVAS
I W S H
       


34 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUNUS EMRE ÇOBAN
AMASYA
38 KG
First Round



BERKAY KABADAYI
SAMSUN
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMED ENES KAHRİMAN
AĞRI
I W S H
       


38 KG
First Round



MEHMET KAAN TÜRK
ISPARTA
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMED EREN BABATLI
ANTALYA
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMED FURKAN COŞKUN
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



ALP EREN ÇELİK
BURDUR
I W S H
       


38 KG
First Round



EDİP EMRE AKCA
MANİSA
I W S H
       


38 KG
First Round



MURAT ONUR SULUKÖY
BURSA
I W S H
       


38 KG
First Round



SEFA KOL
TRABZON
I W S H
       


38 KG
First Round



MEHMET AKİF KORKMAZ
ANKARA
I W S H
       


38 KG
First Round



ŞEREF ERKUL
BATMAN
I W S H
       


38 KG
First Round



EFECAN KAYA
BURSA
I W S H
       


38 KG
First Round



AYGÜN EFE OLÇUM
AYDIN
I W S H
       


38 KG
First Round



BATIN EMRE ÖZDEMİR
MANİSA
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMED CAN YÜZEN
DİYARBAKIR
I W S H
       


38 KG
First Round



TALHA BÜTÜNER
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



MEHMET KASIM GÖK
KOCAELİ
I W S H
       


38 KG
First Round



DOĞUKAN TUNÇ
İZMİR
I W S H
       


38 KG
First Round



HAMZA BUĞRA UÇAR
BURDUR
I W S H
       


38 KG
First Round



CEMALETTİN EFE SIKKAR
SAKARYA
I W S H
       


38 KG
First Round



BERAT ERDOĞAN
DÜZCE
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMED SOLUN
ERZİNCAN
I W S H
       


38 KG
First Round



yusuf buluk
İSTANBUL
I W S H
       


38 KG
First Round



AHMET DEMİRBAŞ
TRABZON
I W S H
       


38 KG
First Round



AHMET CAN KORKUSUZ
BURSA
I W S H
       


38 KG
First Round



ÖMER FARUK DUMAN
ANTALYA
I W S H
       


38 KG
First Round



YUNUS EMRE AYGÜN
KOCAELİ
I W S H
       


38 KG
First Round



İBRAHİM KARACA
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


38 KG
First Round



NUMAN ONAY
ANKARA
I W S H
       


38 KG
First Round



HAKKIHAN ÇAVDAR
MANİSA
I W S H
       


38 KG
First Round



HALİL İBRAHİM BALKİ
KARS
I W S H
       


38 KG
First Round



HÜSEYİN KIZILCI
KOCAELİ
I W S H
       


38 KG
First Round



BORA ÇORMAN
SİNOP
I W S H
       


38 KG
First Round



HAMZA ALİ ÇALIŞKAN
SAKARYA
I W S H
       


38 KG
First Round



KAAN DEMİR
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



SÜLEYMAN İSMAİL
BATMAN
I W S H
       


38 KG
Repechage 1




I W S H
       

HAMZA ALİ ÇALIŞKAN
SAKARYA
42 KG
First Round



EMİRHAN KULAÇ
ORDU
I W S H
       


42 KG
First Round



ERDEM SAYAR
MERSİN
I W S H
       


42 KG
First Round



BORA ÖZGÜN AKSU
BURSA
I W S H
       


42 KG
First Round



İRFAN BUĞRA KOÇYİĞİT
ANKARA
I W S H
       


42 KG
First Round



MUSTAFA BEYAZIT YILDIRIM
ANTALYA
I W S H
       


42 KG
First Round



EFE AYDIN
ÇORUM
I W S H
       


42 KG
First Round



BERAT ÖZYURT
KOCAELİ
I W S H
       


42 KG
First Round



BUĞRA AKAY
SİVAS
I W S H
       


42 KG
First Round



ENES ÇETİN
BALIKESİR
I W S H
       


42 KG
First Round



NEVZAT EFE IŞIK
KIRŞEHİR
I W S H
       


42 KG
First Round



SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round



ARDA AÇIKTUNA
ADANA
I W S H
       


42 KG
First Round



Taki Kerem KOÇ
KIRKLARELİ
I W S H
       


42 KG
First Round



eren dağ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


42 KG
First Round



MUHAMMED ARİF CENGİZ
AMASYA
I W S H
       


42 KG
First Round



YAĞIZ EMRE YILMAZ
BİLECİK
I W S H
       


42 KG
First Round



BATIN ARAS DÖKMEN
EDİRNE
I W S H
       


42 KG
First Round



ATAKAN KABA
SİNOP
I W S H
       


42 KG
First Round



ERDEM ÜSTÜN
SAMSUN
I W S H
       


42 KG
First Round



FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
I W S H
       


42 KG
First Round



BEHİR SERHAT ZEYREK
ANTALYA
I W S H
       


42 KG
First Round



ŞEVKİ RÜŞTÜ ATMAZ
MANİSA
I W S H
       


42 KG
First Round



HALİL İBRAHİM KAYMAZ
YALOVA
I W S H
       


42 KG
First Round



RAMAZAN BAKİ DOĞAN
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round



ÖZKAN ÇOBAN
BİLECİK
I W S H
       


42 KG
First Round



SALİM ECRİN GÖKSUN
ADANA
I W S H
       


42 KG
First Round



ABDULLAH EROĞLU
BALIKESİR
I W S H
       


42 KG
First Round



EMİR MUSAP ÇELİK
MANİSA
I W S H
       


42 KG
First Round



CAFER ÇAKIREL
İSTANBUL
I W S H
       


42 KG
First Round



DİYAR İSMAİL
BATMAN
I W S H
       


42 KG
First Round



ARDA KUYUBAŞI
BURSA
I W S H
       


42 KG
First Round



YUSUF EMRE UYSAL
ANTALYA
I W S H
       


42 KG
First Round



ENES KOÇ
SİVAS
I W S H
       


42 KG
First Round



ÖMER FARUK TURGUTLU
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round



ÇINAR TÜRKER
ORDU
I W S H
       


42 KG
First Round



ÖZGÜR DERİN ARSU
EDİRNE
I W S H
       


42 KG
First Round



DORUK KARABAŞLI
EDİRNE
I W S H
       


42 KG
First Round



EREN ÜNSAL
BİLECİK
I W S H
       


42 KG
First Round



CEMAL KUZU
KIRŞEHİR
I W S H
       


42 KG
First Round



YİĞİT AKİF NALBANT
ANKARA
I W S H
       


42 KG
First Round



MEHMET YİĞİT AYDIN
KOCAELİ
I W S H
       


42 KG
First Round



HALİL EFE İÇEL
SAMSUN
I W S H
       


42 KG
First Round



KEREM MIZRAK
SİNOP
I W S H
       


42 KG
First Round



TUĞRUL KAYA
ORDU
I W S H
       


42 KG
First Round



yusuf taha yüce
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


42 KG
First Round



MUSTAFA DERİN
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round



SEYİT TAHA GÜLER
ÇORUM
I W S H
       


42 KG
First Round



ABDÜSSAMED AY
ISPARTA
I W S H
       


42 KG
First Round



TUFAN BERKAY AKSOY
YALOVA
I W S H
       


42 KG
Repechage 1




I W S H
       

EFE AYDIN
ÇORUM
42 KG
Repechage 1




I W S H
       

Enes Hakan Kuyumcu
KASTAMONU
42 KG
Repechage 1




I W S H
       

ENES KOÇ
SİVAS
46 KG
First Round




I W S H
       

ABDULSAMET BOYRAZ
ADIYAMAN
46 KG
First Round



BARIŞ BUĞRA GÖKBULUT
ANKARA
I W S H
       


46 KG
Repechage 1




I W S H
       

MUHAMMED KÜRŞAD ÜNSAL
KAYSERİ
50 KG
First Round



MAHMUTCAN MADEN
SAKARYA
I W S H
       


50 KG
First Round



ONUR ÇEBİ
SAMSUN
I W S H
       


50 KG
First Round



SARPER KUZU
İZMİR
I W S H
       


50 KG
First Round



MUHAMMED CEMİL İNAN
ORDU
I W S H
       


50 KG
First Round



EYÜP CAN DAĞCİ
ADIYAMAN
I W S H
       


50 KG
First Round



EREN GÜNDOĞDU
SİNOP
I W S H
       


50 KG
First Round



Yaser Yazıcı
SAMSUN
I W S H
       


50 KG
First Round



ARDA DUYGU
ANKARA
I W S H
       


50 KG
First Round



HASAN CAN GÖLLÜ
MANİSA
I W S H
       


50 KG
First Round



BUĞRA FURKAN ERKUL
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
First Round



MUSTAFA ENES ÇİRİK
KONYA
I W S H
       


50 KG
First Round



CELAL GÜNDÜZ
MANİSA
I W S H
       


50 KG
Repechage 1




I W S H
       

İLKAY YAĞIZ
SİNOP
55 KG
First Round



MERT EFE MADEN
SAKARYA
I W S H
       


55 KG
First Round



ALİ KORAL
İZMİR
I W S H
       


55 KG
First Round



OSMAN EMİRMAHMUTOGLU
ANKARA
I W S H
       


55 KG
First Round



EYÜP UYSAL
BURSA
I W S H
       


55 KG
First Round



RÜZGAR ÇAKIR
KOCAELİ
I W S H
       


55 KG
First Round



BURAK YILMAZ
ANKARA
I W S H
       


55 KG
First Round



Alper Şahin
SAKARYA
I W S H
       


55 KG
First Round



MUHAMMED FIRAT MUTANOĞLU
YALOVA
I W S H
       


55 KG
First Round



BEKİR BOSTANCI
ADIYAMAN
I W S H
       


55 KG
First Round



EREN ÇOLAK
SİNOP
I W S H
       


55 KG
First Round



EMİR İMAMOĞLU
EDİRNE
I W S H
       


55 KG
First Round



VEYSEL GÜLTEKİN
İZMİR
I W S H
       


55 KG
First Round



YUSUF MERT PARLAK
İSTANBUL
I W S H
       


55 KG
First Round



UMUT ŞİMŞEK
BURSA
I W S H
       


55 KG
First Round



MÜMİN BERK YAMAN
BİLECİK
I W S H
       


55 KG
First Round



YASİN BARIŞ MUTLU
MANİSA
I W S H
       


55 KG
First Round



MERT ÇİÇEK
YALOVA
I W S H
       


55 KG
First Round



MUSTAFA YİĞİT DEDE
BARTIN
I W S H
       


60 KG
First Round



EREN CEM ÇOBAN
OSMANİYE
I W S H
       


60 KG
First Round



EFE DENİZ BAYUR
KOCAELİ
I W S H
       


60 KG
First Round



YİĞİT TALHA GÖRGÜLÜ
MANİSA
I W S H
       


60 KG
First Round



EYÜPHAN CEMİL YAŞARYILDIZ
ORDU
I W S H
       


60 KG
First Round



DURSUN EFE ÖZÇINAR
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



ASLAN ARDA GÜLER
AMASYA
I W S H
       


60 KG
First Round



HAMZA DURMAZ
İZMİR
I W S H
       


60 KG
First Round



HİLMİ EREN UMULU
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



ATAHAN YILMAZ
TRABZON
I W S H
       


60 KG
First Round



Ömer Orhanlı
BALIKESİR
I W S H
       


60 KG
First Round



TUFAN ERGİN
İZMİR
I W S H
       


60 KG
First Round



ALPEREN KONDİ
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
First Round



FURKAN SÜSLÜ
BİLECİK
I W S H
       


60 KG
First Round



ŞEVKET BURAK ENGER
MANİSA
I W S H
       


60 KG
First Round



BAYRAM EMİR ÇÖLBAY
KONYA
I W S H
       


60 KG
First Round



ALİ EREN SAPAZ
İZMİR
I W S H
       


60 KG
First Round



BERKAY SAYIN
TRABZON
I W S H
       


60 KG
First Round



SEYMEN ALEÇAKIR
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



ÖMER İPEK
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
First Round



YİĞİT ALİ SAĞAN
AMASYA
I W S H
       


60 KG
First Round



KAYRA ÇEVİK
MANİSA
I W S H
       


60 KG
First Round



ÖMER SELİM DİL
ANKARA
I W S H
       


60 KG
First Round



BEKİR HACI BEKİROĞLU
İZMİR
I W S H
       


60 KG
First Round






60 KG
First Round



YİĞİT KAYA
BALIKESİR
I W S H
       


60 KG
First Round



EMİRHAN BULUT ÇAĞLAR
MANİSA
I W S H
       


60 KG
First Round



SEFA TUNÇ
OSMANİYE
I W S H
       


60 KG
First Round



CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
I W S H
       


60 KG
Second Round




I W S H
       

YİĞİT KAYA
BALIKESİR
60 KG
Repechage 1




I W S H
       

TUFAN ERGİN
İZMİR
60 KG
Repechage 1




I W S H
       

ÖMER İPEK
SAKARYA
60 KG
Repechage 1




I W S H
       

CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
+60 KG
First Round






+60 KG
First Round



MEHMET AKİF AKGÜN
İZMİR
I W S H
       


+60 KG
First Round



MUHAMMETALİ FİDANCI
KONYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



AHMET AKİF KARAKUŞ
SAKARYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



NİHAT YAKAN
AYDIN
I W S H
       


+60 KG
First Round



MUSTAFA TERZİOĞLU
BALIKESİR
I W S H
       


+60 KG
First Round



HAMDİ BİLGİN
MANİSA
I W S H
       


+60 KG
First Round



SİNAN ÇİL
ANTALYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



KAYRA EYMEN KAHVECİ
KONYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



MEHMET KÖK
KOCAELİ
I W S H
       


+60 KG
First Round



GÖRKEM AYDIN
TRABZON
I W S H
       


+60 KG
First Round



ŞEHMUS AY
İZMİR
I W S H
       


+60 KG
First Round



ZÜBEYİR TALHA POLAT
MANİSA
I W S H
       


+60 KG
First Round



ZEKİ UMUT NAİM
İSTANBUL
I W S H
       


+60 KG
First Round



ALİ ÖZEY
BALIKESİR
I W S H
       


+60 KG
First Round



BERKE CAN COŞMAN
SİVAS
I W S H
       


+60 KG
First Round



KADİR BEKTAŞ TOSUN
TRABZON
I W S H
       


+60 KG
First Round



FURKAN ÇETİN
KONYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



SERHAN KÜSE
SAKARYA
I W S H
       


+60 KG
First Round



OSMAN TUNA YALÇIN
EDİRNE
I W S H
       


+60 KG
First Round



YUSUF ÖZEL
İZMİR
I W S H
       


+60 KG
Second Round




I W S H
       

MEHMET AKİF AKGÜN
İZMİR
+60 KG
Repechage 1




I W S H
       

NİHAT YAKAN
AYDIN
+60 KG
Repechage 1




I W S H
       

SİNAN ÇİL
ANTALYA
+60 KG
Repechage 1




I W S H
       

ŞEHMUS AY
İZMİR
24 KG
First Round



FATMA ZEHRA MEKİ
KONYA
I W S H
       


24 KG
First Round



KATİBE
I W S H
       

TRABZON
/flags/TUR_m.jpg
24 KG
First Round



Şevval Naz Erdem
MERSİN
I W S H
       


24 KG
First Round



HİLAL ŞAL
KOCAELİ
I W S H
       


24 KG
First Round



GÜLEDA ALTUN
BURSA
I W S H
       


24 KG
First Round



MELİKE HİTALOĞLU
ORDU
I W S H
       


24 KG
First Round



RANA BİLGİN
DÜZCE
I W S H
       


24 KG
First Round



İlkay Nur KIZILAY
ADIYAMAN
I W S H
       


24 KG
First Round



DERYA DENİZ GÜNDUĞ
ORDU
I W S H
       


24 KG
First Round



ZEHRANUR YURDAER
KOCAELİ
I W S H
       


24 KG
First Round



LEYLA HAZAL KANDEMİR
TRABZON
I W S H
       


24 KG
First Round



NAZMİYE KÜÇÜKOĞUL
AYDIN
I W S H
       


24 KG
First Round



MEVLÜDE TEKE
SİVAS
I W S H
       


24 KG
Repechage 1




I W S H
       

ESİLA KOCABEY
RİZE
24 KG
Repechage 1




I W S H
       

SONGÜL GÜNEŞ
SİİRT
24 KG
Repechage 1




I W S H
       

İlkay Nur KIZILAY
ADIYAMAN
24 KG
Repechage 1




I W S H
       

ZEHRANUR YURDAER
KOCAELİ
28 KG
First Round



BELİNAY ERDOĞAN
KOCAELİ
I W S H
       


28 KG
First Round



ASLI YALÇIN
ANKARA
I W S H
       


28 KG
First Round



HAZAL ER
İSTANBUL
I W S H
       


28 KG
First Round



RABİA KURŞAT
VAN
I W S H
       


28 KG
First Round



ELİF TORUK
KOCAELİ
I W S H
       


28 KG
First Round



EDA NAZ TOPALSALİHOĞLU
BURSA
I W S H
       


28 KG
First Round



HURİYENUR UYSAL
MANİSA
I W S H
       


28 KG
First Round



İREM KOÇAK
ANKARA
I W S H
       


28 KG
First Round



NURSENA AGAOGLU
ANKARA
I W S H
       


28 KG
First Round



NURAY YALVAN
VAN
I W S H
       


28 KG
First Round



RABİA UZUN
KOCAELİ
I W S H
       


28 KG
First Round



ÖZLEM CENGİZ
AYDIN
I W S H
       


28 KG
First Round



nil candan
ORDU
I W S H
       


28 KG
First Round



HABİBE AZRA AVAN
AKSARAY
I W S H
       


28 KG
First Round



BURÇİN ERYILMAZ
ANTALYA
I W S H
       


28 KG
First Round



SELMA KAYA
MERSİN
I W S H
       


28 KG
Repechage 1




I W S H
       

HURİYENUR UYSAL
MANİSA
32 KG
First Round



YAREN MAZLUM
DÜZCE
I W S H
       


32 KG
First Round



YASEMİN SADAY
HATAY
I W S H
       


32 KG
First Round



MERVE ÇİNAR
MANİSA
I W S H
       


32 KG
First Round



İREM SU HARPUT
KOCAELİ
I W S H
       


32 KG
First Round



SÜMEYRA UYSAL
MERSİN
I W S H
       


32 KG
First Round



YAĞMUR CANDAN
KONYA
I W S H
       


32 KG
First Round



FATMA ŞEYMA AVCI
OSMANİYE
I W S H
       


32 KG
First Round



MERVE BARAN
KÜTAHYA
I W S H
       


32 KG
First Round



SUEDA ÖZE
SAKARYA
I W S H
       


32 KG
First Round



ZEYNEP DOĞAN
ORDU
I W S H
       


32 KG
First Round



MİNA İNCE
AYDIN
I W S H
       


32 KG
First Round



İREM BERRA TÜRK
İSTANBUL
I W S H
       


32 KG
First Round



GAMZE NUR ARICI
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


32 KG
First Round



SELMA KATIRCI
SİNOP
I W S H
       


32 KG
First Round



İREM TOPÇU
BURSA
I W S H
       


32 KG
First Round



EDA KAHVECİ
DÜZCE
I W S H
       


32 KG
First Round



HİRANUR ERİŞEN
BATMAN
I W S H
       


32 KG
First Round



FEYZA KARAKUŞ
ANKARA
I W S H
       


32 KG
First Round



esma nur korhan
KOCAELİ
I W S H
       


32 KG
First Round



NAZ KORKMAZ
MANİSA
I W S H
       


32 KG
First Round



NEBAHAT ETE
SİİRT
I W S H
       


32 KG
First Round



AYTEN SUDE CANAN
ANTALYA
I W S H
       


32 KG
First Round



ZEYNEP ARSLAN
BOLU
I W S H
       


32 KG
First Round



Azra Çelik
RİZE
I W S H
       


32 KG
First Round



NAZLI IRMAK
SAMSUN
I W S H
       


32 KG
First Round



ESRA ERTÜRK
DENİZLİ
I W S H
       


32 KG
First Round



RABİA AYBÜKE AKGÜN
TUNCELİ
I W S H
       


32 KG
First Round



Irmak Ecem Sabır
İZMİR
I W S H
       


32 KG
First Round



ŞEVVAL SOYSAL
SİVAS
I W S H
       


32 KG
First Round



AYLİN KURT
MANİSA
I W S H
       


32 KG
First Round



FERAY ÖKTEN
DENİZLİ
I W S H
       


32 KG
First Round



CEREN KORKMAZ
SAMSUN
I W S H
       


32 KG
First Round



BÜŞRA NUR AKIN
SİNOP
I W S H
       


32 KG
First Round



SEHER BURÇAK
İSTANBUL
I W S H
       


32 KG
First Round



BÜŞRA ÖZMEN
AFYONKARAHİSAR
I W S H
       


32 KG
First Round



MERYEM KALA
ANKARA
I W S H
       


32 KG
First Round



AZRA AÇIKTUNA
ADANA
I W S H
       


32 KG
First Round



İCLAL POLAT
ORDU
I W S H
       


32 KG
First Round



AYŞENUR GÖNEN
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


32 KG
First Round



GÜLŞAN ÖZENÇ
ANTALYA
I W S H
       


32 KG
First Round



GÖZDE NAZ SUNGUR
KOCAELİ
I W S H
       


32 KG
First Round



SÜMEYYE UYSAL
MERSİN
I W S H
       


32 KG
First Round



BEYZANUR KAHRAMAN
KONYA
I W S H
       


32 KG
First Round



BUSENUR DANIŞMAZ
BOLU
I W S H
       


32 KG
First Round






32 KG
First Round



ŞEVVAL AKBULUT
SAKARYA
I W S H
       


32 KG
First Round



ceren koçpınar
AKSARAY
I W S H
       


32 KG
First Round



MERVE KAYA
MANİSA
I W S H
       


32 KG
First Round



SABİHA ECE OKUYUCU
DÜZCE
I W S H
       


32 KG
First Round



IRMAK YAĞLIOĞLU
SİNOP
I W S H
       


32 KG
First Round



AYŞE GÜLSÜM ÇEVİK
ANTALYA
I W S H
       


32 KG
First Round



GÜLSUDE ÜLKER
EDİRNE
I W S H
       


32 KG
First Round



BERAY MERİÇ
TUNCELİ
I W S H
       


32 KG
First Round



Sahra Deniz
BURSA
I W S H
       


32 KG
First Round



Ceylin Çolak
KOCAELİ
I W S H
       


32 KG
First Round



EYLÜL ÇULHA
İZMİR
I W S H
       


32 KG
First Round



ece nur demir
AMASYA
I W S H
       


32 KG
First Round



MERİHSU EYÜBOĞLU
RİZE
I W S H
       


32 KG
First Round



nisan gebeş
ORDU
I W S H
       


32 KG
Second Round




I W S H
       

ŞEVVAL AKBULUT
SAKARYA
32 KG
Repechage 1




I W S H
       

GAMZE NUR ARICI
KAHRAMANMARAŞ
32 KG
Repechage 1




I W S H
       

İREM TOPÇU
BURSA
32 KG
Repechage 1




I W S H
       

BÜŞRA NUR AKIN
SİNOP
32 KG
Repechage 1




I W S H
       

ceren koçpınar
AKSARAY
36 KG
First Round



FATMA EDA CÜCELİ
AYDIN
I W S H
       


36 KG
First Round



GÜL DERİN YILDIRIM
MUĞLA
I W S H
       


36 KG
First Round



SUDENAZ ÖZEN
SİNOP
I W S H
       


36 KG
First Round



CEYLİN NİSA DALKARA
MANİSA
I W S H
       


36 KG
First Round



ŞEVVAL ERDOĞMUŞ
KOCAELİ
I W S H
       


36 KG
First Round



NURSEMA GEÇBUĞA
VAN
I W S H
       


36 KG
First Round



MERVE MELİSA AR
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
First Round



DİDEM ÖZDEMİR
KONYA
I W S H
       


36 KG
First Round



AYŞENUR KOCAMAN
ADANA
I W S H
       


36 KG
First Round



ŞEVVAL GELİR
ISPARTA
I W S H
       


36 KG
First Round






36 KG
First Round



Aysun ÇİÇEK
RİZE
I W S H
       


36 KG
First Round






36 KG
First Round



ELİF KARAGÖZ
KOCAELİ
I W S H
       


36 KG
First Round



ZELİHANUR KARAKUŞ
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
First Round



BÜŞRA ÇİMEN
İZMİR
I W S H
       


36 KG
First Round



TUĞÇE DEMİRCAN
SAKARYA
I W S H
       


36 KG
First Round



ZEYNEP ŞEYMA ÖZGÜLER
TOKAT
I W S H
       


36 KG
First Round



FEZLİYE SİNEM DEMİR
ANKARA
I W S H
       


36 KG
First Round



İREM NAZ ÖZTÜRK
BİLECİK
I W S H
       


36 KG
First Round



SENA SEZER
KÜTAHYA
I W S H
       


36 KG
First Round



YADE SEZİN ZAFER
ORDU
I W S H
       


36 KG
First Round



ESRA ALKAN
NEVŞEHİR
I W S H
       


36 KG
First Round



ELİF KARAKİPRİK
İSTANBUL
I W S H
       


36 KG
First Round



SATI UZUN
ÇORUM
I W S H
       


36 KG
First Round



NAZLICAN KAYNARCA
KIRŞEHİR
I W S H
       


36 KG
First Round



MELEK NUR POLAT
MANİSA
I W S H
       


36 KG
First Round



ASİYE RABİA AYDIN
İSTANBUL
I W S H
       


36 KG
First Round



SEDA NUR ELİŞ
VAN
I W S H
       


36 KG
First Round



HİRA NUR DİRGEN
MANİSA
I W S H
       


36 KG
First Round



İKLİMA ÜLKER
EDİRNE
I W S H
       


36 KG
First Round



NİSA NUR TEKİN
İZMİR
I W S H
       


36 KG
First Round



GÜLNAZ ACARTÜRK
KONYA
I W S H
       


36 KG
First Round



ZEYNEP RANA KÖROĞLU
ÇORUM
I W S H
       


36 KG
First Round



ELA ŞAT
ANKARA
I W S H
       


36 KG
First Round



RUMEYSA AHSEN AYDIN
ORDU
I W S H
       


36 KG
First Round



MERYEM ÖZBEK
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
First Round



HAVİN DENİZ YAVUZ
TUNCELİ
I W S H
       


36 KG
First Round



GÖKÇE ULUAĞAÇ
BİLECİK
I W S H
       


36 KG
First Round



KÜBRA YAZICI
RİZE
I W S H
       


36 KG
First Round



AYŞE İREM HAYVE
KİLİS
I W S H
       


36 KG
First Round



EMİNE HİRANUR KAHRAMAN
İZMİR
I W S H
       


36 KG
First Round



YAĞMUR GÖZLÜKAYA
DENİZLİ
I W S H
       


36 KG
First Round



NİSA İNCE
AYDIN
I W S H
       


36 KG
First Round



AYŞE CEREN YAZICI
TRABZON
I W S H
       


36 KG
First Round



BAHAR MUTLUER
MANİSA
I W S H
       


36 KG
First Round



SAHRA BAYKARA
ADANA
I W S H
       


36 KG
First Round



İCLAL ARACI
KOCAELİ
I W S H
       


36 KG
First Round



HATİCE NUR BOZKURT
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


36 KG
First Round



HAVVA NAZ TETİK
KÜTAHYA
I W S H
       


36 KG
First Round



İREM NİSA ÖKSÜZALİ
SAKARYA
I W S H
       


36 KG
First Round



NAZ GENCER
ANKARA
I W S H
       


36 KG
First Round



MERVENUR SARIGÜL
ORDU
I W S H
       


36 KG
First Round



EMEL GÜL
SİNOP
I W S H
       


36 KG
First Round



ESMA POLAT
İSTANBUL
I W S H
       


36 KG
Second Round



ŞEVVAL GELİR
ISPARTA
I W S H
       


36 KG
Second Round



Aysun ÇİÇEK
RİZE
I W S H
       


36 KG
Repechage 1




I W S H
       

NURSEMA GEÇBUĞA
VAN
36 KG
Repechage 1




I W S H
       

İKLİMA ÜLKER
EDİRNE
36 KG
Repechage 1




I W S H
       

EMEL GÜL
SİNOP
40 KG
First Round



SİNEM ORUÇ
KONYA
I W S H
       


40 KG
First Round



ÖYKÜNAZ ÖLÇÜ
İZMİR
I W S H
       


40 KG
First Round



EZGİ HATUN BAYRAKTAR
SİVAS
I W S H
       


40 KG
First Round



ELİSA TAŞ
BİLECİK
I W S H
       


40 KG
First Round



Esma Nur Ak
GİRESUN
I W S H
       


40 KG
First Round



HAYRUNNİSA KUMAŞ
KOCAELİ
I W S H
       


40 KG
First Round



AYŞE NAZ BİLGİÇ
KÜTAHYA
I W S H
       


40 KG
First Round



İREMNUR ŞENTÜRK
BURSA
I W S H
       


40 KG
First Round



BUSENUR ESENBOĞA
ERZURUM
I W S H
       


40 KG
First Round



ELİF ERDEN
MANİSA
I W S H
       


40 KG
First Round



ZEYNEP KILIÇ
BALIKESİR
I W S H
       


40 KG
First Round



BENGÜ KILIÇ
İSTANBUL
I W S H
       


40 KG
First Round



TUBA BERRA AKYEL
ZONGULDAK
I W S H
       


40 KG
First Round



YAĞMUR SUZAN YÜKSEL
ANTALYA
I W S H
       


40 KG
First Round



FATMA NAZ ÖZDEMİR
AYDIN
I W S H
       


40 KG
First Round



GÜLAY KUŞSAN
AKSARAY
I W S H
       


40 KG
First Round



YURDANUR YILMAZ
ORDU
I W S H
       


40 KG
First Round



ERVANUR EFE
SAKARYA
I W S H
       


40 KG
First Round



AYŞE ACAR
KONYA
I W S H
       


40 KG
First Round



ZEYNEP AZRA ÖLMEZ
KIRKLARELİ
I W S H
       


40 KG
First Round



ECRİN PAKYILDIZ
DÜZCE
I W S H
       


40 KG
First Round



SULTAN KOÇ
MANİSA
I W S H
       


40 KG
First Round



NEHİR İRMAK
İSTANBUL
I W S H
       


40 KG
First Round



NAZ SU ÖZÖNDER
BİLECİK
I W S H
       


40 KG
First Round



İREMSU BEHİCE AYDİN
İZMİR
I W S H
       


40 KG
First Round



AYBÜKE UYSAL
AMASYA
I W S H
       


40 KG
First Round



BEYZA APAY
KIRKLARELİ
I W S H
       


40 KG
First Round



AYTEN ARSLAN
SİNOP
I W S H
       


40 KG
First Round



DOĞA UĞURLU
ANKARA
I W S H
       


40 KG
First Round



SÜMEYYE DİLER
İSTANBUL
I W S H
       


40 KG
First Round



EDA GÜNGÖR
BALIKESİR
I W S H
       


40 KG
First Round



TUANA KOL
ANTALYA
I W S H
       


40 KG
First Round



NAZLI ILGIN
BARTIN
I W S H
       


40 KG
First Round



NİSA KARAPINAR
AKSARAY
I W S H
       


40 KG
First Round



HURİYE SENA TAĞRİKULU
SAMSUN
I W S H
       


40 KG
First Round



SÜMEYYE SARE ÇAĞLAYAN
GİRESUN
I W S H
       


40 KG
First Round



ECE NAZ HOCALAR
SAKARYA
I W S H
       


40 KG
First Round



MERVE KARAKUŞ
AMASYA
I W S H
       


40 KG
First Round



YÜSRA İÇLAL ÖZDEMİR
DÜZCE
I W S H
       


40 KG
First Round



GÜLSÜN ÖZKAN
KONYA
I W S H
       


40 KG
First Round



MERYEMCE NEHİR ELMA
ORDU
I W S H
       


40 KG
First Round



AYŞİN AFŞAR
İZMİR
I W S H
       


40 KG
First Round



ECREN BAKAN
SAKARYA
I W S H
       


40 KG
First Round



ESMENUR HAMAN
İSTANBUL
I W S H
       


40 KG
First Round



MERVE BOZTAŞ
KÜTAHYA
I W S H
       


40 KG
First Round



RÜMEYSA HATİCE KILIÇKAYA
SİVAS
I W S H
       


40 KG
First Round



ÇİLEM NUR SÖĞÜT
BİLECİK
I W S H
       


40 KG
First Round



ELİF SENA ÖZDOĞAN
NEVŞEHİR
I W S H
       


40 KG
First Round



Nisa Nur Bayram
KOCAELİ
I W S H
       


40 KG
First Round



İREM KAYA
AYDIN
I W S H
       


40 KG
First Round



CEMRE ALTINYUVA
EDİRNE
I W S H
       


40 KG
Repechage 1




I W S H
       

ÖYKÜNAZ ÖLÇÜ
İZMİR
40 KG
Repechage 1




I W S H
       

ZEYNEP YILMAZ
ANKARA
40 KG
Repechage 1




I W S H
       

YÜSRA İÇLAL ÖZDEMİR
DÜZCE
44 KG
First Round



MÜŞERREF KAHYA
ANTALYA
I W S H
       


44 KG
First Round




I W S H
       

Nehir Ayşe Şahin
GİRESUN
44 KG
First Round



MELİSA KAHRAMAN
DÜZCE
I W S H
       


44 KG
First Round



NİSA NUR DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
       


44 KG
First Round



NEHİR TELLİ
BURSA
I W S H
       


44 KG
First Round



MİRAY AYTUVLU
DENİZLİ
I W S H
       


44 KG
First Round



AZRA SARI
MUĞLA
I W S H
       


44 KG
Repechage 1




I W S H
       

Nehir Ayşe Şahin
GİRESUN
48 KG
First Round



NAZ BİLGİN
İZMİR
I W S H
       


48 KG
First Round



İREM ESMA EKMEKCİ
SİNOP
I W S H
       


48 KG
First Round



HAYRUNNİSA YILMAZ
DÜZCE
I W S H
       


48 KG
First Round



ŞERİFE CEMRE YILDIZ
ANTALYA
I W S H
       


48 KG
First Round



DAMLA GÜLAY ASLAN
İZMİR
I W S H
       


48 KG
First Round



TUANA İHTİYAR
İSTANBUL
I W S H
       


48 KG
First Round



SEVDE NAZ OKTAY
DÜZCE
I W S H
       


48 KG
First Round



YELDA NUR OLGUNSOY
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
First Round



SUDEM BAYRAKTAR
BALIKESİR
I W S H
       


52 KG
First Round



Elif Kılıçaslan
ISPARTA
I W S H
       


52 KG
First Round



HATİCE ARAZ
ANKARA
I W S H
       


52 KG
First Round



BURCU MEVA TUNÇ
EDİRNE
I W S H
       


52 KG
First Round



CEREN AVCI
GİRESUN
I W S H
       


52 KG
First Round



AYŞEGÜL DERELİ
DENİZLİ
I W S H
       


52 KG
First Round






52 KG
First Round



ESMA KARAAHMET
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
First Round



SUDENUR KAPLAN
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
First Round



ATİYE NAZ APAR
KONYA
I W S H
       


52 KG
First Round



KÜBRA KAHYA
MANİSA
I W S H
       


52 KG
First Round



SUDEN BURTAŞKIRAY
BİNGÖL
I W S H
       


52 KG
First Round



EMİNE AZRA BAYCAN
MUĞLA
I W S H
       


52 KG
First Round



HAYRUN NİSA TEKNECİ
ORDU
I W S H
       


52 KG
First Round



MELEK TAŞKIRAN
İZMİR
I W S H
       


52 KG
First Round



ZEHRA NAZ DÜLÇEKÇİ
İSTANBUL
I W S H
       


52 KG
First Round



Eylül Özen
İZMİR
I W S H
       


52 KG
First Round



GÜLSÜM ÖZEN
MANİSA
I W S H
       


52 KG
First Round



DEFNE YAĞMUR KAYNAR
BİLECİK
I W S H
       


52 KG
First Round



DURU ADIGÜZEL
ADANA
I W S H
       


52 KG
First Round



YAREN AKAN
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
First Round



ELİF NARİN ACARAY
ANKARA
I W S H
       


52 KG
First Round



ZUHAL YİĞİT
ANTALYA
I W S H
       


52 KG
First Round



AYŞE ZEYNEP GÜNEYLİ
İZMİR
I W S H
       


52 KG
First Round



CEYLİN BAYUR
DENİZLİ
I W S H
       


52 KG
First Round



SUDE GÖRGÜLÜ
ORDU
I W S H
       


52 KG
First Round



ESMA SARI
TRABZON
I W S H
       


52 KG
First Round



MERVE ÇELİK
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
First Round



İrem sidelya Genç
ERZİNCAN
I W S H
       


52 KG
First Round



ASYA SIDIKA OTLU
SİVAS
I W S H
       


52 KG
Second Round




I W S H
       

ESMA KARAAHMET
KOCAELİ
52 KG
Repechage 1






52 KG
Repechage 1




I W S H
       

SUDENUR KAPLAN
KOCAELİ
52 KG
Repechage 1




I W S H
       

YAREN AKAN
KOCAELİ
52 KG
Repechage 1




I W S H
       

CEYLİN BAYUR
DENİZLİ
52 KG
Repechage 2




I W S H
       

AYŞEGÜL DERELİ
DENİZLİ
57 KG
First Round



NEHİR LAL TABUR
ISPARTA
I W S H
       


57 KG
First Round






57 KG
First Round



IRMAK SARISU
BURSA
I W S H
       


57 KG
First Round



Ebrar Şura Gül
SİVAS
I W S H
       


57 KG
First Round



RÜYA NİSA GÖL
ORDU
I W S H
       


57 KG
First Round



EDA ÇAVUŞ
BİLECİK
I W S H
       


57 KG
First Round



ELA NAZ YAHŞİ
ANKARA
I W S H
       


57 KG
First Round



HİLALAY KARAABDURRAHMANOĞLU
ANTALYA
I W S H
       


57 KG
First Round



BEYZANUR YAMAN
ADANA
I W S H
       


57 KG
First Round



NİSANUR SERİN
ANKARA
I W S H
       


57 KG
First Round



İREM NUR ÇELİK
BİLECİK
I W S H
       


57 KG
First Round



ADA NİLGÜN ÖZGEREN
İZMİR
I W S H
       


57 KG
Second Round




I W S H
       

IRMAK SARISU
BURSA
57 KG
Repechage 1




I W S H
       

EDA ÇAVUŞ
BİLECİK
57 KG
Repechage 1




I W S H
       

ŞAZİYE NAZ BULDUM
KİLİS
57 KG
Repechage 1




I W S H
       

İREM NUR ÇELİK
BİLECİK
+57 KG
First Round



HATİCE ESEN
ANTALYA
I W S H
       


+57 KG
First Round



DAMLA ÖZBAŞ
KOCAELİ
I W S H
       


+57 KG
First Round



AYŞE ZÖNGÜR
KIRIKKALE
I W S H
       


+57 KG
First Round




I W S H
       

HATİCE OĞUZ
KİLİS
+57 KG
First Round



HURİYE NİSA KILIÇ
ORDU
I W S H
       


+57 KG
First Round



YAĞMUR TUNÇKIRAN
BALIKESİR
I W S H
       


+57 KG
First Round



ALEYNA BAYUR
DENİZLİ
I W S H
       


+57 KG
First Round



MERVENUR DOĞRU
SAKARYA
I W S H
       


+57 KG
First Round



MELİSA DİKBAŞ
İZMİR
I W S H
       


+57 KG
First Round



MELEKNUR VANDEMİR
AYDIN
I W S H
       


+57 KG
First Round



ZELİHA CANSU KARABAŞ
ADIYAMAN
I W S H
       


+57 KG
First Round



SEMA METE
İZMİR
I W S H
       


+57 KG
First Round



PERVİN İLAYDA ÇETİNEL
MANİSA
I W S H
       


+57 KG
First Round



SEMİHA SILA KOCATÜRK
ERZİNCAN
I W S H
       


+57 KG
First Round



AYŞENUR GÖKMEN
SİNOP
I W S H
       


+57 KG
First Round



DİLARA HALVACI
MANİSA
I W S H
       


+57 KG
First Round



ÜMRAN NURAN TURANLI
RİZE
I W S H
       


+57 KG
First Round



ELANUR YILMAZ
GİRESUN
I W S H
       


+57 KG
First Round



Eda Yıldırım
İZMİR
I W S H
       


+57 KG
First Round



YASEMİN HANIM DAĞ
ANTALYA
I W S H
       


+57 KG
First Round



MELİS ÖZEGE
İZMİR
I W S H
       


+57 KG
First Round



ZEYNEP AYDINER
YALOVA
I W S H
       


+57 KG
First Round



FEYZA KÜÇÜKKARTAL
ESKİŞEHİR
I W S H
       


+57 KG
First Round



NACİYE YAĞMUR SEVİNÇ
AYDIN
I W S H
       


+57 KG
First Round



ZELİHA MİRAN
BALIKESİR
I W S H
       


+57 KG
First Round



SEMA YILDIRIM
ORDU
I W S H
       


+57 KG
Repechage 1




I W S H
       

PERVİN İLAYDA ÇETİNEL
MANİSA
+57 KG
Repechage 1




I W S H
       

ÜMRAN NURAN TURANLI
RİZE
+57 KG
Repechage 1




I W S H
       

ZELİHA MİRAN
BALIKESİR
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 03-05 MAYIS 2019 / ANKARA
34 KG
First Round



MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
I W S H
       


34 KG
First Round



RIDVAN KAYA
KONYA
I W S H
       


34 KG
First Round



AHMET YALÇIN
ADANA
I W S H
       


34 KG
First Round



KAAN BUĞRA ÖZER
KOCAELİ
I W S H
       


34 KG
First Round



DENİZ CAN DURMUŞ
KOCAELİ
I W S H
       


34 KG
First Round



MEHMETCAN ÖZGAN
MANİSA
I W S H
       


34 KG
First Round



İBRAHİM GÜNTER
KONYA
I W S H
       


34 KG
Repechage 1




I W S H
       

BERAT KAHRAMAN
VAN
38 KG
First Round



MEHMET EMİN DOĞAN
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round



ARDA GÜLLÜ
ANKARA
I W S H
       


38 KG
First Round



HÜSEYİN DOKTUR
BURSA
I W S H
       


38 KG
First Round



ENES KAYA
TEKİRDAĞ
I W S H
       


38 KG
First Round



YUSUF CAN UZUN
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



EFECAN TAŞCI
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


38 KG
First Round



EREN GÖKBERK GÜNDAŞ
ERZURUM
I W S H
       


38 KG
First Round



AKIN KAĞAN ŞAHİN
KOCAELİ
I W S H
       


38 KG
First Round



YILMAZ ŞAHİN
SAMSUN
I W S H
       


38 KG
First Round



RECEP EMİR ÖZAL
KAYSERİ
I W S H
       


38 KG
First Round



ÖMER BOZTAŞ
VAN
I W S H
       


38 KG
First Round



EMİRHAN YETİK
ÇORUM
I W S H
       


38 KG
First Round



ANIL YILMAZ
SAKARYA
I W S H
       


38 KG
First Round



EFE TOLGA TÜRK
DÜZCE
I W S H
       


38 KG
First Round



YİĞİTHAN BAĞCI
EDİRNE
I W S H
       


38 KG
First Round



ENES ASLAN
KOCAELİ
I W S H
       


38 KG
First Round



OĞUZHAN KURT
BURDUR
I W S H
       


38 KG
First Round



MEHMET ALİ CEBECİ
ÇANKIRI
I W S H
       


38 KG
First Round



Ebubekir Aslan
RİZE
I W S H
       


38 KG
First Round



KADİR CAN ARISOY
KÜTAHYA
I W S H
       


38 KG
First Round



FEVZİ BİLİR
ADANA
I W S H
       


38 KG
First Round



YUSUF DERYAL
BATMAN
I W S H
       


38 KG
First Round



ABİDİN DANIŞ
DİYARBAKIR
I W S H
       


38 KG
First Round



ÖMER KUTBAY
KARAMAN
I W S H
       


38 KG
First Round



RECEP TUTAR
TOKAT
I W S H
       


38 KG
First Round



FETHİ GENÇ
ANKARA
I W S H
       


38 KG
First Round



SAMET ÇETİN
BURSA
I W S H
       


38 KG
First Round



YUNUS EMRE SÜER
İSTANBUL
I W S H
       


38 KG
First Round



YAHYA ERDEN
SAKARYA
I W S H
       


38 KG
First Round



MEHMET ÇELİK
DİYARBAKIR
I W S H
       


38 KG
First Round



ERAY PAZAR
ISPARTA
I W S H
       


38 KG
First Round



İLKER SANAN
IĞDIR
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMED HAMZA KORHAN
KOCAELİ
I W S H
       


38 KG
First Round



BAHA SANCAK
VAN
I W S H
       


38 KG
First Round



Feyyaz Kara
İZMİR
I W S H
       


38 KG
First Round



ERDEM BAKİ OKUR
KİLİS
I W S H
       


38 KG
First Round



BURHAN GÜNGÖR
ADANA
I W S H
       


38 KG
First Round



YİĞİT MUHAMMET DALKILIÇ
İSTANBUL
I W S H
       


38 KG
First Round



SELAMİ CESUR
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round



BERKAY DEMİR
SİNOP
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMED HAMİT ACAR
ÇORUM
I W S H
       


38 KG
First Round



HÜSEYİN EFE YÜCEL
KIRŞEHİR
I W S H
       


38 KG
First Round



DURUKAN TOSUN
SAMSUN
I W S H
       


38 KG
First Round



YAHYA ENSAR YAMAN
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



ARDA TAHA YAVUZ
KOCAELİ
I W S H
       


38 KG
First Round



YASİR GÜMÜŞLÜ
TOKAT
I W S H
       


38 KG
First Round



MUHAMMET ELBAŞ
OSMANİYE
I W S H
       


38 KG
First Round



YUŞA AYDEMİR
MERSİN
I W S H
       


38 KG
First Round



ARDA MERİÇ ÖZHAMAM
EDİRNE
I W S H
       


38 KG
First Round



KEREM ALİ AYDIN
SAKARYA
I W S H
       


38 KG
First Round



MUSTAFA YALÇIN
BURDUR
I W S H
       


38 KG
First Round



YAĞIZHAN DAL
RİZE
I W S H
       


38 KG
First Round



İBRAHİM YILDIRIM
BURSA
I W S H
       


38 KG
First Round



AHMET BAYTEKİN
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round



ARİF CAN AKÇELİK
ERZURUM
I W S H
       


38 KG
First Round



KAĞAN KALKAN
TEKİRDAĞ
I W S H
       


38 KG
First Round



SELİM ILGAZ
ANKARA
I W S H
       


38 KG
First Round



TAHA TATOĞLU
BALIKESİR
I W S H
       


38 KG
First Round



AYBERK SOYAK
HATAY
I W S H
       


38 KG
Repechage 1