PHP Hatası

Önem: Warning

Mesaj: Invalid argument supplied for foreach()

Dosya Adı: views/istheader.php

Satır Numarası: 11

Sporcu İstatistiklerimiz

Sporcu İstatistiklerimiz


2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) GRUP BİRİNCİLİĞİ / 22 - 23 ŞUBAT 2020 / ANTALYA
34 KG
Elimination



DOĞUKAN METE
BURSA
I W S H
       


34 KG
Elimination



BARIŞ GÜNEŞ
BURSA
I W S H
  1    

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
34 KG
Elimination



MUKHAMMED SHEUDZHEN
BURSA
I W S H
       


34 KG
Quarter Final



BATUHAN ATEŞ
BURDUR
I W S H
1      

SÜLEYMAN EFE KARABULUT
MANİSA
34 KG
Repechage



MUSTAFA ALİ KARATAŞ
MERSİN
I W S H
1      

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
34 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMET AFŞİN
ANTALYA
38 KG
Elimination



SEMİH GÜNAY
BURSA
I W S H
       


38 KG
Elimination



YUSUF DEMİR
ANTALYA
I W S H
       


42 KG
Elimination



MEHMET AZILI
MANİSA
I W S H
       


42 KG
Elimination



AHMET CAN KORKUSUZ
BURSA
I W S H
       


42 KG
Elimination



EMRAN OCHILOV
ANTALYA
I W S H
       


46 KG
Elimination



OĞUZHAN KURT
BURDUR
I W S H
       


46 KG
Elimination



MEHMET ALTAŞ
MANİSA
I W S H
       


46 KG
Elimination



ALİ DELEN
MANİSA
I W S H
       


46 KG
Elimination



TACETTİN KURTAY
BURSA
I W S H
       


46 KG
Elimination



FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       

BORA ÖZGÜN AKSU
BURSA
46 KG
Repechage




I W S H
       

RECEP TURHAN
BURSA
46 KG
Repechage




I W S H
       

FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
50 KG
Elimination



MUSTAFA YAĞIZ KARACA
MANİSA
I W S H
       


50 KG
Elimination



ABDÜLSAMET BARAN CANDAN
BURSA
I W S H
       


50 KG
Elimination



MERT AYAN
BURSA
I W S H
       


50 KG
Repechage




I W S H
       

SÜLEYMAN TÜRK
MANİSA
55 KG
Elimination



MEHMET EROĞLU
KÜTAHYA
I W S H
       


55 KG
Elimination



EMİRHAN CANDAN
ANTALYA
I W S H
       


55 KG
Elimination



SİNAN EROL
BURSA
I W S H
       


55 KG
Elimination



ABDULKADİR AFŞİN
ANTALYA
I W S H
       


55 KG
Repechage




I W S H
       

GÜRKAN KARAKOÇ
BURSA
60 KG
Elimination



HÜSEYİN ARDA DEMİR
AYDIN
I W S H
       


60 KG
Elimination



FUAT TAHA ARSLAN
MERSİN
I W S H
       


60 KG
Elimination



EMİRHAN YÜKSEKDAĞ
BURSA
I W S H
       


60 KG
Elimination



İBRAHİM DURMAZ
İZMİR
I W S H
       


60 KG
Elimination



ATAKAN GÜÇLÜ
BURSA
I W S H
       


60 KG
Elimination



KEREM ÖZKAYA
MUĞLA
I W S H
       


60 KG
Elimination



HÜSEYİN PEŞKİR
KARAMAN
I W S H
       


60 KG
Repechage




I W S H
       

EMİRHAN YÜKSEKDAĞ
BURSA
60 KG
Repechage




I W S H
       

ATAKAN GÜÇLÜ
BURSA
60 KG
Repechage




I W S H
       

HÜSEYİN PEŞKİR
KARAMAN
66 KG
Elimination



İSMAİL YARAR
BURDUR


66 KG
Elimination



GABIL SHUKUROV
BURSA
I W S H
       


66 KG
Elimination



EMİRHAN MERT
BURSA
I W S H
       


66 KG
Elimination



İSMAİL ÇALIK
ANTALYA
I W S H
       


66 KG
Elimination



MEHMET ACUR
DENİZLİ
I W S H
       


66 KG
Elimination



YİĞİT GÜDER
MUĞLA
I W S H
       


66 KG
Quarter Final



İSMAİL YARAR
BURDUR
I W S H
1      

GABIL SHUKUROV
BURSA
66 KG
Repechage





İSMAİL YARAR
BURDUR
66 KG
Repechage




I W S H
       

MEHMET ACUR
DENİZLİ
66 KG
Repechage Final



İSMAİL YARAR
BURDUR
I W S H
1      

EMİRHAN MERT
BURSA
+66 KG
Elimination



İRFAN YILDIRIM
MANİSA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



ALPER SİVRİ
MERSİN
I W S H
       


+66 KG
Elimination



ERDAL GÜRTEKİN
MANİSA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



SÜLEYMAN ÇELİK
ANTALYA
I W S H
       


+66 KG
Repechage




I W S H
       

MERT CAN
ANTALYA
+66 KG
Repechage




I W S H
       

DAVUT EREN ÇİÇEK
MUĞLA
+66 KG
Repechage




I W S H
       

CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
36 KG
Elimination



HİRA NUR DİRGEN
MANİSA
I W S H
       


36 KG
Elimination



GÜLŞAN ÖZENÇ
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
Elimination



ŞEVKİYE ERTURGUT
BURDUR
I W S H
       


36 KG
Elimination



ELİF SALA
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
Elimination



DAMLANUR AKDENIZ
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
Elimination



BENGÜ YILMAZ
MANİSA
I W S H
       


36 KG
Repechage




I W S H
       

HİRA NUR DİRGEN
MANİSA
36 KG
Repechage




I W S H
       

EYLÜL ÇULHA
İZMİR
36 KG
Repechage




I W S H
       

DAMLANUR AKDENIZ
ANTALYA
40 KG
Elimination



ZELİHANUR KARAKUŞ
ANTALYA
I W S H
       


40 KG
Elimination



HACER BİÇER
BURSA
I W S H
       


40 KG
Repechage




I W S H
       

ŞEVVAL GELİR
ISPARTA
44 KG
Elimination



ŞİRVAN FİDAN
BURSA
I W S H
       


48 KG
Elimination



ÇİĞDEM GÖRÜCÜ
BURSA
I W S H
       

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
48 KG
Quarter Final



TUĞBA KURŞUN
ANTALYA
I W S H
1      

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
48 KG
Repechage



ESMA REYYAN YILMAZ
MERSİN
I W S H
  1   1

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
48 KG
Repechage Final



ASYA KURT
ANTALYA
I W S H
1 1    

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
52 KG
Elimination



MİHRİBAN ÖZDEMİR
ANTALYA
I W S H
       


52 KG
Elimination



KADRİYE ÇAKIR
BURSA
I W S H
       


52 KG
Elimination




I W S H
       

CEMİLE VEYSELOĞLU
AYDIN
52 KG
Elimination



BERRA BEHİYE ALPER
BURSA
I W S H
       


52 KG
Elimination



SEMANUR ÜNSAL
MERSİN
I W S H
       


52 KG
Repechage




I W S H
       

CEMİLE VEYSELOĞLU
AYDIN
57 KG
Quarter Final



HATİCE ATAY
KÜTAHYA
I W S H
       


57 KG
Repechage Final




I W S H
       

ŞEVVAL UYSAL
MANİSA
63 KG
Elimination



ALEYNA BAYUR
DENİZLİ
I W S H
1      

AZRA TIKNAZ
BURDUR
63 KG
Elimination



DENİZ ÇELİK
BURSA
I W S H
       


63 KG
Elimination



GÜLNAZ CİNGİZ
ANTALYA
I W S H
       


63 KG
Elimination



KERİME NUR İŞBECER
MANİSA
I W S H
       


63 KG
Elimination



RABİA AKIN
ISPARTA
I W S H
       


63 KG
Elimination



ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
KÜTAHYA
I W S H
       


63 KG
Elimination



İNCİ DİLAN GÜNEŞ
ANTALYA
I W S H
       


63 KG
Elimination



AZRASU ADALI
KARAMAN
I W S H
       


63 KG
Repechage



AZRA TIKNAZ
BURDUR
I W S H
1      

DENİZ ÇELİK
BURSA
63 KG
Repechage




I W S H
       

GÜLNAZ CİNGİZ
ANTALYA
63 KG
Repechage




I W S H
       

RABİA AKIN
ISPARTA
63 KG
Repechage




I W S H
       

İNCİ DİLAN GÜNEŞ
ANTALYA
+63 KG
Elimination



AYŞE NUR SAVAŞ
ANTALYA
I W S H
       


+63 KG
Elimination



MİNE ATAŞ
BURSA
I W S H
       


+63 KG
Elimination



NACİYE YAĞMUR SEVİNÇ
AYDIN
I W S H
       


+63 KG
Elimination



SEMA METE
İZMİR
I W S H
       


+63 KG
Elimination



ELİF DİNCER
ISPARTA
I W S H
       


+63 KG
Elimination



MUKADDES PEKSAK
ANTALYA
I W S H
       


+63 KG
Elimination



MELİKE DEMİRKAPU
BURSA
I W S H
       


+63 KG
Repechage




I W S H
       

NACİYE YAĞMUR SEVİNÇ
AYDIN
+63 KG
Repechage




I W S H
       

ELİF DİNCER
ISPARTA
+63 KG
Repechage




I W S H
       

MUKADDES PEKSAK
ANTALYA
32 KG
Quarter Final



MERAL GÜLER ÖZNACAR
KİLİS
I W S H
       


32 KG
Quarter Final



ELİF SUDE DURMUŞ
KIRIKKALE
I W S H
       


32 KG
Repechage Final




I W S H
       

EYLEM YAVUZ
GAZİANTEP
32 KG
Repechage Final



RÜYA BAYTEKİN
SİİRT
I W S H
       


34 KG
Elimination



İBRAHİM EFE TUNÇ
OSMANİYE
I W S H
       


34 KG
Elimination



RIDVAN KAYA
KONYA
I W S H
       


34 KG
Elimination



ŞİRİN BOZYEL
BATMAN
I W S H
       


34 KG
Repechage




I W S H
       

MAHMUT SAMET KIRMIZITOPRAK
ŞANLIURFA
38 KG
First Round



MUHAMMED SEMYAN AKINCI
KIRŞEHİR
I W S H
       


38 KG
First Round



AHMET YALÇIN
ADANA
I W S H
       


38 KG
First Round



İZZET EMRE ERDEM
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round



ABDULLAH KAAN ÖNCEL
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round



CANTEKİN DİŞCİ
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



KEREM ERCİYES
KAYSERİ
I W S H
       


38 KG
First Round



KERİM İBRAHİM İNANDIRICI
KİLİS
I W S H
       


38 KG
First Round



ENSARİ DEMİRCİER
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



TALHA TOPCU
ADANA
I W S H
       


38 KG
First Round



DENİZ TAŞDEMİR
GAZİANTEP
I W S H
       


38 KG
First Round



BARIŞ MAT
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round



İBRAHİM GÜNTER
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



YUNUS DERYAL
BATMAN
I W S H
       


38 KG
Repechage 1




I W S H
       

İZZET EMRE ERDEM
ŞANLIURFA
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

KEREM ERCİYES
KAYSERİ
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

TALHA TOPCU
ADANA
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUNUS DERYAL
BATMAN
42 KG
First Round



BATUR BÖLÜK
GAZİANTEP
I W S H
       


42 KG
First Round



MUHAMMED FURKAN COŞKUN
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round



MUSTAFA SAMİ GÜLTEN
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round



ERDEM AKMEN
KİLİS
I W S H
       


42 KG
First Round



EFE ARAÇ
HATAY
I W S H
       


42 KG
First Round



BURHAN GÜNGÖR
ADANA
I W S H
       


42 KG
First Round



YUSUF BÜYÜK
MARDİN
I W S H
       


42 KG
First Round



SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round



EFECAN TAŞCI
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


42 KG
First Round



YUNUS EMRE GÜLCÜR
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round



BÜNYAMİN OKAY
SİİRT
I W S H
       


42 KG
First Round



ÖMER KÖKEN
ÇORUM
I W S H
       


42 KG
First Round



TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round



TALHA DENİZ
KAYSERİ
I W S H
       


42 KG
First Round



İSMAİL NAZLI
AKSARAY
I W S H
       


42 KG
Repechage 1




I W S H
       

MUSTAFA SAMİ GÜLTEN
ŞANLIURFA
42 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUSUF BÜYÜK
MARDİN
42 KG
Repechage 1




I W S H
       

SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
42 KG
Repechage 1




I W S H
       

ÖMER KÖKEN
ÇORUM
46 KG
Elimination



YUSUF CAN UZUN
KONYA
I W S H
       


46 KG
Elimination



EMİN IŞIK
KONYA
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       

MELİK GÖK
KIRŞEHİR
46 KG
Repechage




I W S H
       

MEHMET İNCE
ŞANLIURFA
48 KG
Elimination



NEVRİYE ELİF KOÇTÜRK
KAYSERİ
I W S H
       


48 KG
Elimination



ASUMAN ÖZER
SİİRT
I W S H
       


48 KG
Elimination



AYŞE ACAR
KONYA
I W S H
       


48 KG
Elimination



ECRİN KÖSE
ÇORUM
I W S H
       


48 KG
Elimination



ŞEYMA BİLİR
KONYA
I W S H
       


48 KG
Elimination



NİSA KARAPINAR
AKSARAY
I W S H
       


48 KG
Elimination



SİNEM ORUÇ
KONYA
I W S H
       


48 KG
Repechage




I W S H
       

ASUMAN ÖZER
SİİRT
48 KG
Repechage




I W S H
       

ECRİN KÖSE
ÇORUM
48 KG
Repechage




I W S H
       

NİSA KARAPINAR
AKSARAY
52 KG
Elimination



EMİNE NİSA BUZ
ÇORUM
I W S H
       


52 KG
Elimination



ŞERİFE KÖKSAL
NEVŞEHİR
I W S H
       


52 KG
Elimination



SILA CANBOLAT
KONYA
I W S H
       


52 KG
Elimination



EYLÜL KAYA
SİİRT
I W S H
       


52 KG
Elimination



SILA ASLANSOY
ADANA
I W S H
       


52 KG
Elimination



AYLİN CULDUZ
ŞIRNAK
I W S H
       


52 KG
Elimination



ŞERİFE NUR ERDOĞMUŞ
KONYA
I W S H
       


52 KG
Repechage




I W S H
       

GÜLNUR ATICI
AKSARAY
52 KG
Repechage




I W S H
       

ŞERİFE KÖKSAL
NEVŞEHİR
52 KG
Repechage




I W S H
       

SILA ASLANSOY
ADANA
52 KG
Repechage




I W S H
       

AYLİN CULDUZ
ŞIRNAK
57 KG
Elimination



ATİYE NAZ APAR
KONYA
I W S H
       


57 KG
Elimination



ZELİHA SUDE DEMİR
GAZİANTEP
I W S H
       


57 KG
Elimination



RABİA DEMİR
ŞANLIURFA
I W S H
       


57 KG
Elimination



BETÜL DEMİR
KİLİS
I W S H
       


57 KG
Repechage




I W S H
       

ALEYNA BAYAT
ÇORUM
63 KG
Quarter Final



KEVSER DİLBİRLİĞİ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


63 KG
Quarter Final



HATİCE OĞUZ
KİLİS
I W S H
       


63 KG
Repechage Final




I W S H
       

ELİF SENA ULU
KIRIKKALE
63 KG
Repechage Final



ARZU ÖDÜMLÜ
SİİRT
I W S H
       


60 KG
Elimination



HAMZA TAHAN
KIRŞEHİR
I W S H
       


60 KG
Elimination



SEFA TUNÇ
OSMANİYE
I W S H
       


60 KG
Elimination



TALHA KONDU
KONYA
I W S H
       


44 KG
Elimination



AYSEL AKKOYUN
KONYA
I W S H
       


44 KG
Elimination



ELİF SU YALÇIN
ADANA
I W S H
       


44 KG
Elimination



GÜL SENA KÜTÜK
OSMANİYE
I W S H
       


44 KG
Elimination



NEBAHAT ETE
SİİRT
I W S H
       


44 KG
Repechage




I W S H
       

RÜMEYSA YEŞİLTEPE
GAZİANTEP
44 KG
Repechage




I W S H
       

ELİF SENA ÖZDOĞAN
NEVŞEHİR
44 KG
Repechage




I W S H
       

ZÜLEYHA TANRIVERDİ
ŞANLIURFA
50 KG
Elimination



MEHMET ALTUNIŞIK
KONYA
I W S H
       


50 KG
Elimination



DELİL ÇELEBİ
ŞIRNAK
I W S H
       


50 KG
Elimination



YİĞİT YILDIRIM
ÇORUM
I W S H
       


50 KG
Elimination



ALİ KOCALAR
KİLİS
I W S H
       


50 KG
Elimination



YUNUS EMRE DÖĞER
BATMAN
I W S H
       


50 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMED FURKAN KARAKEÇİLİ
ŞANLIURFA
50 KG
Repechage




I W S H
       

YUNUS EMRE DÖĞER
BATMAN
+66 KG
Elimination



MEHMET DEMİR
ŞANLIURFA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



MULLA SAMET AVCI
OSMANİYE
I W S H
       


+66 KG
Elimination



TALHA BÜLBÜL
KONYA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



MUHAMMED ALİ TATLISU
KONYA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



BARAN BURÇ
ŞANLIURFA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



AHMET MERT NARİNÇ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


+66 KG
Elimination



ALİ EFE
KONYA
I W S H
       


+66 KG
Repechage




I W S H
       

OĞULCAN KOÇBOĞA
ÇORUM
+66 KG
Repechage




I W S H
       

MULLA SAMET AVCI
OSMANİYE
+66 KG
Repechage




I W S H
       

BARAN BURÇ
ŞANLIURFA
+66 KG
Repechage




I W S H
       

AHMET MERT NARİNÇ
KAHRAMANMARAŞ
66 KG
Elimination



MUHARREM KALKAN
KONYA
I W S H
       


66 KG
Elimination



EREN CEM ÇOBAN
OSMANİYE
I W S H
       


66 KG
Elimination



BARIŞ ONAT
KONYA
I W S H
       


66 KG
Elimination



NURULLAH ÜSTÜN
KONYA
I W S H
       


66 KG
Elimination



AHMET KAAN GÜNAY
HATAY
I W S H
       


66 KG
Repechage




I W S H
       

MUSTAFA CAN AKARSU
AKSARAY
66 KG
Repechage




I W S H
       

MUSTAFA SAİD DALGALI
KIRŞEHİR
66 KG
Repechage




I W S H
       

AHMET KAAN GÜNAY
HATAY
34 KG
Elimination



MERT TANAY
ORDU
I W S H
       


34 KG
Elimination



METİN MERT KARABULUT
SAMSUN
I W S H
       


34 KG
Elimination



BATUHAN ÇELİK
ANKARA
I W S H
       


34 KG
Elimination



TAHA BATU SÖYLEVİ
SAMSUN
I W S H
       


34 KG
Repechage




I W S H
       

HALİL İBRAHİM GENÇ
TOKAT
34 KG
Repechage




I W S H
       

İSMAİL GÜL
TRABZON
38 KG
Elimination



RAMAZAN KİBAROĞLU
ANKARA
I W S H
       


38 KG
Elimination



DURSUN ÇORUM
AMASYA
I W S H
       


38 KG
Elimination



KEREM ŞEKER
RİZE
I W S H
       


38 KG
Repechage




I W S H
       

ÖMER BOZTAŞ
VAN
38 KG
Repechage




I W S H
       

FİKRİ CAN
ANKARA
42 KG
Elimination



BERKAY KABADAYI
SAMSUN
I W S H
       


42 KG
Elimination



MUHAMMET ERKAN DENLİ
SİVAS
I W S H
       


42 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMED YAŞAR
AĞRI
46 KG
Elimination



GALİP YILMAZ
ORDU
I W S H
       


46 KG
Elimination



DURUKAN TOSUN
SAMSUN
I W S H
       


46 KG
Elimination



MUHAMMED ALİ YILDIZ
AĞRI
I W S H
       


46 KG
Elimination



SETTAR KARACA
TOKAT
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       

İLYAS KEMAL ÖZÇELİK
RİZE
46 KG
Repechage




I W S H
       

İHSAN AK
AMASYA
50 KG
Elimination



KENAN ALPARĞU
IĞDIR
I W S H
       


55 KG
Elimination



SALİH ILGAZ
ANKARA
I W S H
       


55 KG
Elimination



ENES BATIN
IĞDIR
I W S H
       


55 KG
Elimination



MALİK YILDIRIM
AĞRI
I W S H
       


55 KG
Elimination



AHMET FURKAN UÇAR
TRABZON
I W S H
       


55 KG
Elimination



RAMAZAN PEKER
ANKARA
I W S H
       


55 KG
Elimination



ABDÜLMECİT GÜR
ORDU
I W S H
       


55 KG
Repechage




I W S H
       

ENES BATIN
IĞDIR
55 KG
Repechage




I W S H
       

TAHA YASİN BOYRAZ
TOKAT
55 KG
Repechage




I W S H
       

RAMAZAN PEKER
ANKARA
60 KG
Elimination



EFE ASLAN DURGUT
ANKARA
I W S H
       


60 KG
Elimination



MERT MUSTAFA GÜRDİŞ
TOKAT
I W S H
       


60 KG
Elimination



TUĞRUL KOÇAK PİNEGÖZ
ANKARA
I W S H
       


60 KG
Elimination



ARDA AYDIN
SİNOP
I W S H
       


60 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMET BERAT AKGÜN
SAMSUN
60 KG
Repechage




I W S H
       

ÖMER HÖKELEK
AMASYA
60 KG
Repechage




I W S H
       

RAHMİ TUĞRA GÜLTEPE
ORDU
66 KG
Quarter Final



POLAT TATHAN
ORDU
I W S H
       


66 KG
Repechage Final



YASİN BAL
RİZE
I W S H
       


+66 KG
Elimination



KADİR BEKTAŞ TOSUN
TRABZON
I W S H
       


+66 KG
Elimination



ERAY KÜÇÜK
SİNOP
I W S H
       


+66 KG
Elimination



EYÜP SULTAN ERKAN
RİZE
I W S H
       


+66 KG
Elimination



NAZMİ BERKAY ÖZTÜRK
ORDU
I W S H
       


+66 KG
Elimination



HALDUN ÖZDEMİR
ANKARA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



ÖMER FARUK AYDEMİRDİR
KARS
I W S H
       


+66 KG
Repechage




I W S H
       

ERAY KÜÇÜK
SİNOP
+66 KG
Repechage




I W S H
       

ÖMER FARUK AYDEMİRDİR
KARS
36 KG
Elimination



ELANUR SAKAR
KARS
I W S H
       


36 KG
Elimination



CEREN KORKMAZ
SAMSUN
I W S H
       


36 KG
Elimination



HAVİSE KIR
ORDU
I W S H
       


36 KG
Elimination



MERİHSU EYÜBOĞLU
RİZE
I W S H
       


36 KG
Elimination



SEMA NUR İŞNAS
VAN
I W S H
       


36 KG
Elimination



SUDENUR EROSMANOĞLU
TRABZON
I W S H
       


36 KG
Repechage




I W S H
       

ELANUR SAKAR
KARS
36 KG
Repechage




I W S H
       

ZEYNEP AKKUŞ
IĞDIR
36 KG
Repechage




I W S H
       

ELİF ECRİN YILMAZ
ANKARA
36 KG
Repechage




I W S H
       

SUDENUR EROSMANOĞLU
TRABZON
40 KG
Elimination



MELEK KAHRAMAN
VAN
I W S H
       


40 KG
Elimination



ZEHRA YAZICI
SAMSUN
I W S H
       


40 KG
Elimination



ASYA ŞAT
ANKARA
I W S H
       


40 KG
Elimination



YAĞMUR ÇOLAK
SİNOP
I W S H
       


40 KG
Repechage




I W S H
       

FATMANUR KARALİ
RİZE
40 KG
Repechage




I W S H
       

ELİF NAZ CEYLAN
ANKARA
48 KG
Elimination



SEVCAN DİLAVER
IĞDIR
I W S H
       


48 KG
Elimination



İLAYDA GÜNDOĞAN
ANKARA
I W S H
       


48 KG
Elimination



ECRİN ÖZDEMİR
ANKARA
I W S H
       


48 KG
Elimination



HATİCE KÜBRA GÜDER
ANKARA
I W S H
       


48 KG
Elimination



ESLEM AKSU
RİZE
I W S H
       


48 KG
Repechage




I W S H
       

MELEK İREM YALNIZ
ORDU
48 KG
Repechage




I W S H
       

HATİCE KÜBRA GÜDER
ANKARA
52 KG
Elimination



SALİHA YILDIRIM
TRABZON
I W S H
       


52 KG
Elimination



ALEYNA RABİA BAKIRHAN
KARS
I W S H
       


52 KG
Elimination



TUANA GÜLENAY
ANKARA
I W S H
       


52 KG
Repechage




I W S H
       

İREM SU AYDINŞAKİR
TRABZON
57 KG
Elimination



HÜMEYSA ŞERAS
TRABZON
I W S H
       


57 KG
Elimination



SUDE KORKMAZ
ANKARA
I W S H
       


57 KG
Elimination



CEMRE SILA CANDAN
ORDU
I W S H
       


57 KG
Elimination



KÜBRA MAMİK
KARS
I W S H
       


57 KG
Elimination



ZEYNEP SERİDE AKBAŞ
ANKARA
I W S H
       


57 KG
Elimination



ZEYNEP KÖSE
SAMSUN
I W S H
       


57 KG
Elimination



ŞENAY ÇORBACI
RİZE
I W S H
       


57 KG
Repechage




I W S H
       

MİNE ŞEYDA ÖZDEMİR
SİVAS
57 KG
Repechage




I W S H
       

SUDE KORKMAZ
ANKARA
57 KG
Repechage




I W S H
       

KÜBRA MAMİK
KARS
57 KG
Repechage




I W S H
       

ŞENAY ÇORBACI
RİZE
+63 KG
Elimination



EZGİ SUDE AKMAN
ANKARA
I W S H
       


+63 KG
Elimination



AZRA AKBULUT
RİZE
I W S H
       


+63 KG
Elimination



SUDENUR FİDAN
ORDU
I W S H
       


+63 KG
Elimination



İREM AKBULUT
SİVAS
I W S H
       


+63 KG
Elimination



ELİF AYSİMA KAYA
KARS
I W S H
       


+63 KG
Repechage




I W S H
       

EBRAR ILGIN ERDOĞAN
TOKAT
+63 KG
Repechage




I W S H
       

ELİF CEYLİN CİVELEK
ANKARA
+63 KG
Repechage




I W S H
       

ELİF AYSİMA KAYA
KARS
44 KG
Elimination



BERİL ÖZTÜRK
SAMSUN
I W S H
       


44 KG
Elimination



MERYEMCE NEHİR ELMA
ORDU
I W S H
       


44 KG
Elimination



ZEYNEP ÖZMEN
ANKARA
I W S H
       


44 KG
Elimination



ŞEYMA ALTEKİN
ANKARA
I W S H
       


44 KG
Elimination



BEYZA ÇEVİK
SİNOP
I W S H
       


44 KG
Elimination



AYSUN ÇİÇEK
RİZE
I W S H
       


44 KG
Elimination



İKLİM DUMAN
ANKARA
I W S H
       


44 KG
Repechage




I W S H
       

RABİA YILDIRIM
SİVAS
44 KG
Repechage




I W S H
       

ZEYNEP ÖZMEN
ANKARA
44 KG
Repechage




I W S H
       

ŞEYMA ALTEKİN
ANKARA
44 KG
Repechage




I W S H
       

AYSUN ÇİÇEK
RİZE
34 KG
Elimination



EGE KOYUNCU
KOCAELİ
I W S H
       


34 KG
Elimination



MERTCAN TUNÇ
İSTANBUL
I W S H
       


34 KG
Elimination




I W S H
       

SAMET CEBECİ
ÇANKIRI
34 KG
Repechage




I W S H
       

MERTCAN TUNÇ
İSTANBUL
38 KG
Elimination



HÜSEYİN KIZILCI
KOCAELİ
I W S H
       


38 KG
Elimination



KANIETBEK ISAGALIEV
BALIKESİR
I W S H
       


38 KG
Elimination



BERAT ERDOĞAN
DÜZCE
I W S H
       


38 KG
Repechage




I W S H
       

YUSUF BULUK
İSTANBUL
38 KG
Repechage




I W S H
       

FURKAN NESİP KOÇKARA
İSTANBUL
60 KG
Elimination



SITKI EFE UYGUR
EDİRNE
I W S H
       


60 KG
Elimination



SİNAN AÇAR
ÇANAKKALE
I W S H
       


60 KG
Elimination



MERT ÇİÇEK
YALOVA
I W S H
       


60 KG
Elimination



BÜNYAMİN ÇİMEN
İSTANBUL
I W S H
       


60 KG
Repechage




I W S H
       

YAĞIZ KÖK
TEKİRDAĞ
66 KG
Elimination



EFE KEREM YÜKSEL
İSTANBUL
I W S H
       


66 KG
Elimination



ALPEREN LİV
TEKİRDAĞ
I W S H
       


66 KG
Elimination



EMİR SELİM ARI
KOCAELİ
I W S H
       


66 KG
Repechage




I W S H
       

İLKER ABAK
BALIKESİR
66 KG
Repechage




I W S H
       

EREN ÖZCAN
EDİRNE
36 KG
Elimination



GÖZDE NAZ SUNGUR
KOCAELİ
I W S H
       


36 KG
Elimination



MERVE TUNÇ
İSTANBUL
I W S H
       


36 KG
Elimination



ASİYE RABİA AYDIN
İSTANBUL
I W S H
       


36 KG
Elimination



SEVDE AYDIN
KOCAELİ
I W S H
       


36 KG
Repechage




I W S H
       

AYŞE CEMRE KUŞCU
ÇANKIRI
36 KG
Repechage




I W S H
       

SEMANUR ASLAN
KOCAELİ
36 KG
Repechage




I W S H
       

BÜŞRA DEMİR
İSTANBUL
40 KG
Elimination



ŞEYMANUR YILDIZ
KOCAELİ
I W S H
       


40 KG
Elimination



YAREN ŞİMŞEK
KOCAELİ
I W S H
       


40 KG
Elimination



ŞEVVAL ERDOĞMUŞ
KOCAELİ
I W S H
       


40 KG
Elimination



YAĞMUR BAŞARAN
BALIKESİR
I W S H
       


40 KG
Elimination



İREM BERRA TÜRK
İSTANBUL
I W S H
       


40 KG
Repechage




I W S H
       

ESMA POLAT
İSTANBUL
40 KG
Repechage




I W S H
       

YAĞMURNİSA DEMİR
İSTANBUL
40 KG
Repechage




I W S H
       

YAĞMUR BAŞARAN
BALIKESİR
48 KG
First Round



ŞEVVAL KARUÇ
İSTANBUL
I W S H
       


48 KG
First Round



NİHAN YILMAZ
BALIKESİR
I W S H
       


48 KG
First Round



SÜMEYRA KARA
KOCAELİ
I W S H
       


48 KG
First Round



MELİSA KAHRAMAN
DÜZCE
I W S H
       


48 KG
First Round



ESRA GÜLER
İSTANBUL
I W S H
       


48 KG
First Round



MERVE BETÜL KELEŞ
ÇANKIRI
I W S H
       


48 KG
First Round



ŞÜHEDA LİV
TEKİRDAĞ
I W S H
       


48 KG
First Round



MERYEM KAYA
İSTANBUL
I W S H
       


48 KG
First Round



AYSU OKUYUCU
EDİRNE
I W S H
       


48 KG
First Round



DAMLA SU KUDU
ZONGULDAK
I W S H
       


48 KG
First Round



ESMA ÖZDEMİR
SAKARYA
I W S H
       


48 KG
First Round



IRMAK KULİS
BALIKESİR
I W S H
       


48 KG
First Round



NECLA ŞEKER
KOCAELİ
I W S H
       


48 KG
First Round



NİSANUR BALCI
İSTANBUL
I W S H
       


48 KG
Repechage 1




I W S H
       

MELİSA KAHRAMAN
DÜZCE
48 KG
Repechage 1




I W S H
       

DAMLA SU KUDU
ZONGULDAK
48 KG
Repechage 1




I W S H
       

NİSANUR BALCI
İSTANBUL
52 KG
First Round



DOĞANAY DENİZ BODUR
BARTIN
I W S H
       


52 KG
First Round



YAĞMUR ÖZTÜRK
SAKARYA
I W S H
       


52 KG
First Round



GÜLŞEN ŞAHİN
İSTANBUL
I W S H
       


52 KG
First Round



NAZLICAN KILIÇARSLAN
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
First Round



MERİÇ NİSA CEYHAN
ESKİŞEHİR
I W S H
       


52 KG
First Round



HİLAL AKYILDIZ
İSTANBUL
I W S H
       


52 KG
First Round



ALEYNA BALABAN
BALIKESİR
I W S H
       


52 KG
First Round



AYŞENAZ ANIÇ
TEKİRDAĞ
I W S H
       


52 KG
First Round



ESMA KARAAHMET
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
First Round



ŞEVVAL KOÇVER
SAKARYA
I W S H
       


52 KG
First Round



SHARMİN SUBHAN
İSTANBUL
I W S H
       


52 KG
First Round



GÜLNİSA OKKA
BİLECİK
I W S H
       


52 KG
First Round



ASYA AKBABA
BALIKESİR
I W S H
       


52 KG
First Round



YAREN AKAN
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
Repechage 1




I W S H
       

GÜLŞEN ŞAHİN
İSTANBUL
52 KG
Repechage 1




I W S H
       

ALEYNA BALABAN
BALIKESİR
52 KG
Repechage 1




I W S H
       

ŞEVVAL KOÇVER
SAKARYA
52 KG
Repechage 1




I W S H
       

YAREN AKAN
KOCAELİ
57 KG
Elimination



MELİS YILMAZ
KOCAELİ
I W S H
       


57 KG
Elimination



BUKET GÖKCÜ
BİLECİK
I W S H
       


57 KG
Elimination



ELİF ZEYNEP ÖZDEMİRCİ
KOCAELİ
I W S H
       


57 KG
Repechage




I W S H
       

HATİCE MELİSA KURT
ZONGULDAK
57 KG
Repechage




I W S H
       

SEVDE NAZ OKTAY
DÜZCE
+63 KG
Elimination



ESLEM ESRA SERBEST
SAKARYA
I W S H
       


+63 KG
Elimination



ZÜLAL BEYZA TÜRK
İSTANBUL
I W S H
       


+63 KG
Repechage




I W S H
       

BEYZA GÜNEŞ
KOCAELİ
+63 KG
Repechage




I W S H
       

HATİCE ÖZLEM ÖZKIR
KOCAELİ
+66 KG
Elimination



İBRAHİM YILDIZ
TEKİRDAĞ
I W S H
       


+66 KG
Elimination



ARDA KÜÇÜKKAYA
ZONGULDAK
I W S H
       


+66 KG
Elimination



YUSUF EREN ŞAHİN
DÜZCE
I W S H
       


+66 KG
Repechage




I W S H
       

EMRE CAN AKÇAY
KOCAELİ
63 KG
Elimination



ELİF BEYZA AKDOĞAN
İSTANBUL
I W S H
       


63 KG
Elimination



ZEHRANUR KAYA
KOCAELİ
I W S H
       


63 KG
Elimination



ASEL MALKOÇ
İSTANBUL
I W S H
       


63 KG
Elimination



İLSU DANIŞMAZ
BOLU
I W S H
       


63 KG
Elimination



BERFİN SUDE AKYILDIRIM
İSTANBUL
I W S H
       


63 KG
Repechage




I W S H
       

ERVA YAĞMUR TOLUNAY
BARTIN
63 KG
Repechage




I W S H
       

NUREFŞAN AKDEMİR
SAKARYA
63 KG
Repechage




I W S H
       

BERFİN SUDE AKYILDIRIM
İSTANBUL
OKUL SPORLARI GENÇLER JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15 - 16 Şubat 2020 / AFYONKARAHİSAR
50 KG
Elimination



BURAK ERGÜN
İSTANBUL
I W S H
       


50 KG
Elimination



HÜSEYİN MARGİLİLİ
KKTC
I W S H
1      

EMİRHAN ÖZTÜRK
BAYBURT
50 KG
Elimination



HAMZA DOĞANSOY
İSTANBUL
I W S H
       


50 KG
Repechage




I W S H
       

EMİRHAN ÖZTÜRK
BAYBURT
55 KG
Elimination



OZAN AY
DÜZCE
I W S H
       


55 KG
Elimination



DENİZHAN AR
AKSARAY
I W S H
       


55 KG
Elimination



İSMAİL DURBAK
MANİSA
I W S H
1   1  

MUSTAFA EFE ÇAĞLAR
KKTC
55 KG
Elimination



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


55 KG
Repechage




I W S H
       

İSMAİL DURBAK
MANİSA
55 KG
Repechage




I W S H
       

EMİR AKAR
TEKİRDAĞ
60 KG
Elimination



ULUER GÖÇ
KOCAELİ
I W S H
       


60 KG
Elimination



KEMAL İLGAR
ANKARA
I W S H
1 1 1  

HÜSEYİN ÖZTÜRK
KKTC
60 KG
Elimination



ABDULKADİR YÜCEL
BİTLİS
I W S H
       


60 KG
Elimination



MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       


60 KG
Elimination



MEHMET ALİ RAVİ
ŞANLIURFA
I W S H
       


60 KG
Repechage




I W S H
       

MAHMUT EKİNCİ
ŞANLIURFA
60 KG
Repechage




I W S H
       

KEMAL İLGAR
ANKARA
60 KG
Repechage




I W S H
       

SÜLEYMAN ASKAY
İZMİR
60 KG
Repechage




I W S H
       

İRFAN ERTAN
DÜZCE
66 KG
Elimination



MÜCAHİT GÜLTEKİN
ADANA
I W S H
       


66 KG
Elimination



ALİHAN FİLİZ
BATMAN
I W S H
       


66 KG
Elimination



ENES ATA
KOCAELİ
I W S H
1      

MAHMUT ŞEN
KKTC
66 KG
Elimination



ANIL KILIÇKARA
İZMİR
I W S H
       


66 KG
Elimination



MUHAMMED YAZİCİ
KOCAELİ
I W S H
       


66 KG
Repechage




I W S H
       

SUAT CAN YAPICI
İSTANBUL
66 KG
Repechage



MAHMUT ŞEN
KKTC
I W S H
1 1    

ALİHAN FİLİZ
BATMAN
66 KG
Repechage




I W S H
       

TUNAHAN DEMİR
EDİRNE
73 KG
Elimination



CELAL ÇAKIR
ZONGULDAK
I W S H
       


73 KG
Elimination



RESUL KARAMAN
KONYA
I W S H
       


73 KG
Elimination



FATİH ÖZ
İSTANBUL
I W S H
       


73 KG
Elimination



MUZAFFER TUFAN GÜLPINAR
KKTC
I W S H
1 1    

ADEM GÜMELE
ORDU
73 KG
Elimination



NURİ HÜSEYİN ÇETİNKOZ
KOCAELİ
I W S H
       


73 KG
Repechage



MUZAFFER TUFAN GÜLPINAR
KKTC
I W S H
1 1    

FATİH ÖZ
İSTANBUL
73 KG
Repechage




I W S H
       

SELAHATTİN ELBAŞ
OSMANİYE
81 KG
Elimination



MUSTAFA MENEVŞE
İZMİR
I W S H
       


81 KG
Elimination



MURAT KUNT
DENİZLİ
I W S H
       


81 KG
Elimination



YAKUP ÖZEN
BALIKESİR
I W S H
       


81 KG
Elimination



ABUZER FURKAN ÇEVİK
GAZİANTEP
I W S H
       


81 KG
Repechage




I W S H
       

UMUT TURŞAK
SİİRT
90 KG
Elimination



EMİRHAN ARDA BAŞARAN
ORDU
I W S H
       


90 KG
Elimination




I W S H
       

YUSUF TİMURTAŞ
SİİRT
90 KG
Elimination



ONUR DOSİ
KKTC


90 KG
Quarter Final



ONUR DOSİ
KKTC
I W S H
    1  

GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Repechage




I W S H
       

EMİRHAN ARDA BAŞARAN
ORDU
90 KG
Repechage




I W S H
       

GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Semi Final



YUSUF YILMAZ
ADIYAMAN
I W S H
    2  

ONUR DOSİ
KKTC
90 KG
Final



İSMAİL ALTINDAĞ
BALIKESİR
I W S H
       

ONUR DOSİ
KKTC
+90 KG
Elimination



ABDURRAHMAN GAZİ ERTÜRK
ADIYAMAN
I W S H
       


+90 KG
Elimination



ATAKAN CANPOLAT
ANKARA
I W S H
       


+90 KG
Elimination



METİN VAR
SAKARYA
I W S H
       


+90 KG
Elimination



SERKAN ZİYANOĞLU
KKTC


+90 KG
Elimination



MEHMET EMİN ÇOLAKÇİVİ
MANİSA
I W S H
       


+90 KG
Quarter Final



SERKAN ZİYANOĞLU
KKTC
I W S H
1      

MEHMET EMİN ÇOLAKÇİVİ
MANİSA
+90 KG
Repechage




I W S H
       

UMUT UTKU TURANLI
RİZE
+90 KG
Repechage





SERKAN ZİYANOĞLU
KKTC
+90 KG
Repechage Final



UMUT UTKU TURANLI
RİZE
I W S H
1      

SERKAN ZİYANOĞLU
KKTC
40 KG
Elimination



ZİLAN ERTEM
MANİSA
I W S H
1      

MUHTEBER SUZAN ALTIN
KKTC
40 KG
Elimination



KADER ŞAHİN
SİVAS
I W S H
       


40 KG
Repechage



MUHTEBER SUZAN ALTIN
KKTC
I W S H
1      

ECE ATASOY
KOCAELİ
44 KG
Elimination



ELA NUR AKTAŞ
KKTC
I W S H
1      

CEYLİN ORHAN
DENİZLİ
44 KG
Elimination



HİLÂL SEMA BİRİNCİ
TRABZON
I W S H
       


44 KG
Repechage



ELA NUR AKTAŞ
KKTC
I W S H
1      

EMİNE ALPASLAN
MARDİN
44 KG
Repechage




I W S H
       

SİMANUR KELEŞ
BİTLİS
48 KG
First Round



ELİF MUTLU
BATMAN
I W S H
       


48 KG
First Round



HİLAL SEÇEN
ANKARA
I W S H
       


48 KG
First Round



ESRA ÇOLA
SİİRT
I W S H
       


48 KG
First Round



GÜLDENİZ KAL
TUNCELİ
I W S H
       


48 KG
First Round



SEMANUR KİRİŞ
SİVAS
I W S H
       


48 KG
First Round



ŞEYMA YILDIRIM
KONYA
I W S H
       


48 KG
First Round



MÜBERRA GÜNEŞ
KOCAELİ
I W S H
       


48 KG
First Round



ELİF KIRT
KOCAELİ
I W S H
       


48 KG
First Round



BUSE UYKUN
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


48 KG
First Round



SAHRA ÇETİN
DENİZLİ
I W S H
       


48 KG
First Round



SÜMEYYE DEMİR
MANİSA
I W S H
       


48 KG
First Round



SERAP GÜL
ANTALYA
I W S H
       


48 KG
First Round



BERİKA KAPLAN
SAMSUN
I W S H
       


48 KG
First Round



RÜMEYSA KURT
KKTC


48 KG
First Round



RABİA ALEYNA HEP
SİNOP
I W S H
       


48 KG
Second Round



RÜMEYSA KURT
KKTC
I W S H
1 1    

RABİA ALEYNA HEP
SİNOP
48 KG
Repechage 1




I W S H
       

MÜBERRA GÜNEŞ
KOCAELİ
48 KG
Repechage 1




I W S H
       

SAHRA ÇETİN
DENİZLİ
48 KG
Repechage 1




I W S H
       

SERAP GÜL
ANTALYA
52 KG
Elimination



CEREN İŞCAN
KKTC


52 KG
Quarter Final



CEREN İŞCAN
KKTC
I W S H
1 1    

ELİF AĞAR
KONYA
52 KG
Repechage



RUKİYE GÜL
AKSARAY
I W S H
    2  

CEREN İŞCAN
KKTC
52 KG
Repechage Final



YASEMİN ÇOBAN
SİNOP
I W S H
1 1    

CEREN İŞCAN
KKTC
57 KG
Elimination



TUĞBA YILMAZ
MANİSA
I W S H
       


57 KG
Elimination



BAHAR ÜSTÜNDAĞ
KOCAELİ
I W S H
       


57 KG
Elimination



ESMA SAVUN
SİİRT
I W S H
       


57 KG
Elimination



ESRA BEBEK
KKTC
I W S H
1      

BEDRİYE ELİF AĞLAYAN
HATAY
57 KG
Repechage




I W S H
       

YAĞMUR NAZ AYDIN
ORDU
57 KG
Repechage




I W S H
       

BEDRİYE ELİF AĞLAYAN
HATAY
63 KG
First Round



BETÜL OĞULLUK
SAMSUN
I W S H
       


63 KG
First Round



SELİN ÇAKICI
EDİRNE
I W S H
       


63 KG
First Round



MUAZZEZ BOZKUŞ
İZMİR
I W S H
       


63 KG
First Round



ŞEVVAL YAĞMUR TUNCA
BİLECİK
I W S H
       


63 KG
First Round



SEDA GÜRSOY
KOCAELİ
I W S H
       


63 KG
First Round



KADER BOĞA
SİİRT
I W S H
       


63 KG
First Round



SİMGE PINAR
AYDIN
I W S H
       


63 KG
First Round



SEDEF NUR ULUÇAM
BATMAN
I W S H
       


63 KG
First Round



GÜLNAZ ÇELİK
KOCAELİ
I W S H
       


63 KG
First Round



KÜBRA ANAZ
AKSARAY
I W S H
       


63 KG
First Round



MISRA AKKOYUN
BİTLİS
I W S H
       


63 KG
First Round



NİDA ÇÖMLEK
BARTIN
I W S H
       


63 KG
First Round



AYTEN MEDİHA YEKSAN
SAMSUN
I W S H
       


63 KG
First Round



DİLARA AKBULUT
RİZE
I W S H
       


63 KG
First Round



LARA AKYIL
KKTC


63 KG
Second Round



DİLARA AKBULUT
RİZE
I W S H
1 1    

LARA AKYIL
KKTC
63 KG
Repechage 1




I W S H
       

BETÜL OĞULLUK
SAMSUN
63 KG
Repechage 1




I W S H
       

ŞEVVAL YAĞMUR TUNCA
BİLECİK
63 KG
Repechage 1




I W S H
       

SEDEF NUR ULUÇAM
BATMAN
63 KG
Repechage 1




I W S H
       

NİDA ÇÖMLEK
BARTIN
70 KG
Elimination



DAMLA BEBEK
KKTC


70 KG
Elimination



BÜŞRA KOÇ
BATMAN
I W S H
       


70 KG
Elimination



RÜMEYSA GÜLTEKİN
İSTANBUL
I W S H
       


70 KG
Quarter Final



DAMLA BEBEK
KKTC
I W S H
1      

FİDAN ÖGEL
MANİSA
70 KG
Repechage



CEYDA VATANSEVER
İZMİR
I W S H
1 1    

DAMLA BEBEK
KKTC
+70 KG
Elimination



EDANUR DİLBİRLİĞİ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


+70 KG
Elimination



KARDELEN AKSU
KKTC
I W S H
1      

ELİF KUŞKU
EDİRNE
+70 KG
Elimination



HİLAL ÖZTÜRK
MANİSA
I W S H
       


+70 KG
Repechage




I W S H
       

GİZEM KORKMAZ
BALIKESİR
ANADOLU YILDIZLARI LİGİ GRUP MÜSABAKALARI / 08 - 09 Şubat 2020 / VAN
+66 KG
PUL 1



RAMAZAN KILIÇ
IĞDIR
I W S H
1      

ÖMER FARUK AYDEMİRDİR
KARS
+66 KG
PUL 2



RAMAZAN KILIÇ
IĞDIR
I W S H
1      

FERHAT ARDA SARI
AĞRI
+63 KG
PUL 1



ELİF AYSİMA KAYA
KARS
I W S H
       


34 KG
Elimination



YUNUS EMRE SAKTEKİN
KİLİS
I W S H
       


34 KG
Elimination



OSMAN KARATAŞ
SİİRT
I W S H
       


34 KG
Elimination



ŞİRİN BOZYEL
BATMAN
I W S H
       


34 KG
Elimination



MAZLUM ÖZÇELİK
MARDİN
I W S H
       


34 KG
Elimination



BARIŞ DENİZ
DİYARBAKIR
I W S H
       


34 KG
Elimination



MUHAMMED EREN ERDEM
ADIYAMAN
I W S H
       


34 KG
Elimination



MUHAMMED REŞİT DENİZ TEPE
ŞANLIURFA
I W S H
       


34 KG
Repechage




I W S H
       

BATUHAN YILMAZ
GAZİANTEP
34 KG
Repechage




I W S H
       

ŞİRİN BOZYEL
BATMAN
34 KG
Repechage




I W S H
       

MAZLUM ÖZÇELİK
MARDİN
34 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMED EREN ERDEM
ADIYAMAN
42 KG
Elimination



BARAN AĞIRMAN
ŞIRNAK
I W S H
       


42 KG
Elimination



AHMET BURAK ATLAMAZ
ADIYAMAN
I W S H
       


42 KG
Elimination



KADİR ERDAL
HAKKARİ
I W S H
       


42 KG
Elimination



ŞEREF ERKUL
BATMAN
I W S H
       


42 KG
Elimination



SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
Elimination



MEHMET ÇELİK
DİYARBAKIR
I W S H
       


42 KG
Elimination



YUSUF BÜYÜK
MARDİN
I W S H
       


42 KG
Repechage




I W S H
       

FERHAT ÖZER
SİİRT
42 KG
Repechage




I W S H
       

AHMET BURAK ATLAMAZ
ADIYAMAN
42 KG
Repechage




I W S H
       

SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
42 KG
Repechage




I W S H
       

YUSUF BÜYÜK
MARDİN
46 KG
Elimination



ÖMER ÖZTÜRK
MARDİN
I W S H
       


46 KG
Elimination



YUSUF YILDIZ
GAZİANTEP
I W S H
       


46 KG
Elimination



RECEP OK
DİYARBAKIR
I W S H
       


46 KG
Elimination



YUNUS DERYAL
BATMAN
I W S H
       


46 KG
Elimination



MUSTAFA DERİN
ŞANLIURFA
I W S H
       


46 KG
Elimination



ERDEM BAKİ OKUR
KİLİS
I W S H
       


46 KG
Elimination



CUVAN KARAVİŞ
ŞIRNAK
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       

YUSUF YILDIZ
GAZİANTEP
46 KG
Repechage




I W S H
       

YUNUS DERYAL
BATMAN
46 KG
Repechage




I W S H
       

CUVAN KARAVİŞ
ŞIRNAK
60 KG
Quarter Final



LOKMAN ÖZCAN
MARDİN
I W S H
       


60 KG
Quarter Final



MUHARREM CAN BELGE
SİİRT
I W S H
       


60 KG
Repechage Final




I W S H
       

UMUT SÖYLEMEZ
DİYARBAKIR
60 KG
Repechage Final



YUSUF LAZ
KİLİS
I W S H
       


34 KG
PUL 1



BATUHAN ATEŞ
BURDUR
I W S H
1 1    

İBRAHİM EFE TUNÇ
OSMANİYE
34 KG
PUL 2



TALHA TOPCU
ADANA
I W S H
1      

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
34 KG
PUL 3



MUSTAFA ALİ KARATAŞ
MERSİN
I W S H
1      

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
34 KG
PUL 4



BATUHAN ATEŞ
BURDUR
I W S H
1      

MUHAMMET AFŞİN
ANTALYA
38 KG
Quarter Final



ÖMER FARUK DUMAN
ANTALYA
I W S H
       


38 KG
Quarter Final



HAMZA ESAT KURTLU
KARAMAN
I W S H
       


38 KG
Repechage Final




I W S H
       

EREN TAŞLIOĞLU
BURDUR
38 KG
Repechage Final



MEHMET KAAN TÜRK
ISPARTA
I W S H
       


42 KG
Quarter Final



YUSUF DEMİR
ANTALYA
I W S H
       


42 KG
Quarter Final



MUSTAFA CEVDET ACAR
ISPARTA
I W S H
       


42 KG
Repechage Final




I W S H
       

MEHMET BOYALI
KAHRAMANMARAŞ
42 KG
Repechage Final



BARIŞ EFE KALKAN
ADANA
I W S H
       


46 KG
Elimination



SALİM ECRİN GÖKSUN
ADANA
I W S H
       


46 KG
Elimination



AYBERK SOYAK
HATAY
I W S H
       


46 KG
Elimination



MERTCAN DÜMDAR
ANTALYA
I W S H
       


46 KG
Elimination



MERT CAN PAMUK
OSMANİYE
I W S H
       


46 KG
Elimination



AZAD ÇETİNKAYA
MERSİN
I W S H
       


46 KG
Elimination



VELİ ŞİMŞEK
KARAMAN
I W S H
       


46 KG
Elimination



FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       

OĞUZHAN KURT
BURDUR
46 KG
Repechage




I W S H
       

AYBERK SOYAK
HATAY
46 KG
Repechage




I W S H
       

MERT CAN PAMUK
OSMANİYE
46 KG
Repechage




I W S H
       

FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
50 KG
Quarter Final



EMİRHAN CANDAN
ANTALYA
I W S H
       


50 KG
Quarter Final



AHMET BUĞRA ÇÖL
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


50 KG
Repechage Final




I W S H
       

ABDÜSSAMED AY
ISPARTA
50 KG
Repechage Final



SAMET MADEN
ADANA
I W S H
       


55 KG
Quarter Final



KAZIM BERK KAYSUK
HATAY
I W S H
       


55 KG
Quarter Final



ABDULKADİR AFŞİN
ANTALYA
I W S H
       


55 KG
Repechage Final




I W S H
       

EROL ACAR
BURDUR
55 KG
Repechage Final



CEYHUN TEMİZ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


60 KG
Quarter Final



MUHAMMET ABUZER AKA
ANTALYA
I W S H
       


60 KG
Quarter Final



İBRAHİM MUHAMMED SIRIM
BURDUR
I W S H
       


60 KG
Repechage Final




I W S H
       

HASAN FIRAT ATEŞ
HATAY
60 KG
Repechage Final



KEMAL HAKAN TAŞKIN
ADANA
I W S H
       


66 KG
Quarter Final



EREN CEM ÇOBAN
OSMANİYE
I W S H
       


66 KG
Repechage Final



AHMET KAAN GÜNAY
HATAY
I W S H
       


40 KG
Quarter Final



AYŞENUR KOCAMAN
ADANA
I W S H
       


40 KG
Quarter Final



SEVDE AKINCI
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


40 KG
Repechage Final




I W S H
       

NİSA AVCI
KARAMAN
40 KG
Repechage Final



ŞERİFE SENA YAĞCI
BURDUR
I W S H
       


48 KG
Quarter Final



YAĞMUR BAYAT
BURDUR
I W S H
1      

BÜŞRA YILDIZ
HATAY
48 KG
Quarter Final



MEYREM ÖZMEN
ANTALYA
I W S H
       


48 KG
Repechage Final



EYLEM İLKHAN
MERSİN
I W S H
1 1    

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
48 KG
Repechage Final



CEYLİNAZ MERCİMEK
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


52 KG
Quarter Final



AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN
I W S H
       


52 KG
Repechage Final



SILA ASLANSOY
ADANA
I W S H
       


63 KG
PUL 1



AZRA TIKNAZ
BURDUR
I W S H
1      

GÜLNAZ CİNGİZ
ANTALYA
63 KG
PUL 2



AZRA TIKNAZ
BURDUR
I W S H
1      

RABİA AKIN
ISPARTA
63 KG
PUL 3



AZRA TIKNAZ
BURDUR
I W S H
1      

KEVSER DİLBİRLİĞİ
KAHRAMANMARAŞ
63 KG
PUL 5



AZRA TIKNAZ
BURDUR
I W S H
1      

AZRASU ADALI
KARAMAN
34 KG
Quarter Final



MUHAMMET ALİ BAYRAK
ERZURUM
I W S H
       


34 KG
Quarter Final



HALİL İBRAHİM GENÇ
TOKAT
I W S H
       


34 KG
Repechage Final




I W S H
       

FURKAN SİRKECİ
RİZE
34 KG
Repechage Final



MUHAMMED TEMEL DELİCAN
ERZİNCAN
I W S H
       


42 KG
Quarter Final



MUHAMMET SOLUN
ERZİNCAN
I W S H
       


42 KG
Quarter Final



RECEP TUTAR
TOKAT
I W S H
       


42 KG
Repechage Final




I W S H
       

NECATİ AKBULUT
TRABZON
42 KG
Repechage Final



ARİF CAN AKÇELİK
ERZURUM
I W S H
       


55 KG
Quarter Final



EMİR CAN SARI
TRABZON
I W S H
       


55 KG
Quarter Final



ONUR KELEŞ
ERZURUM
I W S H
       


55 KG
Repechage Final




I W S H
       

YASİN BAL
RİZE
55 KG
Repechage Final



TAHA YASİN BOYRAZ
TOKAT
I W S H
       


32 KG
PUL 1



RÜMEYSA KARALİ
RİZE
I W S H
       


34 KG
Quarter Final



RIDVAN KAYA
KONYA
I W S H
       


34 KG
Quarter Final



SAMET CEBECİ
ÇANKIRI
I W S H
       


34 KG
Repechage Final




I W S H
       

MUSA DURDU
NEVŞEHİR
34 KG
Repechage Final



MUAMMER ÖZEN
YOZGAT
I W S H
       


38 KG
Quarter Final



KERİM BAKİ BARAN
YOZGAT
I W S H
       


38 KG
Repechage Final



RECEP EMİR ÖZAL
KAYSERİ
I W S H
       


46 KG
Quarter Final



ABDURRAHİM MACİT
YOZGAT