PHP Hatası

Önem: Warning

Mesaj: Invalid argument supplied for foreach()

Dosya Adı: views/istheader.php

Satır Numarası: 11

Judo Sporcu İstatistiklerimiz

Sporcu İstatistiklerimiz


ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO YARI FİNAL MÜSABAKALARI / 07-08 MART 2020 / BURDUR
34 KG
Quarter Final


TALHA TOPCU
TALHA TOPCU
ADANA
I W S H
1 1    

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
34 KG
Repechage Final


RIDVAN KAYA
RIDVAN KAYA
KONYA
I W S H
1 1    

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
38 KG
Elimination


EMİR KARAASLAN
EMİR KARAASLAN
AKSARAY
I W S H
       


38 KG
Elimination


MUHAMMED SEMYAN AKINCI
MUHAMMED SEMYAN AKINCI
KIRŞEHİR
I W S H
       


38 KG
Elimination


BATUHAN IŞIK
BATUHAN IŞIK
SİVAS
I W S H
       


38 KG
Elimination


EREN TAŞLIOĞLU
EREN TAŞLIOĞLU
BURDUR
I W S H
       


38 KG
Elimination


AHMET YALÇIN
AHMET YALÇIN
ADANA
I W S H
       


38 KG
Elimination


MEHMET KAAN TÜRK
MEHMET KAAN TÜRK
ISPARTA
I W S H
       


38 KG
Elimination


METEHAN ALTINSOY
METEHAN ALTINSOY
KONYA
I W S H
       


38 KG
Repechage




I W S H
       
MUHAMMED SEMYAN AKINCI
MUHAMMED SEMYAN AKINCI
KIRŞEHİR
38 KG
Repechage




I W S H
       
EREN TAŞLIOĞLU
EREN TAŞLIOĞLU
BURDUR
38 KG
Repechage




I W S H
       
MEHMET KAAN TÜRK
MEHMET KAAN TÜRK
ISPARTA
42 KG
Quarter Final


İSMAİL NAZLI
İSMAİL NAZLI
AKSARAY
I W S H
       


42 KG
Repechage Final


ALP EREN ÇELİK
ALP EREN ÇELİK
BURDUR
I W S H
       


46 KG
Elimination


AZAD ÇETİNKAYA
AZAD ÇETİNKAYA
MERSİN
I W S H
       


46 KG
Elimination


FURKAN AYDEMİR
FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
I W S H
       


46 KG
Elimination


YUSUF KULAKSIZ
YUSUF KULAKSIZ
SİVAS
I W S H
       


46 KG
Elimination


ALİŞAN YILDIZ
ALİŞAN YILDIZ
KONYA
I W S H
       


46 KG
Elimination


MELİK GÖK
MELİK GÖK
KIRŞEHİR
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       
SALİM ECRİN GÖKSUN
SALİM ECRİN GÖKSUN
ADANA
46 KG
Repechage




I W S H
       
MERTCAN DÜMDAR
MERTCAN DÜMDAR
ANTALYA
46 KG
Repechage




I W S H
       
ALİŞAN YILDIZ
ALİŞAN YILDIZ
KONYA
50 KG
Elimination


SEFER OBA
SEFER OBA
ANKARA
I W S H
       


50 KG
Elimination


EMİRHAN CANDAN
EMİRHAN CANDAN
ANTALYA
I W S H
       


50 KG
Elimination


EMİR ALP KOCABIYIK
EMİR ALP KOCABIYIK
BURDUR
I W S H
       


50 KG
Elimination



MUHAMMED KAYRA ÇETİN
MERSİN

ASIM ABDULLAH KESKİN
ISPARTA
50 KG
Elimination


AHMET BUĞRA ÇÖL
AHMET BUĞRA ÇÖL
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


50 KG
Elimination


MÜCAHİT ÜSTÜN
MÜCAHİT ÜSTÜN
KONYA
I W S H
       


50 KG
Quarter Final


EMİR ALP KOCABIYIK
EMİR ALP KOCABIYIK
BURDUR
I W S H
1 1    

MUHAMMED KAYRA ÇETİN
MERSİN
50 KG
Repechage




I W S H
       
MUHAMMET HASAN DEMİRBAŞ
MUHAMMET HASAN DEMİRBAŞ
KIRŞEHİR
50 KG
Repechage




I W S H
       
SALİH KUZU
SALİH KUZU
SİVAS
50 KG
Repechage





MUHAMMED KAYRA ÇETİN
MERSİN
50 KG
Repechage




I W S H
       
AHMET BUĞRA ÇÖL
AHMET BUĞRA ÇÖL
KAHRAMANMARAŞ
50 KG
Repechage Final



MUHAMMED KAYRA ÇETİN
MERSİN
I W S H
       
AHMET BUĞRA ÇÖL
AHMET BUĞRA ÇÖL
KAHRAMANMARAŞ
50 KG
Bronze



MUHAMMED KAYRA ÇETİN
MERSİN
I W S H
1      
EMİRHAN CANDAN
EMİRHAN CANDAN
ANTALYA
55 KG
Elimination


ONUR AKGÜL
ONUR AKGÜL
KONYA
I W S H
       


55 KG
Elimination


ABDULLAH GÜNDÜZ
ABDULLAH GÜNDÜZ
ISPARTA
I W S H
       


55 KG
Elimination


ABDULKADİR AFŞİN
ABDULKADİR AFŞİN
ANTALYA
I W S H
       


55 KG
Elimination


AHMET DURSUN ALBAYRAKLI
AHMET DURSUN ALBAYRAKLI
AKSARAY
I W S H
       


55 KG
Elimination


İSMET AKİF YILDIZ
İSMET AKİF YILDIZ
ÇANKIRI
I W S H
       


55 KG
Elimination


HAMZA TAHAN
HAMZA TAHAN
KIRŞEHİR
I W S H
       


55 KG
Repechage




I W S H
       
ANIL KALUÇ
ANIL KALUÇ
ANKARA
55 KG
Repechage




I W S H
       
MUHAMMET EFE TÜFEKLİ
MUHAMMET EFE TÜFEKLİ
ADANA
55 KG
Repechage




I W S H
       
AHMET DURSUN ALBAYRAKLI
AHMET DURSUN ALBAYRAKLI
AKSARAY
55 KG
Repechage




I W S H
       
İSMET AKİF YILDIZ
İSMET AKİF YILDIZ
ÇANKIRI
60 KG
Elimination


MEHMET FETHİ AKBAYIR
MEHMET FETHİ AKBAYIR
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


60 KG
Elimination


NEVZAT EFE IŞIK
NEVZAT EFE IŞIK
KIRŞEHİR
I W S H
       


60 KG
Elimination


FUAT TAHA ARSLAN
FUAT TAHA ARSLAN
MERSİN
I W S H
       


60 KG
Elimination


İBRAHİM MUHAMMED SIRIM
İBRAHİM MUHAMMED SIRIM
BURDUR
I W S H
       


60 KG
Elimination


EFE ASLAN DURGUT
EFE ASLAN DURGUT
ANKARA
I W S H
       


60 KG
Elimination


KEMAL HAKAN TAŞKIN
KEMAL HAKAN TAŞKIN
ADANA
I W S H
       


60 KG
Elimination



EMİRHAN SOYLU
KONYA


60 KG
Quarter Final


KEMAL HAKAN TAŞKIN
KEMAL HAKAN TAŞKIN
ADANA
I W S H
       

EMİRHAN SOYLU
KONYA
60 KG
Repechage




I W S H
       
MUHAMMET ABUZER AKA
MUHAMMET ABUZER AKA
ANTALYA
60 KG
Repechage




I W S H
       
NEVZAT EFE IŞIK
NEVZAT EFE IŞIK
KIRŞEHİR
60 KG
Repechage




I W S H
       
İBRAHİM MUHAMMED SIRIM
İBRAHİM MUHAMMED SIRIM
BURDUR
60 KG
Repechage




I W S H
       
KEMAL HAKAN TAŞKIN
KEMAL HAKAN TAŞKIN
ADANA
60 KG
Semi Final


EFE ASLAN DURGUT
EFE ASLAN DURGUT
ANKARA
I W S H
       

EMİRHAN SOYLU
KONYA
60 KG
Final


MEHMET FETHİ AKBAYIR
MEHMET FETHİ AKBAYIR
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
    2  

EMİRHAN SOYLU
KONYA
66 KG
Elimination



MEHMET AKSOY
ANTALYA


66 KG
Elimination



MÜCAHİD YILDIZ
AKSARAY


66 KG
Elimination


MUHAMMED EMİN KEKEÇ
MUHAMMED EMİN KEKEÇ
ÇANKIRI
I W S H
       


66 KG
Elimination


MUSTAFA SAİD DALGALI
MUSTAFA SAİD DALGALI
KIRŞEHİR
I W S H
       


66 KG
Elimination


AHMET AYYILDIZ
AHMET AYYILDIZ
ADANA
I W S H
       


66 KG
Elimination


ÖMER FARUK DİLBİRLİĞİ
ÖMER FARUK DİLBİRLİĞİ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


66 KG
Elimination


GÖRKEM DİLBAZ
GÖRKEM DİLBAZ
ANKARA
I W S H
       


66 KG
Quarter Final



MEHMET AKSOY
ANTALYA
I W S H
1      
BARIŞ ONAT
BARIŞ ONAT
KONYA
66 KG
Quarter Final



MÜCAHİD YILDIZ
AKSARAY
I W S H
       
MUHAMMED EMİN KEKEÇ
MUHAMMED EMİN KEKEÇ
ÇANKIRI
66 KG
Repechage


İSMAİL HAKAN KAYGISIZ
İSMAİL HAKAN KAYGISIZ
BURDUR
I W S H
       

MEHMET AKSOY
ANTALYA
66 KG
Repechage




I W S H
       
MUHAMMED EMİN KEKEÇ
MUHAMMED EMİN KEKEÇ
ÇANKIRI
66 KG
Repechage




I W S H
       
MUSTAFA SAİD DALGALI
MUSTAFA SAİD DALGALI
KIRŞEHİR
66 KG
Repechage




I W S H
       
GÖRKEM DİLBAZ
GÖRKEM DİLBAZ
ANKARA
66 KG
Semi Final


BARIŞ ONAT
BARIŞ ONAT
KONYA
I W S H
1 1    

MÜCAHİD YILDIZ
AKSARAY
66 KG
Repechage Final



MEHMET AKSOY
ANTALYA
I W S H
       
MUHAMMED EMİN KEKEÇ
MUHAMMED EMİN KEKEÇ
ÇANKIRI
66 KG
Bronze



MEHMET AKSOY
ANTALYA
I W S H
       
AHMET AYYILDIZ
AHMET AYYILDIZ
ADANA
66 KG
Bronze


MUSTAFA SAİD DALGALI
MUSTAFA SAİD DALGALI
KIRŞEHİR
I W S H
  1    

MÜCAHİD YILDIZ
AKSARAY
32 KG
Quarter Final


AYŞE GÜLSÜM ÇEVİK
AYŞE GÜLSÜM ÇEVİK
ANTALYA
I W S H
       


32 KG
Quarter Final


HABİBE AZRA AVAN
HABİBE AZRA AVAN
AKSARAY
I W S H
       


32 KG
Repechage Final




I W S H
       
SELMA KAYA
SELMA KAYA
MERSİN
32 KG
Repechage Final


MEVLÜDE TEKE
MEVLÜDE TEKE
SİVAS
I W S H
       


40 KG
Elimination


NİSA AVCI
NİSA AVCI
KARAMAN
I W S H
       


40 KG
Elimination


HATİCE NUR BOZKURT
HATİCE NUR BOZKURT
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


40 KG
Elimination


YAĞMUR SUZAN YÜKSEL
YAĞMUR SUZAN YÜKSEL
ANTALYA
I W S H
       


40 KG
Elimination


YAĞMUR AVCI
YAĞMUR AVCI
MERSİN
I W S H
       


40 KG
Elimination


ECE NEHİR YILDIRIM
ECE NEHİR YILDIRIM
ANKARA
I W S H
       


40 KG
Elimination


AYŞENUR KOCAMAN
AYŞENUR KOCAMAN
ADANA
I W S H
       


40 KG
Elimination


AYŞE ÜNAL
AYŞE ÜNAL
KONYA
I W S H
       


40 KG
Repechage




I W S H
       
HATİCE NUR BOZKURT
HATİCE NUR BOZKURT
KAHRAMANMARAŞ
40 KG
Repechage




I W S H
       
ECE NEHİR YILDIRIM
ECE NEHİR YILDIRIM
ANKARA
40 KG
Repechage




I W S H
       
AYŞENUR KOCAMAN
AYŞENUR KOCAMAN
ADANA
44 KG
Elimination


MİRAY NUR KELEŞ
MİRAY NUR KELEŞ
ÇANKIRI
I W S H
       


44 KG
Elimination


ELİF NUR YALÇIN
ELİF NUR YALÇIN
KONYA
I W S H
       


44 KG
Elimination


MERYEM MUMCU
MERYEM MUMCU
KARAMAN
I W S H
       


44 KG
Elimination


HATİCE MELEK ERDOĞAN
HATİCE MELEK ERDOĞAN
ISPARTA
I W S H
       


44 KG
Elimination


ELİF SU YALÇIN
ELİF SU YALÇIN
ADANA
I W S H
       


44 KG
Elimination


GÜLLÜ KURT
GÜLLÜ KURT
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


44 KG
Elimination


RABİA YILDIRIM
RABİA YILDIRIM
SİVAS
I W S H
       


44 KG
Repechage




I W S H
       
MERYEM MUMCU
MERYEM MUMCU
KARAMAN
44 KG
Repechage




I W S H
       
HATİCE MELEK ERDOĞAN
HATİCE MELEK ERDOĞAN
ISPARTA
44 KG
Repechage




I W S H
       
GÜLLÜ KURT
GÜLLÜ KURT
KAHRAMANMARAŞ
48 KG
Elimination



EYLEM İLKHAN
MERSİN


48 KG
Elimination


CEYLİNAZ MERCİMEK
CEYLİNAZ MERCİMEK
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


48 KG
Elimination



KÜBRA ERDOĞDU
ISPARTA


48 KG
Elimination


İREM KOÇ
İREM KOÇ
KONYA
I W S H
       


48 KG
Elimination


MERVE MANAZ
MERVE MANAZ
SİVAS
I W S H
       


48 KG
Elimination


MERVE BETÜL KELEŞ
MERVE BETÜL KELEŞ
ÇANKIRI
I W S H
       


48 KG
Quarter Final



EYLEM İLKHAN
MERSİN
I W S H
1      
CEYLİNAZ MERCİMEK
CEYLİNAZ MERCİMEK
KAHRAMANMARAŞ
48 KG
Quarter Final


İLAYDA GÜNDOĞAN
İLAYDA GÜNDOĞAN
ANKARA
I W S H
      1

KÜBRA ERDOĞDU
ISPARTA
48 KG
Repechage





EYLEM İLKHAN
MERSİN
48 KG
Repechage




I W S H
       
İLAYDA GÜNDOĞAN
İLAYDA GÜNDOĞAN
ANKARA
48 KG
Repechage




I W S H
       
RABİA SERÇELİ
RABİA SERÇELİ
KARAMAN
48 KG
Repechage




I W S H
       
MERVE BETÜL KELEŞ
MERVE BETÜL KELEŞ
ÇANKIRI
48 KG
Semi Final


CEYLİNAZ MERCİMEK
CEYLİNAZ MERCİMEK
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       

KÜBRA ERDOĞDU
ISPARTA
48 KG
Repechage Final



EYLEM İLKHAN
MERSİN
I W S H
1      
İLAYDA GÜNDOĞAN
İLAYDA GÜNDOĞAN
ANKARA
48 KG
Final



KÜBRA ERDOĞDU
ISPARTA
I W S H
1 1    
MERVE MANAZ
MERVE MANAZ
SİVAS
52 KG
Elimination


MERVE İREM ÇELİK
MERVE İREM ÇELİK
ANKARA
I W S H
       


52 KG
Elimination



ECE NUR KARATAŞ
KAHRAMANMARAŞ


52 KG
Elimination



AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN


52 KG
Elimination


ALEYNA TUTUŞ
ALEYNA TUTUŞ
SİVAS
I W S H
       


52 KG
Elimination


GÜLNUR ATICI
GÜLNUR ATICI
AKSARAY
I W S H
       


52 KG
Elimination


IRMAK DEMİRCİ
IRMAK DEMİRCİ
ISPARTA
I W S H
       


52 KG
Quarter Final


MERVE İREM ÇELİK
MERVE İREM ÇELİK
ANKARA
I W S H
1 1    

ECE NUR KARATAŞ
KAHRAMANMARAŞ
52 KG
Quarter Final


ŞERİFE NUR ERDOĞMUŞ
ŞERİFE NUR ERDOĞMUŞ
KONYA
I W S H
1 1    

AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN
52 KG
Repechage





ECE NUR KARATAŞ
KAHRAMANMARAŞ
52 KG
Repechage


SEMANUR ÜNSAL
SEMANUR ÜNSAL
MERSİN
I W S H
       

AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN
52 KG
Repechage




I W S H
       
MİHRİBAN ÖZDEMİR
MİHRİBAN ÖZDEMİR
ANTALYA
52 KG
Repechage




I W S H
       
IRMAK DEMİRCİ
IRMAK DEMİRCİ
ISPARTA
52 KG
Repechage Final



ECE NUR KARATAŞ
KAHRAMANMARAŞ

AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN
52 KG
Bronze



AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN
I W S H
  1    
GÜLNUR ATICI
GÜLNUR ATICI
AKSARAY
57 KG
Elimination



ALEYNA SUDE ŞENGÜL
ISPARTA


57 KG
Elimination


MİHRİBAN GÜLTEKİN
MİHRİBAN GÜLTEKİN
ADANA
I W S H
       


57 KG
Elimination


SEMA NUR GÜL
SEMA NUR GÜL
AKSARAY
I W S H
       


57 KG
Elimination


FİRDEVS DİLBİRLİĞİ
FİRDEVS DİLBİRLİĞİ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


57 KG
Elimination


SUDE KORKMAZ
SUDE KORKMAZ
ANKARA
I W S H
       


57 KG
Elimination


MİNE ŞEYDA ÖZDEMİR
MİNE ŞEYDA ÖZDEMİR
SİVAS
I W S H
       


57 KG
Elimination


ZUHAL YİĞİT
ZUHAL YİĞİT
ANTALYA
I W S H
       


57 KG
Quarter Final


SUDE ŞEYMA TATAR
SUDE ŞEYMA TATAR
KONYA
I W S H
1      

ALEYNA SUDE ŞENGÜL
ISPARTA
57 KG
Repechage


AYŞENAZ AYAN
AYŞENAZ AYAN
KIRIKKALE
I W S H
1      

ALEYNA SUDE ŞENGÜL
ISPARTA
57 KG
Repechage




I W S H
       
MİHRİBAN GÜLTEKİN
MİHRİBAN GÜLTEKİN
ADANA
57 KG
Repechage




I W S H
       
FİRDEVS DİLBİRLİĞİ
FİRDEVS DİLBİRLİĞİ
KAHRAMANMARAŞ
57 KG
Repechage




I W S H
       
MİNE ŞEYDA ÖZDEMİR
MİNE ŞEYDA ÖZDEMİR
SİVAS
63 KG
Quarter Final


ELİF SENA ULU
ELİF SENA ULU
KIRIKKALE
I W S H
       


63 KG
Quarter Final



AZRASU ADALI
KARAMAN
I W S H
  1    
GÜLNAZ CİNGİZ
GÜLNAZ CİNGİZ
ANTALYA
63 KG
Repechage Final


NERMİN TOK
NERMİN TOK
AKSARAY
I W S H
       


63 KG
Repechage Final


RABİA AKIN
RABİA AKIN
ISPARTA
I W S H
    2  

AZRASU ADALI
KARAMAN
63 KG
Bronze



AZRASU ADALI
KARAMAN
I W S H
    2 1
ELİF SENA ULU
ELİF SENA ULU
KIRIKKALE
+66 KG
Quarter Final



YUSUF ENES KALIN
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
1 1    
MERT CAN
MERT CAN
ANTALYA
+66 KG
Quarter Final


EMRE DELİSER
EMRE DELİSER
SİVAS
I W S H
1 1    

HALDUN ÖZDEMİR
ANKARA
+66 KG
Repechage Final


ALPER SİVRİ
ALPER SİVRİ
MERSİN
I W S H
       

YUSUF ENES KALIN
KAHRAMANMARAŞ
+66 KG
Repechage Final


MEHMET SELİM KAPKIN
MEHMET SELİM KAPKIN
BURDUR
I W S H
    1  

HALDUN ÖZDEMİR
ANKARA
+66 KG
Bronze



YUSUF ENES KALIN
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
1      
EMRE DELİSER
EMRE DELİSER
SİVAS
+66 KG
Bronze



HALDUN ÖZDEMİR
ANKARA
I W S H
1 1 1  
HASAN ALATLI
HASAN ALATLI
ÇANKIRI
34 KG
Elimination


UTKU ÖZDEMİR
UTKU ÖZDEMİR
SİNOP
I W S H
       


34 KG
Elimination


İSMAİL GÜL
İSMAİL GÜL
TRABZON
I W S H
       


34 KG
Elimination


ABDULKADİR DİNCER
ABDULKADİR DİNCER
ÇORUM
I W S H
       


34 KG
Elimination


MUHAMMED TEMEL DELİCAN
MUHAMMED TEMEL DELİCAN
ERZİNCAN
I W S H
       


34 KG
Elimination


HALİL İBRAHİM GENÇ
HALİL İBRAHİM GENÇ
TOKAT
I W S H
       


34 KG
Repechage




I W S H
       
TAHA BATU SÖYLEVİ
TAHA BATU SÖYLEVİ
SAMSUN
34 KG
Repechage




I W S H
       
MUHAMMED TEMEL DELİCAN
MUHAMMED TEMEL DELİCAN
ERZİNCAN
38 KG
Elimination


MUHAMMET HAKTAN BOZCU
MUHAMMET HAKTAN BOZCU
ERZURUM
I W S H
       


38 KG
Elimination


BERAT ERDOĞAN
BERAT ERDOĞAN
DÜZCE
I W S H
       


38 KG
Elimination


KEREM ŞEKER
KEREM ŞEKER
RİZE
I W S H
       


38 KG
Elimination


KÜRŞAT DEMİR
KÜRŞAT DEMİR
ORDU
I W S H
       


38 KG
Elimination


MEHMETHAN YILDIZ
MEHMETHAN YILDIZ
SAMSUN
I W S H
       


38 KG
Elimination


BATIN BUĞRA AKPINAR
BATIN BUĞRA AKPINAR
SİNOP
I W S H
       


38 KG
Elimination


EMİRHAN YETİK
EMİRHAN YETİK
ÇORUM
I W S H
       


38 KG
Repechage




I W S H
       
KEREM ŞEKER
KEREM ŞEKER
RİZE
38 KG
Repechage




I W S H
       
MEHMETHAN YILDIZ
MEHMETHAN YILDIZ
SAMSUN
38 KG
Repechage




I W S H
       
EMİRHAN YETİK
EMİRHAN YETİK
ÇORUM
42 KG
Elimination


ARİF CAN AKÇELİK
ARİF CAN AKÇELİK
ERZURUM
I W S H
       


42 KG
Elimination


NECATİ AKBULUT
NECATİ AKBULUT
TRABZON
I W S H
       


42 KG
Elimination



MUHAMMET SOLUN
ERZİNCAN
I W S H
       
ÖMER KÖKEN
ÖMER KÖKEN
ÇORUM
42 KG
Elimination


MUSAB DUHAN PÜREN
MUSAB DUHAN PÜREN
ZONGULDAK
I W S H
       


42 KG
Elimination


ARDA TUNCER
ARDA TUNCER
SİNOP
I W S H
       


42 KG
Quarter Final


NECATİ AKBULUT
NECATİ AKBULUT
TRABZON
I W S H
       

MUHAMMET SOLUN
ERZİNCAN
42 KG
Repechage




I W S H
       
MUHAMMED SEMİH GÜLAÇTI
MUHAMMED SEMİH GÜLAÇTI
DÜZCE
42 KG
Semi Final


ARİF CAN AKÇELİK
ARİF CAN AKÇELİK
ERZURUM
I W S H
       

MUHAMMET SOLUN
ERZİNCAN
42 KG
Final



MUHAMMET SOLUN
ERZİNCAN
I W S H
1 1    
ARDA EREN ATAMAN
ARDA EREN ATAMAN
RİZE
55 KG
Elimination


ONUR KELEŞ
ONUR KELEŞ
ERZURUM
I W S H
1 1    

EMİR CAN SARI
TRABZON
55 KG
Elimination


RAHMİ TUĞRA GÜLTEPE
RAHMİ TUĞRA GÜLTEPE
ORDU
I W S H
       


55 KG
Elimination


BATUHAN ÜRKMEZ
BATUHAN ÜRKMEZ
DÜZCE
I W S H
       


55 KG
Elimination


TAHA YASİN BOYRAZ
TAHA YASİN BOYRAZ
TOKAT
I W S H
       


55 KG
Elimination


FATİH TANUR ÇOŞKUN
FATİH TANUR ÇOŞKUN
ÇORUM
I W S H
       


55 KG
Elimination


YASİN BAL
YASİN BAL
RİZE
I W S H
       


55 KG
Repechage



EMİR CAN SARI
TRABZON
I W S H
       
RAHMİ TUĞRA GÜLTEPE
RAHMİ TUĞRA GÜLTEPE
ORDU
55 KG
Repechage




I W S H
       
YASİN BAL
YASİN BAL
RİZE
55 KG
Repechage Final



EMİR CAN SARI
TRABZON
I W S H
  1    
BATUHAN ÜRKMEZ
BATUHAN ÜRKMEZ
DÜZCE
55 KG
Bronze



EMİR CAN SARI
TRABZON
I W S H
1 1    
FATİH TANUR ÇOŞKUN
FATİH TANUR ÇOŞKUN
ÇORUM
60 KG
Elimination


ATAHAN YILMAZ
ATAHAN YILMAZ
TRABZON
I W S H
       


60 KG
Elimination


ARDA AYDIN
ARDA AYDIN
SİNOP
I W S H
       


60 KG
Elimination


MUHAMMET BERAT AKGÜN
MUHAMMET BERAT AKGÜN
SAMSUN
I W S H
       


60 KG
Elimination


ABDULLAH KAYA
ABDULLAH KAYA
ÇORUM
I W S H
       

EMİN ALPER CAN
ERZURUM
60 KG
Elimination


TALHA TUNA
TALHA TUNA
DÜZCE
I W S H
       


60 KG
Elimination


UFUK CAN DENİZ
UFUK CAN DENİZ
RİZE
I W S H
       


60 KG
Elimination


MERT MUSTAFA GÜRDİŞ
MERT MUSTAFA GÜRDİŞ
TOKAT
I W S H
       


60 KG
Quarter Final



EMİN ALPER CAN
ERZURUM
I W S H
1      
TALHA TUNA
TALHA TUNA
DÜZCE
60 KG
Repechage




I W S H
       
ATAHAN YILMAZ
ATAHAN YILMAZ
TRABZON
60 KG
Repechage




I W S H
       
BERKE ŞENSOY
BERKE ŞENSOY
ORDU
60 KG
Repechage





EMİN ALPER CAN
ERZURUM
60 KG
Repechage




I W S H
       
MERT MUSTAFA GÜRDİŞ
MERT MUSTAFA GÜRDİŞ
TOKAT
60 KG
Repechage Final



EMİN ALPER CAN
ERZURUM
I W S H
       
MERT MUSTAFA GÜRDİŞ
MERT MUSTAFA GÜRDİŞ
TOKAT
60 KG
Bronze



EMİN ALPER CAN
ERZURUM
I W S H
1 1    
ARDA AYDIN
ARDA AYDIN
SİNOP
66 KG
Quarter Final


GÖRKEM AYDIN
GÖRKEM AYDIN
TRABZON
I W S H
       


66 KG
Quarter Final



DEMİR EFE KARTAL
ÇORUM
I W S H
1      
MUHARREM ÇINAR BAŞCAN
MUHARREM ÇINAR BAŞCAN
SİNOP
66 KG
Quarter Final


ALPEREN KURDOĞLU
ALPEREN KURDOĞLU
SAMSUN
I W S H
       


66 KG
Repechage Final





DEMİR EFE KARTAL
ÇORUM
66 KG
Repechage Final


YİĞİT ALİ SAĞAN
YİĞİT ALİ SAĞAN
AMASYA
I W S H
       


66 KG
Bronze



DEMİR EFE KARTAL
ÇORUM
I W S H
1      
POLAT TATHAN
POLAT TATHAN
ORDU
36 KG
PUL 1


HAVİSE KIR
HAVİSE KIR
ORDU
I W S H
1      

NİSA NUR BABUÇ
RİZE
36 KG
PUL 3



NİSA NUR BABUÇ
RİZE
I W S H
1 1    
MERVE ALAKUŞ
MERVE ALAKUŞ
ARDAHAN
36 KG
PUL 4


SUDENUR EROSMANOĞLU
SUDENUR EROSMANOĞLU
TRABZON
I W S H
       

NİSA NUR BABUÇ
RİZE
36 KG
PUL 5


SABAHAT CEREN GÜLENÇ
SABAHAT CEREN GÜLENÇ
ÇORUM
I W S H
1 1    

NİSA NUR BABUÇ
RİZE
40 KG
Quarter Final


KÜBRA YAZICI
KÜBRA YAZICI
RİZE
I W S H
       


40 KG
Quarter Final


AYŞE CEREN YAZICI
AYŞE CEREN YAZICI
TRABZON
I W S H
       


40 KG
Repechage Final




I W S H
       
EMEL GÜL
EMEL GÜL
SİNOP
40 KG
Repechage Final


ZEHRA YAZICI
ZEHRA YAZICI
SAMSUN
I W S H
       


44 KG
Elimination


AYSUN ÇİÇEK
AYSUN ÇİÇEK
RİZE
I W S H
       


44 KG
Elimination


RUMEYSA AHSEN AYDIN
RUMEYSA AHSEN AYDIN
ORDU
I W S H
       


44 KG
Elimination


NİHAN ATASOY
NİHAN ATASOY
TRABZON
I W S H
       


44 KG
Elimination


SUEDA ALTUN
SUEDA ALTUN
DÜZCE
I W S H
       


44 KG
Elimination


ZEYNEP RANA KÖROĞLU
ZEYNEP RANA KÖROĞLU
ÇORUM
I W S H
       


44 KG
Elimination


ALMİNA MUMCU
ALMİNA MUMCU
ZONGULDAK
I W S H
       


44 KG
Elimination


BEYZA ÇEVİK
BEYZA ÇEVİK
SİNOP
I W S H
       


44 KG
Repechage




I W S H
       
NİHAN ATASOY
NİHAN ATASOY
TRABZON
44 KG
Repechage




I W S H
       
ZEYNEP RANA KÖROĞLU
ZEYNEP RANA KÖROĞLU
ÇORUM
44 KG
Repechage




I W S H
       
BEYZA ÇEVİK
BEYZA ÇEVİK
SİNOP
48 KG
Elimination


ASİL ECE GÜVENÇ
ASİL ECE GÜVENÇ
ARDAHAN
I W S H
       


48 KG
Elimination


ECRİN KÖSE
ECRİN KÖSE
ÇORUM
I W S H
1 1 1  

İREM NUR GÜMÜŞ
ORDU
48 KG
Elimination



ELİF NUR ULUSOY
RİZE


48 KG
Elimination


HİLAL SAYIN
HİLAL SAYIN
DÜZCE
I W S H
       


48 KG
Elimination


EZEL ŞAHİN
EZEL ŞAHİN
SAMSUN
I W S H
       


48 KG
Elimination


SEMA NUR GÜMÜŞTAŞ
SEMA NUR GÜMÜŞTAŞ
ZONGULDAK
I W S H
       


48 KG
Elimination


YAĞMUR KARA
YAĞMUR KARA
TRABZON
I W S H
       


48 KG
Elimination


GÜLNİSA POLATTİMUR
GÜLNİSA POLATTİMUR
ERZİNCAN
I W S H
       


48 KG
Quarter Final



ELİF NUR ULUSOY
RİZE
I W S H
1 1    
HİLAL SAYIN
HİLAL SAYIN
DÜZCE
48 KG
Repechage



İREM NUR GÜMÜŞ
ORDU
I W S H
    1  
ASİL ECE GÜVENÇ
ASİL ECE GÜVENÇ
ARDAHAN
48 KG
Repechage





ELİF NUR ULUSOY
RİZE
48 KG
Repechage




I W S H
       
SEMA NUR GÜMÜŞTAŞ
SEMA NUR GÜMÜŞTAŞ
ZONGULDAK
48 KG
Repechage




I W S H
       
GÜLNİSA POLATTİMUR
GÜLNİSA POLATTİMUR
ERZİNCAN
48 KG
Repechage Final



İREM NUR GÜMÜŞ
ORDU

ELİF NUR ULUSOY
RİZE
48 KG
Bronze



İREM NUR GÜMÜŞ
ORDU
I W S H
1 1    
YAĞMUR KARA
YAĞMUR KARA
TRABZON
+63 KG
Quarter Final


AZRA AKBULUT
AZRA AKBULUT
RİZE
I W S H
1      

NİSANUR UZUN
TRABZON
+63 KG
Quarter Final


ELİF EKMEKÇİ
ELİF EKMEKÇİ
ZONGULDAK
I W S H
       


+63 KG
Repechage Final


ÖYKÜ GÜL
ÖYKÜ GÜL
ORDU
I W S H
1      

NİSANUR UZUN
TRABZON
+63 KG
Repechage Final


AYŞENUR GÖKMEN
AYŞENUR GÖKMEN
SİNOP
I W S H
       


50 KG
Quarter Final


BERKAY BAŞAR
BERKAY BAŞAR
ORDU
I W S H
1 1 1  

ERENCAN BİNGÖL
ERZİNCAN
50 KG
Quarter Final


YİĞİT YILDIRIM
YİĞİT YILDIRIM
ÇORUM
I W S H
       


50 KG
Repechage Final



ERENCAN BİNGÖL
ERZİNCAN


50 KG
Bronze



ERENCAN BİNGÖL
ERZİNCAN
I W S H
1      
ARDA ÇEVİK
ARDA ÇEVİK
AMASYA
34 KG
Elimination


EYÜP CAN YURTTAPAN
EYÜP CAN YURTTAPAN
KARS
I W S H
       


34 KG
Elimination


MUHAMMET UTKUHAN KURT
MUHAMMET UTKUHAN KURT
AĞRI
I W S H
       


34 KG
Elimination


MUHAMMED REŞİT DENİZ TEPE
MUHAMMED REŞİT DENİZ TEPE
ŞANLIURFA
I W S H
       


34 KG
Elimination


YUNUS EMRE KARABOĞA
YUNUS EMRE KARABOĞA
VAN
I W S H
       


34 KG
Elimination


YUNUS EMRE SAKTEKİN
YUNUS EMRE SAKTEKİN
KİLİS
I W S H
       


34 KG
Elimination


MAZLUM ÖZÇELİK
MAZLUM ÖZÇELİK
MARDİN
I W S H
       


34 KG
Repechage




I W S H
       
MUHAMMET UTKUHAN KURT
MUHAMMET UTKUHAN KURT
AĞRI
34 KG
Repechage




I W S H
       
OSMAN KARATAŞ
OSMAN KARATAŞ
SİİRT
34 KG
Repechage




I W S H
       
YUNUS EMRE SAKTEKİN
YUNUS EMRE SAKTEKİN
KİLİS
38 KG
Elimination


KERİM İBRAHİM İNANDIRICI
KERİM İBRAHİM İNANDIRICI
KİLİS
I W S H
       


38 KG
Elimination


ÖZGÜR ALAGÖZ
ÖZGÜR ALAGÖZ
DİYARBAKIR
I W S H
       


38 KG
Elimination


YUSUF DERYAL
YUSUF DERYAL
BATMAN
I W S H
       


38 KG
Elimination


ÖMER BOZTAŞ
ÖMER BOZTAŞ
VAN
I W S H
       


38 KG
Elimination


CEBRAİL TUĞUÇ
CEBRAİL TUĞUÇ
MARDİN
I W S H
       


38 KG
Elimination


ÇAĞLAR YILDIZLI
ÇAĞLAR YILDIZLI
KARS
I W S H
       


38 KG
Repechage




I W S H
       
ÖZGÜR ALAGÖZ
ÖZGÜR ALAGÖZ
DİYARBAKIR
38 KG
Repechage




I W S H
       
EBUBEKİR BULUT
EBUBEKİR BULUT
IĞDIR
38 KG
Repechage




I W S H
       
ÇAĞLAR YILDIZLI
ÇAĞLAR YILDIZLI
KARS
42 KG
Elimination


KADİR ERDAL
KADİR ERDAL
HAKKARİ
I W S H
       


42 KG
Elimination


YUSUF BÜYÜK
YUSUF BÜYÜK
MARDİN
I W S H
       


42 KG
Elimination


FERHAT ÖZER
FERHAT ÖZER
SİİRT
I W S H
       


42 KG
Elimination


ALİ ERKAN
ALİ ERKAN
VAN
I W S H
       


42 KG
Elimination


SABRİ YILDIZ
SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
Elimination


EMRAH KIZILTAŞ
EMRAH KIZILTAŞ
IĞDIR
I W S H
       


42 KG
Repechage




I W S H
       
KADİR ERDAL
KADİR ERDAL
HAKKARİ
42 KG
Repechage




I W S H
       
EMRAH KIZILTAŞ
EMRAH KIZILTAŞ
IĞDIR
40 KG
Quarter Final


BUSE DENİZ
BUSE DENİZ
KARS
I W S H
       


40 KG
Quarter Final


HELE NUR ÖZKÜL
HELE NUR ÖZKÜL
ŞIRNAK
I W S H
       


40 KG
Repechage Final




I W S H
       
ŞEVVAL ŞENTÜRK
ŞEVVAL ŞENTÜRK
GAZİANTEP
40 KG
Repechage Final


ÇİĞDEM SEVİM
ÇİĞDEM SEVİM
SİİRT
I W S H
       


46 KG
Elimination


İSMAİL ESEN
İSMAİL ESEN
SİİRT
I W S H
       


46 KG
Elimination


GÖKMEN UĞUR ALCANOĞLU
GÖKMEN UĞUR ALCANOĞLU
KARS
I W S H
       

BİLAL SEZEN
VAN
46 KG
Elimination


MUSTAFA DERİN
MUSTAFA DERİN
ŞANLIURFA
I W S H
       


46 KG
Elimination


YUNUS DERYAL
YUNUS DERYAL
BATMAN
I W S H
       


46 KG
Elimination


SİNAN İPTEŞ
SİNAN İPTEŞ
IĞDIR
I W S H
       


46 KG
Elimination


MUHAMMED ALİ YILDIZ
MUHAMMED ALİ YILDIZ
AĞRI
I W S H
       


46 KG
Quarter Final



BİLAL SEZEN
VAN
I W S H
       
MUSTAFA DERİN
MUSTAFA DERİN
ŞANLIURFA
46 KG
Repechage




I W S H
       
SİNAN İPTEŞ
SİNAN İPTEŞ
IĞDIR
46 KG
Semi Final


ERDEM BAKİ OKUR
ERDEM BAKİ OKUR
KİLİS
I W S H
1      

BİLAL SEZEN
VAN
46 KG
Bronze


ÖMER ÖZTÜRK
ÖMER ÖZTÜRK
MARDİN
I W S H
       

BİLAL SEZEN
VAN
44 KG
Quarter Final


TUĞÇE GÜLMÜŞ
TUĞÇE GÜLMÜŞ
GAZİANTEP
I W S H
       


44 KG
Quarter Final


ELA NUR BAYKARA
ELA NUR BAYKARA
SİİRT
I W S H
       


44 KG
Repechage Final




I W S H
       
LEYLA PEÇEN
LEYLA PEÇEN
IĞDIR
44 KG
Repechage Final


HAZAL AYAĞLAR
HAZAL AYAĞLAR
KARS
I W S H
       


50 KG
Elimination


CAN KARATAŞ
CAN KARATAŞ
IĞDIR
I W S H
       


50 KG
Elimination


FERMAN ÇELİK
FERMAN ÇELİK
MARDİN
I W S H
       


50 KG
Elimination


MUHAMMED FURKAN KARAKEÇİLİ
MUHAMMED FURKAN KARAKEÇİLİ
ŞANLIURFA
I W S H
       


50 KG
Elimination


CANER ÖZER
CANER ÖZER
AĞRI
I W S H
       


50 KG
Elimination


YUSUF BUĞRA TEKİN
YUSUF BUĞRA TEKİN
KARS
I W S H
       


50 KG
Elimination


MUSTAFA EFE ALPHAN
MUSTAFA EFE ALPHAN
DİYARBAKIR
I W S H
       


50 KG
Elimination


ERDEM AKMEN
ERDEM AKMEN
KİLİS
I W S H
       


50 KG
Repechage




I W S H
       
YUNUS EMRE DÖĞER
YUNUS EMRE DÖĞER
BATMAN
50 KG
Repechage




I W S H
       
FERMAN ÇELİK
FERMAN ÇELİK
MARDİN
50 KG
Repechage




I W S H
       
YUSUF BUĞRA TEKİN
YUSUF BUĞRA TEKİN
KARS
50 KG
Repechage




I W S H
       
MUSTAFA EFE ALPHAN
MUSTAFA EFE ALPHAN
DİYARBAKIR
48 KG
Quarter Final


ESRA KUL
ESRA KUL
ŞIRNAK
I W S H
       


48 KG
Quarter Final


AHSEN ÖZDEMİR
AHSEN ÖZDEMİR
BİNGÖL
I W S H
       


48 KG
Repechage Final




I W S H
       
SEVCAN DİLAVER
SEVCAN DİLAVER
IĞDIR
48 KG
Repechage Final


BERFİN AYAĞLAR
BERFİN AYAĞLAR
KARS
I W S H
       


52 KG
Quarter Final


EYLÜL KAYA
EYLÜL KAYA
SİİRT
I W S H
       


52 KG
Repechage Final


LEYLA BUDAK
LEYLA BUDAK
VAN
I W S H
       


60 KG
Elimination


SERDAR ÖZTÜRK
SERDAR ÖZTÜRK
BATMAN
I W S H
       


60 KG
Elimination


YUSUF LAZ
YUSUF LAZ
KİLİS
I W S H
       


60 KG
Elimination


KENAN ALPARĞU
KENAN ALPARĞU
IĞDIR
I W S H
       


60 KG
Elimination


MUHAMMET EMİN GÖKHAN
MUHAMMET EMİN GÖKHAN
KARS
I W S H
       


60 KG
Elimination


LOKMAN ÖZCAN
LOKMAN ÖZCAN
MARDİN
I W S H
       


60 KG
Elimination


AHMET FURKAN AKKUŞ
AHMET FURKAN AKKUŞ
ŞANLIURFA
I W S H
       


60 KG
Elimination


MUHARREM CAN BELGE
MUHARREM CAN BELGE
SİİRT
I W S H
       


60 KG
Repechage




I W S H
       
YİĞİT KIRCELLİ
YİĞİT KIRCELLİ
AĞRI
60 KG
Repechage




I W S H
       
YUSUF LAZ
YUSUF LAZ
KİLİS
60 KG
Repechage




I W S H
       
LOKMAN ÖZCAN
LOKMAN ÖZCAN
MARDİN
60 KG
Repechage




I W S H
       
AHMET FURKAN AKKUŞ
AHMET FURKAN AKKUŞ
ŞANLIURFA
57 KG
PUL 1



MİNA ORHAM
HAKKARİ
I W S H
1 1    
ESMA GÜNEŞ
ESMA GÜNEŞ
SİİRT
57 KG
PUL 2



MİNA ORHAM
HAKKARİ
I W S H
       
KÜBRA MAMİK
KÜBRA MAMİK
KARS
57 KG
PUL 3



MİNA ORHAM
HAKKARİ
I W S H
       
PERVİN KAL
PERVİN KAL
IĞDIR
66 KG
PUL 1


SİNAN YURTTEPE
SİNAN YURTTEPE
BATMAN
I W S H
       

MUHARREM ALİCİOĞLU
MARDİN
66 KG
PUL 1


OKAN KIYAMÇİÇEK
OKAN KIYAMÇİÇEK
KARS
I W S H
1      

EMRE ŞAHİN
IĞDIR
66 KG
PUL 2



MUHARREM ALİCİOĞLU
MARDİN

EMRE ŞAHİN
IĞDIR
66 KG
PUL 3


SİNAN YURTTEPE
SİNAN YURTTEPE
BATMAN
I W S H
1      

EMRE ŞAHİN
IĞDIR
66 KG
PUL 3



MUHARREM ALİCİOĞLU
MARDİN
I W S H
       
OKAN KIYAMÇİÇEK
OKAN KIYAMÇİÇEK
KARS
+63 KG
PUL 1


ELİF AYSİMA KAYA
ELİF AYSİMA KAYA
KARS
I W S H
       


38 KG
Elimination


ALİ ERDEM BULCA
ALİ ERDEM BULCA
EDİRNE
I W S H
       


38 KG
Elimination


TURAN EFE ERAT
TURAN EFE ERAT
AYDIN
I W S H
       


38 KG
Elimination


YUSUF BULUK
YUSUF BULUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


38 KG
Elimination



MUHİTTİN UZMA
KÜTAHYA


38 KG
Quarter Final



MUHİTTİN UZMA
KÜTAHYA
I W S H
1      
HÜSEYİN KIZILCI
HÜSEYİN KIZILCI
KOCAELİ
38 KG
Repechage




I W S H
       
CEMALETTİN EFE SIKKAR
CEMALETTİN EFE SIKKAR
SAKARYA
38 KG
Repechage




I W S H
       
ARDA KANAN
ARDA KANAN
MUĞLA
38 KG
Repechage


AHMET GÜNDÜZ
AHMET GÜNDÜZ
İZMİR
I W S H
1      

MUHİTTİN UZMA
KÜTAHYA
42 KG
Elimination


BATIN EMRE ÖZDEMİR
BATIN EMRE ÖZDEMİR
MANİSA
I W S H
       


42 KG
Elimination


KEREMCAN SIRATAŞ
KEREMCAN SIRATAŞ
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
       


42 KG
Elimination


AHMET ERDEM AY
AHMET ERDEM AY
KÜTAHYA
I W S H
       


42 KG
Elimination


MAHMUT AKTAŞ
MAHMUT AKTAŞ
İZMİR
I W S H
       


42 KG
Elimination


AYTEKİN EŞİÇOK
AYTEKİN EŞİÇOK
AYDIN
I W S H
       


42 KG
Elimination


YAHYA ERDEN
YAHYA ERDEN
SAKARYA
I W S H
       


42 KG
Repechage




I W S H
       
KEREMCAN SIRATAŞ
KEREMCAN SIRATAŞ
İSTANBUL ANADOLU
42 KG
Repechage




I W S H
       
AYTEKİN EŞİÇOK
AYTEKİN EŞİÇOK
AYDIN
46 KG
Elimination


TUNAHAN DİNÇ
TUNAHAN DİNÇ
KOCAELİ
I W S H
       


46 KG
Elimination


HÜSEYİN DOKTUR
HÜSEYİN DOKTUR
BURSA
I W S H
       


46 KG
Elimination


BERAT ABDULLAH KESKİN
BERAT ABDULLAH KESKİN
SAKARYA
I W S H
       


46 KG
Elimination


MEHMET ALTAŞ
MEHMET ALTAŞ
MANİSA
I W S H
       


46 KG
Elimination


KADİR CAN ARISOY
KADİR CAN ARISOY
KÜTAHYA
I W S H
       


46 KG
Elimination


FEYYAZ KARA
FEYYAZ KARA
İZMİR
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       
TUNAHAN DİNÇ
TUNAHAN DİNÇ
KOCAELİ
46 KG
Repechage




I W S H
       
MERT KAPLAN
MERT KAPLAN
BİLECİK
46 KG
Repechage




I W S H
       
ÖMER SÖYLEMİŞ
ÖMER SÖYLEMİŞ
İSTANBUL ANADOLU
46 KG
Repechage




I W S H
       
KADİR CAN ARISOY
KADİR CAN ARISOY
KÜTAHYA
50 KG
Elimination


CAN OTRU
CAN OTRU
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


50 KG
Elimination


ÖMER FARUK KAZKAN
ÖMER FARUK KAZKAN
SAKARYA
I W S H
       


50 KG
Elimination


OĞUZHAN AYDIN
OĞUZHAN AYDIN
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
Elimination



MAHMUT ULU
İZMİR


50 KG
Elimination


RECEP TURHAN
RECEP TURHAN
BURSA
I W S H
       


50 KG
Elimination


EMİRHAN AKAY
EMİRHAN AKAY
EDİRNE
I W S H
       


50 KG
Elimination


HASAN PEKZORLU
HASAN PEKZORLU
AYDIN
I W S H
       


50 KG
Quarter Final



MAHMUT ULU
İZMİR
I W S H
1 1    
RECEP TURHAN
RECEP TURHAN
BURSA
50 KG
Repechage




I W S H
       
SÜLEYMAN TÜRK
SÜLEYMAN TÜRK
MANİSA
50 KG
Repechage




I W S H
       
OĞUZHAN AYDIN
OĞUZHAN AYDIN
KOCAELİ
50 KG
Repechage





MAHMUT ULU
İZMİR
50 KG
Repechage




I W S H
       
HASAN PEKZORLU
HASAN PEKZORLU
AYDIN
50 KG
Repechage Final



MAHMUT ULU
İZMİR
I W S H
       
HASAN PEKZORLU
HASAN PEKZORLU
AYDIN
50 KG
Bronze



MAHMUT ULU
İZMİR
I W S H
1      
ÖMER FARUK KAZKAN
ÖMER FARUK KAZKAN
SAKARYA
55 KG
Elimination


SÜLEYMAN ALP ÇETİNKAYA
SÜLEYMAN ALP ÇETİNKAYA
MUĞLA
I W S H
       


55 KG
Elimination


NURULLAH GÜNDÜZ
NURULLAH GÜNDÜZ
İZMİR
I W S H
       


55 KG
Elimination


YUSUF ALİ KARAKİPRİK
YUSUF ALİ KARAKİPRİK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


55 KG
Elimination


İBRAHİM ÖZÇİÇEK
İBRAHİM ÖZÇİÇEK
MANİSA
I W S H
       


55 KG
Repechage




I W S H
       
GÖKTUĞ ARDALI
GÖKTUĞ ARDALI
EDİRNE
55 KG
Repechage




I W S H
       
ABDÜLSAMET BARAN CANDAN
ABDÜLSAMET BARAN CANDAN
BURSA
60 KG
Quarter Final


ÖMER EMİR BUDAK
ÖMER EMİR BUDAK
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
       

BATUHAN ŞEN
İSTANBUL AVRUPA
60 KG
Quarter Final


BERAT KESKİN
BERAT KESKİN
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
Semi Final


İBRAHİM DURMAZ
İBRAHİM DURMAZ
İZMİR
I W S H
       

BATUHAN ŞEN
İSTANBUL AVRUPA
60 KG
Repechage Final


KAYRA ÇEVİK
KAYRA ÇEVİK
MANİSA
I W S H
       


60 KG
Final



BATUHAN ŞEN
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
1      
BERAT KESKİN
BERAT KESKİN
SAKARYA
66 KG
Elimination


AZAD ORAL
AZAD ORAL
BİLECİK
I W S H
       


66 KG
Elimination


AHMET HARUN AYDIN
AHMET HARUN AYDIN
BURSA
I W S H
       


66 KG
Elimination


YİĞİT GÜDER
YİĞİT GÜDER
MUĞLA
I W S H
       


66 KG
Elimination


EREN ÖZCAN
EREN ÖZCAN
EDİRNE
I W S H
       


66 KG
Elimination


HÜSEYİN IŞIK
HÜSEYİN IŞIK
İZMİR
I W S H
       


66 KG
Elimination


EFE KEREM YÜKSEL
EFE KEREM YÜKSEL
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


66 KG
Elimination


ÖMER FARUK CİVAN
ÖMER FARUK CİVAN
SAKARYA
I W S H
       


66 KG
Repechage




I W S H
       
AHMET HARUN AYDIN
AHMET HARUN AYDIN
BURSA
66 KG
Repechage




I W S H
       
HÜSEYİN IŞIK
HÜSEYİN IŞIK
İZMİR
66 KG
Repechage




I W S H
       
EFE KEREM YÜKSEL
EFE KEREM YÜKSEL
İSTANBUL AVRUPA
+66 KG
Elimination


MEHMET AKİF AKGÜN
MEHMET AKİF AKGÜN
İZMİR
I W S H
       


+66 KG
Elimination


İRFAN YILDIRIM
İRFAN YILDIRIM
MANİSA
I W S H
       


+66 KG
Elimination


KEREM DÖNMEZ
KEREM DÖNMEZ
SAKARYA
I W S H
       


+66 KG
Elimination


ATİLLA DİNÇ
ATİLLA DİNÇ
KOCAELİ
I W S H
       


+66 KG
Elimination


EMİRHAN MERT
EMİRHAN MERT
BURSA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



İBRAHİM KALICIOĞLU
İSTANBUL ANADOLU


+66 KG
Elimination


CEMAL GÜNDÜZ
CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
I W S H
       


+66 KG
Quarter Final



İBRAHİM KALICIOĞLU
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
1 1 1  
CEMAL GÜNDÜZ
CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
+66 KG
Repechage




I W S H
       
KEREM DÖNMEZ
KEREM DÖNMEZ
SAKARYA
+66 KG
Repechage




I W S H
       
EMİRHAN MERT
EMİRHAN MERT
BURSA
+66 KG
Repechage





İBRAHİM KALICIOĞLU
İSTANBUL ANADOLU
+66 KG
Repechage Final


EMİRHAN MERT
EMİRHAN MERT
BURSA
I W S H
1 1    

İBRAHİM KALICIOĞLU
İSTANBUL ANADOLU
40 KG
Elimination


HACER BİÇER
HACER BİÇER
BURSA
I W S H
       


40 KG
Elimination


CEMRE ÖZTÜRK
CEMRE ÖZTÜRK
KIRKLARELİ
I W S H
       


40 KG
Elimination


NURSENA TUNA
NURSENA TUNA
MUĞLA
I W S H
       


40 KG
Elimination


ESLEM ŞENGÖZ
ESLEM ŞENGÖZ
SAKARYA
I W S H
       


40 KG
Elimination


FATMA NUR AKAN
FATMA NUR AKAN
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
       


40 KG
Repechage




I W S H
       
YAĞMURNİSA DEMİR
YAĞMURNİSA DEMİR
İSTANBUL AVRUPA
40 KG
Repechage




I W S H
       
FATMA NUR AKAN
FATMA NUR AKAN
İSTANBUL ANADOLU
44 KG
Elimination


ELİSA LAL DOĞAN
ELİSA LAL DOĞAN
KOCAELİ
I W S H
       


44 KG
Elimination


AZRA SARI
AZRA SARI
MUĞLA
I W S H
       


44 KG
Elimination


SULTAN AY
SULTAN AY
İZMİR
I W S H
       


44 KG
Elimination


ELİF GÜNENÇ
ELİF GÜNENÇ
BİLECİK
I W S H
       


44 KG
Repechage




I W S H
       
GÜLVEREN CANBULAT
GÜLVEREN CANBULAT
İSTANBUL ANADOLU
44 KG
Repechage




I W S H
       
FULYA ERGEN
FULYA ERGEN
MANİSA
44 KG
Repechage




I W S H
       
ŞİRVAN FİDAN
ŞİRVAN FİDAN
BURSA
48 KG
Elimination


ZEYNEP ARSLAN
ZEYNEP ARSLAN
SAKARYA
I W S H
       


48 KG
Elimination


MERYEM KAYA
MERYEM KAYA
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


48 KG
Elimination


ELİSA TAŞ
ELİSA TAŞ
BİLECİK
I W S H
       


48 KG
Elimination


AYŞE DİYAR APALI
AYŞE DİYAR APALI
MUĞLA
I W S H
       


48 KG
Repechage




I W S H
       
SÜMEYRA KARA
SÜMEYRA KARA
KOCAELİ
52 KG
Elimination


GAMZE DİNÇER
GAMZE DİNÇER
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
Elimination


HİLAL AKYILDIZ
HİLAL AKYILDIZ
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


52 KG
Elimination


GÜLNİSA OKKA
GÜLNİSA OKKA
BİLECİK
I W S H
       


52 KG
Elimination


SANİYE ŞEN
SANİYE ŞEN
KÜTAHYA
I W S H
       


52 KG
Elimination


BÜŞRA SARIKAVAK
BÜŞRA SARIKAVAK
MUĞLA
I W S H
       


52 KG
Elimination


NİDA HAVLE ŞEVİK
NİDA HAVLE ŞEVİK
MANİSA
I W S H
       


52 KG
Repechage




I W S H
       
GAMZE DİNÇER
GAMZE DİNÇER
KOCAELİ
52 KG
Repechage




I W S H
       
ŞEVVAL KOÇVER
ŞEVVAL KOÇVER
SAKARYA
52 KG
Repechage




I W S H
       
BÜŞRA SARIKAVAK
BÜŞRA SARIKAVAK
MUĞLA
57 KG
Elimination


İLAYDASU DİRİN
İLAYDASU DİRİN
AYDIN
I W S H
       


57 KG
Elimination


CANAN YILDIZ
CANAN YILDIZ
SAKARYA
I W S H
       


57 KG
Elimination


KUMRU İPEK FEYZA AKOĞLU
KUMRU İPEK FEYZA AKOĞLU
DENİZLİ
I W S H
       


57 KG
Elimination


IRMAK BEYDEMİR
IRMAK BEYDEMİR
KIRKLARELİ
I W S H
       


57 KG
Elimination


SEVİM BOZKURT
SEVİM BOZKURT
İZMİR
I W S H
       


57 KG
Elimination


UMAY USTA
UMAY USTA
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


57 KG
Repechage




I W S H
       
KUMRU İPEK FEYZA AKOĞLU
KUMRU İPEK FEYZA AKOĞLU
DENİZLİ
57 KG
Repechage




I W S H
       
SEVİM BOZKURT
SEVİM BOZKURT
İZMİR
63 KG
Elimination


EDA ÇAVUŞ
EDA ÇAVUŞ
BİLECİK
I W S H
       


63 KG
Elimination


İKRA YUMRUTAŞ
İKRA YUMRUTAŞ
İZMİR
I W S H
       


63 KG
Elimination


ASEL MALKOÇ
ASEL MALKOÇ
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
       


63 KG
Elimination


DENİZ ÇELİK
DENİZ ÇELİK
BURSA
I W S H
       


63 KG
Elimination


ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
KÜTAHYA
I W S H
       


63 KG
Elimination



ALEYNA BAYUR
DENİZLİ


63 KG
Quarter Final


ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
KÜTAHYA
I W S H
       

ALEYNA BAYUR
DENİZLİ
63 KG
Repechage




I W S H
       
EDA ÇAVUŞ
EDA ÇAVUŞ
BİLECİK
63 KG
Repechage




I W S H
       
ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
KÜTAHYA
63 KG
Semi Final


ZEHRANUR KAYA
ZEHRANUR KAYA
KOCAELİ
I W S H
1      

ALEYNA BAYUR
DENİZLİ
63 KG
Bronze


ASEL MALKOÇ
ASEL MALKOÇ
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
1 1    

ALEYNA BAYUR
DENİZLİ
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) GRUP BİRİNCİLİĞİ / 22 - 23 ŞUBAT 2020 / ANTALYA
34 KG
Elimination


DOĞUKAN METE
DOĞUKAN METE
BURSA
I W S H
       


34 KG
Elimination


BARIŞ GÜNEŞ
BARIŞ GÜNEŞ
BURSA
I W S H
  1    

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
34 KG
Elimination


MUKHAMMED SHEUDZHEN
MUKHAMMED SHEUDZHEN
BURSA
I W S H
       


34 KG
Quarter Final



BATUHAN ATEŞ
BURDUR
I W S H
1      
SÜLEYMAN EFE KARABULUT
SÜLEYMAN EFE KARABULUT
MANİSA
34 KG
Repechage


MUSTAFA ALİ KARATAŞ
MUSTAFA ALİ KARATAŞ
MERSİN
I W S H
1      

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
34 KG
Repechage




I W S H
       
MUHAMMET AFŞİN
MUHAMMET AFŞİN
ANTALYA
38 KG
Elimination


SEMİH GÜNAY
SEMİH GÜNAY
BURSA
I W S H
       


38 KG
Elimination


YUSUF DEMİR
YUSUF DEMİR
ANTALYA
I W S H
       


42 KG
Elimination


MEHMET AZILI
MEHMET AZILI
MANİSA
I W S H
       


42 KG
Elimination


AHMET CAN KORKUSUZ
AHMET CAN KORKUSUZ
BURSA
I W S H
       


42 KG
Elimination


EMRAN OCHILOV
EMRAN OCHILOV
ANTALYA
I W S H
       


46 KG
Elimination


OĞUZHAN KURT
OĞUZHAN KURT
BURDUR
I W S H
       


46 KG
Elimination


MEHMET ALTAŞ
MEHMET ALTAŞ
MANİSA
I W S H
       


46 KG
Elimination


ALİ DELEN
ALİ DELEN
MANİSA
I W S H
       


46 KG
Elimination


TACETTİN KURTAY
TACETTİN KURTAY
BURSA
I W S H
       


46 KG
Elimination


FURKAN AYDEMİR
FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       
BORA ÖZGÜN AKSU
BORA ÖZGÜN AKSU
BURSA
46 KG
Repechage




I W S H
       
RECEP TURHAN
RECEP TURHAN
BURSA
46 KG
Repechage




I W S H
       
FURKAN AYDEMİR
FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
50 KG
Elimination


MUSTAFA YAĞIZ KARACA
MUSTAFA YAĞIZ KARACA
MANİSA
I W S H
       


50 KG
Elimination


ABDÜLSAMET BARAN CANDAN
ABDÜLSAMET BARAN CANDAN
BURSA
I W S H
       


50 KG
Elimination


MERT AYAN
MERT AYAN
BURSA
I W S H
       


50 KG
Repechage




I W S H
       
SÜLEYMAN TÜRK
SÜLEYMAN TÜRK
MANİSA
55 KG
Elimination


MEHMET EROĞLU
MEHMET EROĞLU
KÜTAHYA
I W S H
       


55 KG
Elimination


EMİRHAN CANDAN
EMİRHAN CANDAN
ANTALYA
I W S H
       


55 KG
Elimination


SİNAN EROL
SİNAN EROL
BURSA
I W S H
       


55 KG
Elimination


ABDULKADİR AFŞİN
ABDULKADİR AFŞİN
ANTALYA
I W S H
       


55 KG
Repechage




I W S H
       
GÜRKAN KARAKOÇ
GÜRKAN KARAKOÇ
BURSA
60 KG
Elimination


HÜSEYİN ARDA DEMİR
HÜSEYİN ARDA DEMİR
AYDIN
I W S H
       


60 KG
Elimination


FUAT TAHA ARSLAN
FUAT TAHA ARSLAN
MERSİN
I W S H
       


60 KG
Elimination


EMİRHAN YÜKSEKDAĞ
EMİRHAN YÜKSEKDAĞ
BURSA
I W S H
       


60 KG
Elimination


İBRAHİM DURMAZ
İBRAHİM DURMAZ
İZMİR
I W S H
       


60 KG
Elimination


ATAKAN GÜÇLÜ
ATAKAN GÜÇLÜ
BURSA
I W S H
       


60 KG
Elimination


KEREM ÖZKAYA
KEREM ÖZKAYA
MUĞLA
I W S H
       


60 KG
Elimination


HÜSEYİN PEŞKİR
HÜSEYİN PEŞKİR
KARAMAN
I W S H
       


60 KG
Repechage




I W S H
       
EMİRHAN YÜKSEKDAĞ
EMİRHAN YÜKSEKDAĞ
BURSA
60 KG
Repechage




I W S H
       
ATAKAN GÜÇLÜ
ATAKAN GÜÇLÜ
BURSA
60 KG
Repechage




I W S H
       
HÜSEYİN PEŞKİR
HÜSEYİN PEŞKİR
KARAMAN
66 KG
Elimination



İSMAİL YARAR
BURDUR


66 KG
Elimination


GABIL SHUKUROV
GABIL SHUKUROV
BURSA
I W S H
       


66 KG
Elimination


EMİRHAN MERT
EMİRHAN MERT
BURSA
I W S H
       


66 KG
Elimination


İSMAİL ÇALIK
İSMAİL ÇALIK
ANTALYA
I W S H
       


66 KG
Elimination


MEHMET ACUR
MEHMET ACUR
DENİZLİ
I W S H
       


66 KG
Elimination


YİĞİT GÜDER
YİĞİT GÜDER
MUĞLA
I W S H
       


66 KG
Quarter Final



İSMAİL YARAR
BURDUR
I W S H
1      
GABIL SHUKUROV
GABIL SHUKUROV
BURSA
66 KG
Repechage





İSMAİL YARAR
BURDUR
66 KG
Repechage




I W S H
       
MEHMET ACUR
MEHMET ACUR
DENİZLİ
66 KG
Repechage Final



İSMAİL YARAR
BURDUR
I W S H
1      
EMİRHAN MERT
EMİRHAN MERT
BURSA
+66 KG
Elimination


İRFAN YILDIRIM
İRFAN YILDIRIM
MANİSA
I W S H
       


+66 KG
Elimination


ALPER SİVRİ
ALPER SİVRİ
MERSİN
I W S H
       


+66 KG
Elimination


ERDAL GÜRTEKİN
ERDAL GÜRTEKİN
MANİSA
I W S H
       


+66 KG
Elimination


CEMAL GÜNDÜZ
CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
I W S H
       


+66 KG
Elimination


SÜLEYMAN ÇELİK
SÜLEYMAN ÇELİK
ANTALYA
I W S H
       


+66 KG
Repechage




I W S H
       
MERT CAN
MERT CAN
ANTALYA
+66 KG
Repechage




I W S H
       
DAVUT EREN ÇİÇEK
DAVUT EREN ÇİÇEK
MUĞLA
+66 KG
Repechage




I W S H
       
CEMAL GÜNDÜZ
CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
36 KG
Elimination


HİRA NUR DİRGEN
HİRA NUR DİRGEN
MANİSA
I W S H
       


36 KG
Elimination


GÜLŞAN ÖZENÇ
GÜLŞAN ÖZENÇ
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
Elimination


ŞEVKİYE ERTURGUT
ŞEVKİYE ERTURGUT
BURDUR
I W S H
       


36 KG
Elimination


ELİF SALA
ELİF SALA
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
Elimination


DAMLANUR AKDENIZ
DAMLANUR AKDENIZ
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
Elimination


BENGÜ YILMAZ
BENGÜ YILMAZ
MANİSA
I W S H
       


36 KG
Repechage




I W S H
       
HİRA NUR DİRGEN
HİRA NUR DİRGEN
MANİSA
36 KG
Repechage




I W S H
       
EYLÜL ÇULHA
EYLÜL ÇULHA
İZMİR
36 KG
Repechage




I W S H
       
DAMLANUR AKDENIZ
DAMLANUR AKDENIZ
ANTALYA
40 KG
Elimination


ZELİHANUR KARAKUŞ
ZELİHANUR KARAKUŞ
ANTALYA
I W S H
       


40 KG
Elimination


HACER BİÇER
HACER BİÇER
BURSA
I W S H
       


40 KG
Repechage




I W S H
       
ŞEVVAL GELİR
ŞEVVAL GELİR
ISPARTA
44 KG
Elimination


ŞİRVAN FİDAN
ŞİRVAN FİDAN
BURSA
I W S H
       


48 KG
Elimination


ÇİĞDEM GÖRÜCÜ
ÇİĞDEM GÖRÜCÜ
BURSA
I W S H
       

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
48 KG
Quarter Final


TUĞBA KURŞUN
TUĞBA KURŞUN
ANTALYA
I W S H
1      

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
48 KG
Repechage


ESMA REYYAN YILMAZ
ESMA REYYAN YILMAZ
MERSİN
I W S H
  1   1

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
48 KG
Repechage Final


ASYA KURT
ASYA KURT
ANTALYA
I W S H
1 1    

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
52 KG
Elimination


MİHRİBAN ÖZDEMİR
MİHRİBAN ÖZDEMİR
ANTALYA
I W S H
       


52 KG
Elimination


KADRİYE ÇAKIR
KADRİYE ÇAKIR
BURSA
I W S H
       


52 KG
Elimination




I W S H
       
CEMİLE VEYSELOĞLU
CEMİLE VEYSELOĞLU
AYDIN
52 KG
Elimination


BERRA BEHİYE ALPER
BERRA BEHİYE ALPER
BURSA
I W S H
       


52 KG
Elimination


SEMANUR ÜNSAL
SEMANUR ÜNSAL
MERSİN
I W S H
       


52 KG
Repechage




I W S H
       
CEMİLE VEYSELOĞLU
CEMİLE VEYSELOĞLU
AYDIN
57 KG
Quarter Final


HATİCE ATAY
HATİCE ATAY
KÜTAHYA
I W S H
       


57 KG
Repechage Final




I W S H
       
ŞEVVAL UYSAL
ŞEVVAL UYSAL
MANİSA
63 KG
Elimination


ALEYNA BAYUR
ALEYNA BAYUR
DENİZLİ
I W S H
1      

AZRA TIKNAZ
BURDUR
63 KG
Elimination


DENİZ ÇELİK
DENİZ ÇELİK
BURSA
I W S H
       


63 KG
Elimination


GÜLNAZ CİNGİZ
GÜLNAZ CİNGİZ
ANTALYA
I W S H
       


63 KG
Elimination


KERİME NUR İŞBECER
KERİME NUR İŞBECER
MANİSA
I W S H
       


63 KG
Elimination


RABİA AKIN
RABİA AKIN
ISPARTA
I W S H
       


63 KG
Elimination


ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
KÜTAHYA
I W S H
       


63 KG
Elimination


İNCİ DİLAN GÜNEŞ
İNCİ DİLAN GÜNEŞ
ANTALYA
I W S H
       


63 KG
Elimination


AZRASU ADALI
AZRASU ADALI
KARAMAN
I W S H
       


63 KG
Repechage



AZRA TIKNAZ
BURDUR
I W S H
1      
DENİZ ÇELİK
DENİZ ÇELİK
BURSA
63 KG
Repechage




I W S H
       
GÜLNAZ CİNGİZ
GÜLNAZ CİNGİZ
ANTALYA
63 KG
Repechage




I W S H
       
RABİA AKIN
RABİA AKIN
ISPARTA
63 KG
Repechage




I W S H
       
İNCİ DİLAN GÜNEŞ
İNCİ DİLAN GÜNEŞ
ANTALYA
+63 KG
Elimination


AYŞE NUR SAVAŞ
AYŞE NUR SAVAŞ
ANTALYA
I W S H
       


+63 KG
Elimination


MİNE ATAŞ
MİNE ATAŞ
BURSA
I W S H
       


+63 KG
Elimination


NACİYE YAĞMUR SEVİNÇ
NACİYE YAĞMUR SEVİNÇ
AYDIN
I W S H
       


+63 KG
Elimination


SEMA METE
SEMA METE
İZMİR
I W S H
       


+63 KG
Elimination


ELİF DİNCER
ELİF DİNCER
ISPARTA
I W S H
       


+63 KG
Elimination


MUKADDES PEKSAK
MUKADDES PEKSAK
ANTALYA
I W S H
       


+63 KG
Elimination


MELİKE DEMİRKAPU
MELİKE DEMİRKAPU
BURSA
I W S H
       


+63 KG
Repechage




I W S H
       
NACİYE YAĞMUR SEVİNÇ
NACİYE YAĞMUR SEVİNÇ
AYDIN
+63 KG
Repechage




I W S H
       
ELİF DİNCER
ELİF DİNCER
ISPARTA
+63 KG
Repechage




I W S H
       
MUKADDES PEKSAK
MUKADDES PEKSAK
ANTALYA
32 KG
Quarter Final


MERAL GÜLER ÖZNACAR
MERAL GÜLER ÖZNACAR
KİLİS
I W S H
       


32 KG
Quarter Final


ELİF SUDE DURMUŞ
ELİF SUDE DURMUŞ
KIRIKKALE
I W S H
       


32 KG
Repechage Final




I W S H
       
EYLEM YAVUZ
EYLEM YAVUZ
GAZİANTEP
32 KG
Repechage Final


RÜYA BAYTEKİN
RÜYA BAYTEKİN
SİİRT
I W S H
       


34 KG
Elimination


İBRAHİM EFE TUNÇ
İBRAHİM EFE TUNÇ
OSMANİYE
I W S H
       


34 KG
Elimination


RIDVAN KAYA
RIDVAN KAYA
KONYA
I W S H
       


34 KG
Elimination


ŞİRİN BOZYEL
ŞİRİN BOZYEL
BATMAN
I W S H
       


34 KG
Repechage




I W S H
       
MAHMUT SAMET KIRMIZITOPRAK
MAHMUT SAMET KIRMIZITOPRAK
ŞANLIURFA
38 KG
First Round


MUHAMMED SEMYAN AKINCI
MUHAMMED SEMYAN AKINCI
KIRŞEHİR
I W S H
       


38 KG
First Round


AHMET YALÇIN
AHMET YALÇIN
ADANA
I W S H
       


38 KG
First Round


İZZET EMRE ERDEM
İZZET EMRE ERDEM
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round


ABDULLAH KAAN ÖNCEL
ABDULLAH KAAN ÖNCEL
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round


CANTEKİN DİŞCİ
CANTEKİN DİŞCİ
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round


KEREM ERCİYES
KEREM ERCİYES
KAYSERİ
I W S H
       


38 KG
First Round


KERİM İBRAHİM İNANDIRICI
KERİM İBRAHİM İNANDIRICI
KİLİS
I W S H
       


38 KG
First Round


ENSARİ DEMİRCİER
ENSARİ DEMİRCİER
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round


TALHA TOPCU
TALHA TOPCU
ADANA
I W S H
       


38 KG
First Round


DENİZ TAŞDEMİR
DENİZ TAŞDEMİR
GAZİANTEP
I W S H
       


38 KG
First Round


BARIŞ MAT
BARIŞ MAT
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round


İBRAHİM GÜNTER
İBRAHİM GÜNTER
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round


YUNUS DERYAL
YUNUS DERYAL
BATMAN
I W S H
       


38 KG
Repechage 1




I W S H
       
İZZET EMRE ERDEM
İZZET EMRE ERDEM
ŞANLIURFA
38 KG
Repechage 1




I W S H
       
KEREM ERCİYES
KEREM ERCİYES
KAYSERİ
38 KG
Repechage 1




I W S H
       
TALHA TOPCU
TALHA TOPCU
ADANA
38 KG
Repechage 1




I W S H
       
YUNUS DERYAL
YUNUS DERYAL
BATMAN
42 KG
First Round


BATUR BÖLÜK
BATUR BÖLÜK
GAZİANTEP
I W S H
       


42 KG
First Round


MUHAMMED FURKAN COŞKUN
MUHAMMED FURKAN COŞKUN
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round


MUSTAFA SAMİ GÜLTEN
MUSTAFA SAMİ GÜLTEN
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round


ERDEM AKMEN
ERDEM AKMEN
KİLİS
I W S H
       


42 KG
First Round


EFE ARAÇ
EFE ARAÇ
HATAY
I W S H
       


42 KG
First Round


BURHAN GÜNGÖR
BURHAN GÜNGÖR
ADANA
I W S H
       


42 KG
First Round


YUSUF BÜYÜK
YUSUF BÜYÜK
MARDİN
I W S H
       


42 KG
First Round


SABRİ YILDIZ
SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round


EFECAN TAŞCI
EFECAN TAŞCI
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


42 KG
First Round


YUNUS EMRE GÜLCÜR
YUNUS EMRE GÜLCÜR
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round


BÜNYAMİN OKAY
BÜNYAMİN OKAY
SİİRT
I W S H
       


42 KG
First Round


ÖMER KÖKEN
ÖMER KÖKEN
ÇORUM
I W S H
       


42 KG
First Round


TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round


TALHA DENİZ
TALHA DENİZ
KAYSERİ
I W S H
       


42 KG
First Round


İSMAİL NAZLI
İSMAİL NAZLI
AKSARAY
I W S H
       


42 KG
Repechage 1




I W S H
       
MUSTAFA SAMİ GÜLTEN
MUSTAFA SAMİ GÜLTEN
ŞANLIURFA
42 KG
Repechage 1




I W S H
       
YUSUF BÜYÜK
YUSUF BÜYÜK
MARDİN
42 KG
Repechage 1




I W S H
       
SABRİ YILDIZ
SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
42 KG
Repechage 1




I W S H
       
ÖMER KÖKEN
ÖMER KÖKEN
ÇORUM
46 KG
Elimination


YUSUF CAN UZUN
YUSUF CAN UZUN
KONYA
I W S H
       


46 KG
Elimination


EMİN IŞIK
EMİN IŞIK
KONYA
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       
MELİK GÖK
MELİK GÖK
KIRŞEHİR
46 KG
Repechage




I W S H
       
MEHMET İNCE
MEHMET İNCE
ŞANLIURFA
48 KG
Elimination


NEVRİYE ELİF KOÇTÜRK
NEVRİYE ELİF KOÇTÜRK
KAYSERİ
I W S H
       


48 KG
Elimination


ASUMAN ÖZER
ASUMAN ÖZER
SİİRT
I W S H
       


48 KG
Elimination


AYŞE ACAR
AYŞE ACAR
KONYA
I W S H
       


48 KG
Elimination


ECRİN KÖSE
ECRİN KÖSE
ÇORUM
I W S H
       


48 KG
Elimination


ŞEYMA BİLİR
ŞEYMA BİLİR
KONYA
I W S H
       


48 KG
Elimination


NİSA KARAPINAR
NİSA KARAPINAR
AKSARAY
I W S H
       


48 KG
Elimination


SİNEM ORUÇ
SİNEM ORUÇ
KONYA
I W S H
       


48 KG
Repechage




I W S H
       
ASUMAN ÖZER
ASUMAN ÖZER
SİİRT
48 KG
Repechage




I W S H
       
ECRİN KÖSE
ECRİN KÖSE
ÇORUM
48 KG
Repechage




I W S H
       
NİSA KARAPINAR
NİSA KARAPINAR
AKSARAY
52 KG
Elimination


EMİNE NİSA BUZ
EMİNE NİSA BUZ
ÇORUM
I W S H
       


52 KG
Elimination


ŞERİFE KÖKSAL
ŞERİFE KÖKSAL
NEVŞEHİR
I W S H
       


52 KG
Elimination


SILA CANBOLAT
SILA CANBOLAT
KONYA
I W S H
       


52 KG
Elimination


EYLÜL KAYA
EYLÜL KAYA
SİİRT
I W S H
       


52 KG
Elimination


SILA ASLANSOY
SILA ASLANSOY
ADANA
I W S H
       


52 KG
Elimination


AYLİN CULDUZ
AYLİN CULDUZ
ŞIRNAK
I W S H
       


52 KG
Elimination


ŞERİFE NUR ERDOĞMUŞ
ŞERİFE NUR ERDOĞMUŞ
KONYA
I W S H
       


52 KG
Repechage




I W S H
       
GÜLNUR ATICI
GÜLNUR ATICI
AKSARAY
52 KG
Repechage




I W S H
       
ŞERİFE KÖKSAL
ŞERİFE KÖKSAL
NEVŞEHİR
52 KG
Repechage




I W S H
       
SILA ASLANSOY
SILA ASLANSOY
ADANA
52 KG
Repechage




I W S H
       
AYLİN CULDUZ
AYLİN CULDUZ
ŞIRNAK
57 KG
Elimination


ATİYE NAZ APAR
ATİYE NAZ APAR
KONYA
I W S H
       


57 KG
Elimination


ZELİHA SUDE DEMİR
ZELİHA SUDE DEMİR
GAZİANTEP
I W S H
       


57 KG
Elimination


RABİA DEMİR
RABİA DEMİR
ŞANLIURFA
I W S H
       


57 KG
Elimination


BETÜL DEMİR
BETÜL DEMİR
KİLİS
I W S H
       


57 KG
Repechage