PHP Hatası

Önem: Warning

Mesaj: Invalid argument supplied for foreach()

Dosya Adı: views/istheader.php

Satır Numarası: 11

Sporcu İstatistiklerimiz

Sporcu İstatistiklerimiz


ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO YARI FİNAL MÜSABAKALARI / 07-08 MART 2020 / BURDUR
34 KG
Quarter Final



TALHA TOPCU
ADANA
I W S H
1 1    

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
34 KG
Repechage Final



RIDVAN KAYA
KONYA
I W S H
1 1    

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
38 KG
Elimination



EMİR KARAASLAN
AKSARAY
I W S H
       


38 KG
Elimination



MUHAMMED SEMYAN AKINCI
KIRŞEHİR
I W S H
       


38 KG
Elimination



BATUHAN IŞIK
SİVAS
I W S H
       


38 KG
Elimination



EREN TAŞLIOĞLU
BURDUR
I W S H
       


38 KG
Elimination



AHMET YALÇIN
ADANA
I W S H
       


38 KG
Elimination



MEHMET KAAN TÜRK
ISPARTA
I W S H
       


38 KG
Elimination



METEHAN ALTINSOY
KONYA
I W S H
       


38 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMED SEMYAN AKINCI
KIRŞEHİR
38 KG
Repechage




I W S H
       

EREN TAŞLIOĞLU
BURDUR
38 KG
Repechage




I W S H
       

MEHMET KAAN TÜRK
ISPARTA
42 KG
Quarter Final



İSMAİL NAZLI
AKSARAY
I W S H
       


42 KG
Repechage Final



ALP EREN ÇELİK
BURDUR
I W S H
       


46 KG
Elimination



AZAD ÇETİNKAYA
MERSİN
I W S H
       


46 KG
Elimination



FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
I W S H
       


46 KG
Elimination



YUSUF KULAKSIZ
SİVAS
I W S H
       


46 KG
Elimination



ALİŞAN YILDIZ
KONYA
I W S H
       


46 KG
Elimination



MELİK GÖK
KIRŞEHİR
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       

SALİM ECRİN GÖKSUN
ADANA
46 KG
Repechage




I W S H
       

MERTCAN DÜMDAR
ANTALYA
46 KG
Repechage




I W S H
       

ALİŞAN YILDIZ
KONYA
50 KG
Elimination



SEFER OBA
ANKARA
I W S H
       


50 KG
Elimination



EMİRHAN CANDAN
ANTALYA
I W S H
       


50 KG
Elimination



EMİR ALP KOCABIYIK
BURDUR
I W S H
       


50 KG
Elimination



MUHAMMED KAYRA ÇETİN
MERSİN

ASIM ABDULLAH KESKİN
ISPARTA
50 KG
Elimination



AHMET BUĞRA ÇÖL
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


50 KG
Elimination



MÜCAHİT ÜSTÜN
KONYA
I W S H
       


50 KG
Quarter Final



EMİR ALP KOCABIYIK
BURDUR
I W S H
1 1    

MUHAMMED KAYRA ÇETİN
MERSİN
50 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMET HASAN DEMİRBAŞ
KIRŞEHİR
50 KG
Repechage




I W S H
       

SALİH KUZU
SİVAS
50 KG
Repechage





MUHAMMED KAYRA ÇETİN
MERSİN
50 KG
Repechage




I W S H
       

AHMET BUĞRA ÇÖL
KAHRAMANMARAŞ
50 KG
Repechage Final



MUHAMMED KAYRA ÇETİN
MERSİN
I W S H
       

AHMET BUĞRA ÇÖL
KAHRAMANMARAŞ
50 KG
Bronze



MUHAMMED KAYRA ÇETİN
MERSİN
I W S H
1      

EMİRHAN CANDAN
ANTALYA
55 KG
Elimination



ONUR AKGÜL
KONYA
I W S H
       


55 KG
Elimination



ABDULLAH GÜNDÜZ
ISPARTA
I W S H
       


55 KG
Elimination



ABDULKADİR AFŞİN
ANTALYA
I W S H
       


55 KG
Elimination



AHMET DURSUN ALBAYRAKLI
AKSARAY
I W S H
       


55 KG
Elimination



İSMET AKİF YILDIZ
ÇANKIRI
I W S H
       


55 KG
Elimination



HAMZA TAHAN
KIRŞEHİR
I W S H
       


55 KG
Repechage




I W S H
       

ANIL KALUÇ
ANKARA
55 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMET EFE TÜFEKLİ
ADANA
55 KG
Repechage




I W S H
       

AHMET DURSUN ALBAYRAKLI
AKSARAY
55 KG
Repechage




I W S H
       

İSMET AKİF YILDIZ
ÇANKIRI
60 KG
Elimination



MEHMET FETHİ AKBAYIR
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


60 KG
Elimination



NEVZAT EFE IŞIK
KIRŞEHİR
I W S H
       


60 KG
Elimination



FUAT TAHA ARSLAN
MERSİN
I W S H
       


60 KG
Elimination



İBRAHİM MUHAMMED SIRIM
BURDUR
I W S H
       


60 KG
Elimination



EFE ASLAN DURGUT
ANKARA
I W S H
       


60 KG
Elimination



KEMAL HAKAN TAŞKIN
ADANA
I W S H
       


60 KG
Elimination



EMİRHAN SOYLU
KONYA


60 KG
Quarter Final



KEMAL HAKAN TAŞKIN
ADANA
I W S H
       

EMİRHAN SOYLU
KONYA
60 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMET ABUZER AKA
ANTALYA
60 KG
Repechage




I W S H
       

NEVZAT EFE IŞIK
KIRŞEHİR
60 KG
Repechage




I W S H
       

İBRAHİM MUHAMMED SIRIM
BURDUR
60 KG
Repechage




I W S H
       

KEMAL HAKAN TAŞKIN
ADANA
60 KG
Semi Final



EFE ASLAN DURGUT
ANKARA
I W S H
       

EMİRHAN SOYLU
KONYA
60 KG
Final



MEHMET FETHİ AKBAYIR
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
    2  

EMİRHAN SOYLU
KONYA
66 KG
Elimination



MEHMET AKSOY
ANTALYA


66 KG
Elimination



MÜCAHİD YILDIZ
AKSARAY


66 KG
Elimination



MUHAMMED EMİN KEKEÇ
ÇANKIRI
I W S H
       


66 KG
Elimination



MUSTAFA SAİD DALGALI
KIRŞEHİR
I W S H
       


66 KG
Elimination



AHMET AYYILDIZ
ADANA
I W S H
       


66 KG
Elimination



ÖMER FARUK DİLBİRLİĞİ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


66 KG
Elimination



GÖRKEM DİLBAZ
ANKARA
I W S H
       


66 KG
Quarter Final



MEHMET AKSOY
ANTALYA
I W S H
1      

BARIŞ ONAT
KONYA
66 KG
Quarter Final



MÜCAHİD YILDIZ
AKSARAY
I W S H
       

MUHAMMED EMİN KEKEÇ
ÇANKIRI
66 KG
Repechage



İSMAİL HAKAN KAYGISIZ
BURDUR
I W S H
       

MEHMET AKSOY
ANTALYA
66 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMED EMİN KEKEÇ
ÇANKIRI
66 KG
Repechage




I W S H
       

MUSTAFA SAİD DALGALI
KIRŞEHİR
66 KG
Repechage




I W S H
       

GÖRKEM DİLBAZ
ANKARA
66 KG
Semi Final



BARIŞ ONAT
KONYA
I W S H
1 1    

MÜCAHİD YILDIZ
AKSARAY
66 KG
Repechage Final



MEHMET AKSOY
ANTALYA
I W S H
       

MUHAMMED EMİN KEKEÇ
ÇANKIRI
66 KG
Bronze



MEHMET AKSOY
ANTALYA
I W S H
       

AHMET AYYILDIZ
ADANA
66 KG
Bronze



MUSTAFA SAİD DALGALI
KIRŞEHİR
I W S H
  1    

MÜCAHİD YILDIZ
AKSARAY
32 KG
Quarter Final



AYŞE GÜLSÜM ÇEVİK
ANTALYA
I W S H
       


32 KG
Quarter Final



HABİBE AZRA AVAN
AKSARAY
I W S H
       


32 KG
Repechage Final




I W S H
       

SELMA KAYA
MERSİN
32 KG
Repechage Final



MEVLÜDE TEKE
SİVAS
I W S H
       


40 KG
Elimination



NİSA AVCI
KARAMAN
I W S H
       


40 KG
Elimination



HATİCE NUR BOZKURT
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


40 KG
Elimination



YAĞMUR SUZAN YÜKSEL
ANTALYA
I W S H
       


40 KG
Elimination



YAĞMUR AVCI
MERSİN
I W S H
       


40 KG
Elimination



ECE NEHİR YILDIRIM
ANKARA
I W S H
       


40 KG
Elimination



AYŞENUR KOCAMAN
ADANA
I W S H
       


40 KG
Elimination



AYŞE ÜNAL
KONYA
I W S H
       


40 KG
Repechage




I W S H
       

HATİCE NUR BOZKURT
KAHRAMANMARAŞ
40 KG
Repechage




I W S H
       

ECE NEHİR YILDIRIM
ANKARA
40 KG
Repechage




I W S H
       

AYŞENUR KOCAMAN
ADANA
44 KG
Elimination



MİRAY NUR KELEŞ
ÇANKIRI
I W S H
       


44 KG
Elimination



ELİF NUR YALÇIN
KONYA
I W S H
       


44 KG
Elimination



MERYEM MUMCU
KARAMAN
I W S H
       


44 KG
Elimination



HATİCE MELEK ERDOĞAN
ISPARTA
I W S H
       


44 KG
Elimination



ELİF SU YALÇIN
ADANA
I W S H
       


44 KG
Elimination



GÜLLÜ KURT
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


44 KG
Elimination



RABİA YILDIRIM
SİVAS
I W S H
       


44 KG
Repechage




I W S H
       

MERYEM MUMCU
KARAMAN
44 KG
Repechage




I W S H
       

HATİCE MELEK ERDOĞAN
ISPARTA
44 KG
Repechage




I W S H
       

GÜLLÜ KURT
KAHRAMANMARAŞ
48 KG
Elimination



EYLEM İLKHAN
MERSİN


48 KG
Elimination



CEYLİNAZ MERCİMEK
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


48 KG
Elimination



KÜBRA ERDOĞDU
ISPARTA


48 KG
Elimination



İREM KOÇ
KONYA
I W S H
       


48 KG
Elimination



MERVE MANAZ
SİVAS
I W S H
       


48 KG
Elimination



MERVE BETÜL KELEŞ
ÇANKIRI
I W S H
       


48 KG
Quarter Final



EYLEM İLKHAN
MERSİN
I W S H
1      

CEYLİNAZ MERCİMEK
KAHRAMANMARAŞ
48 KG
Quarter Final



İLAYDA GÜNDOĞAN
ANKARA
I W S H
      1

KÜBRA ERDOĞDU
ISPARTA
48 KG
Repechage





EYLEM İLKHAN
MERSİN
48 KG
Repechage




I W S H
       

İLAYDA GÜNDOĞAN
ANKARA
48 KG
Repechage




I W S H
       

RABİA SERÇELİ
KARAMAN
48 KG
Repechage




I W S H
       

MERVE BETÜL KELEŞ
ÇANKIRI
48 KG
Semi Final



CEYLİNAZ MERCİMEK
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       

KÜBRA ERDOĞDU
ISPARTA
48 KG
Repechage Final



EYLEM İLKHAN
MERSİN
I W S H
1      

İLAYDA GÜNDOĞAN
ANKARA
48 KG
Final



KÜBRA ERDOĞDU
ISPARTA
I W S H
1 1    

MERVE MANAZ
SİVAS
52 KG
Elimination



MERVE İREM ÇELİK
ANKARA
I W S H
       


52 KG
Elimination



ECE NUR KARATAŞ
KAHRAMANMARAŞ


52 KG
Elimination



AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN


52 KG
Elimination



ALEYNA TUTUŞ
SİVAS
I W S H
       


52 KG
Elimination



GÜLNUR ATICI
AKSARAY
I W S H
       


52 KG
Elimination



IRMAK DEMİRCİ
ISPARTA
I W S H
       


52 KG
Quarter Final



MERVE İREM ÇELİK
ANKARA
I W S H
1 1    

ECE NUR KARATAŞ
KAHRAMANMARAŞ
52 KG
Quarter Final



ŞERİFE NUR ERDOĞMUŞ
KONYA
I W S H
1 1    

AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN
52 KG
Repechage





ECE NUR KARATAŞ
KAHRAMANMARAŞ
52 KG
Repechage



SEMANUR ÜNSAL
MERSİN
I W S H
       

AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN
52 KG
Repechage




I W S H
       

MİHRİBAN ÖZDEMİR
ANTALYA
52 KG
Repechage




I W S H
       

IRMAK DEMİRCİ
ISPARTA
52 KG
Repechage Final



ECE NUR KARATAŞ
KAHRAMANMARAŞ

AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN
52 KG
Bronze



AYŞENUR ÇETİN
KARAMAN
I W S H
  1    

GÜLNUR ATICI
AKSARAY
57 KG
Elimination



ALEYNA SUDE ŞENGÜL
ISPARTA


57 KG
Elimination



MİHRİBAN GÜLTEKİN
ADANA
I W S H
       


57 KG
Elimination



SEMA NUR GÜL
AKSARAY
I W S H
       


57 KG
Elimination



FİRDEVS DİLBİRLİĞİ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


57 KG
Elimination



SUDE KORKMAZ
ANKARA
I W S H
       


57 KG
Elimination



MİNE ŞEYDA ÖZDEMİR
SİVAS
I W S H
       


57 KG
Elimination



ZUHAL YİĞİT
ANTALYA
I W S H
       


57 KG
Quarter Final



SUDE ŞEYMA TATAR
KONYA
I W S H
1      

ALEYNA SUDE ŞENGÜL
ISPARTA
57 KG
Repechage



AYŞENAZ AYAN
KIRIKKALE
I W S H
1      

ALEYNA SUDE ŞENGÜL
ISPARTA
57 KG
Repechage




I W S H
       

MİHRİBAN GÜLTEKİN
ADANA
57 KG
Repechage




I W S H
       

FİRDEVS DİLBİRLİĞİ
KAHRAMANMARAŞ
57 KG
Repechage




I W S H
       

MİNE ŞEYDA ÖZDEMİR
SİVAS
63 KG
Quarter Final



ELİF SENA ULU
KIRIKKALE
I W S H
       


63 KG
Quarter Final



AZRASU ADALI
KARAMAN
I W S H
  1    

GÜLNAZ CİNGİZ
ANTALYA
63 KG
Repechage Final



NERMİN TOK
AKSARAY
I W S H
       


63 KG
Repechage Final



RABİA AKIN
ISPARTA
I W S H
    2  

AZRASU ADALI
KARAMAN
63 KG
Bronze



AZRASU ADALI
KARAMAN
I W S H
    2 1

ELİF SENA ULU
KIRIKKALE
+66 KG
Quarter Final



YUSUF ENES KALIN
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
1 1    

MERT CAN
ANTALYA
+66 KG
Quarter Final



EMRE DELİSER
SİVAS
I W S H
1 1    

HALDUN ÖZDEMİR
ANKARA
+66 KG
Repechage Final



ALPER SİVRİ
MERSİN
I W S H
       

YUSUF ENES KALIN
KAHRAMANMARAŞ
+66 KG
Repechage Final



MEHMET SELİM KAPKIN
BURDUR
I W S H
    1  

HALDUN ÖZDEMİR
ANKARA
+66 KG
Bronze



YUSUF ENES KALIN
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
1      

EMRE DELİSER
SİVAS
+66 KG
Bronze



HALDUN ÖZDEMİR
ANKARA
I W S H
1 1 1  

HASAN ALATLI
ÇANKIRI
34 KG
Elimination



UTKU ÖZDEMİR
SİNOP
I W S H
       


34 KG
Elimination



İSMAİL GÜL
TRABZON
I W S H
       


34 KG
Elimination



ABDULKADİR DİNCER
ÇORUM
I W S H
       


34 KG
Elimination



MUHAMMED TEMEL DELİCAN
ERZİNCAN
I W S H
       


34 KG
Elimination



HALİL İBRAHİM GENÇ
TOKAT
I W S H
       


34 KG
Repechage




I W S H
       

TAHA BATU SÖYLEVİ
SAMSUN
34 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMED TEMEL DELİCAN
ERZİNCAN
38 KG
Elimination



MUHAMMET HAKTAN BOZCU
ERZURUM
I W S H
       


38 KG
Elimination



BERAT ERDOĞAN
DÜZCE
I W S H
       


38 KG
Elimination



KEREM ŞEKER
RİZE
I W S H
       


38 KG
Elimination



KÜRŞAT DEMİR
ORDU
I W S H
       


38 KG
Elimination



MEHMETHAN YILDIZ
SAMSUN
I W S H
       


38 KG
Elimination



BATIN BUĞRA AKPINAR
SİNOP
I W S H
       


38 KG
Elimination



EMİRHAN YETİK
ÇORUM
I W S H
       


38 KG
Repechage




I W S H
       

KEREM ŞEKER
RİZE
38 KG
Repechage




I W S H
       

MEHMETHAN YILDIZ
SAMSUN
38 KG
Repechage




I W S H
       

EMİRHAN YETİK
ÇORUM
42 KG
Elimination



ARİF CAN AKÇELİK
ERZURUM
I W S H
       


42 KG
Elimination



NECATİ AKBULUT
TRABZON
I W S H
       


42 KG
Elimination



MUHAMMET SOLUN
ERZİNCAN
I W S H
       

ÖMER KÖKEN
ÇORUM
42 KG
Elimination



MUSAB DUHAN PÜREN
ZONGULDAK
I W S H
       


42 KG
Elimination



ARDA TUNCER
SİNOP
I W S H
       


42 KG
Quarter Final



NECATİ AKBULUT
TRABZON
I W S H
       

MUHAMMET SOLUN
ERZİNCAN
42 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMED SEMİH GÜLAÇTI
DÜZCE
42 KG
Semi Final



ARİF CAN AKÇELİK
ERZURUM
I W S H
       

MUHAMMET SOLUN
ERZİNCAN
42 KG
Final



MUHAMMET SOLUN
ERZİNCAN
I W S H
1 1    

ARDA EREN ATAMAN
RİZE
55 KG
Elimination



ONUR KELEŞ
ERZURUM
I W S H
1 1    

EMİR CAN SARI
TRABZON
55 KG
Elimination



RAHMİ TUĞRA GÜLTEPE
ORDU
I W S H
       


55 KG
Elimination



BATUHAN ÜRKMEZ
DÜZCE
I W S H
       


55 KG
Elimination



TAHA YASİN BOYRAZ
TOKAT
I W S H
       


55 KG
Elimination



FATİH TANUR ÇOŞKUN
ÇORUM
I W S H
       


55 KG
Elimination



YASİN BAL
RİZE
I W S H
       


55 KG
Repechage



EMİR CAN SARI
TRABZON
I W S H
       

RAHMİ TUĞRA GÜLTEPE
ORDU
55 KG
Repechage




I W S H
       

YASİN BAL
RİZE
55 KG
Repechage Final



EMİR CAN SARI
TRABZON
I W S H
  1    

BATUHAN ÜRKMEZ
DÜZCE
55 KG
Bronze



EMİR CAN SARI
TRABZON
I W S H
1 1    

FATİH TANUR ÇOŞKUN
ÇORUM
60 KG
Elimination



ATAHAN YILMAZ
TRABZON
I W S H
       


60 KG
Elimination



ARDA AYDIN
SİNOP
I W S H
       


60 KG
Elimination



MUHAMMET BERAT AKGÜN
SAMSUN
I W S H
       


60 KG
Elimination



ABDULLAH KAYA
ÇORUM
I W S H
       

EMİN ALPER CAN
ERZURUM
60 KG
Elimination



TALHA TUNA
DÜZCE
I W S H
       


60 KG
Elimination



UFUK CAN DENİZ
RİZE
I W S H
       


60 KG
Elimination



MERT MUSTAFA GÜRDİŞ
TOKAT
I W S H
       


60 KG
Quarter Final



EMİN ALPER CAN
ERZURUM
I W S H
1      

TALHA TUNA
DÜZCE
60 KG
Repechage




I W S H
       

ATAHAN YILMAZ
TRABZON
60 KG
Repechage




I W S H
       

BERKE ŞENSOY
ORDU
60 KG
Repechage





EMİN ALPER CAN
ERZURUM
60 KG
Repechage




I W S H
       

MERT MUSTAFA GÜRDİŞ
TOKAT
60 KG
Repechage Final



EMİN ALPER CAN
ERZURUM
I W S H
       

MERT MUSTAFA GÜRDİŞ
TOKAT
60 KG
Bronze



EMİN ALPER CAN
ERZURUM
I W S H
1 1    

ARDA AYDIN
SİNOP
66 KG
Quarter Final



GÖRKEM AYDIN
TRABZON
I W S H
       


66 KG
Quarter Final



DEMİR EFE KARTAL
ÇORUM
I W S H
1      

MUHARREM ÇINAR BAŞCAN
SİNOP
66 KG
Quarter Final



ALPEREN KURDOĞLU
SAMSUN
I W S H
       


66 KG
Repechage Final





DEMİR EFE KARTAL
ÇORUM
66 KG
Repechage Final



YİĞİT ALİ SAĞAN
AMASYA
I W S H
       


66 KG
Bronze



DEMİR EFE KARTAL
ÇORUM
I W S H
1      

POLAT TATHAN
ORDU
36 KG
PUL 1



HAVİSE KIR
ORDU
I W S H
1      

NİSA NUR BABUÇ
RİZE
36 KG
PUL 3



NİSA NUR BABUÇ
RİZE
I W S H
1 1    

MERVE ALAKUŞ
ARDAHAN
36 KG
PUL 4



SUDENUR EROSMANOĞLU
TRABZON
I W S H
       

NİSA NUR BABUÇ
RİZE
36 KG
PUL 5



SABAHAT CEREN GÜLENÇ
ÇORUM
I W S H
1 1    

NİSA NUR BABUÇ
RİZE
40 KG
Quarter Final



KÜBRA YAZICI
RİZE
I W S H
       


40 KG
Quarter Final



AYŞE CEREN YAZICI
TRABZON
I W S H
       


40 KG
Repechage Final




I W S H
       

EMEL GÜL
SİNOP
40 KG
Repechage Final



ZEHRA YAZICI
SAMSUN
I W S H
       


44 KG
Elimination



AYSUN ÇİÇEK
RİZE
I W S H
       


44 KG
Elimination



RUMEYSA AHSEN AYDIN
ORDU
I W S H
       


44 KG
Elimination



NİHAN ATASOY
TRABZON
I W S H
       


44 KG
Elimination



SUEDA ALTUN
DÜZCE
I W S H
       


44 KG
Elimination



ZEYNEP RANA KÖROĞLU
ÇORUM
I W S H
       


44 KG
Elimination



ALMİNA MUMCU
ZONGULDAK
I W S H
       


44 KG
Elimination



BEYZA ÇEVİK
SİNOP
I W S H
       


44 KG
Repechage




I W S H
       

NİHAN ATASOY
TRABZON
44 KG
Repechage




I W S H
       

ZEYNEP RANA KÖROĞLU
ÇORUM
44 KG
Repechage




I W S H
       

BEYZA ÇEVİK
SİNOP
48 KG
Elimination



ASİL ECE GÜVENÇ
ARDAHAN
I W S H
       


48 KG
Elimination



ECRİN KÖSE
ÇORUM
I W S H
1 1 1  

İREM NUR GÜMÜŞ
ORDU
48 KG
Elimination



ELİF NUR ULUSOY
RİZE


48 KG
Elimination



HİLAL SAYIN
DÜZCE
I W S H
       


48 KG
Elimination



EZEL ŞAHİN
SAMSUN
I W S H
       


48 KG
Elimination



SEMA NUR GÜMÜŞTAŞ
ZONGULDAK
I W S H
       


48 KG
Elimination



YAĞMUR KARA
TRABZON
I W S H
       


48 KG
Elimination



GÜLNİSA POLATTİMUR
ERZİNCAN
I W S H
       


48 KG
Quarter Final



ELİF NUR ULUSOY
RİZE
I W S H
1 1    

HİLAL SAYIN
DÜZCE
48 KG
Repechage



İREM NUR GÜMÜŞ
ORDU
I W S H
    1  

ASİL ECE GÜVENÇ
ARDAHAN
48 KG
Repechage





ELİF NUR ULUSOY
RİZE
48 KG
Repechage




I W S H
       

SEMA NUR GÜMÜŞTAŞ
ZONGULDAK
48 KG
Repechage




I W S H
       

GÜLNİSA POLATTİMUR
ERZİNCAN
48 KG
Repechage Final



İREM NUR GÜMÜŞ
ORDU

ELİF NUR ULUSOY
RİZE
48 KG
Bronze



İREM NUR GÜMÜŞ
ORDU
I W S H
1 1    

YAĞMUR KARA
TRABZON
+63 KG
Quarter Final



AZRA AKBULUT
RİZE
I W S H
1      

NİSANUR UZUN
TRABZON
+63 KG
Quarter Final



ELİF EKMEKÇİ
ZONGULDAK
I W S H
       


+63 KG
Repechage Final



ÖYKÜ GÜL
ORDU
I W S H
1      

NİSANUR UZUN
TRABZON
+63 KG
Repechage Final



AYŞENUR GÖKMEN
SİNOP
I W S H
       


50 KG
Quarter Final



BERKAY BAŞAR
ORDU
I W S H
1 1 1  

ERENCAN BİNGÖL
ERZİNCAN
50 KG
Quarter Final



YİĞİT YILDIRIM
ÇORUM
I W S H
       


50 KG
Repechage Final



ERENCAN BİNGÖL
ERZİNCAN


50 KG
Bronze



ERENCAN BİNGÖL
ERZİNCAN
I W S H
1      

ARDA ÇEVİK
AMASYA
34 KG
Elimination



EYÜP CAN YURTTAPAN
KARS
I W S H
       


34 KG
Elimination



MUHAMMET UTKUHAN KURT
AĞRI
I W S H
       


34 KG
Elimination



MUHAMMED REŞİT DENİZ TEPE
ŞANLIURFA
I W S H
       


34 KG
Elimination



YUNUS EMRE KARABOĞA
VAN
I W S H
       


34 KG
Elimination



YUNUS EMRE SAKTEKİN
KİLİS
I W S H
       


34 KG
Elimination



MAZLUM ÖZÇELİK
MARDİN
I W S H
       


34 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMET UTKUHAN KURT
AĞRI
34 KG
Repechage




I W S H
       

OSMAN KARATAŞ
SİİRT
34 KG
Repechage




I W S H
       

YUNUS EMRE SAKTEKİN
KİLİS
38 KG
Elimination



KERİM İBRAHİM İNANDIRICI
KİLİS
I W S H
       


38 KG
Elimination



ÖZGÜR ALAGÖZ
DİYARBAKIR
I W S H
       


38 KG
Elimination



YUSUF DERYAL
BATMAN
I W S H
       


38 KG
Elimination



ÖMER BOZTAŞ
VAN
I W S H
       


38 KG
Elimination



CEBRAİL TUĞUÇ
MARDİN
I W S H
       


38 KG
Elimination



ÇAĞLAR YILDIZLI
KARS
I W S H
       


38 KG
Repechage




I W S H
       

ÖZGÜR ALAGÖZ
DİYARBAKIR
38 KG
Repechage




I W S H
       

EBUBEKİR BULUT
IĞDIR
38 KG
Repechage




I W S H
       

ÇAĞLAR YILDIZLI
KARS
42 KG
Elimination



KADİR ERDAL
HAKKARİ
I W S H
       


42 KG
Elimination



YUSUF BÜYÜK
MARDİN
I W S H
       


42 KG
Elimination



FERHAT ÖZER
SİİRT
I W S H
       


42 KG
Elimination



ALİ ERKAN
VAN
I W S H
       


42 KG
Elimination



SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
Elimination



EMRAH KIZILTAŞ
IĞDIR
I W S H
       


42 KG
Repechage




I W S H
       

KADİR ERDAL
HAKKARİ
42 KG
Repechage




I W S H
       

EMRAH KIZILTAŞ
IĞDIR
40 KG
Quarter Final



BUSE DENİZ
KARS
I W S H
       


40 KG
Quarter Final



HELE NUR ÖZKÜL
ŞIRNAK
I W S H
       


40 KG
Repechage Final




I W S H
       

ŞEVVAL ŞENTÜRK
GAZİANTEP
40 KG
Repechage Final



ÇİĞDEM SEVİM
SİİRT
I W S H
       


46 KG
Elimination



İSMAİL ESEN
SİİRT
I W S H
       


46 KG
Elimination



GÖKMEN UĞUR ALCANOĞLU
KARS
I W S H
       

BİLAL SEZEN
VAN
46 KG
Elimination



MUSTAFA DERİN
ŞANLIURFA
I W S H
       


46 KG
Elimination



YUNUS DERYAL
BATMAN
I W S H
       


46 KG
Elimination



SİNAN İPTEŞ
IĞDIR
I W S H
       


46 KG
Elimination



MUHAMMED ALİ YILDIZ
AĞRI
I W S H
       


46 KG
Quarter Final



BİLAL SEZEN
VAN
I W S H
       

MUSTAFA DERİN
ŞANLIURFA
46 KG
Repechage




I W S H
       

SİNAN İPTEŞ
IĞDIR
46 KG
Semi Final



ERDEM BAKİ OKUR
KİLİS
I W S H
1      

BİLAL SEZEN
VAN
46 KG
Bronze



ÖMER ÖZTÜRK
MARDİN
I W S H
       

BİLAL SEZEN
VAN
44 KG
Quarter Final



TUĞÇE GÜLMÜŞ
GAZİANTEP
I W S H
       


44 KG
Quarter Final



ELA NUR BAYKARA
SİİRT
I W S H
       


44 KG
Repechage Final




I W S H
       

LEYLA PEÇEN
IĞDIR
44 KG
Repechage Final



HAZAL AYAĞLAR
KARS
I W S H
       


50 KG
Elimination



CAN KARATAŞ
IĞDIR
I W S H
       


50 KG
Elimination



FERMAN ÇELİK
MARDİN
I W S H
       


50 KG
Elimination



MUHAMMED FURKAN KARAKEÇİLİ
ŞANLIURFA
I W S H
       


50 KG
Elimination



CANER ÖZER
AĞRI
I W S H
       


50 KG
Elimination



YUSUF BUĞRA TEKİN
KARS
I W S H
       


50 KG
Elimination



MUSTAFA EFE ALPHAN
DİYARBAKIR
I W S H
       


50 KG
Elimination



ERDEM AKMEN
KİLİS
I W S H
       


50 KG
Repechage




I W S H
       

YUNUS EMRE DÖĞER
BATMAN
50 KG
Repechage




I W S H
       

FERMAN ÇELİK
MARDİN
50 KG
Repechage




I W S H
       

YUSUF BUĞRA TEKİN
KARS
50 KG
Repechage




I W S H
       

MUSTAFA EFE ALPHAN
DİYARBAKIR
48 KG
Quarter Final



ESRA KUL
ŞIRNAK
I W S H
       


48 KG
Quarter Final



AHSEN ÖZDEMİR
BİNGÖL
I W S H
       


48 KG
Repechage Final




I W S H
       

SEVCAN DİLAVER
IĞDIR
48 KG
Repechage Final



BERFİN AYAĞLAR
KARS
I W S H
       


52 KG
Quarter Final



EYLÜL KAYA
SİİRT
I W S H
       


52 KG
Repechage Final



LEYLA BUDAK
VAN
I W S H
       


60 KG
Elimination



SERDAR ÖZTÜRK
BATMAN
I W S H
       


60 KG
Elimination



YUSUF LAZ
KİLİS
I W S H
       


60 KG
Elimination



KENAN ALPARĞU
IĞDIR
I W S H
       


60 KG
Elimination



MUHAMMET EMİN GÖKHAN
KARS
I W S H
       


60 KG
Elimination



LOKMAN ÖZCAN
MARDİN
I W S H
       


60 KG
Elimination



AHMET FURKAN AKKUŞ
ŞANLIURFA
I W S H
       


60 KG
Elimination



MUHARREM CAN BELGE
SİİRT
I W S H
       


60 KG
Repechage




I W S H
       

YİĞİT KIRCELLİ
AĞRI
60 KG
Repechage




I W S H
       

YUSUF LAZ
KİLİS
60 KG
Repechage




I W S H
       

LOKMAN ÖZCAN
MARDİN
60 KG
Repechage




I W S H
       

AHMET FURKAN AKKUŞ
ŞANLIURFA
57 KG
PUL 1



MİNA ORHAM
HAKKARİ
I W S H
1 1    

ESMA GÜNEŞ
SİİRT
57 KG
PUL 2



MİNA ORHAM
HAKKARİ
I W S H
       

KÜBRA MAMİK
KARS
57 KG
PUL 3



MİNA ORHAM
HAKKARİ
I W S H
       

PERVİN KAL
IĞDIR
66 KG
PUL 1



SİNAN YURTTEPE
BATMAN
I W S H
       

MUHARREM ALİCİOĞLU
MARDİN
66 KG
PUL 1



OKAN KIYAMÇİÇEK
KARS
I W S H
1      

EMRE ŞAHİN
IĞDIR
66 KG
PUL 2



MUHARREM ALİCİOĞLU
MARDİN

EMRE ŞAHİN
IĞDIR
66 KG
PUL 3



SİNAN YURTTEPE
BATMAN
I W S H
1      

EMRE ŞAHİN
IĞDIR
66 KG
PUL 3



MUHARREM ALİCİOĞLU
MARDİN
I W S H
       

OKAN KIYAMÇİÇEK
KARS
+63 KG
PUL 1



ELİF AYSİMA KAYA
KARS
I W S H
       


38 KG
Elimination



ALİ ERDEM BULCA
EDİRNE
I W S H
       


38 KG
Elimination



TURAN EFE ERAT
AYDIN
I W S H
       


38 KG
Elimination



YUSUF BULUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


38 KG
Elimination



MUHİTTİN UZMA
KÜTAHYA


38 KG
Quarter Final



MUHİTTİN UZMA
KÜTAHYA
I W S H
1      

HÜSEYİN KIZILCI
KOCAELİ
38 KG
Repechage




I W S H
       

CEMALETTİN EFE SIKKAR
SAKARYA
38 KG
Repechage




I W S H
       

ARDA KANAN
MUĞLA
38 KG
Repechage



AHMET GÜNDÜZ
İZMİR
I W S H
1      

MUHİTTİN UZMA
KÜTAHYA
42 KG
Elimination



BATIN EMRE ÖZDEMİR
MANİSA
I W S H
       


42 KG
Elimination



KEREMCAN SIRATAŞ
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
       


42 KG
Elimination



AHMET ERDEM AY
KÜTAHYA
I W S H
       


42 KG
Elimination



MAHMUT AKTAŞ
İZMİR
I W S H
       


42 KG
Elimination



AYTEKİN EŞİÇOK
AYDIN
I W S H
       


42 KG
Elimination



YAHYA ERDEN
SAKARYA
I W S H
       


42 KG
Repechage




I W S H
       

KEREMCAN SIRATAŞ
İSTANBUL ANADOLU
42 KG
Repechage




I W S H
       

AYTEKİN EŞİÇOK
AYDIN
46 KG
Elimination



TUNAHAN DİNÇ
KOCAELİ
I W S H
       


46 KG
Elimination



HÜSEYİN DOKTUR
BURSA
I W S H
       


46 KG
Elimination



BERAT ABDULLAH KESKİN
SAKARYA
I W S H
       


46 KG
Elimination



MEHMET ALTAŞ
MANİSA
I W S H
       


46 KG
Elimination



KADİR CAN ARISOY
KÜTAHYA
I W S H
       


46 KG
Elimination



FEYYAZ KARA
İZMİR
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       

TUNAHAN DİNÇ
KOCAELİ
46 KG
Repechage




I W S H
       

MERT KAPLAN
BİLECİK
46 KG
Repechage




I W S H
       

ÖMER SÖYLEMİŞ
İSTANBUL ANADOLU
46 KG
Repechage




I W S H
       

KADİR CAN ARISOY
KÜTAHYA
50 KG
Elimination



CAN OTRU
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


50 KG
Elimination



ÖMER FARUK KAZKAN
SAKARYA
I W S H
       


50 KG
Elimination



OĞUZHAN AYDIN
KOCAELİ
I W S H
       


50 KG
Elimination



MAHMUT ULU
İZMİR


50 KG
Elimination



RECEP TURHAN
BURSA
I W S H
       


50 KG
Elimination



EMİRHAN AKAY
EDİRNE
I W S H
       


50 KG
Elimination



HASAN PEKZORLU
AYDIN
I W S H
       


50 KG
Quarter Final



MAHMUT ULU
İZMİR
I W S H
1 1    

RECEP TURHAN
BURSA
50 KG
Repechage




I W S H
       

SÜLEYMAN TÜRK
MANİSA
50 KG
Repechage




I W S H
       

OĞUZHAN AYDIN
KOCAELİ
50 KG
Repechage





MAHMUT ULU
İZMİR
50 KG
Repechage




I W S H
       

HASAN PEKZORLU
AYDIN
50 KG
Repechage Final



MAHMUT ULU
İZMİR
I W S H
       

HASAN PEKZORLU
AYDIN
50 KG
Bronze



MAHMUT ULU
İZMİR
I W S H
1      

ÖMER FARUK KAZKAN
SAKARYA
55 KG
Elimination



SÜLEYMAN ALP ÇETİNKAYA
MUĞLA
I W S H
       


55 KG
Elimination



NURULLAH GÜNDÜZ
İZMİR
I W S H
       


55 KG
Elimination



YUSUF ALİ KARAKİPRİK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


55 KG
Elimination



İBRAHİM ÖZÇİÇEK
MANİSA
I W S H
       


55 KG
Repechage




I W S H
       

GÖKTUĞ ARDALI
EDİRNE
55 KG
Repechage




I W S H
       

ABDÜLSAMET BARAN CANDAN
BURSA
60 KG
Quarter Final



ÖMER EMİR BUDAK
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
       

BATUHAN ŞEN
İSTANBUL AVRUPA
60 KG
Quarter Final



BERAT KESKİN
SAKARYA
I W S H
       


60 KG
Semi Final



İBRAHİM DURMAZ
İZMİR
I W S H
       

BATUHAN ŞEN
İSTANBUL AVRUPA
60 KG
Repechage Final



KAYRA ÇEVİK
MANİSA
I W S H
       


60 KG
Final



BATUHAN ŞEN
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
1      

BERAT KESKİN
SAKARYA
66 KG
Elimination



AZAD ORAL
BİLECİK
I W S H
       


66 KG
Elimination



AHMET HARUN AYDIN
BURSA
I W S H
       


66 KG
Elimination



YİĞİT GÜDER
MUĞLA
I W S H
       


66 KG
Elimination



EREN ÖZCAN
EDİRNE
I W S H
       


66 KG
Elimination



HÜSEYİN IŞIK
İZMİR
I W S H
       


66 KG
Elimination



EFE KEREM YÜKSEL
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


66 KG
Elimination



ÖMER FARUK CİVAN
SAKARYA
I W S H
       


66 KG
Repechage




I W S H
       

AHMET HARUN AYDIN
BURSA
66 KG
Repechage




I W S H
       

HÜSEYİN IŞIK
İZMİR
66 KG
Repechage




I W S H
       

EFE KEREM YÜKSEL
İSTANBUL AVRUPA
+66 KG
Elimination



MEHMET AKİF AKGÜN
İZMİR
I W S H
       


+66 KG
Elimination



İRFAN YILDIRIM
MANİSA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



KEREM DÖNMEZ
SAKARYA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



ATİLLA DİNÇ
KOCAELİ
I W S H
       


+66 KG
Elimination



EMİRHAN MERT
BURSA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



İBRAHİM KALICIOĞLU
İSTANBUL ANADOLU


+66 KG
Elimination



CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
I W S H
       


+66 KG
Quarter Final



İBRAHİM KALICIOĞLU
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
1 1 1  

CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
+66 KG
Repechage




I W S H
       

KEREM DÖNMEZ
SAKARYA
+66 KG
Repechage




I W S H
       

EMİRHAN MERT
BURSA
+66 KG
Repechage





İBRAHİM KALICIOĞLU
İSTANBUL ANADOLU
+66 KG
Repechage Final



EMİRHAN MERT
BURSA
I W S H
1 1    

İBRAHİM KALICIOĞLU
İSTANBUL ANADOLU
40 KG
Elimination



HACER BİÇER
BURSA
I W S H
       


40 KG
Elimination



CEMRE ÖZTÜRK
KIRKLARELİ
I W S H
       


40 KG
Elimination



NURSENA TUNA
MUĞLA
I W S H
       


40 KG
Elimination



ESLEM ŞENGÖZ
SAKARYA
I W S H
       


40 KG
Elimination



FATMA NUR AKAN
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
       


40 KG
Repechage




I W S H
       

YAĞMURNİSA DEMİR
İSTANBUL AVRUPA
40 KG
Repechage




I W S H
       

FATMA NUR AKAN
İSTANBUL ANADOLU
44 KG
Elimination



ELİSA LAL DOĞAN
KOCAELİ
I W S H
       


44 KG
Elimination



AZRA SARI
MUĞLA
I W S H
       


44 KG
Elimination



SULTAN AY
İZMİR
I W S H
       


44 KG
Elimination



ELİF GÜNENÇ
BİLECİK
I W S H
       


44 KG
Repechage




I W S H
       

GÜLVEREN CANBULAT
İSTANBUL ANADOLU
44 KG
Repechage




I W S H
       

FULYA ERGEN
MANİSA
44 KG
Repechage




I W S H
       

ŞİRVAN FİDAN
BURSA
48 KG
Elimination



ZEYNEP ARSLAN
SAKARYA
I W S H
       


48 KG
Elimination



MERYEM KAYA
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


48 KG
Elimination



ELİSA TAŞ
BİLECİK
I W S H
       


48 KG
Elimination



AYŞE DİYAR APALI
MUĞLA
I W S H
       


48 KG
Repechage




I W S H
       

SÜMEYRA KARA
KOCAELİ
52 KG
Elimination



GAMZE DİNÇER
KOCAELİ
I W S H
       


52 KG
Elimination



HİLAL AKYILDIZ
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


52 KG
Elimination



GÜLNİSA OKKA
BİLECİK
I W S H
       


52 KG
Elimination



SANİYE ŞEN
KÜTAHYA
I W S H
       


52 KG
Elimination



BÜŞRA SARIKAVAK
MUĞLA
I W S H
       


52 KG
Elimination



NİDA HAVLE ŞEVİK
MANİSA
I W S H
       


52 KG
Repechage




I W S H
       

GAMZE DİNÇER
KOCAELİ
52 KG
Repechage




I W S H
       

ŞEVVAL KOÇVER
SAKARYA
52 KG
Repechage




I W S H
       

BÜŞRA SARIKAVAK
MUĞLA
57 KG
Elimination



İLAYDASU DİRİN
AYDIN
I W S H
       


57 KG
Elimination



CANAN YILDIZ
SAKARYA
I W S H
       


57 KG
Elimination



KUMRU İPEK FEYZA AKOĞLU
DENİZLİ
I W S H
       


57 KG
Elimination



IRMAK BEYDEMİR
KIRKLARELİ
I W S H
       


57 KG
Elimination



SEVİM BOZKURT
İZMİR
I W S H
       


57 KG
Elimination



UMAY USTA
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


57 KG
Repechage




I W S H
       

KUMRU İPEK FEYZA AKOĞLU
DENİZLİ
57 KG
Repechage




I W S H
       

SEVİM BOZKURT
İZMİR
63 KG
Elimination



EDA ÇAVUŞ
BİLECİK
I W S H
       


63 KG
Elimination



İKRA YUMRUTAŞ
İZMİR
I W S H
       


63 KG
Elimination



ASEL MALKOÇ
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
       


63 KG
Elimination



DENİZ ÇELİK
BURSA
I W S H
       


63 KG
Elimination



ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
KÜTAHYA
I W S H
       


63 KG
Elimination



ALEYNA BAYUR
DENİZLİ


63 KG
Quarter Final



ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
KÜTAHYA
I W S H
       

ALEYNA BAYUR
DENİZLİ
63 KG
Repechage




I W S H
       

EDA ÇAVUŞ
BİLECİK
63 KG
Repechage




I W S H
       

ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
KÜTAHYA
63 KG
Semi Final



ZEHRANUR KAYA
KOCAELİ
I W S H
1      

ALEYNA BAYUR
DENİZLİ
63 KG
Bronze



ASEL MALKOÇ
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
1 1    

ALEYNA BAYUR
DENİZLİ
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) GRUP BİRİNCİLİĞİ / 22 - 23 ŞUBAT 2020 / ANTALYA
34 KG
Elimination



DOĞUKAN METE
BURSA
I W S H
       


34 KG
Elimination



BARIŞ GÜNEŞ
BURSA
I W S H
  1    

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
34 KG
Elimination



MUKHAMMED SHEUDZHEN
BURSA
I W S H
       


34 KG
Quarter Final



BATUHAN ATEŞ
BURDUR
I W S H
1      

SÜLEYMAN EFE KARABULUT
MANİSA
34 KG
Repechage



MUSTAFA ALİ KARATAŞ
MERSİN
I W S H
1      

BATUHAN ATEŞ
BURDUR
34 KG
Repechage




I W S H
       

MUHAMMET AFŞİN
ANTALYA
38 KG
Elimination



SEMİH GÜNAY
BURSA
I W S H
       


38 KG
Elimination



YUSUF DEMİR
ANTALYA
I W S H
       


42 KG
Elimination



MEHMET AZILI
MANİSA
I W S H
       


42 KG
Elimination



AHMET CAN KORKUSUZ
BURSA
I W S H
       


42 KG
Elimination



EMRAN OCHILOV
ANTALYA
I W S H
       


46 KG
Elimination



OĞUZHAN KURT
BURDUR
I W S H
       


46 KG
Elimination



MEHMET ALTAŞ
MANİSA
I W S H
       


46 KG
Elimination



ALİ DELEN
MANİSA
I W S H
       


46 KG
Elimination



TACETTİN KURTAY
BURSA
I W S H
       


46 KG
Elimination



FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       

BORA ÖZGÜN AKSU
BURSA
46 KG
Repechage




I W S H
       

RECEP TURHAN
BURSA
46 KG
Repechage




I W S H
       

FURKAN AYDEMİR
ISPARTA
50 KG
Elimination



MUSTAFA YAĞIZ KARACA
MANİSA
I W S H
       


50 KG
Elimination



ABDÜLSAMET BARAN CANDAN
BURSA
I W S H
       


50 KG
Elimination



MERT AYAN
BURSA
I W S H
       


50 KG
Repechage




I W S H
       

SÜLEYMAN TÜRK
MANİSA
55 KG
Elimination



MEHMET EROĞLU
KÜTAHYA
I W S H
       


55 KG
Elimination



EMİRHAN CANDAN
ANTALYA
I W S H
       


55 KG
Elimination



SİNAN EROL
BURSA
I W S H
       


55 KG
Elimination



ABDULKADİR AFŞİN
ANTALYA
I W S H
       


55 KG
Repechage




I W S H
       

GÜRKAN KARAKOÇ
BURSA
60 KG
Elimination



HÜSEYİN ARDA DEMİR
AYDIN
I W S H
       


60 KG
Elimination



FUAT TAHA ARSLAN
MERSİN
I W S H
       


60 KG
Elimination



EMİRHAN YÜKSEKDAĞ
BURSA
I W S H
       


60 KG
Elimination



İBRAHİM DURMAZ
İZMİR
I W S H
       


60 KG
Elimination



ATAKAN GÜÇLÜ
BURSA
I W S H
       


60 KG
Elimination



KEREM ÖZKAYA
MUĞLA
I W S H
       


60 KG
Elimination



HÜSEYİN PEŞKİR
KARAMAN
I W S H
       


60 KG
Repechage




I W S H
       

EMİRHAN YÜKSEKDAĞ
BURSA
60 KG
Repechage




I W S H
       

ATAKAN GÜÇLÜ
BURSA
60 KG
Repechage




I W S H
       

HÜSEYİN PEŞKİR
KARAMAN
66 KG
Elimination



İSMAİL YARAR
BURDUR


66 KG
Elimination



GABIL SHUKUROV
BURSA
I W S H
       


66 KG
Elimination



EMİRHAN MERT
BURSA
I W S H
       


66 KG
Elimination



İSMAİL ÇALIK
ANTALYA
I W S H
       


66 KG
Elimination



MEHMET ACUR
DENİZLİ
I W S H
       


66 KG
Elimination



YİĞİT GÜDER
MUĞLA
I W S H
       


66 KG
Quarter Final



İSMAİL YARAR
BURDUR
I W S H
1      

GABIL SHUKUROV
BURSA
66 KG
Repechage





İSMAİL YARAR
BURDUR
66 KG
Repechage




I W S H
       

MEHMET ACUR
DENİZLİ
66 KG
Repechage Final



İSMAİL YARAR
BURDUR
I W S H
1      

EMİRHAN MERT
BURSA
+66 KG
Elimination



İRFAN YILDIRIM
MANİSA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



ALPER SİVRİ
MERSİN
I W S H
       


+66 KG
Elimination



ERDAL GÜRTEKİN
MANİSA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
I W S H
       


+66 KG
Elimination



SÜLEYMAN ÇELİK
ANTALYA
I W S H
       


+66 KG
Repechage




I W S H
       

MERT CAN
ANTALYA
+66 KG
Repechage




I W S H
       

DAVUT EREN ÇİÇEK
MUĞLA
+66 KG
Repechage




I W S H
       

CEMAL GÜNDÜZ
KÜTAHYA
36 KG
Elimination



HİRA NUR DİRGEN
MANİSA
I W S H
       


36 KG
Elimination



GÜLŞAN ÖZENÇ
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
Elimination



ŞEVKİYE ERTURGUT
BURDUR
I W S H
       


36 KG
Elimination



ELİF SALA
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
Elimination



DAMLANUR AKDENIZ
ANTALYA
I W S H
       


36 KG
Elimination



BENGÜ YILMAZ
MANİSA
I W S H
       


36 KG
Repechage




I W S H
       

HİRA NUR DİRGEN
MANİSA
36 KG
Repechage




I W S H
       

EYLÜL ÇULHA
İZMİR
36 KG
Repechage




I W S H
       

DAMLANUR AKDENIZ
ANTALYA
40 KG
Elimination



ZELİHANUR KARAKUŞ
ANTALYA
I W S H
       


40 KG
Elimination



HACER BİÇER
BURSA
I W S H
       


40 KG
Repechage




I W S H
       

ŞEVVAL GELİR
ISPARTA
44 KG
Elimination



ŞİRVAN FİDAN
BURSA
I W S H
       


48 KG
Elimination



ÇİĞDEM GÖRÜCÜ
BURSA
I W S H
       

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
48 KG
Quarter Final



TUĞBA KURŞUN
ANTALYA
I W S H
1      

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
48 KG
Repechage



ESMA REYYAN YILMAZ
MERSİN
I W S H
  1   1

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
48 KG
Repechage Final



ASYA KURT
ANTALYA
I W S H
1 1    

YAĞMUR BAYAT
BURDUR
52 KG
Elimination



MİHRİBAN ÖZDEMİR
ANTALYA
I W S H
       


52 KG
Elimination



KADRİYE ÇAKIR
BURSA
I W S H
       


52 KG
Elimination




I W S H
       

CEMİLE VEYSELOĞLU
AYDIN
52 KG
Elimination



BERRA BEHİYE ALPER
BURSA
I W S H
       


52 KG
Elimination



SEMANUR ÜNSAL
MERSİN
I W S H
       


52 KG
Repechage




I W S H
       

CEMİLE VEYSELOĞLU
AYDIN
57 KG
Quarter Final



HATİCE ATAY
KÜTAHYA
I W S H
       


57 KG
Repechage Final




I W S H
       

ŞEVVAL UYSAL
MANİSA
63 KG
Elimination



ALEYNA BAYUR
DENİZLİ
I W S H
1      

AZRA TIKNAZ
BURDUR
63 KG
Elimination



DENİZ ÇELİK
BURSA
I W S H
       


63 KG
Elimination



GÜLNAZ CİNGİZ
ANTALYA
I W S H
       


63 KG
Elimination



KERİME NUR İŞBECER
MANİSA
I W S H
       


63 KG
Elimination



RABİA AKIN
ISPARTA
I W S H
       


63 KG
Elimination



ZEYNEP İNCİ ÇEREZ
KÜTAHYA
I W S H
       


63 KG
Elimination



İNCİ DİLAN GÜNEŞ
ANTALYA
I W S H
       


63 KG
Elimination



AZRASU ADALI
KARAMAN
I W S H
       


63 KG
Repechage



AZRA TIKNAZ
BURDUR
I W S H
1      

DENİZ ÇELİK
BURSA
63 KG
Repechage




I W S H
       

GÜLNAZ CİNGİZ
ANTALYA
63 KG
Repechage




I W S H
       

RABİA AKIN
ISPARTA
63 KG
Repechage




I W S H
       

İNCİ DİLAN GÜNEŞ
ANTALYA
+63 KG
Elimination



AYŞE NUR SAVAŞ
ANTALYA
I W S H
       


+63 KG
Elimination



MİNE ATAŞ
BURSA
I W S H
       


+63 KG
Elimination



NACİYE YAĞMUR SEVİNÇ
AYDIN
I W S H
       


+63 KG
Elimination



SEMA METE
İZMİR
I W S H
       


+63 KG
Elimination



ELİF DİNCER
ISPARTA
I W S H
       


+63 KG
Elimination



MUKADDES PEKSAK
ANTALYA
I W S H
       


+63 KG
Elimination



MELİKE DEMİRKAPU
BURSA
I W S H
       


+63 KG
Repechage




I W S H
       

NACİYE YAĞMUR SEVİNÇ
AYDIN
+63 KG
Repechage




I W S H
       

ELİF DİNCER
ISPARTA
+63 KG
Repechage




I W S H
       

MUKADDES PEKSAK
ANTALYA
32 KG
Quarter Final



MERAL GÜLER ÖZNACAR
KİLİS
I W S H
       


32 KG
Quarter Final



ELİF SUDE DURMUŞ
KIRIKKALE
I W S H
       


32 KG
Repechage Final




I W S H
       

EYLEM YAVUZ
GAZİANTEP
32 KG
Repechage Final



RÜYA BAYTEKİN
SİİRT
I W S H
       


34 KG
Elimination



İBRAHİM EFE TUNÇ
OSMANİYE
I W S H
       


34 KG
Elimination



RIDVAN KAYA
KONYA
I W S H
       


34 KG
Elimination



ŞİRİN BOZYEL
BATMAN
I W S H
       


34 KG
Repechage




I W S H
       

MAHMUT SAMET KIRMIZITOPRAK
ŞANLIURFA
38 KG
First Round



MUHAMMED SEMYAN AKINCI
KIRŞEHİR
I W S H
       


38 KG
First Round



AHMET YALÇIN
ADANA
I W S H
       


38 KG
First Round



İZZET EMRE ERDEM
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round



ABDULLAH KAAN ÖNCEL
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round



CANTEKİN DİŞCİ
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



KEREM ERCİYES
KAYSERİ
I W S H
       


38 KG
First Round



KERİM İBRAHİM İNANDIRICI
KİLİS
I W S H
       


38 KG
First Round



ENSARİ DEMİRCİER
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



TALHA TOPCU
ADANA
I W S H
       


38 KG
First Round



DENİZ TAŞDEMİR
GAZİANTEP
I W S H
       


38 KG
First Round



BARIŞ MAT
ŞANLIURFA
I W S H
       


38 KG
First Round



İBRAHİM GÜNTER
KONYA
I W S H
       


38 KG
First Round



YUNUS DERYAL
BATMAN
I W S H
       


38 KG
Repechage 1




I W S H
       

İZZET EMRE ERDEM
ŞANLIURFA
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

KEREM ERCİYES
KAYSERİ
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

TALHA TOPCU
ADANA
38 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUNUS DERYAL
BATMAN
42 KG
First Round



BATUR BÖLÜK
GAZİANTEP
I W S H
       


42 KG
First Round



MUHAMMED FURKAN COŞKUN
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round



MUSTAFA SAMİ GÜLTEN
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round



ERDEM AKMEN
KİLİS
I W S H
       


42 KG
First Round



EFE ARAÇ
HATAY
I W S H
       


42 KG
First Round



BURHAN GÜNGÖR
ADANA
I W S H
       


42 KG
First Round



YUSUF BÜYÜK
MARDİN
I W S H
       


42 KG
First Round



SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
I W S H
       


42 KG
First Round



EFECAN TAŞCI
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


42 KG
First Round



YUNUS EMRE GÜLCÜR
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round



BÜNYAMİN OKAY
SİİRT
I W S H
       


42 KG
First Round



ÖMER KÖKEN
ÇORUM
I W S H
       


42 KG
First Round



TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
       


42 KG
First Round



TALHA DENİZ
KAYSERİ
I W S H
       


42 KG
First Round



İSMAİL NAZLI
AKSARAY
I W S H
       


42 KG
Repechage 1




I W S H
       

MUSTAFA SAMİ GÜLTEN
ŞANLIURFA
42 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUSUF BÜYÜK
MARDİN
42 KG
Repechage 1




I W S H
       

SABRİ YILDIZ
ŞANLIURFA
42 KG
Repechage 1




I W S H
       

ÖMER KÖKEN
ÇORUM
46 KG
Elimination



YUSUF CAN UZUN
KONYA
I W S H
       


46 KG
Elimination



EMİN IŞIK
KONYA
I W S H
       


46 KG
Repechage




I W S H
       

MELİK GÖK
KIRŞEHİR
46 KG
Repechage




I W S H
       

MEHMET İNCE
ŞANLIURFA
48 KG
Elimination



NEVRİYE ELİF KOÇTÜRK
KAYSERİ
I W S H
       


48 KG
Elimination



ASUMAN ÖZER
SİİRT
I W S H
       


48 KG
Elimination



AYŞE ACAR
KONYA
I W S H
       


48 KG
Elimination



ECRİN KÖSE
ÇORUM
I W S H
       


48 KG
Elimination



ŞEYMA BİLİR
KONYA
I W S H
       


48 KG
Elimination



NİSA KARAPINAR
AKSARAY
I W S H
       


48 KG
Elimination



SİNEM ORUÇ
KONYA
I W S H
       


48 KG
Repechage




I W S H
       

ASUMAN ÖZER
SİİRT
48 KG
Repechage




I W S H
       

ECRİN KÖSE
ÇORUM
48 KG
Repechage




I W S H
       

NİSA KARAPINAR
AKSARAY
52 KG
Elimination



EMİNE NİSA BUZ
ÇORUM
I W S H
       


52 KG
Elimination



ŞERİFE KÖKSAL
NEVŞEHİR
I W S H
       


52 KG
Elimination



SILA CANBOLAT
KONYA
I W S H
       


52 KG
Elimination



EYLÜL KAYA
SİİRT
I W S H
       


52 KG
Elimination



SILA ASLANSOY
ADANA
I W S H
       


52 KG
Elimination



AYLİN CULDUZ
ŞIRNAK
I W S H
       


52 KG
Elimination



ŞERİFE NUR ERDOĞMUŞ
KONYA
I W S H
       


52 KG
Repechage




I W S H
       

GÜLNUR ATICI
AKSARAY
52 KG
Repechage




I W S H
       

ŞERİFE KÖKSAL
NEVŞEHİR
52 KG
Repechage




I W S H
       

SILA ASLANSOY
ADANA
52 KG
Repechage




I W S H
       

AYLİN CULDUZ
ŞIRNAK
57 KG
Elimination



ATİYE NAZ APAR
KONYA
I W S H
       


57 KG
Elimination



ZELİHA SUDE DEMİR
GAZİANTEP
I W S H
       


57 KG
Elimination



RABİA DEMİR
ŞANLIURFA
I W S H
       


57 KG
Elimination



BETÜL DEMİR
KİLİS
I W S H
       


57 KG
Repechage




I W S H
       

ALEYNA BAYAT
ÇORUM
63 KG
Quarter Final



KEVSER DİLBİRLİĞİ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       


63 KG
Quarter Final



HATİCE OĞUZ
KİLİS
I W S H
       


63 KG
Repechage Final




I W S H
       

ELİF SENA ULU
KIRIKKALE
63 KG
Repechage Final



ARZU ÖDÜMLÜ
SİİRT
I W S H
       


60 KG
Elimination



HAMZA TAHAN
KIRŞEHİR
I W S H
       


60 KG
Elimination



SEFA TUNÇ
OSMANİYE
I W S H
       


60 KG
Elimination



TALHA KONDU
KONYA
I W S H
       


44 KG
Elimination



AYSEL AKKOYUN
KONYA
I W S H
       


44 KG
Elimination



ELİF SU YALÇIN
ADANA
I W S H
       


44 KG
Elimination



GÜL SENA KÜTÜK
OSMANİYE
I W S H
       


44 KG
Elimination



NEBAHAT ETE
SİİRT
I W S H
       


44 KG
Repechage




I W S H
       

RÜMEYSA YEŞİLTEPE
GAZİANTEP
44 KG
Repechage




I W S H
       

ELİF SENA ÖZDOĞAN
NEVŞEHİR
44 KG
Repechage




I W S H
       

ZÜLEYHA TANRIVERDİ
ŞANLIURFA
50 KG
Elimination



MEHMET ALTUNIŞIK
KONYA
I W S H
       


50 KG
Elimination



DELİL ÇELEBİ
ŞIRNAK
I W S H
       


50 KG
Elimination



YİĞİT YILDIRIM
ÇORUM
I W S H
       


50 KG
Elimination



ALİ KOCALAR
KİLİS
I W S H
       


50 KG
Elimination



YUNUS EMRE DÖĞER
BATMAN