Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2020 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) GRUP BİRİNCİLİĞİ 42 KG 1
2 2018 MİNİKLER TÜRK DİL KUPASI - 25-27 MAYIS 2018 / KARAMAN 34 KG 3


ÜMİTLER JUDO MİLLİ TAKIM SEÇMESİ / 1-2-3 TEMMUZ 2021 / ANKARA
50 KG
First Round
3:45

TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
       
I W S H
1      
MEHMET ŞAHİN ERTEM
MEHMET ŞAHİN ERTEM
MANİSA
50 KG
Repechage 1
0:13

TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  
EMRE OR
EMRE OR
EDİRNE
50 KG
Repechage 2
1:21

TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
    2  
I W S H
1      
RAMAZAN YILDIZ
RAMAZAN YILDIZ
İZMİR
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) GRUP BİRİNCİLİĞİ / 22 - 23 ŞUBAT 2020 / KAYSERİ
42 KG
First Round


TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
       


42 KG
Second Round
2:49

ÖMER KÖKEN
ÖMER KÖKEN
ÇORUM
I W S H
       
I W S H
1      
TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
42 KG
Quarter Final
0:22

TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  
TALHA DENİZ
TALHA DENİZ
KAYSERİ
42 KG
Semi Final
2:08

EFECAN TAŞCI
EFECAN TAŞCI
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       
I W S H
1      
TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
42 KG
Final
01:24
Golden Score
BURHAN GÜNGÖR
BURHAN GÜNGÖR
ADANA
I W S H
       
I W S H
1   2  
TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
MİNİKLER TÜRK DİL KUPASI / 25-27 MAYIS 2018 / KARAMAN
34 KG
Elimination


TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
       


34 KG
Quarter Final
1:30

TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
1 1    
I W S H
       
YUSUF KÖR
YUSUF KÖR
KARAMAN
34 KG
Semi Final
2:00

YUNUS EMRE GÜLCÜR
YUNUS EMRE GÜLCÜR
KONYA
I W S H
1      
I W S H
       
TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
34 KG
Bronze
1:25

EFE ARAÇ
EFE ARAÇ
HATAY
I W S H
       
I W S H
1 1    
TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
MİNİKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 14-15-16 Eylül 2017 / KARAMAN
30 KG
First Round


TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
I W S H
       


30 KG
Second Round
0:11

İSMAİL MERT KOÇ
İSMAİL MERT KOÇ
BURDUR
I W S H
       
I W S H
1 3    
TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
30 KG
Third Round
0:00

İBRAHİM YILDIRIM
İBRAHİM YILDIRIM
BURSA
I W S H
  1    
I W S H
    2  
TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA
30 KG
Repechage 2
0:54

YAĞIZHAN DAL
YAĞIZHAN DAL
RİZE
I W S H
1      
I W S H
    1  
TALAT DEMİR
TALAT DEMİR
KONYA



facebook  google+   twitter