Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / ANTALYA 66 KG 5
2 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / MALATYA 60 KG 5


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
66 KG
First Round
3:04


BERKAN KUMBASAR
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       

YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / ANTALYA
66 KG
Elimination
2:58


ZAKİR İHSAN OBA
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
66 KG
Repechage
4:00


YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
I W S H
1      
I W S H
       

EMİR ŞİMŞEK
İZMİR
66 KG
Repechage Final
3:42


YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
I W S H
1      
I W S H
       

DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
Bronze
1:31


YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1    

ALİ SAİT BALCI
BURDUR
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / MALATYA
60 KG
Elimination



YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
I W S H
       


60 KG
Quarter Final
3:49


YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
I W S H
1      
I W S H
       

MERT ÖZTÜRK
ADANA
60 KG
Semi Final
2:55


ONUR TAŞCİ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
    1  

YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
60 KG
Bronze
3:48


SELİM ATAKAN ŞAHİN
GAZİANTEP
I W S H
1      
I W S H
       

YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
60 KG
First Round
3:28


YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
I W S H
1      
I W S H
       

ABBAS ÜLGER
AKSARAY
60 KG
Second Round
3:07


YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
I W S H
       
I W S H
1 1    

CİHAN ÖZKAYA
DİYARBAKIR
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
60 KG
First Round
2:25


HASAN HÜSEYİN ÜNALDI
KONYA
I W S H
  1    
I W S H
1      

YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE
60 KG
Second Round
2:57


EMRE KUŞCU
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
       

YUSUF TAŞDEMİR
NİĞDE



facebook  google+   twitter