Sporcu İstatistiklerimiz


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
81 KG
First Round



ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
I W S H
       


81 KG
Second Round
2:32


ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
I W S H
       
I W S H
1 1 1  

ATABERK ALAKUŞ
TEKİRDAĞ
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
81 KG
First Round
0:13


ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1    

İSA TAŞTAN
RİZE
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / ÇANAKKALE
73 KG
Elimination
2:52


MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
       

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
73 KG
First Round



ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
I W S H
       


73 KG
Second Round
3:51


ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
I W S H
1      
I W S H
       

NECİP ELMALI
YOZGAT
73 KG
Third Round
2:04


ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

YUSUF CAN ALTINAY
BAYBURT
73 KG
Fourth Round
2:10


ALPEREN İPEK
ÇORUM
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
73 KG
First Round



ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
I W S H
       


73 KG
Second Round
0:48


ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
I W S H
1   1  
I W S H
  1 1  

OSMAN YASTI
KAYSERİ
73 KG
Third Round
3:23


ABDURRAHMAN SAİT TİRGİL
BARTIN
I W S H
1      
I W S H
       

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
81 KG
TEAM



ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
I W S H
1      


ISTANBUL
81 KG
TEAM



ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
I W S H
1      


KARAMAN
81 KG
TEAM
3:21


ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
I W S H
       
I W S H
1 1    

AHMET BURAK ÇUHADAR
ANKARA
81 KG
TEAM
3:45


ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
I W S H
       
I W S H
1      

CAN GÜZEL
ISTANBUL
81 KG
TEAM
3:13


ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
I W S H
       
I W S H
1      

HASAN ŞİMŞEK
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
3:49


ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
I W S H
       
I W S H
1      

ÖMER FARUK ULUÇAM
AKSARAY
81 KG
TEAM
2:35


ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
I W S H
    1  
I W S H
1      

SEYİT EREL
ANKARA
81 KG
TEAM




SAMSUN
I W S H
1      

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM
2:54


BATUHAN ÇOŞKUN
MANISA
I W S H
1      
I W S H
       

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM
00:26
Golden Score

AHMET ÇİFTÇİ
KONYA
I W S H
1      
I W S H
    1  

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM
3:44


ENES FURKAN MECİT
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM
2:35


ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM
0:46


HASAN BASRİ TAŞKIN
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
    2  

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM
00:20
Golden Score

ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
I W S H
1      
I W S H
       

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM
3:01


MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
1 1 1  
I W S H
       

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM
0:00


EREN SARI
TRABZON
I W S H
    1  
I W S H
  1 1  

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM
3:19


ATABERK ALAKUŞ
TEKIRDAG
I W S H
1      
I W S H
       

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR
81 KG
TEAM
2:47


MEHMET EMİN İLHAN
MANISA
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR



facebook  google+   twitter