Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA +100 KG 7
2 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN +90 KG 3
3 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / ANTALYA +90 KG 7
4 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN +90 KG 3
5 2017 BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA +100 KG 7


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
+100 KG
First Round
2:23


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
    1  

KEMAL ÖZDEMİR
MERSİN
+100 KG
Second Round
3:37


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       

BORA İPÇİOĞLU
ZONGULDAK
+100 KG
Quarter Final
2:18


YUSUF BARBAROS AKSOY
SAKARYA
I W S H
1      
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage 2
2:44


YUSUF EFE OK
İZMİR
I W S H
  1 1  
I W S H
1      

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage Final
3:24


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
    1  
I W S H
1      

FURKAN GÜNER
SAMSUN
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
+90 KG
First Round
3:44


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

ÖMER CİHANGİR ADIGÜZEL
SİİRT
+90 KG
Second Round
3:02


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

OZAN EROL
MANİSA
+90 KG
Quarter Final
3:39


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

BORA İPÇİOĞLU
ZONGULDAK
+90 KG
Semi Final
0:25


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
  1    
I W S H
1 1    

MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+90 KG
Bronze
2:19


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       
I W S H
1      

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / ANTALYA
+90 KG
Quarter Final
4:00


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      

SİNAN ÖZEL
MUĞLA
+90 KG
Repechage Final
4:00


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      

ALİ KAYA
ADANA
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ 2018 / 22 Aralık 2018 / ANTALYA
+90 KG
A1-A2



JABA MUMLADZE
İstanbul
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
Ankara
+90 KG
A2-A3
3:39


ALPTEKİN ACUR
Ankara
I W S H
       
I W S H
1      

FATİH ENES ACET
Balıkesir
+90 KG
A2-A4
1:51


ALPTEKİN ACUR
Ankara
I W S H
       
I W S H
1 1    

ÖMER KEMAL AYDIN
Kocaeli
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
+100 KG
First Round
1:39


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
    1  

RAMAZAN ACAR
KAYSERİ
+100 KG
Second Round
3:36


SEMİH ADIYAMAN
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage 1
0:47


HÜSEYİN KILINÇ
BURDUR
I W S H
    2  
I W S H
1 1 1  

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage 2
3:32


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      

FURKAN GÜNER
SAMSUN
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+81 KG
TEAM
2:31


ABİDİN KARABULUT
MANISA
I W S H
       
I W S H
1 1    

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:51


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

SELÇUK KANAR
KARAMAN
+81 KG
TEAM
3:49


İSMAİL YILMAZ
MANISA
I W S H
       
I W S H
1      

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:08


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       

ÜMİT HARMANCI
KONYA
+81 KG
TEAM
3:32


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      

MURAT BAYRAM
DENİZLİ
+81 KG
TEAM
00:20
Golden Score

CEM ATA DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
00:14
Golden Score

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
  1    
I W S H
    2  

KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM
4:00


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

İDRİS SEMİH YILMAZ
DÜZCE
+81 KG
TEAM
1:44


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

İBRAHİM HALİL ÖZMEN
TRABZON
+81 KG
TEAM
2:37


ÖMER KEMAL AYDIN
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
0:49


HASAN ŞİMŞEK
KONYA
I W S H
1 1    
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM




AKSARAY
I W S H
1      

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
1:08


MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1   1  
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:13


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      

METİN VAR
IZMIR
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
+90 KG
First Round
4:00


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

VEYSEL KANATLI
DİYARBAKIR
+90 KG
Second Round
0:16


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
      1

EMİR YILDIZ
SAKARYA
+90 KG
Quarter Final
0:57


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+90 KG
Repechage 2
3:31


BERK ŞENGÜL
İZMİR
I W S H
       
I W S H
1 1    

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+90 KG
Repechage Final
3:49


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       

NECİP BAŞARAN TÜRKMEN
TEKİRDAĞ
+90 KG
Bronze
0:28


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1 1 2  
I W S H
    2  

EMİR FURKAN ŞIVGIN
ANKARA
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ / 09 Aralık 2017 / ANTALYA
+90 KG
B2-B5




Samsun
I W S H
1      

ALPTEKİN ACUR
Ankara
+90 KG
B5-B1
2:11


ALPTEKİN ACUR
Ankara
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

ALİ ERDOĞAN
İstanbul
+90 KG
B4-B5
3:44


EMRULLAH UÇAR
Ankara
I W S H
1      
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
Ankara
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
+100 KG
First Round



ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       


+100 KG
Second Round
2:20


RAHMAN İÇİM
ESKİŞEHİR
I W S H
       
I W S H
1 2    

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Quarter Final
2:54


FURKAN GÜNER
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage 2
2:43


BERKE ÇİÇEKDAĞ
İZMİR
I W S H
       
I W S H
1 2    

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage Final
3:05


AHMET CAN ÇEKİÇ
TEKİRDAĞ
I W S H
1 1    
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
+81 KG
TEAM



ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      


SAMSUN
+81 KG
TEAM
3:25


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 2    

ABDULLAH SOLAKOĞLU
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
0:20


CEM ATA DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
    2  

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:21


MERT ŞİŞMANLAR
MANISA
I W S H
1      
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM




IZMIR
I W S H
1      

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
00:26
Golden Score

MERT ŞİŞMANLAR
MANISA
I W S H
1      
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
2:17


MEHMET CAN TALAY
KONYA
I W S H
1 1    
I W S H
       

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM




KARAMAN
I W S H
1      

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
1:18


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1 1  

ATABERK ALAKUŞ
TEKIRDAG
+81 KG
TEAM
1:53


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
    1  
I W S H
1      

HAKAN AKAR
TRABZON
+81 KG
TEAM
0:54


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
  1 1  
I W S H
1 2 1  

KAAN ÖZKASAP
IZMIR
+81 KG
TEAM
0:02


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
      1
I W S H
1   1  

MEHMET EMİN İLHAN
MANISA
+81 KG
TEAM
0:45


ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    

ÖMER KEMAL AYDIN
KOCAELI



facebook  google+   twitter