Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA +100 KG 7
2 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN +90 KG 3
3 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / ANTALYA +90 KG 7
4 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN +90 KG 3
5 2017 BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA +100 KG 7


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
+100 KG
First Round
2:23

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
    1  
KEMAL ÖZDEMİR
KEMAL ÖZDEMİR
MERSİN
+100 KG
Second Round
3:37

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       
BORA İPÇİOĞLU
BORA İPÇİOĞLU
ZONGULDAK
+100 KG
Quarter Final
2:18

YUSUF BARBAROS AKSOY
YUSUF BARBAROS AKSOY
SAKARYA
I W S H
1      
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage 2
2:44

YUSUF EFE OK
YUSUF EFE OK
İZMİR
I W S H
  1 1  
I W S H
1      
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage Final
3:24

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
    1  
I W S H
1      
FURKAN GÜNER
FURKAN GÜNER
SAMSUN
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
+90 KG
First Round
3:44

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       
ÖMER CİHANGİR ADIGÜZEL
ÖMER CİHANGİR ADIGÜZEL
SİİRT
+90 KG
Second Round
3:02

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
  1    
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+90 KG
Quarter Final
3:39

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       
BORA İPÇİOĞLU
BORA İPÇİOĞLU
ZONGULDAK
+90 KG
Semi Final
0:25

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
  1    
I W S H
1 1    
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+90 KG
Bronze
2:19

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       
I W S H
1      
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / ANTALYA
+90 KG
Quarter Final
4:00

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      
SİNAN ÖZEL
SİNAN ÖZEL
MUĞLA
+90 KG
Repechage Final
4:00

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      
ALİ KAYA
ALİ KAYA
ADANA
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ 2018 / 22 Aralık 2018 / ANTALYA
+90 KG
A1-A2



JABA MUMLADZE
İstanbul
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
Ankara
+90 KG
A2-A3
3:39

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
Ankara
I W S H
       
I W S H
1      
FATİH ENES ACET
FATİH ENES ACET
Balıkesir
+90 KG
A2-A4
1:51

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
Ankara
I W S H
       
I W S H
1 1    
ÖMER KEMAL AYDIN
ÖMER KEMAL AYDIN
Kocaeli
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
+100 KG
First Round
1:39

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
    1  
RAMAZAN ACAR
RAMAZAN ACAR
KAYSERİ
+100 KG
Second Round
3:36

SEMİH ADIYAMAN
SEMİH ADIYAMAN
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage 1
0:47

HÜSEYİN KILINÇ
HÜSEYİN KILINÇ
BURDUR
I W S H
    2  
I W S H
1 1 1  
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage 2
3:32

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      
FURKAN GÜNER
FURKAN GÜNER
SAMSUN
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+81 KG
TEAM
2:31

ABİDİN KARABULUT
ABİDİN KARABULUT
MANISA
I W S H
       
I W S H
1 1    
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:51

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       
SELÇUK KANAR
SELÇUK KANAR
KARAMAN
+81 KG
TEAM
3:49

İSMAİL YILMAZ
İSMAİL YILMAZ
MANISA
I W S H
       
I W S H
1      
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:08

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       
ÜMİT HARMANCI
ÜMİT HARMANCI
KONYA
+81 KG
TEAM
3:32

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      
MURAT BAYRAM
MURAT BAYRAM
DENİZLİ
+81 KG
TEAM
00:20
Golden Score
CEM ATA DEMİRTAŞ
CEM ATA DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
  1    
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
00:14
Golden Score
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
  1    
I W S H
    2  
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM
4:00

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       
İDRİS SEMİH YILMAZ
İDRİS SEMİH YILMAZ
DÜZCE
+81 KG
TEAM
1:44

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
TRABZON
+81 KG
TEAM
2:37

ÖMER KEMAL AYDIN
ÖMER KEMAL AYDIN
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
0:49

HASAN ŞİMŞEK
HASAN ŞİMŞEK
KONYA
I W S H
1 1    
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM




AKSARAY
I W S H
1      
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
1:08

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1   1  
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:13

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      
METİN VAR
METİN VAR
IZMIR
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
+90 KG
First Round
4:00

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       
VEYSEL KANATLI
VEYSEL KANATLI
DİYARBAKIR
+90 KG
Second Round
0:16

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
      1
EMİR YILDIZ
EMİR YILDIZ
SAKARYA
+90 KG
Quarter Final
0:57

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+90 KG
Repechage 2
3:31

BERK ŞENGÜL
BERK ŞENGÜL
İZMİR
I W S H
       
I W S H
1 1    
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+90 KG
Repechage Final
3:49

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       
NECİP BAŞARAN TÜRKMEN
NECİP BAŞARAN TÜRKMEN
TEKİRDAĞ
+90 KG
Bronze
0:28

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1 1 2  
I W S H
    2  
EMİR FURKAN ŞIVGIN
EMİR FURKAN ŞIVGIN
ANKARA
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ / 09 Aralık 2017 / ANTALYA
+90 KG
B2-B5




Samsun
I W S H
1      
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
Ankara
+90 KG
B5-B1
2:11

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
Ankara
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
ALİ ERDOĞAN
ALİ ERDOĞAN
İstanbul
+90 KG
B4-B5
3:44

EMRULLAH UÇAR
EMRULLAH UÇAR
Ankara
I W S H
1      
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
Ankara
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
+100 KG
First Round


ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       


+100 KG
Second Round
2:20

RAHMAN İÇİM
RAHMAN İÇİM
ESKİŞEHİR
I W S H
       
I W S H
1 2    
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Quarter Final
2:54

FURKAN GÜNER
FURKAN GÜNER
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage 2
2:43

BERKE ÇİÇEKDAĞ
BERKE ÇİÇEKDAĞ
İZMİR
I W S H
       
I W S H
1 2    
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+100 KG
Repechage Final
3:05

AHMET CAN ÇEKİÇ
AHMET CAN ÇEKİÇ
TEKİRDAĞ
I W S H
1 1    
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
+81 KG
TEAM


ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1      


SAMSUN
+81 KG
TEAM
3:25

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 2    
ABDULLAH SOLAKOĞLU
ABDULLAH SOLAKOĞLU
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
0:20

CEM ATA DEMİRTAŞ
CEM ATA DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
    2  
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:21

MERT ŞİŞMANLAR
MERT ŞİŞMANLAR
MANISA
I W S H
1      
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM




IZMIR
I W S H
1      
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
00:26
Golden Score
MERT ŞİŞMANLAR
MERT ŞİŞMANLAR
MANISA
I W S H
1      
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
2:17

MEHMET CAN TALAY
MEHMET CAN TALAY
KONYA
I W S H
1 1    
I W S H
       
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM




KARAMAN
I W S H
1      
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
+81 KG
TEAM
1:18

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1 1  
ATABERK ALAKUŞ
ATABERK ALAKUŞ
TEKIRDAG
+81 KG
TEAM
1:53

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
    1  
I W S H
1      
HAKAN AKAR
HAKAN AKAR
TRABZON
+81 KG
TEAM
0:54

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
  1 1  
I W S H
1 2 1  
KAAN ÖZKASAP
KAAN ÖZKASAP
IZMIR
+81 KG
TEAM
0:02

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
      1
I W S H
1   1  
MEHMET EMİN İLHAN
MEHMET EMİN İLHAN
MANISA
+81 KG
TEAM
0:45

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    
ÖMER KEMAL AYDIN
ÖMER KEMAL AYDIN
KOCAELI



facebook  google+   twitter