Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2020 OKUL SPORLARI GENÇLER JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ 60 KG 2
2 2020 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI 60 KG 3
3 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN 60 KG 2
4 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR 60 KG 7
5 2018 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ 2017-2018 FİNAL - 5-7 NİSAN 2018 / ÇANAKKALE 60 KG 1
6 2018 ANADOLU YILDIZLAR JUDO LİGİ 2017-2018 YARI FİNAL MÜSABAKALARI - 17-18 MART 2018 / SAKARYA 60 KG 1
7 2018 ANADOLU YILDIZLAR JUDO LİGİ 2017-2018 GRUP MÜSABAKALARI - 24-25 ŞUBAT 2018 / UŞAK 60 KG 1
8 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 55 KG 5


OKUL SPORLARI GENÇLER JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15 - 16 Şubat 2020 / AFYONKARAHİSAR
60 KG
Elimination


MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       


60 KG
Quarter Final
0:00

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
  1    
I W S H
    1  
SÜLEYMAN ASKAY
SÜLEYMAN ASKAY
İZMİR
60 KG
Semi Final
01:03
Golden Score
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1   1  
I W S H
    2 1
MEHMET ALİ RAVİ
MEHMET ALİ RAVİ
ŞANLIURFA
60 KG
Final
3:12

ULUER GÖÇ
ULUER GÖÇ
KOCAELİ
I W S H
1 1    
I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI / 24-26 Ocak 2020 / KİLİS
60 KG
First Round


MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       


60 KG
Second Round
1:03

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
    2  
I W S H
1 1    
TALHA BÜYÜKESER
TALHA BÜYÜKESER
KONYA
60 KG
Repechage 1




I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Repechage 2
03:04
Golden Score
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
    2  
I W S H
1   2  
HAMZA AKPINAR
HAMZA AKPINAR
KOCAELİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / MERSİN
60 KG
First Round


MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       


60 KG
Second Round
3:29

TAYFUN ATLI
TAYFUN ATLI
DENİZLİ
I W S H
       
I W S H
1      
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Quarter Final
3:16

KENANCAN ADAK
KENANCAN ADAK
AKSARAY
I W S H
       
I W S H
1 1    
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Semi Final
2:02

MİZAM KARSLI
MİZAM KARSLI
ANTALYA
I W S H
1      
I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Bronze
3:12

MEHMET CAN KARABULUT
MEHMET CAN KARABULUT
MERSİN
I W S H
       
I W S H
1      
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
SPOR TOTO UMITLER MİX 1.LIG / 12 – 13 EKİM 2019 / 21 - 22 KASIM 2019 / MERSİN / ANTALYA
60 KG
TEAM
0:00

İLHAN İBRAHİM DALKILIÇ
İLHAN İBRAHİM DALKILIÇ
ISTANBUL
I W S H
       
I W S H
  1 1  
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
60 KG
TEAM
2:11

ULUER GÖÇ
ULUER GÖÇ
KOCAELI
I W S H
1      
I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
60 KG
TEAM
0:55

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
    2  
I W S H
1 1 2  
SÜLEYMAN ASKAY
SÜLEYMAN ASKAY
IZMIR
60 KG
TEAM
3:36

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
1      
I W S H
       
DENİZHAN AR
DENİZHAN AR
AKSARAY
60 KG
TEAM
4:00

ONUR DUMAN
ONUR DUMAN
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
60 KG
TEAM
4:00

HARUN BİLİCİ
HARUN BİLİCİ
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
60 KG
TEAM
2:28

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
BÜNYAMİN NASILOĞLU
BÜNYAMİN NASILOĞLU
BATMAN
60 KG
TEAM
2:10

MIZAM KARSLIYEV
MIZAM KARSLIYEV
BALIKESIR
I W S H
1 1 2  
I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
60 KG
TEAM
4:00

HASAN HÜSEYİN KADICI
HASAN HÜSEYİN KADICI
KONYA
I W S H
       
I W S H
1      
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
60 KG
TEAM
01:52
Golden Score
EMİR ATEŞ
EMİR ATEŞ
İSTANBUL
I W S H
    2  
I W S H
  1 1  
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
60 KG
TEAM
1:03

YUNUS EMRE TAVİLOĞLU
YUNUS EMRE TAVİLOĞLU
RİZE
I W S H
      1
I W S H
1   2  
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
60 KG
TEAM
2:43

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
1   1  
I W S H
       
ALİ ÖZDEMİR
ALİ ÖZDEMİR
ZONGULDAK
60 KG
TEAM
3:43

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
       
I W S H
1      
YUSUF KANTAR
YUSUF KANTAR
SAKARYA
60 KG
TEAM
0:05

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
       
I W S H
1 1 2  
TALHA ERDOĞAN ERTÜRK
TALHA ERDOĞAN ERTÜRK
TRABZON
60 KG
TEAM
2:49

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
       
I W S H
1   1  
YÜCEL GÖKER
YÜCEL GÖKER
KONYA
60 KG
TEAM
2:48

ABDÜLKADİR KALAYCI
ABDÜLKADİR KALAYCI
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1 1 1  
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
60 KG
First Round


MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       


60 KG
Second Round
1:35

AHMET IŞIK
AHMET IŞIK
KÜTAHYA
I W S H
      1
I W S H
1   1  
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Third Round
1:08

YUSUF KANTAR
YUSUF KANTAR
SAKARYA
I W S H
1   2  
I W S H
    1  
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Repechage 2
1:56

MUSTAFA YILMAZ
MUSTAFA YILMAZ
ZONGULDAK
I W S H
    1  
I W S H
1      
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Repechage 3
0:00

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
  1 2  
I W S H
    1  
TUNAHAN BAYKARA
TUNAHAN BAYKARA
DÜZCE
60 KG
Repechage 4
3:29

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      
SAFA İŞİGÜZEL
SAFA İŞİGÜZEL
YALOVA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
60 KG
First Round
3:59

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       
BAHATTİN KARATAŞ
BAHATTİN KARATAŞ
BURSA
60 KG
Second Round
1:23

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
    2  
ONUR DUMAN
ONUR DUMAN
ANKARA
60 KG
Third Round
0:31

MUHAMMED YAZİCİ
MUHAMMED YAZİCİ
KOCAELİ
I W S H
      1
I W S H
1   1  
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Fourth Round
1:45

EMİR KARAKUŞ
EMİR KARAKUŞ
TEKİRDAĞ
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Quarter Final
00:07
Golden Score
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
  1 2  
I W S H
    1  
KAAN GÜMELE
KAAN GÜMELE
ORDU
60 KG
Semi Final
2:54

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
HARUN BİLİCİ
HARUN BİLİCİ
ANKARA
60 KG
Final
2:23

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
    2  
I W S H
1   1  
MUHAMMED ALİ DEMİREL
MUHAMMED ALİ DEMİREL
ANTALYA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR
60 KG
Elimination
00:42
Golden Score
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
  1 2  
YUSUF KANTAR
YUSUF KANTAR
SAKARYA
60 KG
Quarter Final
0:26

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
    2  
I W S H
1 1    
SONER KUMTAŞ
SONER KUMTAŞ
İSTANBUL
60 KG
Repechage
4:00

MUSTAFA CAN
MUSTAFA CAN
BURSA
I W S H
       
I W S H
1      
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Repechage Final


MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       

ELMİR ALİYEV
YALOVA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
66 KG
TEAM


MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
1      


ISTANBUL
66 KG
TEAM




BURSA
I W S H
1      
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ 2017-2018 FİNAL / 5-7 NİSAN 2018 / ÇANAKKALE
60 KG
Elimination
2:26

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
Manisa
I W S H
1      
I W S H
       
DOĞUKAN TANER
DOĞUKAN TANER
İstanbul Avrupa
60 KG
Quarter Final
1:28

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
Manisa
I W S H
1 1    
I W S H
  1    
MERT ÇELİK
MERT ÇELİK
Ankara
60 KG
Semi Final
03:06
Golden Score
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
Manisa
I W S H
1   2  
I W S H
      1
RECEP ARAS
RECEP ARAS
Bursa
60 KG
Final
2:23

CUMALİ TAKDEMİR
CUMALİ TAKDEMİR
Siirt
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
Manisa
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / ÇANAKKALE
55 KG
Elimination


MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       


55 KG
Quarter Final
4:00

SONER KUMTAŞ
SONER KUMTAŞ
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
55 KG
Repechage
3:59

EREN ÇATAK
EREN ÇATAK
EDİRNE
I W S H
1      
I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
ANADOLU YILDIZLAR JUDO LİGİ 2017-2018 YARI FİNAL MÜSABAKALARI / 17-18 MART 2018 / SAKARYA
60 KG
Elimination


MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       


60 KG
Quarter Final
2:54

TAHA EROL KAPLAN
TAHA EROL KAPLAN
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1      
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Semi Final
1:52

DOĞUKAN TANER
DOĞUKAN TANER
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       
I W S H
1 1    
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Final
0:38

RECEP ARAS
RECEP ARAS
BURSA
I W S H
    1  
I W S H
1 1 1  
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
ANADOLU YILDIZLAR JUDO LİGİ 2017-2018 GRUP MÜSABAKALARI / 24-25 ŞUBAT 2018 / UŞAK
60 KG
PUL 1
00:00

ÖMER URAL
ÖMER URAL
DENİZLİ
I W S H
       
I W S H
1      
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
PUL 3
00:00

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       
MEHMET CAN
MEHMET CAN
KÜTAHYA
60 KG
PUL 4
00:00

ANIL KILIÇKARA
ANIL KILIÇKARA
İZMİR
I W S H
       
I W S H
1      
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
PUL 5
00:00

EMİRHAN AY
EMİRHAN AY
ESKİŞEHİR
I W S H
       
I W S H
1      
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
55 KG
First Round
3:23

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       
ÖMER FARUK ARSLAN
ÖMER FARUK ARSLAN
KASTAMONU
55 KG
Second Round
3:18

AHMET MUTTAKİ SÖNMEZ
AHMET MUTTAKİ SÖNMEZ
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
55 KG
Third Round
2:41

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
ABDÜLKERİM PARMAKSIZ
ABDÜLKERİM PARMAKSIZ
ŞANLIURFA
55 KG
Fourth Round
1:35

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
ABDULKADİR YÜCEL
ABDULKADİR YÜCEL
BİTLİS
55 KG
Quarter Final
3:32

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
BAHATTİN BULUT
BAHATTİN BULUT
KONYA
55 KG
Semi Final
2:34

FURKAN CİNCİ
FURKAN CİNCİ
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
55 KG
Bronze
1:01

MAHMUT EKİNCİ
MAHMUT EKİNCİ
ŞANLIURFA
I W S H
1 1 1  
I W S H
  1    
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
55 KG
TEAM
0:56

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1   1  
HARUN BİLİCİ
HARUN BİLİCİ
ANKARA
55 KG
TEAM
3:05

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
       
I W S H
1      
MEHMET SERÇELİ
MEHMET SERÇELİ
KARAMAN
55 KG
TEAM
0:09

BERAT BAHADIR
BERAT BAHADIR
ANKARA
I W S H
  1    
I W S H
1 1    
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
55 KG
TEAM
00:32
Golden Score
BURAK KORKMAZ
BURAK KORKMAZ
AKSARAY
I W S H
  1 1  
I W S H
  2    
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
55 KG
TEAM
01:14
Golden Score
EMİRHAN KARAHAN
EMİRHAN KARAHAN
BALIKESIR
I W S H
1   1  
I W S H
    2 1
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
55 KG
TEAM
1:29

ÖMER FURKAN ÇİFTÇİ
ÖMER FURKAN ÇİFTÇİ
ISTANBUL
I W S H
      1
I W S H
1 2    
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
55 KG
TEAM
2:34

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANISA
I W S H
       
I W S H
1 1    
SONER KUMTAŞ
SONER KUMTAŞ
ISTANBUL
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY
60 KG
First Round


MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
       


60 KG
Second Round
0:00

ENES BARAN ÖZDEMİR
ENES BARAN ÖZDEMİR
BARTIN
I W S H
    1  
I W S H
  1 1  
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
60 KG
Third Round
2:20

MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       
ONUR BAHATTİN ALKAN
ONUR BAHATTİN ALKAN
BOLU
60 KG
Quarter Final
00:57
Golden Score
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA
I W S H
  1 2  
I W S H
1 1    
HİDAYET ADIYAMAN
HİDAYET ADIYAMAN
KOCAELİ
60 KG
Repechage 3
1:32

KADİR CAN USTA
KADİR CAN USTA
TRABZON
I W S H
1 1 1  
I W S H
       
MERT GÜLGÖNÜL
MERT GÜLGÖNÜL
MANİSA



facebook  google+   twitter