Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU +90 KG 2
2 2019 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA +100 KG 5
3 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / AMASYA +90 KG 1
4 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN +90 KG 1


SPOR TOTO SÜPER LİG / 23 KASIM 2019 / ANTALYA
+90 KG
A3-A4
4:00

ÖMER KEMAL AYDIN
ÖMER KEMAL AYDIN
I W S H
1      
I W S H
       
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
+90 KG
A2-A4
3:21

AHMET OĞUZHAN EFEMGİL
AHMET OĞUZHAN EFEMGİL
I W S H
1 1    
I W S H
       
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
+90 KG
A1-A4
2:05

İLHAMİ GENÇ
İLHAMİ GENÇ
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
+90 KG
Quater Final
1:16

MERT ŞİŞMANLAR
MERT ŞİŞMANLAR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU
+90 KG
Elimination
2:59

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
    1  
VEYSEL BALUR
VEYSEL BALUR
BATMAN
+90 KG
Quarter Final
3:45

ÖMER FARUK ULUÇAM
ÖMER FARUK ULUÇAM
AKSARAY
I W S H
       
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
SAMSUN
+90 KG
Semi Final
1:37

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
SAMSUN
I W S H
1 1 1  
I W S H
    2  
EMİR YILDIZ
EMİR YILDIZ
SAKARYA
+90 KG
Final
01:27
Golden Score
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
ŞANLIURFA
I W S H
  1 1  
I W S H
    2  
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
SAMSUN
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
+100 KG
First Round


ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
       


+100 KG
Second Round
3:48

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1      
I W S H
       
BERKE ÇİÇEKDAĞ
BERKE ÇİÇEKDAĞ
İZMİR
+100 KG
Quarter Final
00:25
Golden Score
HAKAN AKAR
HAKAN AKAR
ORDU
I W S H
1   1  
I W S H
    1  
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+100 KG
Repechage 2
2:50

İDRİS SEMİH YILMAZ
İDRİS SEMİH YILMAZ
RİZE
I W S H
       
I W S H
1 1    
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+100 KG
Repechage Final
3:18

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1 1    
I W S H
       
EMİR YILDIZ
EMİR YILDIZ
SAKARYA
+100 KG
Bronze
0:47

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
  1 1  
I W S H
1   2  
YUSUF BARBAROS AKSOY
YUSUF BARBAROS AKSOY
SAKARYA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / AMASYA
+90 KG
Elimination
2:05

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
SAMSUN
I W S H
1   1  
I W S H
       
CEMAL HÖKELEK
CEMAL HÖKELEK
AMASYA
+90 KG
Quarter Final
3:46

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
SAMSUN
+90 KG
Semi Final
3:15

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
       
İDRİS SEMİH YILMAZ
İDRİS SEMİH YILMAZ
RİZE
+90 KG
Final
3:31

BERKAY KAS
BERKAY KAS
TOKAT
I W S H
       
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
SAMSUN
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
+100 KG
First Round
2:55

FURKAN GÜNER
FURKAN GÜNER
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
       
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+81 KG
TEAM
2:43

ÖMER KEMAL AYDIN
ÖMER KEMAL AYDIN
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
3:46

BERK ŞENGÜL
BERK ŞENGÜL
IZMIR
I W S H
       
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
2:11

İDRİS SEMİH YILMAZ
İDRİS SEMİH YILMAZ
DÜZCE
I W S H
    2  
I W S H
1 1    
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
00:55
Golden Score
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
TRABZON
I W S H
    1  
I W S H
  1 2  
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
4:00

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1      
I W S H
       
ALİ ULUSAY
ALİ ULUSAY
KONYA
+81 KG
TEAM




ISTANBUL
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
3:50

SELÇUK KANAR
SELÇUK KANAR
KARAMAN
I W S H
       
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
2:20

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
      1
I W S H
1   2  
FATİH ENES HACET
FATİH ENES HACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
1:32

HASAN ŞİMŞEK
HASAN ŞİMŞEK
KONYA
I W S H
       
I W S H
1 1 1  
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
3:45

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
       
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
1:50

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
    2  
I W S H
1 1    
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
2:26

ABİDİN KARABULUT
ABİDİN KARABULUT
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
2:46

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1 1    
I W S H
       
İSMAİL ÜNAL
İSMAİL ÜNAL
ANKARA
+81 KG
TEAM




DENİZLİ
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM


ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1      


TRABZON
+81 KG
TEAM
2:05

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1      
I W S H
      1
MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM




AKSARAY
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM




TEKIRDAG
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
3:21

ATAKAN CANPOLAT
ATAKAN CANPOLAT
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
+90 KG
First Round
3:46

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+90 KG
Second Round
2:31

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1 1    
I W S H
    2  
BERK ŞENGÜL
BERK ŞENGÜL
İZMİR
+90 KG
Quarter Final
0:57

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+90 KG
Semi Final
2:42

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1 1    
I W S H
       
BATUHAN KÜÇÜKKAYA
BATUHAN KÜÇÜKKAYA
SAMSUN
+90 KG
Final
0:40

METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
I W S H
      1
I W S H
1   1  
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
+100 KG
First Round
2:53

KADİR BİNGÖL
KADİR BİNGÖL
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+100 KG
Repechage 1
1:23

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
      1
I W S H
1      
ŞAYAN NESİRPUR
ŞAYAN NESİRPUR
ANKARA
ÜMİTLER 1.LİG YÜKSELME MÜSABAKALARI / 18 Kasım 2017 / DÜZCE
+81 KG
Bronze
3:47

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1      
I W S H
       
BUĞRA İYİGÜN
BUĞRA İYİGÜN
BURDUR
+81 KG
Quarter Final
0:34

ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
1 1    
I W S H
    2  
HASAN ŞİMŞEK
HASAN ŞİMŞEK
KONYA



facebook  google+   twitter