Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2018 2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN 73 KG 5
2 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / ÇANAKKALE 73 KG 3
3 2018 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ 73 KG 5


SPOR TOTO SÜPER LİG / 23 KASIM 2019 / ANTALYA
73 KG
B3-B4
2:18

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
I W S H
      1
I W S H
1      
İLKER YAVUZ
İLKER YAVUZ
81 KG
B1-B3
1:30

ABİDİN KARABULUT
ABİDİN KARABULUT
I W S H
1 1    
I W S H
       
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
81 KG
B2-B3
0:41

BERAT KILIÇ
BERAT KILIÇ
I W S H
1 1 1  
I W S H
    2  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
73 KG
First Round


MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
       


73 KG
Second Round
0:22

TAHA YAY
TAHA YAY
SAMSUN
I W S H
    1  
I W S H
1 1 2  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
73 KG
Third Round
3:05

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
    1  
I W S H
1   1  
FATİH BURAK CERAN
FATİH BURAK CERAN
ANTALYA
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ 2018 / 22 Aralık 2018 / ANTALYA
81 KG
C1-C3



RUSTAM ORUJOV
İstanbul
I W S H
       
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
Bursa
90 KG
C2-C3
0:00

YILMAZ BARTUGÖL
YILMAZ BARTUGÖL
Ordu
I W S H
    1  
I W S H
  1    
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
Bursa
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
73 KG
First Round
2:12

ONUR BAYRAKTAR
ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1 1  
Mehmet Süme
Mehmet Süme
BURSA
73 KG
Second Round
2:36

OLCAY DEMİRCİ
OLCAY DEMİRCİ
KASTAMONU
I W S H
       
I W S H
1      
Mehmet Süme
Mehmet Süme
BURSA
73 KG
Third Round
0:28

Mehmet Süme
Mehmet Süme
BURSA
I W S H
      1
I W S H
1 1    
MUHAMMET HAMDİ YILDIRIM
MUHAMMET HAMDİ YILDIRIM
İSTANBUL
73 KG
Repechage 2
1:47

ALİ SAİT BALCI
ALİ SAİT BALCI
BURDUR
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1 1  
Mehmet Süme
Mehmet Süme
BURSA
73 KG
Repechage 3
2:56

Mehmet Süme
Mehmet Süme
BURSA
I W S H
       
I W S H
1      
HASAN BASRİ TAŞKIN
HASAN BASRİ TAŞKIN
KOCAELİ
2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN
73 KG
First Round


MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
       


73 KG
Second Round
0:50

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
1   2  
I W S H
      1
MUHAMMED MURAT BAYRAM
MUHAMMED MURAT BAYRAM
DENİZLİ
73 KG
Quarter Final
2:14

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
1      
I W S H
       
BERKAN KUMBASAR
BERKAN KUMBASAR
İSTANBUL
73 KG
Semi Final
2:51

ABİDİN KARABULUT
ABİDİN KARABULUT
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
73 KG
Bronze
0:24

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
      1
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / ÇANAKKALE
73 KG
Elimination
2:52

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
YALOVA
73 KG
Quarter Final
3:33

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
       
I W S H
1 1    
ABİDİN KARABULUT
ABİDİN KARABULUT
MANİSA
73 KG
Repechage




I W S H
       
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
73 KG
Repechage Final
0:06

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
  1 2  
YUŞA EMİR AHMETOĞLU
YUŞA EMİR AHMETOĞLU
EDİRNE
73 KG
Bronze
2:37

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
İSMAİL YILMAZ
İSMAİL YILMAZ
MANİSA
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
73 KG
First Round


MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
       


73 KG
Second Round
1:10

EMRE SALDIK
EMRE SALDIK
İSTANBUL
I W S H
    2  
I W S H
1 1 2  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
73 KG
Third Round
0:27

RAMAZAN BATUHAN ÇELİK
RAMAZAN BATUHAN ÇELİK
SAMSUN
I W S H
       
I W S H
1 1 1  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
73 KG
Fourth Round
3:25

TALHA ENES ARIOĞLU
TALHA ENES ARIOĞLU
DENİZLİ
I W S H
1   1  
I W S H
    1  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
73 KG
Repechage 3
2:23

ALİ AĞAR
ALİ AĞAR
MUĞLA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
73 KG
Repechage 4
2:45

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
ALPEREN İPEK
ALPEREN İPEK
ÇORUM
73 KG
Repechage Final
0:00

YUSUF ÇELİK
YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
    1  
I W S H
  1 2  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
73 KG
Bronze
1:44

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
    1  
I W S H
1   1  
MUHAMMET HAMDİ YILDIRIM
MUHAMMET HAMDİ YILDIRIM
İSTANBUL
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ / 09 Aralık 2017 / ANTALYA
90 KG
B2-B3




Samsun
I W S H
1      
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
Bursa
90 KG
B3-B5
00:10
Golden Score
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
Bursa
I W S H
  1    
I W S H
  1 1  
HAMDİ KÜRŞAD ÇOBAN
HAMDİ KÜRŞAD ÇOBAN
Ankara
90 KG
B3-B6
0:00

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
Bursa
I W S H
  1 2  
I W S H
    2  
BERAT IŞILDAR
BERAT IŞILDAR
Düzce
90 KG
B1-B3



MİHAEL ZGANK
İstanbul
I W S H
    2 1
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
Bursa
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
73 KG
First Round


MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
       


73 KG
Second Round
0:46

ERSE CAN YILMAZ
ERSE CAN YILMAZ
MANİSA
I W S H
1 1 2  
I W S H
       
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
+81 KG
TEAM
2:48

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
       
I W S H
1      
FATİH ENES ACET
FATİH ENES ACET
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
3:39

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
       
I W S H
1      
HAKAN AKAR
HAKAN AKAR
TRABZON
81 KG
TEAM
00:28
Golden Score
HAKAN AYDİNÇ
HAKAN AYDİNÇ
KARAMAN
I W S H
1      
I W S H
    2  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
+81 KG
TEAM
0:00

RECEP TAŞDEMİR
RECEP TAŞDEMİR
ANKARA
I W S H
  1    
I W S H
  3 1  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
81 KG
TEAM
2:00

MUHAMMED MUSTAFA KOÇ
MUHAMMED MUSTAFA KOÇ
TEKIRDAG
I W S H
1 2    
I W S H
    1  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
+81 KG
TEAM
01:16
Golden Score
ÖMER FARUK ULUÇAM
ÖMER FARUK ULUÇAM
AKSARAY
I W S H
    1  
I W S H
1   2  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
81 KG
TEAM
00:57
Golden Score
ONUR BAYRAKTAR
ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
I W S H
    1  
I W S H
  1    
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
81 KG
TEAM
2:53

FATİH KÖSA
FATİH KÖSA
ISTANBUL
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
81 KG
TEAM
0:25

HAKAN ÇÜRÜKÖZ
HAKAN ÇÜRÜKÖZ
ANKARA
I W S H
  1    
I W S H
1 3 1  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
+81 KG
TEAM
0:53

MEHMET CAN TALAY
MEHMET CAN TALAY
KONYA
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
+81 KG
TEAM
3:05

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
  1    
I W S H
1      
ÖMER KEMAL AYDIN
ÖMER KEMAL AYDIN
KOCAELI
81 KG
TEAM
3:01

MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
I W S H
1 1 1  
I W S H
       
ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
ZEKERİYYA EMİN YILDIZ
IZMIR



facebook  google+   twitter