Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2021 GENÇLER JUDO MİLLİ TAKIM SEÇMESİ 90 KG 2
2 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU 90 KG 1
3 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN 81 KG 3
4 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / AMASYA 90 KG 2
5 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 81 KG 3


GENÇLER JUDO MİLLİ TAKIM SEÇMESİ / 29-30 HAZİRAN 2021 / ANKARA
90 KG
First Round


BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
İZMİR
I W S H
       


90 KG
Second Round
3:18

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
       
HARUN BAĞCI
HARUN BAĞCI
ADIYAMAN
90 KG
Quarter Final
2:11

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
İZMİR
I W S H
1 1    
I W S H
       
YILMAZ BARTU GÖL
YILMAZ BARTU GÖL
ORDU
90 KG
Semi Final
00:19
Golden Score
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
İZMİR
I W S H
  1    
I W S H
    2  
İSKAN TUZ
İSKAN TUZ
BİTLİS
90 KG
Final
3:09

CEM ATA DEMİRTAŞ
CEM ATA DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
1   1  
I W S H
    1  
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
İZMİR
SPOR TOTO SÜPER LİG YÜKSELME / 24 KASIM 2019 / ANTALYA
81 KG
Semi Final
0:00

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
  1 2  
I W S H
    1  
RAMAZAN ŞİMŞEK
RAMAZAN ŞİMŞEK
ANKARA
81 KG
Final
3:24

ALİHAN FİLİZ
ALİHAN FİLİZ
BATMAN
I W S H
       
I W S H
1      
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
SPOR TOTO UMITLER MİX 1.LIG / 12 – 13 EKİM 2019 / 21 - 22 KASIM 2019 / MERSİN / ANTALYA
+81 KG
TEAM
1:50

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
I W S H
      1
I W S H
1   1  
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
TRABZON
+81 KG
TEAM
0:00

NİHAT KARACAN
NİHAT KARACAN
İSTANBUL
I W S H
    1  
I W S H
  1    
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
81 KG
TEAM
2:30

SELÇUK KANAR
SELÇUK KANAR
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
+81 KG
TEAM
2:51

BUĞRA İYİGÜN
BUĞRA İYİGÜN
MANISA
I W S H
       
I W S H
1 1    
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
81 KG
TEAM
1:45

DAVUT CAN ÇETİN
DAVUT CAN ÇETİN
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
       
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
81 KG
TEAM
2:38

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       
RESÜL KARAMAN
RESÜL KARAMAN
KONYA
+81 KG
TEAM
01:56
Golden Score
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
    2 1
I W S H
1   2  
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
+81 KG
TEAM
1:25

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
+81 KG
TEAM
2:22

BORA İPCİOĞLU
BORA İPCİOĞLU
ZONGULDAK
I W S H
       
I W S H
1      
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
+81 KG
TEAM
01:13
Golden Score
YİĞİT BAYRAM
YİĞİT BAYRAM
DENİZLİ
I W S H
       
I W S H
1   1  
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
+81 KG
TEAM
0:38

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
I W S H
    2 1
I W S H
1 1    
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM
2:09

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
I W S H
1 1    
I W S H
       
HALİL BURAN
HALİL BURAN
BALIKESIR
+81 KG
TEAM
3:18

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       
HAMZA KARABULUT
HAMZA KARABULUT
BATMAN
81 KG
TEAM
2:57

EMRECAN AYTAŞ
EMRECAN AYTAŞ
AKSARAY
I W S H
       
I W S H
1 1    
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
+81 KG
TEAM
2:31

METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
I W S H
1   1  
I W S H
    1  
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
+81 KG
TEAM
1:48

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
I W S H
1   1  
I W S H
    1  
BİRCAN AKBULUT
BİRCAN AKBULUT
RİZE
81 KG
TEAM
1:47

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
    1  
SÜLEYMAN KABAKÇI
SÜLEYMAN KABAKÇI
KONYA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU
90 KG
Elimination
1:18

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
    2  
KADİR ALKAN
KADİR ALKAN
ŞANLIURFA
90 KG
Quarter Final
1:46

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
       
FIRAT DEMİRKIRAN
FIRAT DEMİRKIRAN
MARDİN
90 KG
Semi Final
2:43

EMİRHAN TÜRK
EMİRHAN TÜRK
BURSA
I W S H
       
I W S H
1 1    
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
SAMSUN
90 KG
Final
2:02

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
SAMSUN
I W S H
1 1 2  
I W S H
    2  
YALÇIN ÇALIK
YALÇIN ÇALIK
SAMSUN
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
81 KG
First Round


BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
       


81 KG
Second Round
3:03

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
1      
I W S H
      1
EREN İN
EREN İN
EDİRNE
81 KG
Third Round
3:49

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
1      
I W S H
       
ELDAR BOZKURT
ELDAR BOZKURT
BURSA
81 KG
Quarter Final
2:00

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
1      
I W S H
  1    
İSMAİL ÜNAL
İSMAİL ÜNAL
ANKARA
81 KG
Semi Final
01:23
Golden Score
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
       
I W S H
  1 2  
ADNAN KILIÇ
ADNAN KILIÇ
GİRESUN
81 KG
Bronze
01:18
Golden Score
NİHAT KARACAN
NİHAT KARACAN
İSTANBUL
I W S H
    1  
I W S H
1   1  
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / AMASYA
90 KG
Quarter Final
1:43

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
SAMSUN
I W S H
1 1    
I W S H
       
BİRCAN AKBULUT
BİRCAN AKBULUT
RİZE
90 KG
Semi Final
01:11
Golden Score
YILMAZ BARTU GÖL
YILMAZ BARTU GÖL
ORDU
I W S H
    2  
I W S H
1   1  
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
SAMSUN
90 KG
Final
1:42

HASAN ŞİMŞEK
HASAN ŞİMŞEK
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
    1  
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
SAMSUN
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
81 KG
TEAM
0:00

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
KONYA
I W S H
  1 1  
I W S H
       
CEMİL YİĞİT IRMAK
CEMİL YİĞİT IRMAK
BALIKESIR
81 KG
TEAM
1:28

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
KONYA
I W S H
1      
I W S H
    1  
EMİR KARAKUŞ
EMİR KARAKUŞ
TEKIRDAG
+81 KG
TEAM




AKSARAY
I W S H
1      
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
KONYA
81 KG
TEAM
03:11
Golden Score
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
KONYA
I W S H
    2  
I W S H
  1 2  
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
2:41

NİYAZİ GÖKÇEN
NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1      
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
KONYA
81 KG
TEAM
3:24

KADİR CANUSTA
KADİR CANUSTA
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1      
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
KONYA
+81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
KONYA
81 KG
TEAM
2:59

İSMAİL YILMAZ
İSMAİL YILMAZ
MANISA
I W S H
       
I W S H
1      
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
KONYA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
81 KG
First Round


BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
       


81 KG
Second Round
1:20

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
HALİT GÜRSU
HALİT GÜRSU
SAMSUN
81 KG
Third Round
2:54

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
1 1    
I W S H
       
EREN TANRIKULU
EREN TANRIKULU
YALOVA
81 KG
Quarter Final
0:34

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
FURKAN UTKU ÖZKAN
FURKAN UTKU ÖZKAN
ANKARA
81 KG
Semi Final
0:20

CEM ATA DEMİRTAŞ
CEM ATA DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
1 1 2  
I W S H
    1  
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN
81 KG
Bronze
0:03

ONUR BAYRAKTAR
ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
I W S H
    2 1
I W S H
1      
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
MERSİN



facebook  google+   twitter