Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR 66 KG 5
2 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / ÇANAKKALE 66 KG 5


2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / BURSA
73 KG
Elimination
3:59


HİDAYET ADIYAMAN
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1      

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
73 KG
Quarter Final
1:46


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
    1  
I W S H
1      

MEHMET EMİR ERDAN
İSTANBUL
73 KG
Repechage
2:25


EMİR KİRACILAR
ESKİŞEHİR
I W S H
1 1 1  
I W S H
  1    

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
73 KG
Elimination
3:59


HİDAYET ADIYAMAN
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1      

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
73 KG
Quarter Final
1:46


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
    1  
I W S H
1      

MEHMET EMİR ERDAN
İSTANBUL
73 KG
Repechage
2:25


EMİR KİRACILAR
ESKİŞEHİR
I W S H
1 1 1  
I W S H
  1    

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
66 KG
First Round



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       


66 KG
Second Round
2:50


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

YUNUS EMRE FERİK
SAKARYA
66 KG
Third Round
3:06


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1      
I W S H
    1  

RECEP SARIOĞLU
SAMSUN
66 KG
Fourth Round
2:09


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
    1  
I W S H
1      

BERAT KILIÇ
BALIKESİR
66 KG
Repechage 3
1:54


ABDULAZİZ KARA
ORDU
I W S H
1   1  
I W S H
      1

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
66 KG
First Round



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       


66 KG
Second Round
00:40
Golden Score

SEDAT DURMUŞ
SAKARYA
I W S H
1   2  
I W S H
      1

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
66 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
66 KG
Repechage 2
2:52


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
       

KENAN ŞAYIK
MANİSA
66 KG
Repechage 3
1:22


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1   2  
I W S H
      1

MÜCAHİT GÜLTEKİN
ADANA
66 KG
Repechage 4
3:14


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       
I W S H
1      

DOĞUKAN GENÇ
ANKARA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR
66 KG
First Round



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       


66 KG
Second Round
2:24


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1 1 1  
I W S H
       

MEHMET SİNAN ERTEM
MANİSA
66 KG
Quarter Final
2:39


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1   1  
I W S H
       

MUHAMMED ALİRIZA ŞENGÖL
İSTANBUL
66 KG
Semi Final
1:18


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       
I W S H
1 1    

BERKE ÇIRPAN
MANİSA
66 KG
Bronze
0:31


NURİ HÜSEYİN ÇETİNKOZ
KOCAELİ
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
81 KG
TEAM
1:52


FADIL SALİH KAYIN
TEKIRDAG
I W S H
    2  
I W S H
1      

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
81 KG
TEAM
0:19


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
      1
I W S H
1   2  

YİĞİT BAYRAM
DENİZLİ
66 KG
TEAM
3:25


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
       

BAHATTİN BULUT
AKSARAY
81 KG
TEAM
2:11


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

İSMAİL YILMAZ
MANISA
81 KG
TEAM



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1      


TRABZON
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / ÇANAKKALE
66 KG
Elimination



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       


66 KG
Quarter Final
0:50


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1      
I W S H
  1 2 1

MEHMET ERTUĞRUL DEMİR
YALOVA
66 KG
Semi Final
1:22


TUNAY FURTUNA
EDİRNE
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
66 KG
Bronze
2:13


BATUHAN KOÇAK
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
66 KG
First Round



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       


66 KG
Second Round
3:13


UMALT DEMİREL
KOCAELİ
I W S H
1 1    
I W S H
       

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
66 KG
Repechage 1




I W S H
       

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
66 KG
Repechage 2
3:32


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
       

HALİL İBRAHİM TOSUN
KONYA
66 KG
Repechage 3
2:29


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
       
I W S H
1 1 1  

NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
81 KG
TEAM



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1      


TRABZON
81 KG
TEAM



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1      


TRABZON
81 KG
TEAM



YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1      


SAMSUN
66 KG
TEAM
2:21


YUNUS EMRE ALPER
BURSA
I W S H
1      
I W S H
    1  

ALİ KEMAL AKÇELİK
IZMIR
66 KG
TEAM
0:00


DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
I W S H
  2    
I W S H
    2  

YUNUS EMRE ALPER
BURSA
81 KG
TEAM
2:56


ENES FURKAN MECİT
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       

YUNUS EMRE ALPER
BURSA



facebook  google+   twitter