Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2020 ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI +90 KG 1
2 2020 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI +90 KG 1
3 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN +90 KG 1
4 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR +90 KG 3
5 2017 YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY +73 KG 3


ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI / 24-26 Ocak 2020 / KİLİS
+90 KG
First Round


MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
       


+90 KG
Second Round
3:08

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1 1    
I W S H
       
NECMEDDİN KAZANCI
NECMEDDİN KAZANCI
KAHRAMANMARAŞ
+90 KG
Quarter Final
2:00

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
Ertürk Mengen
Ertürk Mengen
RİZE
+90 KG
Semi Final
3:11

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1   1  
I W S H
    1  
MEHMET ALP SEÇİLMİŞ
MEHMET ALP SEÇİLMİŞ
MANİSA
+90 KG
Final
1:09

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1      
I W S H
      1
RECEP ERGİN
RECEP ERGİN
BALIKESİR
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / BURSA
+90 KG
Elimination
3:39

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1      
I W S H
       
EREN SAKİN
EREN SAKİN
BURSA
+90 KG
Quarter Final
2:14

EMİR YILDIZ
EMİR YILDIZ
SAKARYA
I W S H
       
I W S H
1 1 1  
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+90 KG
Semi Final
0:00

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
  1    
I W S H
    2  
RECEP ERGİN
RECEP ERGİN
BALIKESİR
+90 KG
Final
0:38

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1   1  
I W S H
       
METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
+90 KG
Elimination
3:39

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1      
I W S H
       
EREN SAKİN
EREN SAKİN
BURSA
+90 KG
Quarter Final
2:14

EMİR YILDIZ
EMİR YILDIZ
SAKARYA
I W S H
       
I W S H
1 1 1  
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+90 KG
Semi Final
0:00

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
  1    
I W S H
    2  
RECEP ERGİN
RECEP ERGİN
BALIKESİR
+90 KG
Final
0:38

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1   1  
I W S H
       
METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
SPOR TOTO UMITLER MİX 1.LIG / 12 – 13 EKİM 2019 / 21 - 22 KASIM 2019 / MERSİN / ANTALYA
+81 KG
TEAM


MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
I W S H
1      


DÜZCE
+81 KG
TEAM
1:35

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
I W S H
1      
I W S H
       
YALÇIN ÇALIK
YALÇIN ÇALIK
KONYA
+81 KG
TEAM
2:22

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
       
BUĞRA İYİGÜN
BUĞRA İYİGÜN
MANISA
+81 KG
TEAM


MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
I W S H
1      


MANISA
+81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM
3:01

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
       
HAMZA KARABULUT
HAMZA KARABULUT
BATMAN
+81 KG
TEAM
3:13

DOĞUKAN OĞUZ
DOĞUKAN OĞUZ
DENİZLİ
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM




AKSARAY
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM
3:14

BORA İPCİOĞLU
BORA İPCİOĞLU
ZONGULDAK
I W S H
       
I W S H
1 1    
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM
3:34

ERTÜRK MENGEN
ERTÜRK MENGEN
RİZE
I W S H
       
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM
2:47

METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
I W S H
       
I W S H
1 1    
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM
3:40

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
I W S H
       
I W S H
1      
İSMAİL ÜNAL
İSMAİL ÜNAL
ANKARA
+81 KG
TEAM
0:38

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
I W S H
    2 1
I W S H
1 1    
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM
00:52
Golden Score
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
I W S H
1   1  
I W S H
    2  
CİHAN AYBERK TİYEK
CİHAN AYBERK TİYEK
KONYA
+81 KG
TEAM


MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
I W S H
1      


TRABZON
+81 KG
TEAM
2:35

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
       
FATİH ÖZ
FATİH ÖZ
İSTANBUL
+81 KG
TEAM
3:45

ATAKAN CANPOLAT
ATAKAN CANPOLAT
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM
3:48

HALİL BURAN
HALİL BURAN
BALIKESIR
I W S H
       
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM
0:00

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
I W S H
    1  
I W S H
  1 1  
MAHMUT HÜDAİ ÖZGÜRBÜZ
MAHMUT HÜDAİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
+90 KG
First Round
3:31

EMİR YILDIZ
EMİR YILDIZ
SAKARYA
I W S H
       
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+90 KG
Second Round
1:49

İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
ŞANLIURFA
I W S H
       
I W S H
1 1 1  
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+90 KG
Quarter Final
3:11

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1      
I W S H
       
ÖMER FARUK ULUÇAM
ÖMER FARUK ULUÇAM
AKSARAY
+90 KG
Semi Final
0:25

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
  1    
I W S H
1 1    
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+90 KG
Final
3:02

EMİR İSKENDER AŞKIN
EMİR İSKENDER AŞKIN
İSTANBUL
I W S H
       
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR
+90 KG
Elimination


MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
       


+90 KG
Quarter Final
1:43

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1 1    
I W S H
       
MEHMET ALP SEÇİLMİŞ
MEHMET ALP SEÇİLMİŞ
MANİSA
+90 KG
Semi Final
0:45

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
  1    
I W S H
1 1    
FATİH ENES ACET
FATİH ENES ACET
BALIKESİR
+90 KG
Bronze
3:46

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+81 KG
TEAM
3:21

İDRİS SEMİH YILMAZ
İDRİS SEMİH YILMAZ
DÜZCE
I W S H
       
I W S H
1 1    
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM




BURSA
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
+90 KG
First Round
2:51

ERTÜRK MENGEN
ERTÜRK MENGEN
RİZE
I W S H
       
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+90 KG
Second Round
3:05

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1      
I W S H
  1    
TANER GÜNDEM
TANER GÜNDEM
AYDIN
+90 KG
Quarter Final
4:00

BATUHAN KÜÇÜKKAYA
BATUHAN KÜÇÜKKAYA
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
       
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+90 KG
Repechage 2
3:30

NECİP BAŞARAN TÜRKMEN
NECİP BAŞARAN TÜRKMEN
TEKİRDAĞ
I W S H
1      
I W S H
       
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
+81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
+81 KG
TEAM




SAMSUN
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELI
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY
+73 KG
First Round
2:40

MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
I W S H
1      
I W S H
       
ERTÜRK MENGEN
ERTÜRK MENGEN
RİZE
+73 KG
Second Round
1:49

CEMAL EMİR KOÇ
CEMAL EMİR KOÇ
KONYA
I W S H
    2  
I W S H
1 2    
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+73 KG
Quarter Final
0:14

FIRAT DEMİRKIRAN
FIRAT DEMİRKIRAN
MARDİN
I W S H
       
I W S H
1 3 1  
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+73 KG
Semi Final
0:00

CİHAN AYBERK TİYEK
CİHAN AYBERK TİYEK
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
  1    
I W S H
    1  
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
+73 KG
Bronze
2:52

HALİL BURAN
HALİL BURAN
BALIKESİR
I W S H
       
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ



facebook  google+   twitter