Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2020 ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 81 KG 3
2 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / AMASYA 81 KG 2
3 2017 YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY 60 KG 3


ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI / 24-26 Ocak 2020 / KİLİS
81 KG
First Round




I W S H
       

SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
81 KG
Second Round
3:41


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
1      
I W S H
       

YUSUF AKDENİZ
BURSA
81 KG
Quarter Final
2:08


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
1 1    
I W S H
       

MUSTAFA MENEVŞE
İZMİR
81 KG
Semi Final
1:07


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       
I W S H
1   1  

YALÇIN ÇALIK
OSMANİYE
81 KG
Bronze
2:22


ERDAL DANIŞMAN
ORDU
I W S H
       
I W S H
1 1    

SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / ELAZIĞ
81 KG
Elimination
4:00


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       
I W S H
1      

DİYAR BÜYÜK
MARDİN
SPOR TOTO UMITLER MİX 1.LIG / 12 – 13 EKİM 2019 / 21 - 22 KASIM 2019 / MERSİN / ANTALYA
+81 KG
TEAM
2:13


SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  

BUĞRA İYİGÜN
MANISA
+81 KG
TEAM
0:00


SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
1 1 2  
I W S H
    2  

HALİL BURAN
BALIKESIR
81 KG
TEAM
3:22


SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
       
I W S H
1      

SEDAT DURMUŞ
SAKARYA
+81 KG
TEAM
3:16


BİRCAN AKBULUT
RİZE
I W S H
       
I W S H
1 1    

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
2:32


İSMAİL YILMAZ
MANISA
I W S H
1 1    
I W S H
       

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
00:28
Golden Score

YALÇIN ÇALIK
KONYA
I W S H
    1  
I W S H
  1 2  

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM




DÜZCE
I W S H
1      

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
01:56
Golden Score

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
    2 1
I W S H
1   2  

BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
+81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
1:52


SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
      1
I W S H
1      

İBRAHİM HALİL ÖZMEN
TRABZON
+81 KG
TEAM
0:15


HARUN KURTBAŞ
BATMAN
I W S H
       
I W S H
1 1 2  

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
0:32


NİHAT KARACAN
İSTANBUL
I W S H
1   1  
I W S H
      1

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
3:30


SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       

BORA İPCİOĞLU
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
2:42


ATAKAN CANPOLAT
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
0:19


SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
1 1 2  
I W S H
    1  

YİĞİT BAYRAM
DENİZLİ
+81 KG
TEAM
1:52


SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
       
I W S H
1      

İSMAİL ÜNAL
ANKARA
+81 KG
TEAM
1:21


ALİHAN KOÇ
AKSARAY
I W S H
       
I W S H
1 1    

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
81 KG
TEAM
1:39


MUHAMMED ALİ DEMİREL
KOCAELI
I W S H
       
I W S H
1 1 1  

SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM



SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
1      


KONYA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU
81 KG
Elimination
4:00


SULTAN DEMİRKIRAN
MARDİN
I W S H
1      
I W S H
       

SİDAR AKKUŞ
SAMSUN
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
81 KG
First Round



SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       


81 KG
Second Round
00:38
Golden Score

SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
  1   1
I W S H
1 1 1  

AHMET YİĞİT BAYRAM
DENİZLİ
81 KG
Repechage 1




I W S H
       

SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
81 KG
Repechage 2
3:45


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       
I W S H
1      

ERDAL DANIŞMAN
ORDU
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / AMASYA
81 KG
Quarter Final
3:51


UTKUCAN ERDOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
       
I W S H
1      

SİDAR AKKUŞ
SAMSUN
81 KG
Semi Final
1:04


SİDAR AKKUŞ
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
  1    

ADNAN KILIÇ
GİRESUN
81 KG
Final
2:05


SİDAR AKKUŞ
SAMSUN
I W S H
    1  
I W S H
1      

ERDAL DANIŞMAN
ORDU
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+81 KG
TEAM
1:23


SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

FATİH ENES HACET
BALIKESIR
81 KG
TEAM
2:50


KEREM ŞİMŞEK
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
       

SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
3:25


SELÇUK KANAR
KARAMAN
I W S H
       
I W S H
1      

SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
3:35


SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1      

İSMAİL ÜNAL
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:57


İDRİS SEMİH YILMAZ
DÜZCE
I W S H
       
I W S H
1      

SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
2:25


OZAN EROL
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1      

SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
01:00
Golden Score

KEREM GÜL
BURSA
I W S H
      1
I W S H
1   1  

SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
1:08


ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1 1 1  

SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM



SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
1      


ISTANBUL
81 KG
TEAM
3:17


MUSTAFA YILMAZ
ZONGULDAK
I W S H
       
I W S H
1 1    

SİDAR AKKUŞ
TRABZON
81 KG
TEAM
2:55


SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1      

HASAN ŞİMŞEK
KONYA
+81 KG
TEAM



SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
1      


TEKIRDAG
+81 KG
TEAM
3:13


SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
1 1    
I W S H
       

DOĞUKAN OĞUZ
DENİZLİ
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
73 KG
First Round



SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       


73 KG
Second Round
3:08


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
1      
I W S H
       

METEHAN GÖKTUĞ GÜNDAŞ
ERZURUM
73 KG
Third Round
0:31


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
    1  
I W S H
1 1 2  

ABDULLAH TEKPINAR
ANKARA
73 KG
Repechage 2
0:14


SULTAN DEMİRKIRAN
MARDİN
I W S H
      1
I W S H
1 1    

SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
73 KG
Repechage 3
2:07


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
    1  
I W S H
1      

SELİM ERYILMAZ
DENİZLİ
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
66 KG
TEAM




SAMSUN
I W S H
1      

SİDAR AKKUŞ
MANISA
66 KG
TEAM
2:42


UMUT ENES KALKAN
ISTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       

SİDAR AKKUŞ
MANISA
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY
60 KG
First Round
2:34


ENES KOÇ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       
I W S H
1 1    

SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
60 KG
Second Round
01:17
Golden Score

SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
1      
I W S H
    1  

EMİRHAN HAYIRLI
SAKARYA
60 KG
Third Round
0:00


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
  1    
I W S H
       

ASIM BOLAT
ORDU
60 KG
Quarter Final
0:00


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
    1  
I W S H
  1    

CELAL ÇAKIR
ZONGULDAK
60 KG
Repechage 3
0:00


KEREM TÜRKOĞLU
DÜZCE
I W S H
       
I W S H
1 1    

SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
60 KG
Repechage Final
0:00


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
  1 2  
I W S H
    1  

CELAL ABBAS BULUT
ŞANLIURFA
60 KG
Bronze
1:03


SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
1 1    
I W S H
       

ABDULLAH DARTAR
AKSARAY



facebook  google+   twitter