Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2021 GENÇLER JUDO MİLLİ TAKIM SEÇMESİ 100 KG 2
2 2020 ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 81 KG 3
3 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / AMASYA 81 KG 2
4 2017 YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY 60 KG 3


GENÇLER JUDO MİLLİ TAKIM SEÇMESİ / 29-30 HAZİRAN 2021 / ANKARA
100 KG
Elimination
00:00

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       
RAMAZAN ARI
RAMAZAN ARI
NİĞDE
100 KG
Quarter Final
1:16

KENAN ŞAYIK
KENAN ŞAYIK
MANİSA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
İSTANBUL
100 KG
Semi Final
0:40

EMİRHAN TÜRK
EMİRHAN TÜRK
BURSA
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1    
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
İSTANBUL
100 KG
Final
2:09

FATİH ENES ACET
FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
İSTANBUL
ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI / 24-26 Ocak 2020 / KİLİS
81 KG
First Round




I W S H
       
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
81 KG
Second Round
3:41

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
1      
I W S H
       
YUSUF AKDENİZ
YUSUF AKDENİZ
BURSA
81 KG
Quarter Final
2:08

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
1 1    
I W S H
       
MUSTAFA MENEVŞE
MUSTAFA MENEVŞE
İZMİR
81 KG
Semi Final
1:07

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       
I W S H
1   1  
YALÇIN ÇALIK
YALÇIN ÇALIK
OSMANİYE
81 KG
Bronze
2:22

ERDAL DANIŞMAN
ERDAL DANIŞMAN
ORDU
I W S H
       
I W S H
1 1    
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / ELAZIĞ
81 KG
Elimination
4:00

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       
I W S H
1      
DİYAR BÜYÜK
DİYAR BÜYÜK
MARDİN
SPOR TOTO UMITLER MİX 1.LIG / 12 – 13 EKİM 2019 / 21 - 22 KASIM 2019 / MERSİN / ANTALYA
+81 KG
TEAM
2:13

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  
BUĞRA İYİGÜN
BUĞRA İYİGÜN
MANISA
+81 KG
TEAM
0:00

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
1 1 2  
I W S H
    2  
HALİL BURAN
HALİL BURAN
BALIKESIR
81 KG
TEAM
3:22

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
       
I W S H
1      
SEDAT DURMUŞ
SEDAT DURMUŞ
SAKARYA
+81 KG
TEAM
3:16

BİRCAN AKBULUT
BİRCAN AKBULUT
RİZE
I W S H
       
I W S H
1 1    
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
2:32

İSMAİL YILMAZ
İSMAİL YILMAZ
MANISA
I W S H
1 1    
I W S H
       
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
00:28
Golden Score
YALÇIN ÇALIK
YALÇIN ÇALIK
KONYA
I W S H
    1  
I W S H
  1 2  
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM




DÜZCE
I W S H
1      
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
01:56
Golden Score
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
    2 1
I W S H
1   2  
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
+81 KG
TEAM




TRABZON
I W S H
1      
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
1:52

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
      1
I W S H
1      
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
TRABZON
+81 KG
TEAM
0:15

HARUN KURTBAŞ
HARUN KURTBAŞ
BATMAN
I W S H
       
I W S H
1 1 2  
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
0:32

NİHAT KARACAN
NİHAT KARACAN
İSTANBUL
I W S H
1   1  
I W S H
      1
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
3:30

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       
BORA İPCİOĞLU
BORA İPCİOĞLU
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
2:42

ATAKAN CANPOLAT
ATAKAN CANPOLAT
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1      
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM
0:19

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
1 1 2  
I W S H
    1  
YİĞİT BAYRAM
YİĞİT BAYRAM
DENİZLİ
+81 KG
TEAM
1:52

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
       
I W S H
1      
İSMAİL ÜNAL
İSMAİL ÜNAL
ANKARA
+81 KG
TEAM
1:21

ALİHAN KOÇ
ALİHAN KOÇ
AKSARAY
I W S H
       
I W S H
1 1    
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
81 KG
TEAM
1:39

MUHAMMED ALİ DEMİREL
MUHAMMED ALİ DEMİREL
KOCAELI
I W S H
       
I W S H
1 1 1  
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
+81 KG
TEAM


SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
ISTANBUL
I W S H
1      


KONYA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU
81 KG
Elimination
4:00

SULTAN DEMİRKIRAN
SULTAN DEMİRKIRAN
MARDİN
I W S H
1      
I W S H
       
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
SAMSUN
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
81 KG
First Round


SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       


81 KG
Second Round
00:38
Golden Score
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
  1   1
I W S H
1 1 1  
AHMET YİĞİT BAYRAM
AHMET YİĞİT BAYRAM
DENİZLİ
81 KG
Repechage 1




I W S H
       
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
81 KG
Repechage 2
3:45

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       
I W S H
1      
ERDAL DANIŞMAN
ERDAL DANIŞMAN
ORDU
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / AMASYA
81 KG
Quarter Final
3:51

UTKUCAN ERDOĞAN
UTKUCAN ERDOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
       
I W S H
1      
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
SAMSUN
81 KG
Semi Final
1:04

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
  1    
ADNAN KILIÇ
ADNAN KILIÇ
GİRESUN
81 KG
Final
2:05

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
SAMSUN
I W S H
    1  
I W S H
1      
ERDAL DANIŞMAN
ERDAL DANIŞMAN
ORDU
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+81 KG
TEAM
1:23

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
FATİH ENES HACET
FATİH ENES HACET
BALIKESIR
81 KG
TEAM
2:50

KEREM ŞİMŞEK
KEREM ŞİMŞEK
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
       
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
3:25

SELÇUK KANAR
SELÇUK KANAR
KARAMAN
I W S H
       
I W S H
1      
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
3:35

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1      
İSMAİL ÜNAL
İSMAİL ÜNAL
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:57

İDRİS SEMİH YILMAZ
İDRİS SEMİH YILMAZ
DÜZCE
I W S H
       
I W S H
1      
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
2:25

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1      
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
01:00
Golden Score
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
      1
I W S H
1   1  
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
1:08

ONUR BAYRAKTAR
ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1 1 1  
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM


SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
1      


ISTANBUL
81 KG
TEAM
3:17

MUSTAFA YILMAZ
MUSTAFA YILMAZ
ZONGULDAK
I W S H
       
I W S H
1 1    
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
81 KG
TEAM
2:55

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1      
HASAN ŞİMŞEK
HASAN ŞİMŞEK
KONYA
+81 KG
TEAM


SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
1      


TEKIRDAG
+81 KG
TEAM
3:13

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
I W S H
1 1    
I W S H
       
DOĞUKAN OĞUZ
DOĞUKAN OĞUZ
DENİZLİ
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
73 KG
First Round


SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
       


73 KG
Second Round
3:08

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
1      
I W S H
       
METEHAN GÖKTUĞ GÜNDAŞ
METEHAN GÖKTUĞ GÜNDAŞ
ERZURUM
73 KG
Third Round
0:31

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
    1  
I W S H
1 1 2  
ABDULLAH TEKPINAR
ABDULLAH TEKPINAR
ANKARA
73 KG
Repechage 2
0:14

SULTAN DEMİRKIRAN
SULTAN DEMİRKIRAN
MARDİN
I W S H
      1
I W S H
1 1    
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
73 KG
Repechage 3
2:07

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
    1  
I W S H
1      
SELİM ERYILMAZ
SELİM ERYILMAZ
DENİZLİ
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
66 KG
TEAM




SAMSUN
I W S H
1      
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
MANISA
66 KG
TEAM
2:42

UMUT ENES KALKAN
UMUT ENES KALKAN
ISTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
MANISA
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY
60 KG
First Round
2:34

ENES KOÇ
ENES KOÇ
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
       
I W S H
1 1    
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
60 KG
Second Round
01:17
Golden Score
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
1      
I W S H
    1  
EMİRHAN HAYIRLI
EMİRHAN HAYIRLI
SAKARYA
60 KG
Third Round
0:00

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
  1    
I W S H
       
ASIM BOLAT
ASIM BOLAT
ORDU
60 KG
Quarter Final
0:00

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
    1  
I W S H
  1    
CELAL ÇAKIR
CELAL ÇAKIR
ZONGULDAK
60 KG
Repechage 3
0:00

KEREM TÜRKOĞLU
KEREM TÜRKOĞLU
DÜZCE
I W S H
       
I W S H
1 1    
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
60 KG
Repechage Final
0:00

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
  1 2  
I W S H
    1  
CELAL ABBAS BULUT
CELAL ABBAS BULUT
ŞANLIURFA
60 KG
Bronze
1:03

SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
IĞDIR
I W S H
1 1    
I W S H
       
ABDULLAH DARTAR
ABDULLAH DARTAR
AKSARAY



facebook  google+   twitter