Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2021 GENÇLER JUDO MİLLİ TAKIM SEÇMESİ +100 KG 3
2 2020 OKUL SPORLARI GENÇLER JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ +90 KG 2
3 2020 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI +90 KG 3
4 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN +90 KG 7
5 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR +90 KG 5
6 2018 2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN +90 KG 5
7 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / ÇANAKKALE +90 KG 3


GENÇLER JUDO MİLLİ TAKIM SEÇMESİ / 29-30 HAZİRAN 2021 / ANKARA
+100 KG
Elimination


OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       


+100 KG
Quarter Final
3:00

EMİR FURKAN ŞIVGIN
EMİR FURKAN ŞIVGIN
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+100 KG
Semi Final
3:39

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      
METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
+100 KG
Bronze
2:30

HALİL ÖĞER
HALİL ÖĞER
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1 1    
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
OKUL SPORLARI GENÇLER JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15 - 16 Şubat 2020 / AFYONKARAHİSAR
+90 KG
Elimination
0:27

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
1   2  
I W S H
  1 1  
HARUN KURTBAŞ
HARUN KURTBAŞ
BATMAN
+90 KG
Quarter Final
3:31

ABDURRAHMAN GAZİ ERTÜRK
ABDURRAHMAN GAZİ ERTÜRK
ADIYAMAN
I W S H
       
I W S H
1 1    
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+90 KG
Semi Final
3:19

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
MEHMET ALİ AKINCI
MEHMET ALİ AKINCI
DENİZLİ
+90 KG
Final
3:10

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1 1    
METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / MERSİN
+90 KG
Quarter Final
3:19

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1 1    
MEHMET ALİ AKINCI
MEHMET ALİ AKINCI
DENİZLİ
+90 KG
Repechage Final
1:59

ALİ KAYA
ALİ KAYA
ADANA
I W S H
       
I W S H
1 1    
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+90 KG
Bronze
3:07

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       
BARIŞ EGEMEN YILDIZ
BARIŞ EGEMEN YILDIZ
KONYA
SPOR TOTO UMITLER MİX 1.LIG / 12 – 13 EKİM 2019 / 21 - 22 KASIM 2019 / MERSİN / ANTALYA
+81 KG
TEAM
2:16

BORA İPCİOĞLU
BORA İPCİOĞLU
ZONGULDAK
I W S H
1 1 1  
I W S H
       
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
0:00

HALİL BURAN
HALİL BURAN
BALIKESIR
I W S H
    2  
I W S H
  1 2  
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
3:16

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1      
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
TRABZON
+81 KG
TEAM




RİZE
I W S H
1      
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
2:36

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
1 1    
I W S H
       
ATAKAN CANPOLAT
ATAKAN CANPOLAT
ANKARA
+81 KG
TEAM
1:25

BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
IZMIR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
0:43

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
1 1 1  
I W S H
  1 1  
HAMZA KARABULUT
HAMZA KARABULUT
BATMAN
+81 KG
TEAM
0:00

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
  1    
İSMAİL ÜNAL
İSMAİL ÜNAL
ANKARA
+81 KG
TEAM
3:35

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
1      
I W S H
       
BUĞRA İYİGÜN
BUĞRA İYİGÜN
MANISA
+81 KG
TEAM
00:40
Golden Score
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1   1  
CİHAN AYBERK TİYEK
CİHAN AYBERK TİYEK
KONYA
+81 KG
TEAM
3:38

EMRECAN AYTAŞ
EMRECAN AYTAŞ
AKSARAY
I W S H
       
I W S H
1      
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
0:00

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
  1    
I W S H
    1  
FATİH ÖZ
FATİH ÖZ
İSTANBUL
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
100 KG
First Round


OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       


100 KG
Second Round
2:49

MEHMET CAN TALAY
MEHMET CAN TALAY
KONYA
I W S H
1      
I W S H
       
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
100 KG
Repechage 1




I W S H
       
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
100 KG
Repechage 2
0:46

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
    2  
I W S H
1 1 1  
BERKE AYDIN
BERKE AYDIN
İSTANBUL
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
+90 KG
First Round


OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       


+90 KG
Second Round
3:02

ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
  1    
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+90 KG
Repechage 1
3:34

ÖMER CİHANGİR ADIGÜZEL
ÖMER CİHANGİR ADIGÜZEL
SİİRT
I W S H
       
I W S H
1      
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+90 KG
Repechage 2
1:41

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
    1  
BORA İPÇİOĞLU
BORA İPÇİOĞLU
ZONGULDAK
+90 KG
Repechage Final
2:23

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
    2  
I W S H
1      
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
ŞANLIURFA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR
+90 KG
Elimination


OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       


+90 KG
Quarter Final
1:40

EMİR YILDIZ
EMİR YILDIZ
SAKARYA
I W S H
1      
I W S H
    1  
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+90 KG
Repechage




I W S H
       
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+90 KG
Repechage Final
3:21

EMİRHAN CAVAR
EMİRHAN CAVAR
TEKİRDAĞ
I W S H
    1  
I W S H
1   1  
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+90 KG
Bronze
3:46

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      
MÜNİR ERTUĞ
MÜNİR ERTUĞ
KOCAELİ
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+81 KG
TEAM
1:47

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
TRABZON
+81 KG
TEAM


OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
1      


ISTANBUL
+81 KG
TEAM
1:23

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
1      
I W S H
      1
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
2:25

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1      
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
3:45

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
       
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM


OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
1      


AKSARAY
+81 KG
TEAM
1:43

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
       
I W S H
1 1    
ÖMER KEMAL AYDIN
ÖMER KEMAL AYDIN
KOCAELI
+81 KG
TEAM




DENİZLİ
I W S H
1      
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
2:45

FATİH ENES HACET
FATİH ENES HACET
BALIKESIR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
2:51

ÜMİT HARMANCI
ÜMİT HARMANCI
KONYA
I W S H
1      
I W S H
       
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
3:34

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
       
I W S H
1      
HASAN ŞİMŞEK
HASAN ŞİMŞEK
KONYA
+81 KG
TEAM


OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
1      


DÜZCE
+81 KG
TEAM
2:29

İSMAİL ÜNAL
İSMAİL ÜNAL
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
    2  
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN
+90 KG
Elimination


OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
1 1    

ABDULLAH TANRITANIR
KKTC
+90 KG
Quarter Final
2:11

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
1   1  
I W S H
      1
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Semi Final
1:26

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
SAMET KAKIK
SAMET KAKIK
ANTALYA
+90 KG
Bronze
2:09

İDRİS SEMİH YILMAZ
İDRİS SEMİH YILMAZ
RİZE
I W S H
1   1  
I W S H
    1  
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / ÇANAKKALE
+90 KG
Quarter Final
00:13
Golden Score
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
  1 2 1
I W S H
1 1    
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Repechage Final
3:42

MUSTAFA FATİH TERGEK
MUSTAFA FATİH TERGEK
BALIKESİR
I W S H
    1  
I W S H
1      
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+90 KG
Bronze
0:17

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
1   2  
I W S H
    2 1
ABDÜLSAMED ASLAN
ABDÜLSAMED ASLAN
İSTANBUL
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
+100 KG
First Round


OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       


+100 KG
Second Round
3:17

FURKAN GÜNER
FURKAN GÜNER
SAMSUN
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+100 KG
Repechage 1




I W S H
       
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
+100 KG
Repechage 2
2:45

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
ŞANLIURFA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
+90 KG
First Round
3:46

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+90 KG
Repechage 1
1:40

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
    2  
I W S H
1 1 1  
BERK ŞENGÜL
BERK ŞENGÜL
İZMİR
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
+81 KG
TEAM




SAMSUN
I W S H
1      
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
0:23

OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
I W S H
    2  
I W S H
1 2    
ÜMİT HARMANCI
ÜMİT HARMANCI
KARAMAN



facebook  google+   twitter