Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2018 ÜNİVERSİTELER ARASI TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 20-22 NİSAN 2018 / BURSA 73 KG 2


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
73 KG
First Round



SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
       


73 KG
Second Round
3:20


SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
1      
I W S H
       

ALPEREN İPEK
ÇORUM
73 KG
Third Round
1:16


SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
       
I W S H
1 1    

ENES TÜRKYILMAZ
GİRESUN
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
73 KG
First Round



SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
       


73 KG
Second Round
2:16


BAHADIR GÖK
KÜTAHYA
I W S H
       
I W S H
1 1    

SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
73 KG
Third Round
1:04


BATUHAN MANAY
KOCAELİ
I W S H
    2  
I W S H
1   2  

SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
73 KG
Fourth Round
0:27


SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1    

İLKAY KORKMAZ
BALIKESİR
ÜNİVERSİTELER ARASI TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 20-22 NİSAN 2018 / BURSA
73 KG
Elimination
3:18


SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
I W S H
1 1    
I W S H
       

BAHADIR AÇIKGÖZ
YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
73 KG
Quarter Final
0:00


SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
I W S H
  1 2  
I W S H
    2  

ÖMER KARAKUŞ
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
73 KG
Semi Final
00:54
Golden Score

ENES YILDIZ
İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ
I W S H
  1 2  
I W S H
1 1    

SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
73 KG
Final
2:18


SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
I W S H
       
I W S H
1 1    

UĞUR SARIKAYA
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
73 KG
First Round
2:24


MAHSUN AYDIN
KONYA
I W S H
1      
I W S H
  1 1  

SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ / 09 Aralık 2017 / ANTALYA
73 KG
A3-A6
3:07


BURAK AKÇA
İzmir
I W S H
1      
I W S H
       

SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
Ordu
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
73 KG
First Round



SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
       


73 KG
Second Round
0:00


SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
  1 1  
I W S H
    1  

SELİM CAN ŞAHSİ
RİZE
73 KG
Third Round
0:50


HALİL İBRAHİM YEKSAN
SAMSUN
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
73 KG
Fourth Round
1:27


ABİDİN KARABULUT
MANİSA
I W S H
  2    
I W S H
1   1  

SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
73 KG
Quarter Final
0:00


SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
    2  
I W S H
  4 2  

YUSUF ÇELİK
KONYA
73 KG
Repechage 4
2:32


İLKAY KORKMAZ
BALIKESİR
I W S H
1      
I W S H
       

SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU



facebook  google+   twitter