Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO YARI FİNAL MÜSABAKALARI - 06-07 Nisan 2019 / MALATYA 55 KG 1
2 2019 ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO GRUP BİRİNCİLİĞİ - 09-10 MART 2019 / KİLİS 55 KG 1
3 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU 50 KG 5
4 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / ELAZIĞ 50 KG 3
5 2018 2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN 50 KG 5
6 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / MALATYA 50 KG 2
7 2017 YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY 42 KG 3


ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO YARI FİNAL MÜSABAKALARI / 06-07 Nisan 2019 / MALATYA
55 KG
Quarter Final
1:48


MAHYEDDİN ÇİLDEN
ŞANLIURFA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
55 KG
Semi Final
2:18


KEMAL KARATAŞ
IĞDIR
I W S H
    1  
I W S H
1      

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
55 KG
Final
00:54
Golden Score

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
  1    
I W S H
    2  

YUSUF DANIŞ
DİYARBAKIR
ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO GRUP BİRİNCİLİĞİ / 09-10 MART 2019 / KİLİS
55 KG
Quarter Final
0:52


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

MAHYEDDİN ÇİLDEN
ŞANLIURFA
55 KG
Semi Final
2:08


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1 1    
I W S H
       

MEHMET BOĞA
SİİRT
55 KG
Final
1:36


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1      
I W S H
       

YUSUF DANIŞ
DİYARBAKIR
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU
50 KG
Elimination



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


50 KG
Quarter Final
0:00


SUAT CAN YAPICI
İSTANBUL
I W S H
      1
I W S H
1   1  

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
50 KG
Semi Final
0:37


ASKAR ASKAROV
BURSA
I W S H
1 1 2  
I W S H
    2  

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
50 KG
Bronze
0:55


BATUHAN YILMAZ
ANKARA
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
55 KG
First Round



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


55 KG
Second Round
1:20


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       
I W S H
1 1    

EMRE ERMAN
YALOVA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
50 KG
First Round



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


50 KG
Second Round
3:14


MERT NURETTİN GÜLLÜ
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
50 KG
Third Round
1:49


EMİR ÖZ
SAMSUN
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
50 KG
Repechage 2
2:49


KEMAL AYAZ
ŞANLIURFA
I W S H
  1    
I W S H
1      

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
50 KG
Repechage 3
3:31


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1 1    
I W S H
       

FURKAN KÖKTAŞ
KONYA
50 KG
Repechage 4
01:25
Golden Score

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
    1  
I W S H
  1 2  

Azmi Kocabey
RİZE
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / ELAZIĞ
50 KG
Elimination



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


50 KG
Quarter Final
3:50


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1      
I W S H
       

MEHMET ÖG
MARDİN
50 KG
Semi Final
00:12
Golden Score

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
    2  
I W S H
1   2  

MEHMET ALİ RAVİ
ŞANLIURFA
50 KG
Bronze
0:13


HASAN ÇAPAR
OSMANİYE
I W S H
    2  
I W S H
1   1  

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
60 KG
First Round



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


60 KG
Second Round
0:28


DUMAN KUTLUHAN ALPARSLAN
ÇORUM
I W S H
  1 2 1
I W S H
1 1    

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
60 KG
Third Round
2:34


AHMET BEYAZTOPRAK
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
       

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
ÜMİTLER 1.LİG YÜKSELME MÜSABAKALARI / 9 Aralık 2018 / ANKARA
55 KG
Elimination
1:34


EREN ÖMÜR
BİLECİK
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
55 KG
Quarter Final
1:50


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

ALİHAN FİLİZ
BATMAN
66 KG
Semi Final
3:30


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1      
I W S H
       

SÜLEYMAN ÖZTÜRK
RİZE
55 KG
Final
0:27


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
  1   1
I W S H
1   2  

EMİR ATEŞ
İSTANBUL
2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN
50 KG
Elimination
00:29
Golden Score

OZAN AY
DÜZCE
I W S H
    2  
I W S H
1      

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
50 KG
Quarter Final
3:04


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1 1    
I W S H
       

REŞİTHAN YİĞİT
SAMSUN
50 KG
Semi Final
0:00


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
    2  
I W S H
  1    

MEHMET ALİ RAVİ
ŞANLIURFA
50 KG
Bronze
3:37


ULUER GÖÇ
KOCAELİ
I W S H
1      
I W S H
       

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / MALATYA
50 KG
Elimination



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


50 KG
Quarter Final
3:37


DAVUT BÜYÜKDEVECİ
SİVAS
I W S H
       
I W S H
1      

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
50 KG
Semi Final
1:00


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1 1    
I W S H
      1

DAVUT İLBEY KABAKLI
ADANA
50 KG
Final
0:00


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
    2  
I W S H
  1 2  

MEHMET ALİ RAVİ
ŞANLIURFA
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
55 KG
First Round



BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       


55 KG
Second Round
0:00


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
    1  
I W S H
  1    

UĞUR TOPÇU
RİZE
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
50 KG
First Round
4:00


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1      
I W S H
       

EMİRHAN ÖZTÜRK
BAYBURT
50 KG
Second Round
0:51


DAVUT İLBEY KABAKLI
ADANA
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1 1  

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
50 KG
Third Round
1:45


ÖMER ABRANCI
SİİRT
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY
42 KG
First Round
2:53


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1      
I W S H
       

HİDAYET SAVAŞ
AYDIN
42 KG
Second Round
2:47


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
1      
I W S H
       

AHMET NECDET YALÇIN
DÜZCE
42 KG
Third Round
0:00


MUSTAFA SAMET ARI
KOCAELİ
I W S H
    2  
I W S H
  1    

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
42 KG
Quarter Final
0:18


KADİR TAŞKIRAN
KIRŞEHİR
I W S H
    1  
I W S H
1 2    

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
42 KG
Semi Final
0:00


BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN
I W S H
       
I W S H
  2 1  

MUSA HİNDİ
VAN
42 KG
Bronze
0:58


ÖMER FARUK ATAÇ
KOCAELİ
I W S H
      1
I W S H
1      

BÜNYAMİN NASIROĞLU
BATMAN



facebook  google+   twitter