Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2020 OKUL SPORLARI GENÇLER JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ 73 KG 5
2 2020 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI 73 KG 3
3 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / AMASYA 66 KG 1
4 2018 2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN 66 KG 5
5 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / SAMSUN 66 KG 3


OKUL SPORLARI GENÇLER JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15 - 16 Şubat 2020 / AFYONKARAHİSAR
73 KG
Elimination



MUZAFFER TUFAN GÜLPINAR
KKTC
I W S H
1 1    
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
73 KG
Quarter Final
0:20

FATİH ÖZ
FATİH ÖZ
İSTANBUL
I W S H
       
I W S H
1 1 1  
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
73 KG
Semi Final
3:11

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
       
I W S H
1   1  
NURİ HÜSEYİN ÇETİNKOZ
NURİ HÜSEYİN ÇETİNKOZ
KOCAELİ
73 KG
Bronze
01:07
Golden Score
RESUL KARAMAN
RESUL KARAMAN
KONYA
I W S H
  1 2  
I W S H
    2  
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / GİRESUN
73 KG
First Round


ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
       


73 KG
Second Round
2:56

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
       
FIRAT ÇELEBİ
FIRAT ÇELEBİ
SAMSUN
73 KG
Quarter Final
1:17

ONUR BAYRAKTAR
ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
I W S H
1 1 1  
I W S H
       
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
73 KG
Repechage 2
2:18

MEHMET DEMİRTAŞ
MEHMET DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
73 KG
Repechage Final
3:37

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1      
I W S H
       
YİĞİT KALFA
YİĞİT KALFA
SAMSUN
73 KG
Bronze
3:24

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
       
YUSUF ERDURUCAN
YUSUF ERDURUCAN
ANKARA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU
66 KG
Elimination
2:30

BERKE ÇIRPAN
BERKE ÇIRPAN
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
66 KG
First Round
2:12

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
       
İSHAK BARMAN
İSHAK BARMAN
MARDİN
66 KG
Second Round
4:00

RIDVAN DURMUŞ
RIDVAN DURMUŞ
KÜTAHYA
I W S H
      1
I W S H
1      
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
66 KG
Third Round
3:26

VEYSİ ATABEY
VEYSİ ATABEY
KONYA
I W S H
1      
I W S H
       
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
66 KG
First Round


ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
       


66 KG
Second Round
2:41

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  
RECEP ARAS
RECEP ARAS
BURSA
66 KG
Third Round
2:28

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1   1  
I W S H
    1  
CELAL ÇAKIR
CELAL ÇAKIR
ZONGULDAK
66 KG
Fourth Round
00:07
Golden Score
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
       
I W S H
1   1  
METEHAN BAYRAKTAR
METEHAN BAYRAKTAR
ANKARA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / AMASYA
66 KG
Elimination
2:04

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1   1  
I W S H
    1  
KEREM TÜRKOĞLU
KEREM TÜRKOĞLU
DÜZCE
66 KG
Quarter Final
0:20

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1      
I W S H
    2  
UĞUR DEMİRCAN
UĞUR DEMİRCAN
SAMSUN
66 KG
Semi Final
00:32
Golden Score
İBRAHİM HALİL DOĞAN
İBRAHİM HALİL DOĞAN
SAMSUN
I W S H
    2  
I W S H
  1 2  
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
66 KG
Final
01:40
Golden Score
AZAD GÖKÇEN
AZAD GÖKÇEN
SAMSUN
I W S H
      1
I W S H
1   2  
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
BÜYÜKLER SÜPER LİGİ 2018 / 22 Aralık 2018 / ANTALYA
66 KG
C1-C2
01:59
Golden Score
ENES ÇELİK
ENES ÇELİK
İstanbul
I W S H
      1
I W S H
1   1  
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
Ordu
66 KG
C2-C3
3:49

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
Ordu
I W S H
       
I W S H
1      
UĞURCAN ZEHİR
UĞURCAN ZEHİR
Bursa
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
66 KG
First Round


ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
       


66 KG
Second Round
4:00

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1      
I W S H
       
YİĞİT ERAY COŞTU
YİĞİT ERAY COŞTU
ELAZIĞ
66 KG
Third Round
2:38

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
       
I W S H
1      
Eren Aksoy
Eren Aksoy
BURSA
2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN
66 KG
Elimination
0:00

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
  1 1  
I W S H
    2  
GÖKHAN YILDIRIM
GÖKHAN YILDIRIM
SİVAS
66 KG
Quarter Final
02:48
Golden Score
İBRAHİM HALİL DOĞAN
İBRAHİM HALİL DOĞAN
SAMSUN
I W S H
  1 2  
I W S H
1 1 2  
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
66 KG
Semi Final
1:48

MİHRAÇ AKKUŞ
MİHRAÇ AKKUŞ
İSTANBUL
I W S H
1 1    
I W S H
    2  
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
66 KG
Bronze
2:21

HAKAN EKMEKCİ
HAKAN EKMEKCİ
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
    1  
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / SAMSUN
66 KG
Elimination
2:58

UMUT ENES KALKAN
UMUT ENES KALKAN
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
       
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
66 KG
Repechage
2:49

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
       
KIVANÇ KINAY
KIVANÇ KINAY
DÜZCE
66 KG
Repechage Final
3:22

MERT AKTAŞ
MERT AKTAŞ
AMASYA
I W S H
       
I W S H
1 1    
ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
66 KG
Bronze
2:36

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
       
OLCAY DEMİRCİ
OLCAY DEMİRCİ
KASTAMONU
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
66 KG
First Round


ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
       


66 KG
Second Round
1:24

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
MEHMET ERTUĞRUL DEMİR
MEHMET ERTUĞRUL DEMİR
YALOVA
66 KG
Third Round
0:31

ADEM GÜMELE
ADEM GÜMELE
ORDU
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1 1  
NİYAZİ GÖKÇEN
NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA



facebook  google+   twitter