Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2018 BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA 66 KG 7


SPOR TOTO SÜPER LİG / 23 KASIM 2019 / ANTALYA
66 KG
A3-A4
2:59

RECEP ÇİFTÇİ
RECEP ÇİFTÇİ
Kocaeli
I W S H
       
I W S H
1 1    
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
66 KG
A2-A4
0:29

SİNAN SANDAL
SİNAN SANDAL
I W S H
1   1  
I W S H
    2  
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
66 KG
A1-A4
3:15

CELAL AKYILDIZ
CELAL AKYILDIZ
I W S H
       
I W S H
1      
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
66 KG
Quater Final
0:40

ENES ÇELİK
ENES ÇELİK
I W S H
  1 2  
I W S H
1 1    
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
66 KG
First Round


ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
I W S H
       


66 KG
Second Round
01:14
Golden Score
BERAT KILIÇ
BERAT KILIÇ
BALIKESİR
I W S H
1 1 1  
I W S H
  1 1  
ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
66 KG
Repechage 1
2:10

YUSUF KELLECİ
YUSUF KELLECİ
SİVAS
I W S H
    2  
I W S H
1      
ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
66 KG
Repechage 2
0:00

ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
I W S H
  1    
I W S H
    1  
HİKMET TALHA ILGAZ
HİKMET TALHA ILGAZ
ANKARA
66 KG
Repechage 3
1:54

ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
I W S H
1   1  
I W S H
      1
YUNUS EMRE ALPER
YUNUS EMRE ALPER
BURSA
66 KG
Repechage 4
0:24

ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
I W S H
  1   1
I W S H
1   2  
SEYİT EREL
SEYİT EREL
ANKARA
BÜYÜKLER SÜPER LİG YÜKSELMESİ 2018 / 23 Aralık 2018 / ANTALYA
66 KG
Quarter Final
0:39

ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
  1    
MAHMUT EKİNCİ
MAHMUT EKİNCİ
ŞANLIURFA
73 KG
Semi Final
0:15

İLKER YAVUZ
İLKER YAVUZ
TEKİRDAĞ
I W S H
    2  
I W S H
1      
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
ORDU
66 KG
Final



AİUB SETİEV
ANTALYA
I W S H
       
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
ORDU
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
66 KG
First Round
2:57

ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
I W S H
1      
I W S H
       
FIRAT YILDIRIM
FIRAT YILDIRIM
AĞRI
66 KG
Second Round
0:01

RESUL SÖNMEZ
RESUL SÖNMEZ
ANKARA
I W S H
  1   1
I W S H
1      
ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
66 KG
Third Round
0:00

Uğurcan Zehir
Uğurcan Zehir
BURSA
I W S H
    2  
I W S H
  1 2  
ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
66 KG
Fourth Round
3:29

ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
       
SELİM PULAT
SELİM PULAT
BİLECİK
66 KG
Quarter Final
2:18

SİNAN SANDAL
SİNAN SANDAL
İSTANBUL
I W S H
1 1    
I W S H
       
ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
66 KG
Repechage 4
0:00

KASIM ERKAN
KASIM ERKAN
RİZE
I W S H
       
I W S H
  1 2  
ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
66 KG
Repechage Final
02:20
Golden Score
ABDULAZİZ KARA
ABDULAZİZ KARA
ORDU
I W S H
    2  
I W S H
1   1  
ABDULLAH BERKİN ÖZCAN
ABDULLAH BERKİN ÖZCAN
İSTANBUL
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
66 KG
TEAM
0:00

EMRE KARABAŞ
EMRE KARABAŞ
TEKIRDAG
I W S H
    1  
I W S H
  2 1  
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
66 KG
TEAM
2:17

YAHYA ÜLGER
YAHYA ÜLGER
AKSARAY
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
66 KG
TEAM
1:32

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
66 KG
TEAM
2:52

BERKAN KUMBASAR
BERKAN KUMBASAR
ISTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
66 KG
TEAM
0:07

İSMAİL CAN TEKTAŞ
İSMAİL CAN TEKTAŞ
KONYA
I W S H
1      
I W S H
  1   1
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
66 KG
TEAM
01:08
Golden Score
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
I W S H
1 1 1  
I W S H
  1 2  
BURAK YILDIRIM
BURAK YILDIRIM
MANISA
66 KG
TEAM
3:37

ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
I W S H
1      
I W S H
       
EMRE KUŞÇU
EMRE KUŞÇU
BALIKESIR
66 KG
TEAM
01:12
Golden Score
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
I W S H
    2  
I W S H
  1 1  
HASAN BASRİ TAŞKIN
HASAN BASRİ TAŞKIN
KOCAELI
66 KG
TEAM
1:32

ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
I W S H
  1 1 1
I W S H
1      
NİYAZİ GÖKÇEN
NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA



facebook  google+   twitter